Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) bana'n válasza he7edik. (#1598) üzenetére


bana'n
tag

meg + egy gép, ami futtatja a dedikált szerver(eke)t

Kicsoda, één?

(#1602) dilipok válasza bana'n (#1601) üzenetére


dilipok
veterán

hát, nemtom ti hogy vagytok vele, de nekem csak 1 gépem van :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1603) he7edik. válasza Genius007 (#1599) üzenetére


he7edik.
addikt

Tőlem akár valamelyik LAN klubba is leszervezhetjük

Égő szöveg a flém vázon

(#1604) Genius007 válasza he7edik. (#1603) üzenetére


Genius007
őstag

Hát én benne lennék .. gondolom Pesten lenne a móka :DDD
Kérdés hogy ez nekem mennyibe fájna kb.. :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1605) he7edik. válasza Genius007 (#1604) üzenetére


he7edik.
addikt

Háát Fehérgyarmatra nem igazán szervezném le a dolgot :D

Éjszakai gép bérlés gondolom 2000-3000Ft körül van+utazás+kaja, pia, drogok tetszés szerint... ;)

Tudod az élmény ( a társaságom) megfizethetetlena a többire ott van a EuroCard MasterCard :D

[Szerkesztve]

Égő szöveg a flém vázon

(#1606) Genius007 válasza he7edik. (#1605) üzenetére


Genius007
őstag

'' Tudod az élmény ( a társaságom) megfizethetetlena a többire ott van a EuroCard MasterCard ''
hahahhaa :DDD
ba$zk1 ezen mennyit pusztultam :DDD :D :DDD :C :DD
Hát nem tudom .. vagyis tudnám ..ha lenne most felesleges pénzem, szo nélkül benne lennék a mókába :)
De remélem összejön .... :DD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1607) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

gyereke ez a kedvencem ez a f@szság.
[link]
hogy b@.zná teherbe a jó ku..a anyját a steames brigád.
És ne legyen mérges az ember ezek után.
Resi..nem jó...win resi..megint nem jó.
win resi..steam resi..még mindig nem jó.
komolyan mondom, miért kell ilyen dolgokkal a pénzt áldozó emberek idegeit bombázni?
most megpróbálok újra bejelentkezni... :(((

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1608) Sleed válasza moongoose (#1607) üzenetére


Sleed
aktív tag

nekemis ezvolt a steam.dll,a steamUI.dll és a cilentregistry.blob törlése /vagy kivágása/ után mennie kellene..de ha steam resi volt akkor ezeknek is ki kellett hogy törlődjenek...azért próbáld meg ;)

[Szerkesztve]

(#1609) akasp válasza moongoose (#1607) üzenetére


akasp
senior tag

egy steam reinstall nekem megoldotta a problémámat. de addig egy álló napig kidobott..

(#1610) moongoose válasza akasp (#1609) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Közben két idegroham között rájöttem, hogy kell steam resit csinálni.
Login as a different player-*ként kell(ki-bejelentkezni).
Remélem nem felejtem el, mert nem nagyon f@sza ez így.
Nem vagyok ideges fő a nyugalom...

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1611) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Hali egy ilyen LAN-os okoságban benne lenék én is .Biztos jó muri még soha nem voltam ilyen csiter gyülekezön :DDD :D :C
De most komolyan :R

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#1612) Genius007


Genius007
őstag

Na ez LOL :DDD
Nagyba kockulok Bad Boys-on erre kidob a server ezzel az üzivel :DDD
[link]
Érdemes megnézni ;]

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1613) dilipok válasza Genius007 (#1612) üzenetére


dilipok
veterán

nincs ezen semmi különös :DD :DD :DD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1614) Fáraó válasza Genius007 (#1612) üzenetére


Fáraó
őstag

És megfejtetted a titkos kódot? :D

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1615) Genius007 válasza Fáraó (#1614) üzenetére


Genius007
őstag

Nem... :( :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1616) Daweee


Daweee
őstag

hello
baj van a cs-mmel: föltettem anno, letöltöttem hozzá ami kellett, ment is prímán. Aztán elhoztam a gépet másik helyre és itt nem talál szervert csak 2-3-at. de ezeken a szervereken tudok játszani, csak nincs választék. tűzfalat stb-t kikapcsoltam. a játékot is újratelepítettem a steam-mel együtt, de még mindig nem jó. mi lehet a baj?

(#1617) C^^ válasza Daweee (#1616) üzenetére


C^^
őstag

Ha a steam szerver keresojeben nezed, akkor lehet, hogy bekapcsoltal valami filtert.
Probald meg valami mas progival. Pl. All Seeing Eye.

(#1618) Daweee válasza C^^ (#1617) üzenetére


Daweee
őstag

szűrő nincs, az eye pedig fél órája keresi a legközelebbi szervert hogy települjön...

(#1619) C^^ válasza Daweee (#1618) üzenetére


C^^
őstag

Akkor nem ertem...
Nem fut a hatterben olyan progi, ami nem szereti a valve-t, illetve mast sem (ase)? Gondolok itt a PeerGuardianra es tarsaira.

(#1620) Daweee válasza C^^ (#1619) üzenetére


Daweee
őstag

nem tudok róla...

(#1621) Screamer84


Screamer84
tag

Hát srácok, jól beszoptam! tegnap újra raktam az xp-t, felteszem a css-t, elkezdi letölteni a steam a frissítést és semmi! Nem csinál semmit, 3x megy végig a steam 100% -ig de utána kapom ezt az üzenetet [link]
, addig el sem jutok, hogy a felhasználói nevem beírjam. Hát nagyon örülök neki :W , most mi a fenét tegyek, ha van valakinek valai ötlete, szívesen meghallgatom.

(#1622) Sleed válasza Screamer84 (#1621) üzenetére


Sleed
aktív tag

:( nehéz ügy...
sztem lehet h túlterheltek a steam szerverek..
mást nemtudok ajánlani minthogy várj vagy próbáld meg olyankor amikor nemlehetnek annyira leterheltek a szerverek(éjjel) :U

(#1623) Screamer84 válasza Sleed (#1622) üzenetére


Screamer84
tag

Megfogadtam tanácsod, mostmár nem kapom azt a ratyi üzenetet, helyette itt van ez [link] , egyre jobb! van egy olyan érzésem mostanság nem sűrűn fogok gamelni. :O

(#1624) he7edik. válasza Screamer84 (#1623) üzenetére


he7edik.
addikt

Te nem akarom a hátteredet dicsérni de nem is lehet ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#1625) he7edik. válasza Screamer84 (#1623) üzenetére


he7edik.
addikt

Te nem akarom a hátteredet dicsérni de nem is lehet ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#1626) moongoose válasza he7edik. (#1625) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Nekem a bal oldalon levő txt fájl tetszik. :DDD

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1627) Fáraó válasza moongoose (#1626) üzenetére


Fáraó
őstag

;] Elvégre no warez... :U

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1628) Sleed válasza Fáraó (#1627) üzenetére


Sleed
aktív tag

még mindíg jobb mint a pina.jpg.... :U

(#1629) Integra válasza moongoose (#1626) üzenetére


Integra
titán

hihetetlen hogy embereknek mennyire nincsen eszük...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1630) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

..sziasztok..légyszi mondjatok már erre vmit hogy mit kéne csinálni :F [link] amint elindítom a cs-t elkezdi tölteni azt ezt kapom,,,maga a steam az elindul csak a game nem..segitsetek már :)
:R

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#1631) C^^ válasza sid.:Rc211v (#1630) üzenetére


C^^
őstag

Azt jelenti, hogy valami problema van a jatek fajlokkal, es hogy a Steam letolti oket ujra.
MOD: ha az OK-ra kattintasz, akkor ez tortenik, ugye ?

[Szerkesztve]

(#1632) sid.:Rc211v válasza C^^ (#1631) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

...hi
..ha az OK-ra kattintasz, akkor ez tortenik, ugye ? ..Mármint hogy elkezdi töllteni a fájlokat? Mert nem kezdi el ...nem csinál semmit ..ok-ra nyomok és megint kirija ua ezt..

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#1633) C^^ válasza sid.:Rc211v (#1632) üzenetére


C^^
őstag

OMG. Akkor telepitsd ujra. Szeirntem valami gaz van a .gcf file-okkal.

MOD: elotte probald meg, hogy torlod a ClientRegistry.blob, updatestatus.blob, es steam.dll file-okat.

[Szerkesztve]

(#1634) sid.:Rc211v válasza C^^ (#1633) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

..kitöröltem a ClientRegistry.blob fájlt(csak ezt) aztán jó lett :C ..updatelt egy kicsit kb 1 percet aztán elindult ..Kössz a segítséget :R :R

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#1635) ates84


ates84
tag

Hi!

Mi legolcsóbb módja a CS:S megszerzésének legális módon? Nem kell DoD2 meg HL2 DM meg ilyesmi csak simán a source?

Lehet kapni simán a source-t boltban? Ha igen mennyiért?

Láttam HL2 + Source párosítást 4000 HUF-ért! Valóban van ilyen vagy elírás volt?


Thx

:R

[Szerkesztve]

AMD Phenom II 720 BE | AC Freezer 64 Pro | ASUS M4A78 PRO | GEIL Ultra 4096mb | SAPPHIRE HD4850 Vapor-X 512mb | SAMSUNG SATA2 500gb | SAMSUNG SH-S223 | GIGABYTE SuberB 460w | GIGABYTE GZ-X1

(#1636) moongoose válasza ates84 (#1635) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

nem iszem, hogy ennyiértadnának css-t.
az inkább valami olyan népmegtévesztős dolog lesz, mert van másik játékuk is source motorral.
Jól meg kell nézni a dobozt, hogy rajta van-é a counter-strike source felirat,ami letölthető a steamről, illetve telepítővel rendelkezik.
Legutóbb 7000 ropi körül volt a legolcsóbb.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1637) Sleed válasza ates84 (#1635) üzenetére


Sleed
aktív tag

esetleg kereshetsz eladó accountot,3-4k környékén vannnak...
csak oda kell figyelni a részeltekre/banmentes legyen,meg ilyenek../
[link]

(#1638) bana'n válasza ates84 (#1635) üzenetére


bana'n
tag

vagy megveheted a steamben is, és fizetsz paypallal v bankkártyával
~4,5k-ból kijönne szvsz, mivel most elég erős a forint

Kicsoda, één?

(#1639) Screamer84


Screamer84
tag

Azért látom, megint megvillant óriási emberi segítőkészségetek. Segíteni nem tudtok, de b.aszogatni meg igen (tisztelet a kivételnek). Akkor szóljon be valaki, ha neki makulátlan a gépe. Addig amíg eredeti játékokkal játszom közötök nem sok van hozzá,amúgy is a kérdés nem az irányba szólt. A másik meg a háttérkép, izlések és pofonok. Lehet valakinek a Winfos Xp szemetgyönyörködtető háttere jön be vagy 1 bazi nagy halálfej, mert ugye az a kemény akinek ilyesmi van kirakva. Ha meg nem tetszik, nem kell megjegyzéseket tenni, én sem teszek az idióta aláírásokra, vagy az értelmetlen hozzászólásokra, pedig lenne bőven :F .

(#1640) dilipok válasza Screamer84 (#1639) üzenetére


dilipok
veterán

már ne haraguggyál meg, de most nem igazán érzem hogy jogosan vagy felhávorodva. Segítettek, az hogy megjegyzést it tesznek az már hadd legyen a saját dolguk. Ha meg ennyire nagyon fáj hogy esetleg beszóltak a láthatóan ''jogtiszta'' oprendszeredre, akkor meg nem kell ilyen képet linkelni (legalább törölted volna le, satíroztad volna ki, akármi). És ha már itt tartunk hogy felhoztad hogy jogtiszta játékkal jáccol, akkor ahhoz jár support is, menj el kérdezd meg ott hogy mi a baj, és ne tőlünk várj segítséget ha ilyen a hozzáállásod :(((

[Szerkesztve]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1641) Screamer84 válasza dilipok (#1640) üzenetére


Screamer84
tag

Na akkor nézd meg jobban, hogy milyen op rendszer is van a gépen. Szerintem xp az a vista,de amúgy sem nekem kellett az a leírás.
Segítséget meg azért kértem ,mert szükségem volt rá és bíztam abban, hogy itt nálam jobban hozzáértő emberek tudnak tanácsot adni és gyorsan orvosolni tudom a gondot,volt aki próbált segíteni ,konkrétan 1 ember( Sleed ), de aki beszólt, az értelmeset nem mondott nekem. Szóval nem lennék felháborodva, ha olyasmibe köttek volna bele, ami jogos, de az, hogy én elkezdjem cseszegetni más gépét, vagy éppen rám nem tartozó dolgot, hát ... ! Úgy érzem nem az én dolgom véleményt nyilvánitani mások izlésvilágáról, vagy ha te ezt másképpen gondolod,az megint nem rám tartozik.
Részemröl sokat nem adok olyan emberek véleményére akikröl semmit nem tudok és különösebben nem is érdekel.,föleg ha nem segítő szándékal szólnak hozzám. Az a szánalmas ahogy az emberek viszonyulnak a dolgokhoz, ha nekük kell valami akkor jön a szöveg, de ha más kér segítséget leszarják. :F

[Szerkesztve]

(#1642) dilipok válasza Screamer84 (#1641) üzenetére


dilipok
veterán

Szerintem itt akik ide kommenteznek rendszeresen, próbálnak segíteni. Nem kellene így mellre szívni a dolgot szerintem. Nem akarok kötekedni, de te is vártad a segítséget és mikor nem kaptál szövegeltél. Akkor te is olyan vagy mint amit a végén írtál? :F na mind1. részemről ezt lezártnak tekintem. Vegyük úgy, hogy az első hibánál tuttunk segíteni. A másodikról viszont nem igazán tudunk semmit. Tehát légyszi kérdezd meg a supportot hogy mi lehet a baj. Písz :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1643) Screamer84 válasza dilipok (#1642) üzenetére


Screamer84
tag

Én nem azért szövegeltem, mert nem segít senki!! De amúgy tényleg tök mindegy már. Ha gorombának tűntem elnézést, nem volt szándékomban. Közben innen onnan segítgettek, mint kiderült ,lehet bekaptam valami frankó kis vírust, ami mindenbe beépül amit letöltök és hibákat ír benne, ez okból amikor frissíteni próbál a steam, a hibásan letöltött file-okat próbálja újra leszedni,de mivel folyamatosan a hibás dolgokat menti le ezért esélytelen a frissítés befejezése. Sajna Bármit töltök ez van, mivel a baj nem jár egyedül,még 1 fütyi vírusírtót sem tok már letölteni, mert az is hibás :O, ha meg azzokkal próbálkozom ami fentvolt, mikor megtalálja ezt a genyát, jön a kékhalál . Az xp reinstallal sem jutottam előrébb :W , 1 kicsit már kezdek elkeseredni. :F Ezért is vagyok pirinyót ingerült.

(#1644) dilipok válasza Screamer84 (#1643) üzenetére


dilipok
veterán

Jólvan, nincs harag ;)
A problémára koncentrálva: Ha vírus akkor elvileg a win reinstallnak meg kellene oldania. Arra vigyázz hogy formázd azt a particiót amin a win van. És install után ne indíts el semmi egyéb régi paritcióról származó progit. Mondjuk ha már ilyen durva a helyzet, lehet megérni mindent letörölni a francba, és full formatot tolni. Ha nem akarsz mindent formázni, vhonnan szerezz 1 olyan vírusírtót amit lehet cd-ről bootolni. Esetleg megúszhatod win reinstall nélkül is, bár kis esélyét látom csak. A tuti biztos sztem a full format. Akkor írmagja sem marad a kis vírusnak :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1645) Screamer84 válasza dilipok (#1644) üzenetére


Screamer84
tag

Hát sajna én is csak erre tudtam jutni :O , ha most le kell formáznom mindent, akkor nagyon megszívom. Remélem sikerül valamilyen más megoldást is találnom, mert eléggé bánnám ,ha odalenne a vinyómrol az összes kínkeservesen összebuherált dolgom,ha meg nem megy másként, akkor így jártam :U . 1 kicsit még reménykedek a vírusirtók lelkes programozóiban, hogy csináltak valamilyen progit ,ami kiírtja. Na de néhány nap múlva elválik, csak érjek végre haza.

(#1646) Fáraó válasza Screamer84 (#1645) üzenetére


Fáraó
őstag

Esetleg tedd be a vinyót más gépébe -havernál :F -, és így futtasatok egy vírusírtást...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1647) Screamer84 válasza Fáraó (#1646) üzenetére


Screamer84
tag

Hát nem tudom, 1 kicsit fosok, hogy nála is ottmarad valami, aztán majd éghet a fejem, hogy miattam odalett mindene, inkább majd az öcsém gépét befogom,az úgy sem mer beszólni :DDD . De erre nem is gondoltam eddig, szóval köszönöm a tippet. :R

(#1648) moongoose válasza Screamer84 (#1647) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Hogy segítsek is, ne csak offoljak számodra.
Nálam 2-szer kellett eljátszani a win resit.
Amíg teljesen le nem formáztam a hdd-t és ki nem ütöttem az MBR-t, addíg a win resi után is előfordult az a hibajelenség ami felbukkant előzőleg.
Gondolom vírus lehetett, de nem találta meg semmi.
Aztán miután megtörént a teljes formázás, és ki lett ütve az MBR, onnantól minden visszatért a régi kerékvágásba.
Telepíthető lett a win, és nem bohóckodott mindeféle szarsággal.
Aztóta az van fenn és működik jól.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1649) Screamer84 válasza moongoose (#1648) üzenetére


Screamer84
tag

Aham, hát akkor lassan elkezdek beletörődni, hogy tényleg mindenem odalesz. Köszönet a segítségért!

(#1650) dilipok válasza Screamer84 (#1649) üzenetére


dilipok
veterán

mindent le lehet tölteni megin ;) az más kérdés hogy nem kevés idő megint összeszedni

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.