Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Sleed válasza Gyux (#1700) üzenetére


Sleed
aktív tag

szia!
Előszöris,tudnom kell h eredeti gémmel próbálsz-e játszani? :U

(#1702) siriq


siriq
őstag

Hali

Most nezem hogy ''akcio'' van a steamen. Ha van eredeti source accod akkor free guest pass van par napra jovohetvegen. Szerencsetlensegemre pont nem melozom penteken meg szombaton szoval ha valakinek van kedve felajanlani egy guest pass-t nekem szivesen elfogadom! :R

[Szerkesztve]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#1703) Sleed válasza siriq (#1702) üzenetére


Sleed
aktív tag

nekem pont van egy kiadó ;)
privátben küld el a friendsneved és már küldöm is :)

(#1704) siriq válasza Sleed (#1703) üzenetére


siriq
őstag

:R

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#1705) Genius007 válasza siriq (#1704) üzenetére


Genius007
őstag

Én is most vettem észre, hogy van ilyen!
Haveromnak elis küldtem :D
3napig css-zhet majd ( igaz 1nap mire lejön a css neki :DDD :D :DDD ( na jo csak 5ora ) :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1706) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

a gépcsere megtörtént.
gyerek gépe visszakerült hozzá, én pedíg beújítottam egy e4300+x1800gto-ba.
meg kell mondjam, hogy isteni egy ilyen konfiggal játszani a source-ot.
70alá nem esik az fps, pedíg minden high-on van,anizotrop 4-es, msaa 2*.
1024*768.
És még nincs tuning sem kipróbálva rajta.
csak javasolni tudom ezek után, hogy aki gépcserén töri a fejét,az szánja rá magát.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1707) satomee válasza moongoose (#1706) üzenetére


satomee
senior tag

Hát újítanék én,ha lenne rá keret...:( Grat az új géphez kolléga! :C

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#1708) siriq


siriq
őstag

Azert egy jol beallitott gepen persze ''kis'' tuningal el docog ez meg. Anno a mobile bartonom@2500 on 9800 pro@435/760 jol beallitott rendszeren ment a source otthon a gepen . Mivel se netem nem volt semmi igy botok ellen jatszottam(31 ellen). Igaz igy mar csak 25-30 fps volt csak de amugy atlag 70 kijott igaz szurok leveve a benchben es 1280x1024 ben nekem valahogy jobban ment mint 1024x768 ban.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#1709) he7edik. válasza moongoose (#1706) üzenetére


he7edik.
addikt

Mégse X1900GT...

Égő szöveg a flém vázon

(#1710) moongoose válasza he7edik. (#1709) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Na ja.
27900-ért találtam gianninál x1800gto-t.
Így maradt kis pénz a zsebemben is.
Persze jó lett volna 1900 series is, ám amit ez tud source alatt, bőven elég.
A netkapcsolaton kell még javíttatnom a céggel, mert az siralmas.
Azt mondta a srác aki kint volt nálam, hogy ez tökéletes, nincs vele gond.
Mondom ja,akkor gyere ki mikor szar, ne akkor mikor nem.
Azóta várom... :F


[Szerkesztve]

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1711) siriq válasza Genius007 (#1705) üzenetére


siriq
őstag

Hali

E is most aktivaltam. Igy majd holnap neki allok aztan nyomom meg szombaton meg penteken termeszetesen egy kicsit. Mekkora szenvedes volt az aktivalas. Nekem sehogy sem akarta elfogadni pedig futott a steam. Ha netan valakinek kinlodas mint nekem az aktivalas a leg jobb ha be megy abba a konyvtarba ahol a steam van es parancs sorba beirja hogy steam es utann azt ami az email cimre erkezet link re kattintva majd fel ugro ablak es ki irja hogy katt ide ha ha nem redirected Nna azt kell utanna bemeasolni mar mint az ertekeket. bocsi ha kicsit erthetetlenul irtam de mennem kell meloba aztan baromira sietek szoval Bye All.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#1712) he7edik. válasza moongoose (#1710) üzenetére


he7edik.
addikt

Milyen nyeted van?

Égő szöveg a flém vázon

(#1713) moongoose válasza he7edik. (#1712) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Rádiós!
És nem érti meg a szolgáltató, hogy a hiba nem az én készülékemben van.
Alkalmanként olyan pingel száguldozok, hogy öröm nézni.
Egyszercsak elkezd ugrálni a ping és laggolok-laggolok ki tudja meddíg.
Tehát nekem a jövő héten szerelhetnek fel Bridge-et, de szvsz,attól nem hiszem hogy jobb lesz.
Én mondtam nekik, ilyenkor mikor egy fos az egész,akkor a netelérés pingje is egy határ szar, bármelyik portálra.
De ettől függetlenül hozzám jönnek bajt keresni.
Hát tegyék, nem bánom csak oldják meg.


[Szerkesztve]

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1714) Genius007 válasza moongoose (#1713) üzenetére


Genius007
őstag

Én is igy szivtam régen, nekem is wifi-s ( rádios ) netem van !
1x jo volt a ping, 1x 600-500-80-1000-160-380-70-500 igy ugrált, valamikor stabil 500ping volt ..lagg hegyek voltak !
Szerencsére megoldódott a probléma ( a serverbe amibe a sok adsl vonal megy .huztak egy optikai vonalat ... kaptam ilyen ''external'' ip-t is ( a szolgáltató 5 ip-t adott, abból az egyik az enyém, remélem jol irtam )
Mostmár 10Mb/4Mb netem van, stabil 50pingel ( mivel SK-bol HUN-serveren tolom, SK serveren meg 15pingem sincs ) :DD
Még jo, hogy az internetes ürge ( Ő az admin, meg Ö csinálja a netet ) szembe lakik,és jo ''haverunk'' lett :D
Jah és régen még a portok is csak yy:yy - yy:yy volt nyitva ( max 3órára nyitották meg )
Mostmár minden port nyitva van, az összes 65xxx !
50% a téreröm ( sima lap antenna 8dB , és szemböl jön ... )
Jah és ez mind havi 390.-sk ~ 2800.-ft :DDD :D :DDD
Kb.: 3hónapig szívtam a nettel ... de megérte :DDD


moongoose amugy térerö milyen ?
wifi router, vagy kártya van a gépbe ?

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1715) moongoose válasza Genius007 (#1714) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

A kártya egy dlink airplus-os típus.
A kapcsolat csodálatos...100% jelminőség és 72%-os jelerősség.
Most épp faszán megy...aztán gondol egyet és helló pingek.
Nem ártana ha valmit kitalálnának ide is mert a tököm tele van így a szolgáltatással.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1716) Genius007 válasza moongoose (#1715) üzenetére


Genius007
őstag

De lehet hogy jó minden..sőőt ...csak ök basszák el ...valami miatt..
Pl. tegnap toltam a CSS-t , és 15pingböl hirtelen 300-500 lett.. a 10Mb netemböl meg 1Mb-se...és nem tudtam miért van ... szoltam a ''netes ürgének'' skype-n ..mondta 1perc és megnézi miért van .. 5perc se telt el,és megcsinálta...kérdem mi volt a gond... beszol a laptopon a wifi bezavart :DDD (Mivel az asszony neki laptoprol netezett..a netes ürge meg asztali gépen css-zett..... )
Szoval lehet neked,azért szar..mert valami lámer belepiszkál ...

Amugy az a D-Link wifi kártya jo van beállitva ?
Ugy értem belépsz a kártya setupjába.. ( pl --> 192.168.1.254 ) és ott a beállitásoknál minden rendben van ?
Mert nekem pl van egy olyan hogy mode : low,medium,high,turbo ..
Ha Turbóra rakom akkor szakad a kapcsolat mindig :W
Szoval highon van :D

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1717) moongoose válasza satomee (#1707) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Köszi szépen. :))

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1718) sNORh


sNORh
addikt

Nekem Wirelessem van de azis egy nagy fos..csúcsidőben mikor mindenki netezik akkor 2-300-as is lehet a pingem majdcsak estefele meg reggeljó...
Nemis láttam hogy van CS:S Fórum.. :B mosmá jövök függeni ideis..
Genius felvettem Favoritbe a Servereteket majd tolunk egyet :)

[Szerkesztve]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1719) satomee


satomee
senior tag

Nekem chellom van.Este 10ig általában 150-200 közötti pingjeim vannak,és bár nem szokott lagolni még így se,sokszor szinte játszhatatlan a gém.Nem tudom mit tehetnék hogy ne tudjanak lerázni a ''fejlesztés'' dumával,de kezd az agyamra menni...:(

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#1720) Armando_19 válasza satomee (#1719) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát akkor szerencsétlen körzetbe estél. Nekem semelyik chello-s ismerősömnek nem szokott lagolni. Egy ideig volt choke meg loss, de nem volt számottevő, és pár nap után ez a probléma is megszűnt.
Ellenben idegesitő, hogy letöltés közben nekem kijön 1200K, viszont pingem semmivel nem lett alacsonyabb 2X akkora feltöltés mellett se, mint régen volt..

(#1721) dilipok válasza satomee (#1719) üzenetére


dilipok
veterán

Ott vmi nincs rendben akkor. Nekem nappal sem m1 40felé, éjjel meg inkább 10 alatt van a jobb szervereken. Szintén cselló (10/1)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1722) sNORh


sNORh
addikt

Jajah annak nemkéne annyinaklenni..
Soxor nézek hogy mikezek a 5-7ms-os pingek és megkérdem mien szolgáltató és mindig Chello & TV-Network.. néha T-Online XD
Van a D-Linknek egy 4300-as szériájájú routere és elvileg akár 10-20%-al jobb pingértéket lehet vele elérni mint egy átlagos routerre.. ára viszont nemcsekély 4x000Ft :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1723) Genius007 válasza sNORh (#1718) üzenetére


Genius007
őstag

Nekem magyar servereken napközbe 50pingem van kb.. choke az néha 4-5 ..a loss meg néha 1-2... Szlovák servereken meg 15pingem van .. ( 12MB/4MB Wireless net ) :DDD
Amugy a ping nem a feltöltéstöl függ ..meg a letöltéstöl ..hanem hogy milyen messze vagy a ''központtól'' :)
Minnél messzebb vagy annál több a ping ..
Pl haveromnak nem is lehet 8MB netje ..mert messze van a központtol ( ADSL )
Amugy ha chello-nál szar a pinged ..akkor pingeld meg a chello-t --> start --> futtatás --> cmd --> ping www.chello.hu -t !
Másold be a kapott eredményt egy txt-be ..vidd be..és nyomd az orruk alá ...

Haverom most az ADSL nettel sziv :U ugrál a pinge fel le ...1x 50 1x 350 1x 590.. bement reklamálni a T-Com-hoz..azok megelküldték a p*csába.. :(((
Majd lehet holnap bemegyek én ..és elmondom érthetöen mi a baj ..hátha megértik .. :(((

CSS meg egyre rosszabb..szerintem..vagy csak én lettem bénább :DDD
Néha olyan headshot-okat kapok ... csak pislogok ..futás közbe ak -val egy golyos fejeseket osztogatnak Bad Boys - on :U

pandát valaki ismeri ? Brokernet.hu -s :DDD Az akkora WH-s gyerek..multkor felvettem ahogy tolta...ááá.... nem mondok inkább semmit ... ez a VAC szart se ér :((( Jön a sok UPDATE a CSS-hez..ami valamikor jo ..mert javit rajta..de valamikor meg ront rajta, Inkább a VAC-ot ''fejlesztenék'' Mert multkor felmentem egy Serverre ( valami német server volt .. asszem .. AntiSmoke-al , AntiFlashel , Aimmal , WH, val ..Extra light.al .a VAC meg baszott rá .. :((( :((( :((( Még Bad Boys - on is ...és igy mondja meg az ember ki cheater..meg ki nem ... :W

( Hozzáteszem hogy nem használok ilyen segéd progikat ( hackeket ) a játékhoz.. csak kiváncsi voltam hogy észre veszi a VAC vagy sem .. és mikor felmentem vele, akkor sem löttem fejbe senkit fakapun keresztül .. mint teszi azt más :U


[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1724) sNORh válasza Genius007 (#1723) üzenetére


sNORh
addikt

Mi a Nicketek? Hol Gameltek általában?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1725) Genius007 válasza sNORh (#1724) üzenetére


Genius007
őstag

E.f.N.a.>MoonDoom>pH! néven szoktam tolni a Bad Boys-on általába :)
Összesen a Clanba 14-en vagyunk kb,, :DDD
Satomee neve css-be is SatomEE :D
Ő itt szokta tolni : Kartel Kocsma (ez az Ö serverük) 195.70.35.202:27015
Mi serverünk : 85.90.162.24:27035
És a Bad Boys server : 195.56.111.187:27015

De gondolom a www.game-monitor.com -ot te is ismeredet :)

De ha megadod a friends neved akkor felveszlek :)
Vagy itt az enyém : MoonDoom
:)

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1726) sNORh válasza Genius007 (#1725) üzenetére


sNORh
addikt

jajah ezt a klánt láttammár jópárszor Poblikon
a Nicked nemismerős de a pH! igen :D akkor valszeg tevoltál.. :D
majd jácunk egypárszor :)
Csak az a gond hogy én a CS2HU, Smalla, Lamas-on szoktam jáccani.
Néha a BadBoys-ra is benézek csak abban azt nem szeretem hogy vannakvagy 30-an nemlehet élvezetesen jáccani csak anyitlátsz hogy ottis-ottisvan egy ember.. meg OnlyD2 majdnem.. :p
Nah nembaj majd benézek néha de a Kartelre sürünjárok.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1727) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

hát én nem tudom ti hogy mentek fel a cs2hu meg láma szerverekre, de nekem el sem kezdi tölteni a sok lószart az első csatlakozásnál.
Nálatok ez hogy működik?

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1728) Genius007 válasza moongoose (#1727) üzenetére


Genius007
őstag

Nekem tölt mindenhol mindent :)
Lehet a ping miatt nem jo neked...
Mert ha sok a ping akkor ujra kell mindig csatlakoznia a serverre..vagy ha nagyon sok akkor nem is tud..igy megakad a letöltés is ...nekem is igy volt ...mikor még ping hegyek voltak.. :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1729) sNORh válasza Genius007 (#1728) üzenetére


sNORh
addikt

jajah vagy talán kivan kapcsolva a ''cl_allow_download'' vagy hogyisvan ez a parancs :F
Genius Felvettelek Friendsbe :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1730) Genius007 válasza sNORh (#1729) üzenetére


Genius007
őstag

Hát engem nem nagyon ..mert nem jelzett a steam friends..
Az a tuti ha felmegyünk majd az E.f.N.a.>-ra és ott megjelöllek igy :

ESC --> Player List --> add to friends :) mindig igy szoktam :D
Na majd irj PÜ-t ha neked jo ..nekem 22:00-tol jó :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1731) sNORh


sNORh
addikt

oks majd ott találkozunk 10után :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1732) Genius007 válasza sNORh (#1731) üzenetére


Genius007
őstag

Na mentem Bad Boys-ra ..majd gyere ..megnézem kik az uj cheaterek :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1733) sNORh válasza Genius007 (#1732) üzenetére


sNORh
addikt

LOL
Oks megyek énis

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1734) sNORh


sNORh
addikt

Nahszal Ottjártunk hogy Mekkoranagy Csiter ez a Panda.. :W váá
Szal egyre jobban csak akadnak a csiterek..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1735) Genius007 válasza sNORh (#1734) üzenetére


Genius007
őstag

Jah .. Panda.broketnet.hu egy fütyi cheater...örülök hogy már más is észrevette :)
Egyre szarabb a VAC :((( Valamit kéne tenni ellene... mert ez igy nem állapot :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1736) moongoose válasza Genius007 (#1728) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Amikor jó a ping, akkor sem tölt, de csak erről a pár szerverről.
Bárhonnan máshonnan leszed mindent, de cs2hu,lamas szerverekről semmit nem kezd el.
A szaros logót sem kezdi szedni a cs2.hu only headshoot-ról.
Tehát már ott van elásva a kutya valahol.
Mivel rendszert cseréltem és a win+source is újra lett telepítve, ezért ilyen jellegű kliens oldali probléma nem lehet.
Valamiért nem komálnak ezek a szerverek.
Nem mintha odavágynék a sok f@szláma közé, csak kipróbáltam volna az only headshoot-ot.
Megnéztem a cs2.hu-n a fórum ill gyik-ban is ám sehol nem tesznek említést ilyen jellegű problémáról.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1737) sNORh válasza moongoose (#1736) üzenetére


sNORh
addikt

Esetleg feltolhatom neked azt a pár modelt&sound-ot :)
mert viszont jókis társaság van ott szerintem :)
Nincsenek ott ijen Pandafélék XD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1738) Genius007 válasza sNORh (#1737) üzenetére


Genius007
őstag

ijen = ilyen ! :DDD :)

moongoose
: azért is lehet hogy nem tölti hogy az a port neked zárva van ... a CSS a 27015 portokat használja ..lehet azok a serverek a 27030 on vannak ..és az zárva van neked..és olyankor nem tölti ..velem is volt ilyen, szoltam a ''netesnek'' (te esetedben központnak) hogy nyissa meg a portokat..és jo lett !

Ezt multkor elis felejtettem megemliteni :B

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1739) bana'n válasza moongoose (#1736) üzenetére


bana'n
tag

iiigen, vannak érdekes dolgok.
én pl cs2hu szerverére nem tudok felmenni, töltés közben félúton kifagy a szórsz
mivel én általában max kocsmázni járok, ezért nem jártam még utána a dolognak ;]
más szerveren még nem sikerült reprodukálnom ezt a hibát

szerk: cs2hu és a lamas is 27015ös porton van

[Szerkesztve]

Kicsoda, één?

(#1740) japeen_hun válasza Genius007 (#1735) üzenetére


japeen_hun
tag

Panda
xDDDDDDDDDDDD
nc a gyerekről...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#1741) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Nvidia 158.19 -es Drivere végre orvosolja a ''Fog'' bugot a 8000-es szériánál, már ideje volt!

Akinek kell Guest Pass az írjon privátba, a leggyorsabb nyer! :))

(#1742) Genius007 válasza japeen_hun (#1740) üzenetére


Genius007
őstag

már gondolom akkor te is találkoztál azokkal a panda féle heCSSátokkal :DDD :W

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1743) japeen_hun válasza Genius007 (#1742) üzenetére


japeen_hun
tag

Nem a heccsátokkal van a gond hanem valamilyen program folytán átlát a falon :(
Nézegettük az ineye demokat, klántárs is volt, egyébként jófej csak nem tisztán játszik.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#1744) Genius007 válasza japeen_hun (#1743) üzenetére


Genius007
őstag

Tudom ... már mi is észrevettük :(((
De csak akkor lehet látni igazán ..ha wh-val mész fel..és ugy lesed meg ..
Mert simán nem mindig / rendesen lehet látni ... ha wh-val mész fel ..akkor simán látod hogy csal ... már megtudom csinálni ..hogy felveszem simán ... frapsal ...vagy record-al ..és alá rakom a wh-t külön ..mikor visszajátszom ...és akkor is lehet látni hogy csal a mocsok... bannolni kéne ..örökre... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1745) moongoose válasza Genius007 (#1738) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

ijen = ilyen !
ezt nem vágom... :U

kértem tőlük, hogy adjanak egy fix portot, mert akkor tudnék aktiv feltöltő/letöltő is lenni(gondolom ezt tudja mindenki míről beszélek), ám elutasítottak.
lehet megkérem, hogy nyissák meg a játék miatt, ám nem tudom hogy fognak reagálni rá.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1746) sNORh


sNORh
addikt

jóvanna ''ilyen'' :DD
most mindenki ezzelfog baxogatni? :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1747) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Most nézem, hogy zsenikém nem is az én hsz-emre reagált az ijen=ilyen szóval kapcsolatban.
Én meg magamra vettem.
Az előző hsz-em első két sorát, ne tessék figyelembe venni.

thx
mongúz.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1748) sNORh


sNORh
addikt

Jólenne egy PH-s server.. :U

[Szerkesztve]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1749) Fáraó


Fáraó
őstag

Egy LAN lenne jó, ott nem lenne csaló. Csak sokan kellenénk hozzá, meg egy jó hely.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1750) sNORh válasza Fáraó (#1749) üzenetére


sNORh
addikt

jajah..
Az még jobblenne.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.