Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) bana'n válasza Messiás (#1900) üzenetére


bana'n
tag

valamivel ösztönözni kell a usereket új HW vásárlásra, nemigaz? ;]
bár lehet nem is a valve hibás, hanem az alkatrészeink koppnak :))

Kicsoda, één?

(#1902) Fáraó


Fáraó
őstag

Már nagyon untam a feltett pályáimat - főleg d2-t -, tegnap feltettem a de_contra-t. Elsőre azt mondhatom olyan a pálya mint egy szivacs: annyi út és járat van benne :) . Nagyon tetszik!
Szerk.: azért a strata nagyon ott van még...

[Szerkesztve]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1903) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Nahh mátol én is újra játszhatom a kedvencem.
Végre 2 hét után beüzemelhettem a gépet.
Az egyik vga-m megadta magát és most sikerült szereznem egy 1800xt-t.
Már elvonási tüneteim kezdtek lenni. :DDD

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1904) sNORh válasza moongoose (#1903) üzenetére


sNORh
addikt

lol :))
és holfogod 24órás kockabepótlásodat kiélni mert megyek énis oszt eresztek rán néhány HS-t :DDD nick?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1905) moongoose válasza sNORh (#1904) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

-bsc-mongúz

még nem tudom...hol élem ki magam.
banánéknál lehet,ha már alszik a gyerek.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1906) sNORh


sNORh
addikt

azt nemismerem.. :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1907) satomee válasza sNORh (#1906) üzenetére


satomee
senior tag

Akkor egy kis reklám a kocsmának: 195.70.35.202:27015 :DDD

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#1908) Daweee válasza Djuree (#1898) üzenetére


Daweee
őstag

Akkor úgy fogalmazok, hogy a legjobb ár/érték/minőség arányú a piacon :P
Egyébként az én router gondomra javaslat valaki?

(#1909) sNORh válasza satomee (#1907) üzenetére


sNORh
addikt

Jah így má vágom :R thx

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1910) bana'n válasza Daweee (#1908) üzenetére


bana'n
tag

passzolok
azt jol vettem le, h be van kapcsolva a router tűzfala?

Kicsoda, één?

(#1911) ollie válasza Sleed (#1895) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem olyan biztos. Ilyen géphez 1 giga ram olyan, mintha 4 megás VGA-val akarnál nyomulni. Szóval a mai játékokhoz már kevés.

***

(#1912) mobal


mobal
MODERÁTOR

sziasztok! van valami ph! -klán vagy szolidaritás? mert akkor kitolom a nevem elé a ph! prefixet.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1913) Sleed válasza ollie (#1911) üzenetére


Sleed
aktív tag

1hónapon belül megint lesz egy kis pénzem és kibővítem kettőre.... :B
vagy sztetek vegyik inkább A-datát és ebból egyből 2 gigát?
vagy még a 2 giga is kevés? :F

(#1914) Djuree válasza Sleed (#1913) üzenetére


Djuree
félisten

inkább várj még lesz pénzed 2 gigára, ne bővítgessed mert nem biztos hogy menni fognak dualban.

hammonnál a-data vitesta extreme 800+ 2x1giga asszem 27k, ez a legjobb magyarországon kapható ram., ilyet vegyél.

2 giga semmihez nem kevés.

[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1915) Fáraó válasza mobal (#1912) üzenetére


Fáraó
őstag

Van [link], de elég nagy a kavar körülötte...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1916) bana'n válasza mobal (#1912) üzenetére


bana'n
tag

szolidaritás akad :) ph! is a nick végén pár embernél

[Szerkesztve]

Kicsoda, één?

(#1917) Sleed válasza Djuree (#1914) üzenetére


Sleed
aktív tag

ugyanolyan ramok miért ne mennének dualban? :F

(#1918) Djuree válasza Sleed (#1917) üzenetére


Djuree
félisten

attól hogy ugyanolyanok még nem biztos a ''dualság''.
szerinted véletlenül vannak dual kitek? ha mindegy lenne akkor nem kéne kit, vennél két ugyanolyat és kész.
pl. ha már külön gyártósoron készül, akkor sem biztos hogy mennek dualban, és ezeket tök egyformának tüntetik fel. lehet pl. hogy az egyik megy 900-on a másik m eg csak 830-on, máris probléma van.
a kitben pedig TÖKÉLETESEN egyforma mindkét ram.

de a ram totyikban is kérdezgethetsz.

[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1919) Djuree válasza Fáraó (#1915) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon nagy kavar, így a pontos.
már a honlap sem változott vagy 3 hónapja :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1920) Djuree válasza bana'n (#1916) üzenetére


Djuree
félisten

nekem ilyen: :D
<--(PH!)--{ Đĵџяєє™

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1921) Sleed válasza Djuree (#1918) üzenetére


Sleed
aktív tag

de ha veszek két párt,és úgy teszem be őket? :DDD
tát veszek 2x512-t ami ''900on megy'' és mégeccer 2x512-ot ami ''830on megy'' akkorseleszjó? :B

(#1922) Djuree válasza Sleed (#1921) üzenetére


Djuree
félisten

ha két párt veszel úgy jó lesz, de úgy meg lassabb lesz egy kicsit mint 2x1giga, mert 4 memóban kell keresni az infót nem csak kettőben.
ha nem sokat kell várnod a többi pénzre inkább várj, megéri az a pár hét hiddel.
de te tudod, csak nem akarom hogy csalódj majd az eredményben.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1923) sNORh válasza bana'n (#1916) üzenetére


sNORh
addikt

baj hogy odairom? :F
Igylegalább néha öszezörrenek pár phs arcal akik, Hé teis ph-n nyomulsz stb.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1924) Sleed válasza Djuree (#1922) üzenetére


Sleed
aktív tag

a ramot még úgysem rendeltem meg...akkor lehet h azzal várok még 1-2 hetet...
köszi a segítséget :R
szerk.: nemis várok vele,van annyival több pénzem hogy egyből ezt vegyem:
DDR2 2048MB 800MHz GEIL Value Dual Channel Kit /2x1024MB/ (3 év garancia) 34 650 Ft
:R

[Szerkesztve]

(#1925) bana'n válasza sNORh (#1923) üzenetére


bana'n
tag

dehogy baj, a ''szolidaritás akad'' pont arról szól, amit Te is írtál a 2. mondatodban ;)

Kicsoda, één?

(#1926) sNORh válasza Sleed (#1924) üzenetére


sNORh
addikt

Chesterfield -nél
DDR2 2x1024/800 MHz PC6400 Value DUAL KIT 31 300 Ft ;) korrekt eladó.. :R

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1927) sNORh válasza bana'n (#1925) üzenetére


sNORh
addikt

jah.. :B szerintem ez csak jódolog.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1928) Djuree válasza Sleed (#1924) üzenetére


Djuree
félisten

várj!!!!!!!

aqua-ban 33k az ultra, ezt vegyed!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1929) sNORh válasza Djuree (#1928) üzenetére


sNORh
addikt

:)
nemsokmindent számít az ultra :)
de kinek mi.. ;)

[Szerkesztve]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1930) Sleed válasza Djuree (#1928) üzenetére


Sleed
aktív tag

ez kedves hogy így odafigyelsz,hogy jobban járjak :B :R
de még nem vettem meg :)
akkor az aquaba megyek ;) :R

(#1931) sNORh válasza Sleed (#1930) üzenetére


sNORh
addikt

énis odafigyeltem rád.. :O :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1932) Djuree válasza Sleed (#1930) üzenetére


Djuree
félisten

persze, segítek a fórumtársaknak, már énis kaptam nagyon sok segítséget, amik nélkül most nem tartanék itt :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1933) Djuree válasza sNORh (#1931) üzenetére


Djuree
félisten

:D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1934) Sleed válasza sNORh (#1931) üzenetére


Sleed
aktív tag

Neked is köszönöm! :B :R
Meg persze minden kedves fórumtársnak! :DD

[Szerkesztve]

(#1935) sNORh


sNORh
addikt

Na beszarás...
BBoyson (No AWP) Ez a csiterxar Panda má elkezd AWP-t vásárolgatni tegnap.. tegnap awpval mászkált.. :W
Másikmeg.. ErOr egy nagypapival 5embert falonát stb.. 1golyós HS :) vettünk demot beküldjük szépen steambácsinak :)
nemtom mehetne a magyar serverekre is normális VAC sőt egyáltalán.. mert nincs is.. :W

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1936) Sleed válasza sNORh (#1935) üzenetére


Sleed
aktív tag

a demót sajnos nemtudod kinek elküldeni... :( nekemis van már csomó steam ID-kel együtt és nemtudsz vele mitkezdeni...
minden szerveren ugyanolyan VAC van ;) :U

(#1937) sNORh válasza Sleed (#1936) üzenetére


sNORh
addikt

VAC2.. VACNyócvan csak bannolja az ijen csitereket.. :O amit megérdemelnek..

szerk: Teljesen elrontják a játékot..

[Szerkesztve]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1938) Djuree válasza sNORh (#1935) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen. szerencsére én még nem találkoztam csalókkal, remélem nem is fogok. nem értem hogy mi a jó ebben. ez neki miért jó hogy elrontja a játékot (a sajátját is)? :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1939) moongoose válasza Djuree (#1938) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Engem is titulált már egy-két ember ''érdekes'' játékosnak...
''mindíg tudom hol van az ellen...oda dobom a flasht ahol ő(k) vannak...fakapun keresztül lövöm le...stb.
Persze eszébe sem jut,hogy esetleg az unalomíg ismert d2-őn, megvannak azok a pontok,ahol egy időben belefuthatsz az ellenfélbe.
Ezt megelőzve magam elé dobálom a flash-gránát-okat.
A fakapu,meg csak messzíről fog valamit,ha közel van és hallom a fülesben, hogy ott motoszkál mögötte valaki,akkor természetes,hogy elkezdem tunkolni a kaput.
Lehet este benézek BB-re,megnézem ott is az ''érdekes'' embereket.
A falon át tunkolás,már komoly gaztett.


Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1940) sNORh


sNORh
addikt

Kijavítva hozzászólásom a mai játék tapasztalatai alapján.. egy nyomi ''panda'' kitalálta hogy consoleba beirja hogy ''buy weapon_awp'' és beadta.. szal ez consolebug.. lehetne küldeni bugreportnak.. nemtok angolul.. :F Már az öszes játékos tudja a parancsot szal BB-n is mindenki awp-zik.. eröl enyit..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1941) Djuree válasza moongoose (#1939) üzenetére


Djuree
félisten

persze, ilyen van (d2 tipikusan).
én is tituláltam már pár embert csalónak, pedig csak hirtelen felindulásból nem bírtam elviselni, hogy olyan jól játszottak és sokat tapasztaltak, hogy mindig kinyírtak. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1942) Djuree válasza sNORh (#1940) üzenetére


Djuree
félisten

ez a nem semmi :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1943) Sleed válasza sNORh (#1940) üzenetére


Sleed
aktív tag

ezt nemlehet sajnos kivédeni... :(
anyit tudnak csinálni a legtöbb szerveren,hogy minden kör elején ellenőrzi és akinél van,attól elveszi...csak gondolom az BBon nincs beiktatva... :((( (MÉG)de akkoris megtudja mejd venni a WP-t szal nemlehet mit tenni... :(

[Szerkesztve]

(#1944) Sleed válasza Djuree (#1941) üzenetére


Sleed
aktív tag

ha valaki csal,azt könnyen észrelehet venni....(persze ha nem okosan csinálja)de általában az okos emberek nem csalnak...
Most,hogy volt ez a Guest passos időszak én rengeteg csítert láttam.... :(
Az a baj hogy büntetlenül megússzák.. :(((

(#1945) sNORh válasza Sleed (#1943) üzenetére


sNORh
addikt

És a legnagyobb pojén hogy a BBson csalnak a legtöbben, naponta többen..
és egy rohatt admin nincs egész hónapban aki rendetrakna.. :W
nembaj kezdek visszaszokni a CS2HU-ra.. amugyis fpshiány miat szoktam át a BB-re
de most uj procimmal mehetek akárhova megvan a min 60-70fps :U love Brisbane..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1946) Djuree


Djuree
félisten

azt mondjátok már meg nekem, hogy:

van aki csak ip címet vagy mit ad meg szervernek, de azt hova tudom beírni, mert nem találtam olyat, vagy legalább szervernévre rákeresni, mert a szűrőben nem láttam ilyet.

pl. cs2hu, ezt hogy találjam meg, gondolom nem kell átnéznem a több 10000 szervert?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1947) C^^ válasza Djuree (#1946) üzenetére


C^^
őstag

Vagy benn van neki favourites-ben, vagy szerverfigyelo progit hasznal. Pl. All Seeing Eye.
IP alapjan pedig ugy tudsz kapcsolodni, hogy vagy hozzaadod a favourites-hez, vagy konzolba:
connect ip:port

(#1948) Djuree válasza C^^ (#1947) üzenetére


Djuree
félisten

ahha, kösz

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1949) sNORh válasza Djuree (#1948) üzenetére


sNORh
addikt

te holszoktál gamelni?
vagy felvehetlek friendsbe dobsz egy accnevet privibe? :B

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1950) Djuree


Djuree
félisten

ment privi...

még azt akarom kérdezni, hogy hogy lehet megnézni a steam id-t? nem találom sehol.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.