Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5151) budo82 válasza Lucky04 (#5148) üzenetére


budo82
tag

Az ATi letöltő oldalán a 6.11-est ajánlja fel a 9250-hez (XP) Szerintem jó lesz hozzá az... (nem hinném, h egy 7-es sorozatú Catalystől gyorsulna szegény kártya, ha véletlenül támogatná is)

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#5152) Balinov válasza VaniliásRönk (#5150) üzenetére


Balinov
félisten

sanszos volt, de egy probat megert volna, ha mar nem lenne tuti...mentesegemre legyen mondva 9000np-m utoljara kb 6 eve volt..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5153) gyiku válasza Balinov (#5152) üzenetére


gyiku
nagyúr

neked nincs mentseg... :DDD

hüllő

(#5154) Balinov válasza gyiku (#5153) üzenetére


Balinov
félisten

teded meg, Majsztró, ki kerdezett... :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5155) VaniliásRönk válasza Balinov (#5152) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Nekem még mindig megvan a 8500-am. ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5156) gyiku válasza Balinov (#5154) üzenetére


gyiku
nagyúr

majsztro :F :N gyiku papam, gyiku :K

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#5157) Balinov válasza VaniliásRönk (#5155) üzenetére


Balinov
félisten

nekem is a giga 9000np-m, felesegem nagybatyjaek duronos gepeben meg most is tokeletesen teljesiti a szolgalatot.

gyiku: cementet reggeliztel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5158) gyiku válasza Balinov (#5157) üzenetére


gyiku
nagyúr

regen kaptal mar csomagot :K

hüllő

(#5159) Sanyix


Sanyix
őstag

mikó lesz már vista x64-re avivo video konverter?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#5160) Balinov válasza gyiku (#5158) üzenetére


Balinov
félisten

gyere fel este utanam a 1Para-ra kis esdere es meglatjuk ki kap csomagot. ;] :P

Sanyix, nem neztem most ,de a 9.2-es avivo pakkot varod x64 vistara?

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5161) Toninho13 válasza kriszbon (#5147) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Advencedben van...Basicben nem is így néz ki...

(#5162) Dashes válasza Sanyix (#5159) üzenetére


Dashes
őstag

Elvileg van. link "Avivo™ Package"

(#5163) kriszbon válasza Toninho13 (#5161) üzenetére


kriszbon
őstag

És a kulcs alatt nem tudod feloldani :F

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#5164) Toninho13 válasza kriszbon (#5163) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Ohh...Bocsi...A kulcsot nem is néztem... :W

(#5165) Balinov


Balinov
félisten

Nem tudjatok, hogy letezik-e egyatalan X64-es Vistahoz Omega Catalyst? omegadrivers.net-en csak x32 vistahoz latok drivert.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5166) Sanyix


Sanyix
őstag

felraktam a 9.2-es catalystot, és mellé az avivo convertert... legalábbis úgy tűnik. De hol lehet a konvertert elindítani? Sehol nincs a ccc-ben.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#5167) VaniliásRönk válasza Sanyix (#5166) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ha jól rémlik Basic módban kell indítani, de nem lehet konfigurálni szinte semmit, kár foglalkozni vele.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#5168) Sanyix válasza Sanyix (#5166) üzenetére


Sanyix
őstag

ja mindegy... látom a végén mégis csak 4xxx-re tették csak elérhetővé a konvertert... (hd3850-em van) legalább az oldalukon is átírták volna, mert ott még mindig az x1000 széria vagy jobb szerepel. Keverik a szart rendesen.

pedig "valamiért" a foldingot azt nyomatná...

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#5169) Dashes válasza Balinov (#5165) üzenetére


Dashes
őstag

Én a 32biteset sem látom "Stay Tuned, Coming Soon.. ". DNA , XG (most nem megy) driverekről hallottam.

(#5170) AMD_ok válasza Sanyix (#5168) üzenetére


AMD_ok
őstag

Tetszik az aláírásod :R

(#5171) Roba


Roba
tag

Sziasztok!

Eredeti 32 bites Vistát használok naprakész frissítésekkel és csak pár napot bír ki úgy, hogy ne dobjon fel hibaüzenetet, ill. hibaüzenetek sokaságát. Sokáig Geforce kártyáim voltak, azokkal nem voltak problémák, most ATI-m van. A problémák a következőek: Mom. exe ( ccc.exe leállt), com surrogate működése leállt, rundll32 működése leállt, hd audio működése leállt stb. Ezek a hibajelenségek Win. xp alatt is megvannak. Próbáltam több drivert, de nem jutottam előbbre. Lehet, hogy fejlettebb az ATI jelenleg, de a faxom ki van ezekkel a labilis driverekkel.

Légyszi segítsetek, hogy mi a megoldás. :R

Zsoltárok Könyve 82/6: "Én mondottam : Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan:" "És formálta vala az Úr Isten az embert a földnek porából, és lehellett vala az ő orrába életnek lehelletét"- A halhatatlan lelkének egy darabját neked adta, csak a fizikai test mulandó, a szellemed örök.

(#5172) gamesoft


gamesoft
csendes tag

Hello!

Nemrég vettem egy HD 4550 kártyát, Saphire a gyárto.

A gondom az vele, hogy sehogy sem tudom müködésre birni az Antialliasing-ot, hiába állitom 2x-esre, vagy 4x-esre, vagy bármire, ha belépek bármilyen játékba semmi sem történik, ugyanolyan kockázott a szélle, a játékban is probáltam állitani, de ugy se jo. Nemrég raktam ujra a win XP-t, és akkori driver-rel se ment, meg a mostani Catalyst 9.2-el sem.
Tudnátok nekem segiteni?

[ Szerkesztve ]

"A pénz jön és megy, ám a szeretet, a megbecsülés olyan valami, amit ha egyszer elveszítünk, csak fáradságos munkával lehet visszaszerezni." Bud Spencer

(#5173) Sanyix válasza Roba (#5171) üzenetére


Sanyix
őstag

mi köze az ati-nak ahhoz, hogy a fél vindóz, köztük olyanok is aminek köze nincs a driverhez lehal? Egyébként mi az hogy leáll?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#5174) gbors


gbors
nagyúr

sziasztok!

csináltam egy tesztet, ami azt vizsgálja, mit hoztak 1 év alatt a Catalyst, ill. a Forceware driverek - itt elérhető.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5175) AMD_ok válasza gbors (#5174) üzenetére


AMD_ok
őstag

Megnéztem az oldalat, és: MAX RESPECT! :R Nem semmi, tetszik az ötlet, és a megvalósítás is. Ha tudnék, nagyon szivesen segítenék (egy kis összeggel) az új cpu beszerzésében, de sajna most nincs munkám, ugyhogy egyelőre egy hatalmas nagy UP-ot tudok Neked megajánlani!

Csak így tovább, és minden jót kívánok Neked! :C

[ Szerkesztve ]

(#5176) westlake válasza gbors (#5174) üzenetére


westlake
félisten

nem szoktam ilyet mondani, de tisztelet a munkadert!

Play nice!

(#5177) SzlobiG válasza gbors (#5174) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szintén nagy grat! Mind2 gyártónak elkéne ezt küldeni, hogy okuljanak belőle mit hoztak össze egy év alatt.:D

(#5178) BlueAthlon válasza SzlobiG (#5177) üzenetére


BlueAthlon
senior tag

Sziasztok,

Én is vettem egy Fusi PA3553 as notit és belefutottam a problémába, miszerint nem lehet VGA drivert frissíteni. Oka : a drága Fusi uniqe ID-vel látta el a kártyáit és módosított driver inf file-t alkalmaz...(stb..stb..)

VGA-k : RS780M IGP és M82XT (HD3470) az alaplapra forrasztva..

Most én egy Catalyst 9.2 VistaX64 változatának (úgy néz ki) sikeres moddolásával frissíteni tudtam a drivert. Kb 2 órát szenvedtem az INF írásával, meg még erősen tesztjellege van a dolognak, de úgy néz ki működik :)

Radeonok Biosának kinyerése és módosítása folyamatban, ez sem egyszerű eset. Ehhez képest még egy IGP biost is könnyű kivadászni az alaplapi biosokból, a sima PCI-E kártyák frissítése meg gyerekjáték.....

Amennyiben érdekel valakit dolog, jelezzen, XP alá is meg lehet csinálni a drivereket...

PS: Más gyártmányú notiknál is megoldható...

Üdv:

Tibi

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#5179) gbors


gbors
nagyúr

AMD_ok, westlake, SzlobiG: Köszi! :R

AMD_ok: nagyon rendes vagy :R , de konkrét készpénzt semmiképpen nem kérnék (nem is fogadnék el) :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5180) GERIlla83


GERIlla83
tag

Üdv.
Valaki meg tudná mondani valaki, hogy ezt. miért írja ki a gép és miért nem megy a catalyst?

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#5181) Speed® válasza GERIlla83 (#5180) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hát ha komplett csomagot töltöttél le (pl. 9.2) és úgy írja ki, esetleg a .Net (2.0 vagy nagyobb) hiányára tippelnék. Ha meg külön drivert és külön suite-ot, akkor a különböző verziószám a gond, kapj le mindent és tedd fel az előbb linkelt 9.2es csomagot. .NET mindenképpen kell a CCChez, szóval azt ellenőrizd.

#5182 Ezesetben lehet meg kéne próbálni egy 8.12őt, hátha azzal jó lesz. 3850 esetében úgysem várható komolyabb javulás már, max hibajavítás itt-ott. Nekem a 8.12vel hibátlanul ment a 3850 és a 4670 is anno.

[ Szerkesztve ]

(#5182) GERIlla83 válasza Speed® (#5181) üzenetére


GERIlla83
tag

Most raktam fel a .net2.0-át és aztán a komplet 9.2-t úgyhogy nem tudom mi lehet.

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#5183) GERIlla83 válasza Speed® (#5181) üzenetére


GERIlla83
tag

Felraktam a 8.12 és azzal is ugyanazt a képernyőt dobja fel, és csak úgy indul el a gép hogy engedélyezem a VGA módot.

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#5184) Tomate


Tomate
veterán

9.3 hamarosan érkezik nemde? :U

(#5185) AMD_ok válasza gbors (#5179) üzenetére


AMD_ok
őstag

Pedig komolyan gondoltam, csak sajnos most nincs rá lehetőségem,a fent említett okok miatt, mert nagyon jó az elgondolás, és a megvalósítás :R

(#5186) Speed® válasza GERIlla83 (#5183) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hmm..friss Win friss kártya, vagy esetleg egy nV után került be régi OS alá?
Valami összetűzés van ott szoftveresen, nem hinném, hogy a kártya hülyül..

(#5187) Abu85 válasza Tomate (#5184) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Még nem tudom átment-e a WHQL-en, de ha igen, akkor holnap este fog befutni. :)
A beta alapján nálam nincs hiba, szóval sanszos a szerdai debütálás.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5188) GERIlla83 válasza Speed® (#5186) üzenetére


GERIlla83
tag

Köszönöm már megoldódott.
A :NET 3.5 telepítése után a 8.12-es már rendesen megy.

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#5189) lamasz


lamasz
tag

Heló!
Meg tudjátok mondani hogy egy 3870 X2 -höz melyik catalyst lenne a legjobb? (most 9.1 van fenn) Játékra is van használva a gépecske elég rendesen :D!
köszi

(#5190) Tomate válasza Abu85 (#5187) üzenetére


Tomate
veterán

Meglátjuk. Ástére remélem virítanak valamit, mert kíváncsi vagyok :K

(#5191) Dashes


Dashes
őstag

(#5192) Dashes válasza Dashes (#5191) üzenetére


Dashes
őstag

"I was asked when Catalyst 9.3 goes live. Current guess is between 1-3pm EST"
Elvileg 7 és 9 között jön.

(#5193) 19870820


19870820
senior tag

[link]
Itt a 9.3 :R :C :K

(#5194) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok!
Letöltöttem, felraktam a 9.3-at, de ezt írja ki a jelentésben: "Driver Install: the specified driver package was not installed for matching devices"
Mi lehet a gondja?
9.2 volt eddig, erre raktam a 9.3 drivert, nem sikerült, aztán az egészet uninstalláltam, majd az egész full catalyst 9.3-at felraktam (driver, CCC, wdm..) -> így most nincs 3d driver a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#5195) SzlobiG válasza 19870820 (#5193) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tök jó ez se veszi vissza a 2.gpu órajelét win indításnál.:DDD :W Na majd talán a 9.4-be elérik azt ami a 9.1-be volt, vagy mégse?:D

(#5196) 19870820 válasza RAiN91 (#5194) üzenetére


19870820
senior tag

szeva nálam pikk pakk felment,bár én friss vistára tettem direkt :C eddig semmi gond vele.lekopogom :K Amugy szerintem ne rátelepits hanem elöbb szedd le teljesen az elözö drivert,én legalábbis igy szoktam csinálni.

(#5197) RAiN91 válasza 19870820 (#5196) üzenetére


RAiN91
őstag

Úgy is próbáltam.
Megtaláltam a problémát: 9.2 még támogatja az x1950 szériát, de a 9.3 már csak HD2400 tól támogatja. Nem baj, legalább nem kell többé catalystokat töltögetnem...

Ezt elnéztem. amd oldalán win7 hez kerestem drivert, és ott HD2400 tól van, Vistánál pedig x1950 is benne van, de mindegyik a 9.3-as driverhez dob. Amúgy Win7 beta van fenn, de ez nem lehet a gond, mert külföldi fórumokban is olvastam ezt a problémát, csak megoldást nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#5198) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Itt a teszt róla 9.3 mindenki döntse el érdemes e lecserélni a régit.
Én azt hiszem maradok a 9.2-nél.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#5199) gfefe válasza Gaboman (#5198) üzenetére


gfefe
őstag

3870x2 karinál azért szerintem hozott változást... még ha nem is sokat....

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#5200) gfefe


gfefe
őstag

bár az tény, hogy itt is csak az egyik gpu-t veszi vissza a driver :(

DOWNLOAD ██████████████ 105%

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.