Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#9251) Lauda válasza elithun (#9245) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem teljesen mindegy. Ha mondjuk valakinek volt 20 pozitív üzlete és 2 negatív üzlete:

Régi rendszerben: 100 pozitívja és 10 negatívja.

Jelenlegi rendszerben: 20 pozitívja és 2 negatívja.

Az arányok nem ugyan azok? Nem logikusabb, hogy az üzletek száma adja meg a pontjaidat? A pozitív üzlet pozitívat ad, a negatív negatívat. Ha az értékeléseket nézzük, nem attól lesz valaki jó eladó, mert van neki 130 ezer pozitívja és 14 ezer negatívja, hanem hogy milyen arányban vannak pozitív és negatív üzletei. Innentől fogva mindegy hogy pontozunk, viszont ez a mostani rendszer sokkal logikusabb, érthetőbb. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#9252) Parci válasza joccadoki (#9250) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a régi értékelési rendszert engedjétek már el. nem, nem rosszabb az új, hiába követelik páran egészen hangosan. nem vesztett senki adatot, egyszerűsítettük az egészet, meg olyanná tettük, mint a tipikus egyéb oldalakon -- nem függetlenül attól, hogy nem ritkán haladta meg az egységsugarú user szellemi képességeit az előző :( (nem célzok senkire, általános gond, hogy egyre kevésbé olvas és értelmez a nép fia)

a privátból hiányzó "subject" részt javítani fogjuk, rajta van az első körös listán.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9253) olymind1 válasza Jones5 (#9240) üzenetére


olymind1
senior tag

Az én kínáló hirdetéseimet is átállította keresőre, valószínűleg azért találtál annyi kereső hirdetést.

(#9254) Lackooo84 válasza Lauda (#9251) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát azért nem mindegy, mert szerintem jobb volt, hogy 5 különböző részletet lehetett értékelni. Így most majd minden értékelésben kb. ez lesz: "Jóska 5 percet késett a taliról, de azért ajánlom" "Pisti bacta becsomagolni rendesen a videjókártyát' nem ajánlom..." :D

The Truth is out there...

(#9255) Parci válasza olymind1 (#9253) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt elvileg javítjuk. friss hirdetés? még mindig rossz?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9256) elithun válasza Lauda (#9251) üzenetére


elithun
őstag

Persze az arány ugyanaz.
A többit olvasva úgy látom egyet értünk, mert szerintem is logikusabb, hogy ahány üzlet annyi pont. :)
Ezek után meg igen, a pozitív-negatív arány számít még bele abba, hogy mennyi bizalmat adsz a másiknak, és ezután jön hozzá, hogy elolvasod a szöveges értékeléseket, és még árnyaltabb képet kapsz.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#9257) SupernovaHUN


SupernovaHUN
csendes tag

Nem lehet értékelést kezdeményezni!

(#9258) Lauda válasza Lackooo84 (#9254) üzenetére


Lauda
félisten

Értem. A késés apróság, bárkivel előfordulhat. Aki nem csomagolja be, annak meg negatívat kell adni, aztán majd megtanulja, hogy be kell csomagolni rendesen. Ezeket bele kell írni az értékelésbe.

(#9259) parlamentpc


parlamentpc
csendes tag

Döbbenetesen szar lett az oldal, tele hibával! Nem tudom , hogy miért kell elba..szni ami jól működik!
..és még fizetni sem lehet, mert letiltották a bankkártyás fizetést!
Tényleg használhatatlan!!!!

Üdv.: Computer üzlet 1054 Garibaldi utca 1 www.parlamentpc.hu info@parlamentpc.hu T.:(061) 3010328 (0670) 4261308

(#9260) zgospel


zgospel
őstag

Nem tudom hogy másnak is előjött-e ez a hiba de mobilon iOS Chrome böngészőből a keresés gomb nem működik. Safariból viszont rendesen megy.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#9261) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Apróhirdetés oldalon, ha nem teljes képernyőn vagyok, hanem ablakos módban fél monitornyit összehúzva, akkor nem érem el az adatlapomat, csak ha kiszálesítem a lapot egész odáig.
Ez kicsit zavaró... :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9262) Balzak83 válasza mkn001 (#9120) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ezt én sem találom sehol!

(#9263) Balzak83 válasza mar-ko_263 (#9234) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nekem sem megy!

(#9264) Newlachka


Newlachka
őstag

az új hardveraprón nem tűnnek el a fórum értesítések,ha megnyitom az adott topikot.ha átmegyek prohardverre,és onnan nyitom meg a topikokat akkor eltűnnek az értesítések

(#9265) csako válasza s7evcsenko (#9261) üzenetére


csako
veterán

Milyen böngésző? Bármilyen kiegészítő hatással lehet rá?

Illetve nem lett elállítva a reszponzív nézetről?

Mert nekem jól működik (Firefox dev 62.0b9)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9266) ribizly


ribizly
veterán

Nem látom, hogy mennyien nézték meg eddig a hirdetésimet. Erre mi a megoldás?

És még mindig össze vissza váltogat a rendszer a nézetek között (írok egy kommentet ebbe atopicba mobil nézetben hardverapro -n, majd átdob desktop-ra prohardver-re).

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9267) Parci válasza SupernovaHUN (#9257) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

légyszi pontosítsd: vevőként vagy eladóként? pontosan hol? mivel nézed az oldalt?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9268) HF77


HF77
senior tag

véleményem szerint ez az új értékelési azaz pontozási rendszer sokkal korrektebb és reálisabb!! 1 üzlet 1 pont! szerintem ez így teljesen ok!

háát igen, döcögős még jelenleg az oldal, van mit csiszolni a rendszeren....de adjuk meg a srácoknak az esélyt, hogy minden felmerülő problémát orvosolni fognak!

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#9269) s7evcsenko válasza csako (#9265) üzenetére


s7evcsenko
addikt

IE11
Az oldalon minden más igazodik rendesen az ablak szélességéhez, csak a profil gombom nem.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9270) olymind1 válasza Parci (#9255) üzenetére


olymind1
senior tag

Régebbi aktív hirdetések voltak, az oldal frissítése után állítódtak át, nem sok volt egyesével visszaállítottam őket kínálóra.

Régi archiváltaknál nincs gond.

Valószínűleg jó lett, mert részletes keresésnél kínálókra keresve igen sok találatod ad ki pl. videó kártyák esetében.

[ Szerkesztve ]

(#9271) Parci válasza HF77 (#9268) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

párszor már megcsináltuk a múltban, kb. minden váltás hasonlóan nézett ki. kiforrja magát, jó lesz :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9272) Janos1020


Janos1020
csendes tag

Amit még tudni érdemes tudni

A prémium tagsági az előfizetés napjától érvényes és hosszabbításkor

A kedvezményes ára havi 390 Ft egy ves tagsági vásárlása esetén

Ha a rendszert később újabb extrákkal bővítenénk, azokat a meglévő előfizetők automatikusan megkapják

- keresd a hibát :P

(#9273) FіkuszKukіsz válasza Lauda (#9251) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Amikor korábban az eladó egy üzletért max. 5, a vevő max 2 pontot kaphatott, akkor az 1-1 pontos új értékelési rendszer semmiképpen nem lehet arányos a korábbival.

Romanes eunt domus

(#9274) mkn001 válasza HF77 (#9268) üzenetére


mkn001
csendes tag

Ez így ok, de ugyan annyit ér, ha meg tudok fogalmazni egy hirdetést, fotót csinálni, normálisan csomagolni, nem hazudozni összevissza, postázni időben, mint az, hogy képes vagyok a futár kezébe nyomni a megfelelő összeget? Persze még 3-4 kattintással meg tudom nézni a vevő/eladó arányokat, de az egységsugarú felhasználók nem lesznek okasabbak. A dolog leginkább a kereskedőknek fájhat, mivel én többnyire veszek, nekem még jól is jön.

(#9275) csako válasza mkn001 (#9274) üzenetére


csako
veterán

Ötlet: Esetleg lehet azt csinálni, hogy a kettőt a hirdetéseknél is külön venni, és mikor a hirdető neve fölé viszem az egeret, akkor csak az "eladói" pontok látszanak. Úgyis csak az a lényeges, szerintem.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9276) Parci válasza FіkuszKukіsz (#9273) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ebben igazad van, a logika kicsit más :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9277) Parci válasza mkn001 (#9274) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az értékelés arra szolgál, hogy amikor én veszek tőled valamit, lássam, hogy ki fia-borja vagy. megnézem tehát külön az eladói értékeléseidet. amúgy meg manapság annak is örülni kell, ha a vevő nem bunkó, kommunikál, pontos, eljön a kálvin térre időben, nem variál a megbeszélteken stb. az is eposzi teljesítmény! :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9278) mkn001 válasza Parci (#9277) üzenetére


mkn001
csendes tag

Hát sajnos van igazság abban amit írsz, az 5:2 talán túlzás is volt, ez én szememben valahol a 2:1 eladó:vevő pontozás tűnik reálisnak. Erről, ha másról nem is, szerintem elfért volna egy szavazás a bevezetés előtt, de már mindegy. Végül a nagykereskedők szava (pénze) dönt úgyis, nem a kishalaké. Egyelőre sok sikert a csótány/bolhaírtáshoz! :)

(#9279) mkn001


mkn001
csendes tag

Elvesztek a mai upjaim, vagyis csak egy volt, de szerintem az még tegnapról maradhatott... :D

(#9280) mkn001 válasza csako (#9275) üzenetére


mkn001
csendes tag

Vagy feldobná mindettőt, de így őmlesztve szerintem nem mutat reális képet, de ez csak az én véleményem.

(#9281) darvinya


darvinya
titán

Köszönöm a RIOS rendszer üzenetet az átállásról.

Csak azt nem értem, ha Rendszer üzenet fontos, akkor miért nincs email róla?

Maga az új rendszer jó lesz, csak nem reszpozív izével, mert azt legtöbb oldalon kerül, mint macska a forró kását.
Ez ötletnek jó volt, de eddig minden ilyen oldalba bele van kódolva a hiba megjelenítésben, amiatt vagy funkció nem működött, vagy ki kellett találni hova lett dugva a funkció.
Oké, így találós kérdés/ fejtörő oldal bizonyos mértékben élvezetes, csak akkor legyen nyeremény is.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9282) SupernovaHUN válasza Parci (#9267) üzenetére


SupernovaHUN
csendes tag

Vevőként. Próbáltam androidon a legfrissebb Chromeval és Opera Minivel, illetve PC-n (win 8.1 64 bit) a legfrissebb Chromeval és Firefoxszal. Egyikkel sem reagál. Ott van, rá lehet nyomni, de mintha nem lenne mögötte semmi tartalom.

(#9283) mkn001


mkn001
csendes tag

IE11 (tudom-tudom, de melóban csak ez van..): eltünedeznek az ikonok. A helye megvan pl. a hírdetés szerkesztésnek, meg is lehet nyomni, csak a grafika hiányzik. Ugyanez a hsz formázásnál, bár itt ez: :D látszik (már használtam lehet azért).

(#9284) csigabig


csigabig
tag

Sziasztok

Nálam nem működik a részletes kereső.
Példa hiába keresek település szerint nálam nem megy.

Üdv CsigaBig

(#9285) To-fu


To-fu
újonc

Miért van az hogy egy a régebbi hardveraprón feltett hírdetést nem tudok elérni, ez zavaró, mert most úgy kell megvegyem a terméket az eladótól, hogy simán azt mondhatja hogy: Milyen termék? Hol írtam én azt hogy működik? Akkor aztán mutathatom neki a szerver szerint nem létező hírdetést, terméket.

https://hardverapro.hu/apro/intel_i5-3470_8

Ya és nem tudok uppolni.

[ Szerkesztve ]

Az üzlet csak akkor jó, ha mind a két fél jól jár!

(#9286) csigabig válasza Parci (#9252) üzenetére


csigabig
tag

Szia

Elég régi tag vagyok főleg aprón vagyok jelen.
Adok veszek cserélek.Nem reklamáció csak javaslat hogy az eladó részéről legyen 2 pontos az értékelés még a Vevő részéről lehetne egy."Milyen volt a vevő?Pontos megadta-e a kialkudott árat stb..."
Eladó részről első pontban lehetne a megbízhatóságot pontozni másikban pedig mind azt az 5 pontot ami volt a régi rendszerben.Gondoljátok át nyugodtan szerintem mint javaslat megérne megkérdezni az felhasználókat.

Üdv CsigaBig

(#9287) macskopite


macskopite
tag

Sziasztok kedves Fórumtársak!

Csak én tapasztaltam, hogy az eddig gyűjtött pozitív pontjaim jócskán megcsappantak? Az új rendszer alatt 57-et jelezz, az előzőben már 280-nál tartottam :F

Üdv, Pite

A beton házak között nem várnak csodák...

(#9288) Winner_hun válasza macskopite (#9287) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9289) spektrum


spektrum
csendes tag

Sziasztok,

Privátban nem látom melyik hirdetés kapcsán kérdeztem, a hirdetések nagy részét nem engedi a kedvencek közé tenni.

(#9290) _ar_ válasza Winner_hun (#9288) üzenetére


_ar_
újonc

Az en korabbi felhasznalom (kb. 10 eves regisztracio) kizarta a rendszer. Nem tudok belepni, nem ad uj jelszot. Privatban szivesen leirom, hogy mi van ha valaki meg tudja oldani.

(#9291) BaGePapa


BaGePapa
újonc

Csak egy ötlet:

A jobban láthatóság érdekében esetleg lehetne hogy a "jegelve" felirat az alábbi módon jelenjen meg :) [link]

(#9292) triosoft1992


triosoft1992
csendes tag

Sziasztok

Szép is meg jó is. Gondoltam tegnap. Ma viszont kaptam választ egy hirdetésre, ami felől érdeklődtem. Szép is jó is a válasz. Csak nem tudom milyen termekről van szó.

Vissza lehet kapni azt a nagyon kényelmes szolgáltatást egy levelezésben elérhető legyen a termék linkje amiről az eszme csere folyik.

Mert így kb 90% romlott a levelező rendszer. Most akkor minden levelemet nekem kell kezdenem a linkre?

Ha esetleg valaki ezt jelezte már ezer köszönet neki és elnézést, hogy ezzel terelhetem bárkit is.

Köszönöm ha vissza kapjuk az automatikus linket a beszélgetés kezdetekor.

[ Szerkesztve ]

Tel: 06-30-283-4380 06/48/952-374 Szerviz: https://net-vilag.hu Email: info@net-vilag.hu Időpontfoglalás: https://idopont.net-vilag.hu/ Tudásbázis/Hibajegy: https://tudasbazis.net-vilag.hu/ Webfejlesztés felsőfokon webalkalmazások egyedi fejlesztések, CMS rendszerek, Szerviz

(#9293) joccadoki válasza Parci (#9252) üzenetére


joccadoki
senior tag

Nézd Parci.

Itt nem arról van szó, hogy a piros pontok helyett zöld keresztek lesznek. Hanem arról, hogy kitaláltatok annak idején, egy olyan rendszert, ami működött éveken keresztül, és szuper volt, meg hozzá egy olyan oldalt ami annyira nem volt olyan szupi, de használható volt. Most meg kidobtok egy oldalt, ami több sebből vérzik (nagyjából használhatatlan jelenlegi állapotában, és tudom hogy javítva lesz, de addig sok embert veszítetek), és egy olyan értékelési rendszert, ami majdnem olyan, mint a régi atw-s rendszer. Hidd el nem azért mondom, mert jobban néz ki a 330pozitív, mint a 99, vagy nem azért mert nem volt negatívom, mert VOLT. Hanem az a gond, vannak olyan kollegák akik mindenbe belekötnek (esetemben a fotókba), és így a 4pozitív 1 negatív helyett, 1 komplett negatív üzleti értékelés lesz. Mondom a későbbi problémákat ezzel. Ha bejön amit mondtam, a moderátoroknak egy nyugodt percük nem lesz, mert igazságot kell tenniük az üzletfelek között, majd ha ez nem megy, felesleges lesz ez a rengeteg munka, mert elmegy mindenki.

Azért ezen érdemes lenne ezen gondolkozni.

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#9294) Muki87


Muki87
újonc

Kedves fejlesztők!

Sajnálattal tapasztaltam, hogy az új kinézetre való átállás után a hirdetés szövegénél az amúgy is eléggé limit karakterszám még jobban lecsökkent. Ezzel még csak-csak együtt lehet élni bár az okára személy szerint kíváncsi lennék. Viszont az, hogy nem lehet sortörést betenni a szövegbe, hihetetlenül béna. Olvashatatlanná teszi a hirdetés szövegét! Remélem, hogy ez csak bug és nem feature! Ha nem szándékos akkor semmi baj, valószínűleg nem ez a legfontosabb kijavítani való, majd ide is elérkeztek de ha szándékos akkor nem hiszem hogy sokat fogom a jövőben használni a hirdetési oldalt.

Köszönettel: MP

(#9295) Timer


Timer
veterán

Debug adatok:
6HXQDaldr7mZTjnAwE8waqjfZQyAswjYPJfjYGOTxyIBXh5y86NoA2eE02VkxcjHJoyvLSpOZ5cdrc0co2a
T4quqW/W4z+CFmkKXmn8fPN29RuC4w4GbhEWlqkWFaeK0CpMlK5WnKtJLEEj+PCKPLqJLULYKboWd0hwyh+
0MUw0WvOtz6NAJLcr3DfYz1OKb16zFKAjoDM7tzYCcXIwUD0U37wjyizxm/mHsuMNjTlnhzPiwLhmSgwvBX
NsXHD4cEiLUd4Q+mv5FeeZ8auuJDjhF72vYoGHaoMFDVXKzlchKCi9wx9xWxMigoKVRhZWjYNk5SUHQ2/6i
jIuOoORzIcqcfDDebac74cAPt0MXqQQjeUoiz77WmaqXV4ci1Yup29aJefvctlnKfnF1sp+tnbRXYQxkJMH
Bxh1KBOyv+hUfdQ3KNvcUogFYS3S0Rtcb3IYRjzSWWwvjRoMgECspMsFh05htOXQTYV3i0I1WfP9e00J/a2
8GfTJRCMQvJxusKKbli8nd3mf0jexzyUYnTiz6vejrtoQBkYh4Vh4LhaX+vMNkNkuaFcR1Ybfc3nxjQzE7s
hmIEOvCQAs0ZZ+jueQyuT8OgjZy+CDrblAUDVPJPwgWMezdsA2IZt6zO+S5EoTy7gMVAYcuGYuHSBfZx1nS
eKaznf5dmFBtHX6mprcThOXybP+XJUIW3rmTiGeUvUq+Be73EV7PEsDmq08jAAr5OCs3hGwVlfmGc4tUp+P
r6V+uz4X3t9X3s8kygTKYih83EmtduPHvBPPSpLZBk+xK6Zy40E7MbEKYzdEjaYFNpuLyFTFkQVp2MsEC+X
7NHs2eivaldrwPMfUJiNgcFajcrkUGOJBRnKk2DniVzcgWIQPWKSgl/yo1zQRsmRfnnSBEyIPyU2yLlvD6q
UTvsh3XImqooiJRDeTkxRxHgWs3FmdF7JHw5Ai0Kaaw02va5Nxs14fVawVgFiMxQTlK8eXnX5xQeA9XS7Hb
Z59vEOSvoVsXrZ7YYOWetjzVguZlO3S6YghxY6UNs0p+zKiNNhOfJ+L4aHKdUzlGDKd7FIKxBS5UaQJ61Dm
/uXA1HU3f4pacn+xv1IHZyexIPtMxUp6FZntixJVnh9rAQT7O1erT3rwmIyZwNfjMDWCwnuRuemtPQIkk6E
lzB4nepN7XTZB/Ml+G6kr+dqI0BwUT+segYUD3CXGcPjLt4VPy8YUcEwYu3cQ5QTRth/8looColcXFNgC3b
XI9/03r/53GPwFocJm4WnLAT9enHtcxwSmGC97Lbyecu1oQpcOMPqX137er3yBC6M204IIKnGyR1eVOxu1V
3sAJzQ0A2Fy0sM8LdAyxw3lDZTfsrS98+4QwYAhGo/mkNQqoMUcT2p9bqhwIV7+VETBGOmOHi7yDHBuRahq
yP8L/xSvjuh6qy0auAo0yK31QHSIjVTfTfOnsNGQYCuX0WPa7P1wMQOmHbcQD2oN74awRAYCLtVDuRD8kxv
/chcqZqVisNwPdTL7kdRpRKeb4ZY6GUPdDybEWsHNrqjGsdfMKOVpya532z8QtNcu2NxaBePEIYfbZ6QLuH
pchqbjrCl4Nu9IWn6LuZWIYrmoGJLLpzr1MguJ4Z1wwHDZgLpXpVjYtc6pEo1RvRtU+rXl+jRvjPCbdNGPQ
ydrjVoBFyb5YeMtFAkBUt8i/nQdBwACJbCYD+xVlCVSFpccPh2HxsHuLz35iA7JmQ8m8J/c8utkklf1DJyU
4PSI6coi9kghxqbWyXcdGDFU2FJz+U5fwJL+9CCnaNs6IYCOHdQIi42X7qnfKBscbz2FtPfTKg+FKpFyTb/
aSSguig+qxyltmQTyDvUU7cr+0Ce0vo7arYG2cQhEEGwQoNl2kLRom+OFJ6oSwPh7nlcCkLqVVxbxRIOLP1
SFq17vjRQSBFoAhv0ECpOM3sZzgwsggBvGZrf7PhNLfuj1NAwMrTZi4FnVAkdP6YzTneQGB/iT2Cbln1ui2
cCuihhIh9Cs5fiYBQRBKanxD1y0BFNvDq66/cMl+mCEdRg6oM+Ydxh++J+Stj56JyPmS37x160BX16z2rS9
MQIz6j3nAIcV/qzJXG4p6D2BxOP+8dV3FlsBpNnur5epMO6Pg0hDUmATq/8Ovin+EJH/zoPCxWPzZ3bgG/f
+cHzrsM/uRA06DsxBtncyrR4lYOCnDgc/Yvxc0Mwj1u+t2aTAybWCxU8O96ejz1F8Jiuahkbxcc37EKfm4K
1V2JEaK4ORPc4hDTNNz6vbZDONp+7f4jSGWhm27Wd3ewx84tIT3kTFQ7rGZ0jL1TWkmX/V6USX37r2YyiFJ
dk6wK09jIpNKIEBD/TFaaZ9gyHZyZMtW1oeA2ecCQLOeg79F/19SQ3tL2/TJcr8PoXoo+GRXTgbQOwnnaJv
C3q6kfZqEemuBAB29XrY90GZJX+/30VDAzjkouGMkY7+J9auUDlVJKzHpab1aIo0cJ+6AdNiGwp3UV5T/zF
uqm/spArSKRjqejuPFCX3TIqo20VQVxCwG4+ai4tiOArnVhu4mbw62HIwlM5V6kdN7YQ5Q2txeRvLKKVMN7
ZZ1iZ+GuuCnYVr547JMrCp7F6jW6o5rT9R0Skw70RfW1Pk+0hIt6orDLOrgijcum5pzvIkiqeh9sEh3ffB+
gcTG7p/MWGQm1DAHde0hByC/Blgv+L9DZpVmeA52DrtyMHTS7l22KaU2n408O/vxuC3H8jprVCGRoeZtX/k
Tq8vYFiiQxe2R9hmEMS2oTQrvebbZ1wOtAn90WYlBZLJ7miQpGxAdGeptB9Wwv8K1kTvGbjpUZtqj5XajkH
Zd2BDq0YhoUl4k7ELd31ENDgN/tRSNi+WOedfKhEToKvozHc/wcTQAjq2zl2YNSAmWpyN2E/my6H0wFesan
UzsH24ru5CaQ0/9KjGtgc2ofJevI/X2+oiNZGcux/wz7dMxF6eg3f6Zcyyar741Vzwj0TNvCrrQGXJ+Tjba
vyIePXlzKWonICvkODYJsSxHwDF+dCsnIIR6duJW4IdtM+S3xCLvQoL8A2mFvgdP1kV/VyVAJ2Ori/QOFfb
ahf8YjbcDqqQ3XbDwZeP5u5y4fQKHZ0r5aVaWQJsdEsuFkJ/kdaYrOB/rF9AoC5F/5YymEqVriC5dAvFhWB
i4mmoCINdfYztmL/zBiwOMt/IvjdKOOHXX8z0lQPuUYMw9thMrBRV027eUk9ndPwgaNKUy1wxwtIdNhXoDh
+wSkIvv3wyFYqgmYntO2gY6fvg0PIQSvnREi7Jg/g/OCn2Trzam+xWPTGMac7WN49j0MMu40LtptXOdlpcw
hoAvtZELK9dVN8MTz4BRzLz25ifHvaWvQPC1jvL+HwJhWIaUTX4OvGRMBkAvSLSeNowJ1GnOMTMbb84BHt+
VdARcIZSo03RlmYkkmjbQ1r5soIBp5U3DbsLHnR3hnapfm99+K3dl

(#9296) bszabii


bszabii
csendes tag

Üdv!Biztos írta már valaki, elnézést ha igen. Amikor írok valakinek egy termékkel kapcsolatban, sokkal jobb volt a régi felugró ablak (nekem legalább is jobban tetszett), és még a termék linkje is ott volt az üzenetben. Ezt hiányolom nagyon.Köszönöm!

(#9297) Pikari


Pikari
őstag

Kedves Hardverapró üzemeltetők!

Volt (van) néhány hirdetésem az archivált hirdetéseim között, amelyeket véglegesen törölni szerettem volna különböző okokból (például mert zavaró, hogy googleben megtalálják, és az alapján megkereséseket küldenek miattuk, illetve olyan is, amit pedig privacy jellegű okok miatt nem szeretnék meglátni az interneten).

Nem vagyok túl nagy kereskedő, de kb 3 év alatt biztos összegyűlt vagy 100 db hirdetésem, amelyek közül néhányat bizony le kell sikálnom.

Eddig ezzel semmi gond nem volt, töröltettem is ilyeneket korábban, amelyek mind visszakeletkeztek az új portálrendszerbe való migráláskor.

Sebaj!

Jelentettem az egyiket találomra, összegyűjtöttem néhány linket, írtam egy kedves üzenetet magyarázattal együtt.

A moderátor erre közölte, hogy dehát már archívak. Majd jelentettem mégegyszer, hogy én értem, hogy archívak, de én véglegesen törölni szeretném, ezért aztán legyen szives letörölni ezeket a hirdetéseket végleg. A kérésemet megtagadta.

Nem erre a válaszra számítottam. ezt sajnos nem tudom elfogadni. Úgy gondolom, hogy ebben a kérdésben a Hardveraprónak ma már nincs mozgástere. Lásd: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/HU/TXT/HTML/?uri=CELEX:32016R0679&from=HU (európai általános adatvédelmi rendelet, GDPR).

Szeretném, ha a Hardverapró stábja megnyugtatóan intézkedne ebben a kérdésben, és három munkanapon belül vagy eltávolítanák azokat a linkeket, amiket kértem, vagy beépítenének egy megfelelő menüpontot a hirdetések végleges törléséhez, amely letörli őket az adatbázisból, és megsemmisíti az url-t, amelyen a hirdetés elérhető volt, a hirdetésben posztolt képekkel együtt.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#9298) Parci válasza Pikari (#9297) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Kedves Pikari!

Megoldunk mindent is, de kérlek vedd figyelembe, hogy jelenleg napi 49 órát javítja a hibákat a programozó. A kérésed természetesen teljesen jogos, amint lehet, megoldjuk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9299) Pikari válasza Parci (#9298) üzenetére


Pikari
őstag

Köszönöm! Félre ne értse senki, én szeretem a hardveraprót, és szeretek itt üzletelni, ezért is jelentettem ezt bugreportban.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#9300) Parci válasza Pikari (#9299) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:R

.

mindenki: ezek és sok apróság közben elkészültek elvileg:
- jegelt, archív hirdetéseket látványosan jelölni

- lapcsalád fórumokban az aprók ajánlója 404

- aprón privát írásakor tegye be a privát elejére a hirdetés linkjét, amiről a privátot küldték.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.