Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#9601) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

BR tag is back. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9602) R̲e̲m̲ válasza lezso6 (#9601) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

Ezer hála a többiek nevében is :DD

[ Szerkesztve ]

(#9603) findajob


findajob
csendes újonc

Javaslat a többek által kért "kompakt nézetre" a
elsősorban hirdetések kezelésekor ill. a találati listában:

a képek oszlopában a headerben egy csinos kis piros x-el ki lehetne a képek megjelenését kapcsolni - magasságban így rögtön nyernénk, különösen ha a túlhangsúlyos és rövidíthető "Extrák Kiemelés Előresorolás" szövegből húzunk,

az archív szekciót tényleg felesleges előre betölteni és mutatni, elég lenne kérésre

hasonlóképpen feleslegesen túlburjánzott a felső információs sáv (a képernyő harmadát elfoglaja ), megfelelne egy késleltetett hover-ra lenyíló kisregény-ablak.

megkockáztatom, hogy a lejárati időnek sem kell ennyire szem előtt lennie és végképp nem ilyen akkurátusan, elég lenne napokban, napon belül órában kiírni
( inkább maradjon több hely a címeknek )

a találati listát is hasonló megfontolások alapján "gazdagabbá" tenném:
- kikapcsolható képek,
- alacsonyabb, több oszlopos navigáló-selector panel, esetleg jobbszélig kiszélesítve,
- a "kedvenc csillagot" inkább előre raknám, akkor szépen egymás alatt lennének,
- nálam a házacska most a HARDVERAPRÓ szöveg alatt 4cm-el jelenik meg
_(köztük üresség), ez nyilván csak ideiglenes hiba,

Ha némi visszajelzés is lesz, akkor ötletelek még
( vagy akkor inkább nem lesz ? )

(#9604) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

semmi, korán van még. :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9605) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Viszont a kereső mint ha másként működne, mint eddig.
Ha pl a házimozi erősítőkhöz beírom, hogy 932, akkor nem dob találatot. VSX-932-re meg dob 4-et.
Eddig mindent listázott, amiben volt 932, és szerintem úgy volt a jobb. :K
(Hisz így akkor is találhattam valamit, ha nem tudtam a pontos nevét, vagy ha a feladó máshogy címezte meg, mint ahogy rákerestem.)
Ez ugye csak bug?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9606) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.Gratula fejlődik az oldal.Viszont az adataim módosításnál,nem lehet az alá írás rész szerkeszteni,és a hirdetésekbe nem lehet linket be illeszteni.

(#9607) findajob


findajob
csendes újonc

KERESÉS témakör:
A kereső nem túl barátságos, mintha csak egész szavakat talána meg,
és a régi jól bevált aláhúzás '_' (joker) karaktert sem kezeli (amit bármi helyett beírhattunk).

Egyszerre kereshettem a T-s procikat pl.: '4__0T', megtalálta a 4370T, 47770T-t és a 4790T-t is.

Talán ez csak véletlen, talán eddig sem használta ezt a remek lehetőséget senki
( mámint rajtam kívül - mindig velem van a baj ).

Szóval ez így elég kevéske: a '70T'-re nem ad találatot, a '770'-re sem találja meg a 4770-es procikat.
Tényleg kezdünk a jófogásra hasonlítani, majd ezentúl így kell hirdetni:
" i7-4770 i7 4770 CPU proc proci processzor eladó, "

Mi a változás oka és javítható-e vhogy a keresés hatékonysága ?

(#9608) Parci válasza findajob (#9607) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, fog még okosodni, nem egy vészes feladat, csak első körben egyáltalán a funkcionalitást akartuk bővíteni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9609) andris444


andris444
csendes tag

Sziasztok van 21 pozitív értékelésem a korábbi 70 körüli értékelés helyett.....
üdv

(#9610) Intruder2k5 válasza andris444 (#9609) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ez is szép eredmény, gratulálok hozzá!

A változás okairól bővebben meg az apró súgójában (1x1), vagy ebben a topikban olvashatsz, ha rakeresel az értékelés szóra.

Pl.: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9611) Rolkoo válasza Rolkoo (#9526) üzenetére


Rolkoo
újonc

Sziasztok!

Az előző kérdésem óta 80 hsz van, mégsem válaszol senki a privát üzenetben való kép-, és ahogyan olvasom a link-beillesztésre, pedig többen feltették a kérdést. :(
Már elnézést, de ha csak annyit írtok, hogy "dolgozunk rajta" vagy "figyelj, ez ezentúl fizetős", akkor tudja az ember, hogy mi van és ezek is válaszok lennének...
(vagy annyira fáradt vagyok, hogy én siklottam át rajta)
Bár mondjuk mindkettőhöz ott a gomb, gondolom akkor működnie kellene.
Lehet, hogy működik is, csak én nem tudom, hogyan kell, meg a másik 10 ember, aki írt ebben a témában, viszont akkor ismételten kérném, hogy valaki magyarázza már el nekünk, legyen olyan kedves! :R

Valamint egy észrevétel:
nem tudom mások hogy vannak vele, de engem marhára zavar, hogy az üzenet ikon a fejem mellett csak akkor jelenik meg, ha van új üzi. Nem lehetne, azt oda véglegesen kitenni? Ha van új, akkor meg ugyanúgy ott lenne az alján a kis szám, hány olvasatlan van.

Köszönöm előre is, bárki válaszol!

Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

(#9612) NoX


NoX
senior tag

Hardverapró.

Nem lehet egyszerre keresni a részletes keresővel. Példa: 1080 típusú NVIDIA videokártyát keresek Gigabyte márkában. Beírtam a 1080-at, és lenyitottam a részletes keresőt és beírtam a márkához a Gigabyte-ot. Csak a 1080-as találatokat adta ki, a márka input-ja keresés után üres.

Így néz ki a keresés után a kereső URL:
https://hardverapro.hu/aprok/hardver/videokartya_hamis_kinai_videokartya__kitiltas/pcie/nvidia/keres.php?stext=1080&stmid=&stcid=&cmpid=&minprice=&maxprice=&buying=&shipping&noiced&usrid=

Hiányzik belőle a márka.

A várossal is ugyan ez a helyet.

[ Szerkesztve ]

(#9613) Intruder2k5 válasza Rolkoo (#9611) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A privatba történő kép feltöltés ha nem megy akkor az bug, ami persze javítva lesz. A link beszúrása hirdetésbe már opcionális, az ingyenes csomagnak nem része.

Bocs a tömör válaszért, mobilról vagyok.

(#9614) Parci válasza Rolkoo (#9611) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

linket az ingyenes hirdetésbe nem lehet tenni, máshova (így privátba is) igen.

képfeltöltés természetesen lesz, itt készséggel elismerem, hogy amatőr dolog volt tőlünk, hogy nem volt kész a rajtra (még amatőrebb, hogy ezt én nem is tudtam...).

a fixen kirakott privátos borítékon agyalunk, nem rossz megoldás, de azért kéne oda a sarokba más is (például hirdetésfeladás gomb/ikon), ikonerdőt meg nem akarunk. de valószínűleg kirakjuk végül a privátok borítékját.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9615) NoX válasza Parci (#9614) üzenetére


NoX
senior tag

Értem az ingyenes hirdetésbe nem rakható link dolgot. Viszont nekem egy meglévő hirdetésem (előző rendszerből áthozott) szerkesztése után vette le a linket. Erről mit gondolsz?

(#9616) DIESELPOWER


DIESELPOWER
aktív tag

Nem enged írni privàt üzenetet az új hardverapro. Ez bug vagy limites?

Nem küldi el. Tegnap csak 8 üzletem lett volna.

(#9617) Parci válasza DIESELPOWER (#9616) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

milyen platform, oprendszer? írtál tegnap 50 privátot? (spammerek ellen van limit, de normál üzemmódban az elérhetetlen)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9618) Parci válasza NoX (#9615) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hogy ez nincs szétválasztva a rendszerben (csomó fejlesztés lett volna külön kezelni azt, hogy mi van, ha még régi hirdi, linkkel), egyszerűen egységesen nincs link és így működik, ezért történt

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9619) DIESELPOWER válasza Parci (#9618) üzenetére


DIESELPOWER
aktív tag

Szia próbàltam PC-ről, telefonról is.
Komplett gèpet raktam össze alkatrèszekből.
Mindenkitől mást vettem.
A lényeg, hogy ha valakinek írok, azt nem küldi el, sem a hirdetésben lévő privát gombbal, sem az adatlapon a privát gombbal. Csak 10-ből 1 alkalommal kb.
Akkor is csak ha jó kedve van. Inkább nem.
Semmi nem történik. Remélem idővel javul.

[ Szerkesztve ]

(#9620) Parci válasza DIESELPOWER (#9619) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az nem jó hír, megnézzük.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9621) DIESELPOWER válasza Parci (#9620) üzenetére


DIESELPOWER
aktív tag

Köszönjük.

(#9622) Nor-


Nor-
tag

Csatlakoznék az előttem felszólaló panaszosokhoz.
A link kivétele a hirdetésből (illetve kötelező sarccal ellátása) erősen le fogja rontani a hirdetések számát, és ezáltal az érdeklődést is.
Jófogáson azért nem hirdetünk mert nem lehet linkelni.
Felrakunk 4-6 hirdetést, amire jó ha heti 50-100 megtekintés jön, ebből 3-4 vásárlás max.
(látjuk hogy hányan kattintanak át)
Most erre a pár vevőre kifizetni a linkek miatt egy rakat pénzt csak hogy normálisan nézzen ki a hirdetés, nem igazán éri meg.
Rendszeresen kiemeltük az aktuális akciós hirdetésünket, heti 1-2000 forintot elköltöttünk itt az elmúlt pár évben, de pl. egy 1000 forintos kiemelés mellé sem jár az hogy pl ingyen meghosszabbítsa az ember az adott hirdetést.

Csak mondom, hogy így lehet nem sokáig fogom már az időt arra fordítani hogy felrakosgassam a hirdetéseket, mivel vannak olyan hirdetéseink amikre havonta jön 1-2 kattintás, és az én időm is bizony pénz amivel a Ti oldaltokon a tartalmat létrehozom, ami miatt a vevők ide járnak. (ezt ne felejtsétek el, közönség nélkül nincs lap)

Arról nem is beszélve, hogy a linkelést egyik pillanatról a másikra tiltottátok le, és ráadásul még a kiemelést se tudom megvásárolni mert nem megy a bankkártyás fizetés.

Az írásomat nem kötekedésnek szántam, hanem építő jellegű kritikának, én személy szerint nagyon örülök ha valaki őszintén elmondja hogy mi a probléma azzal amit ÉN csinálok esetenként, ez az amit általában nem tud meg az ember csak leírja a vesztségét ...

http://itmedia.sk/

(#9623) NoX válasza Parci (#9618) üzenetére


NoX
senior tag

Nem lett volna megoldás az, hogy ha már van link, azt nem szűritek ki? Újat nyilván nem tudok ingyenesen beszúrni, de ha már van/volt link a hirdetésben, azt szerintem nem kéne eltávolítani.

(#9624) Parci válasza Nor- (#9622) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi a feedbacket.

nincs 1000 ft-os hirdetés, 790 ft-os a legdrágább, ami 90 napig (3 hónapig!) érvényes.

linket lehet tenni ezekbe a hirdetésekbe mind, csak a full ingyenesbe nem lehet. de abba is lehet termékinfó linket tenni (elég látványos helyre került), ahhoz is lehet hozzászólni stb.

a kétszeri ingyenes hosszabbítás valóban megszűnt, ez valóban áremelés részünkről.

ha van időd, megteszed, hogy leírod, hogy hogyan használtad a régit (kb. mire költötted el ezt az 1-2 ezer forintot), és hogy az újban hogyan használnád az új feltételekkel? (ne csak azt nézd, hogy ugyanazt csinálva mennyibe kerülne most, hanem az is, hogy ha fogsz 2000 ft-ot, a mostani kínálatból mit vennél)

köszi! :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9625) Parci válasza NoX (#9623) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de, ez még elegánsabb lett volna, de mégegyszer, ehhez nézni kell, hogy melyik hirdetés mikor készült, külön kell kezelni a közös input rutinokat stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9626) DIESELPOWER válasza Parci (#9620) üzenetére


DIESELPOWER
aktív tag

[video link] És most neked sem ment el a privát!

[ Szerkesztve ]

(#9627) NoX válasza Parci (#9625) üzenetére


NoX
senior tag

Nem kell nézni, csak azt, hogy van-e link a hirdetésben. Ha van, akkor békén kell hagyni :)
Tehát ha egyszer már került link a hirdetésbe, akkor az maradna, nem kell erre szűrő.

Tudom, túltárgyaltuk, köszi azért a válaszokat!

(#9628) Koenig92


Koenig92
csendes tag

Debug adatok:
dkZabibYUXW4AWwpRs7YKn3ABCl+0yYFkuS4CueAhw9X9ySswDXxyHFte/g0TyMoVKR4Va/j61KqIT7Xanr
ZvXfxFkge15PycRYLdr18jHFIDh584Z2RxA8F2I69roFL2oHd9fqd0jqGKQqFLs/n9NalajwjlQB9n6zpsn
8KWDQpkYLm5WOk3iS7Xl3OAGwQposIplBzSqnozji3YYF2XxHb3e9cW5oWkaYtw2k61r7CaEZe6pvAy28Sb
4pLaOG/8ksuiAWGKCnYCXwinm0vEMbJ4rvwh/SEfYZzXRUFRv8nr74EdP/CIPsIvEz+/H8Yth9EEHlS/dxR
aqQx5kUKTVOPR+hST+ozLf8R12Mufl/xarWtjWrdpAXhmhPqB+0PGZoCxeoXrgpaDKLqKmaCugKGKxWUZSp
bYjeD82CQgxHU41CSdNsEVzwGAix134f6GZ2ttrDDzTwFpWdjJjlepDeLNOUGVmSZH9tkFU6DHOr5Oztgk6
X49HzBWH1C6XtkmwxqsC81ILh9FUO+txr2nZ2oKDbAOxsjP71CA8VLer4yXP7mT+QiN52091IVxdNxEbTRp
4/xx7ANcTZSTAWKOEd5x4Xh/IBMZeWz+b/oWYaAeWLaNwCpY1ztfRDLzDA9pyUM0nhVy9AAdUoJaab9pwot
NrAgapTkFkWmSWfpj3Jnqm9NtZh0xljeCN3eZCE58/W6WkIRsRPNJBq7Gss0nzX2inAQUsrRNB6PLwA49d6
hefnaQ2o6Hrn01hFhLIP4SaNJ0aYXPH48ricisVRTNbHr0PviVPTMUvxcDD4PdIKePqIdN/cpUlcGjRNPQt
kzrN2/Vqo+5P88ego+u5cQmbSKP77MqHt70MEJmVgzqELZnlOC9e+pTOMnxvJLIrPcOrqQnPmgoIXARXkA7
e8MV6ZS1Xu9zASaf7GWf6rNqxfu+lBsuvPJiMo1cG+RYbF7RzQFR8ZnukRt/tp10Fx++0LofcFMnl6gUKvg
uNNeNtgdZA0+ZZ3ZBcJLOYkfoFSmIsEXNZc0R0dygAFaRWmtVHwStuF/iktkoDyxGiqa5C2s8rl6FLdj7Bg
F00AY3RuotThpWYXmbhoqV5CewX+OIZraNH/IG0z8EA8WtYqKJIHvMJyc7AaW/slLseRoiNsCNYWaOlI9F1
3CratS/gHY97SQRY1aAxXXMw1jhHBCd5TLvHk8UJ5/LvFCPCexDeAkC9oYG6509k1GQffuAZ/SEosAfCdb+
KYlIuv531r2aXehVEbu+O6s3oQ0lSgvQScy1jhYRkNr48Q6DrUdtgkLcDZroFDyhFk4DHBfhwcQy+nBSQcZ
O0vcSoJU78cpSNWJwnmMOLcxkuBFDBtKqluNeAq2XEvHCF31ctXEY7wq+SNsliTGb7ubTy3sfqodMIYHpx2
UQfNV7L8+2ajc75bKCLq6UUOOE4NIUb0ZgQBybEXdadfoMesR4q+78Q8I8nSA65IAuNS5z/mvraZdGJuk2i
H7HSa1jVzNkmwztY7f6Md3keSGeADcvynZfr84V4cN3SzUOyx272OBy9VTgAAtBwMvPrxVRxhrmByawG1mJ
hLPlTEsOrRbDxeAed1yReYODb+GiBH8b/dq3Fmp9hoSsQUyEBbwwLS+EnTlFeHpb6Ee8BrILHnN6iWWoZRK
s8Em8pTW7kIfjuQvIjcAEeSQzubB/tI/PSHqq0JyJ5I6TvSUagy2k8FP7tZCHJyeo5cSIZA/kIYYSZkYx3+
l8u/cGtT7RBigxnzOr3YopidH2Apqq6yWWrTX5NACik28zUHqVaGUFrd9fDwitJLkUjYm/y57wLlQWIq0pj
XwBRKGGQLdgHdIvHVNwSkqb8acQkelZnK/ovIPzzljl6dk8+JUiFwiv6ITqOgRkFwqGKjsQi7zslkIC0VgP
ac9tTSbfCV2z0tigpAITVjPTc8CBMpk4yPxAbqhSeQsyGiJK7VAC1dCQwxfbAtUoRRa2LWSJieKZoZKvHeh
aD+e1m6EIajioxngrbMT0BE6Q+3XcN0SUVSaAmhMTUfD3HswaFLda8X3FL+8xb3qAdg8hSJTq1Cu8rrky5N
sx0CX+j71XFxRfO/bcklCSGIpx2EqBspGH4HR5M7jzi6rkV+zblDm7twIA7+EFjCQMAX9ElaYTjXdtfHsOH
OujHpcmIr4tT66GHa7jMXkKSIuk8aakxQUG2AVcjwu8IAwMqKe8xIq1RYHd1dAUzOB46S3tco1FLqB/5c7m
AjtEQdfFR4Eljn4NGFvTioShNScrYXLfP0xDzmev0LaqoGmmxztdtkTORWe+vR36exIor1GVPkKuwGrtrIR
t+Uq+Cj89H/U9sdN/SRFb70xZOcHsSNnIXVfKjsukKFP

Csak a neve Szilárd nem a halmazállapot

(#9629) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A Fototrend alól "normál asztali nézet (970 px)" beállításon a nagyra hízott -100000 feletti hsz. szám- topikok fejléce két sorba törik.

Samsung Galaxy A54

(#9630) Nor- válasza Parci (#9624) üzenetére


Nor-
tag

A kiemelés napi áron van, és általában 3-5 napra vettem meg, volt hogy 2 hirdetésre is.

Olyan felesleges dolgora, mint "vásárolt UP" nem költöttem mert azzal is elég sok idő megy, és nem tudom a fórumot nézni óránként, más dolgaim is vannak.

Eddig úgy használtam, hogy hétfő reggel az új akciók indulásakor átnéztem a hirdetéseket, felraktam / módosítottam, majd az aktuális akcióktól függően kiemeltem 1 vagy 2 hirdetést 3-5 napra.
Uppoltam a többit, majd mentem a dolgomra. Hétközben esténként vagy reggelente ha volt időm és eszembe jutott, upoltam a sima hirdetéseket, amikre amúgy szinte semmi megtekintés nem jött.
Megmondom őszintén, már eddig sem volt kevés idő felrakni a hirdetéseket, de hogy még előre fizessek csak azért hogy a vevő kattinthasson, eléggé a kedvemet veszi az egésztől, link nélkül meg nemigen vásárolnak az emberek, főleg ha csak 2-3 nap múlva tudok válaszolni mert épp dolgozom ...

A mostani kínálatból max a sima 30 naposat venném meg az 1x-i napi kiemeléssel, de azt is csak addig amíg bármi forgalom jön rá, viszont ezt már nem emelném ki.
(fent lenne 3-4 hirdetés max, tehát havi 1000 Ft)
Viszont fizetni egyesével 250 forintot kártyával hirdetésfeladásonként akkora macera, hogy igazából ezt az opciót erősen az elvetés irányába mérlegelem.

Arról nemis beszélve hogy nem megy a kártyás fizetés.
Van paypalom, de nem használom, nincs rajta pénz.

Mivel olyan termékeket árulunk, amin a haszon igen kevés (a költségek után), ezért ha nincs jelentős forgalom, nem éri meg hirdetni pénzért.

Az ultra hirdetés kecsegtető, viszont nem csak 1 hirdetéssel szeretnénk fent lenni amikor sokféle dolgot árulunk (márkák) és nem fér bele egy hirdetésbe minden, márpedig ezesetben lenne 2 stabil 3 hónapos hirdetés (pendrive, memóriakártya), amit hetente az épp aktuális akciós termékkel lecserélnénk, és semmi mást nem raknánk fel, csökkenne a hirdetések száma meg a kiemelés is elmaradna.

A hirdetés hossza limitálva van, egy link igen sok helyet elvesz, tehát az már alapból is korlátozta eddig is a linkek behelyezését.

http://itmedia.sk/

(#9631) Viktor0610 válasza Nor- (#9630) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem a fizetéssel kapcsolatos gondod.
Nekem sincs a PayPalon pénz, de "mögötte" van a bankkártyám.
Az nem jó megoldás?

Samsung Galaxy A54

(#9632) Parci válasza Nor- (#9630) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ugye tudod, hogy van kosár, NEM kell egyenként fizetni?

ugyanúgy tudsz venni külön előresorolást és/vagy háttérszínezést.

az egyszerűbb hirdetéseid ugyanúgy tudod up-olni kézzel.

én tényleg nem értem a problémát. egyedül ott van különbség/áremelkedés, hogy egy friss hirdetést nem tudsz lejárat után kétszer ingyen hosszabbítani. de tudod hosszabbítani.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9633) Nor- válasza Parci (#9632) üzenetére


Nor-
tag

Ha prémiumot akarok feladni linkkel, gondolom kell először fizetni, addig nem tudom felrakni a linkeket.
Tehát egyesével kell feladni a hirdetést.
Így viszont felradok egy hirdetést, majd fizetek, majd szerkesztem hogy legyenek benne linkek is ...
tripla munka azért a heti 5-10 kattintásért.

És továbbra is mondom, hogy nem lehet kártyával fizetni ami eddig működött ...

[ Szerkesztve ]

http://itmedia.sk/

(#9634) Nor- válasza Viktor0610 (#9631) üzenetére


Nor-
tag

A paypalom saját, a kártya céges, nem szeretném a céges kártyát paypallal használni.
Nameg a telefon sincs nálam amúgy amire az SMS jön mert céges és nem én kezelem azt.
Tehát hogy feladjak egy hirdetést, 2 embernek kell a gép előtt lennie, és ha ezt minden hirdetéshez meg kell tenni, az heti szinten egy 2-3 munkaóra összesen. Annyit már tényleg nem ér az egész ...

http://itmedia.sk/

(#9635) Parci válasza Nor- (#9634) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó, evidens, hogy mennie kéne. várunk a barionra... türelmetlenül.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9636) iHeszi


iHeszi
csendes tag

Ha évente felteszek 10-20 hirdetést, számomra már felesleges de megkímélt hardverekkel pár ezresért, (sokan vagyunk így) miért nem tudom azt normálisan (ahogy eddig volt) feltenni, egész évi díj befizetése nélkül?
Ha többet tennék fel, akkor persze érthető lenne, de pár hirdetésért sokunknak nem igazán kifizetődő.
Pedig az ilyen egyedi hirdetések, sztem az oldalnak, a fizető sefteseknek is jól jönnek, mert ez által is növekszik az érdeklődés.
A kereskedős oldalakat mint írtam is volt, sokan nem szívesen, vagy meg se nézzük.
A divat náluk, h a legolcsóbb árat írják, oszt ha megnyitod minden lényegesen drágább.
Egy idő után ez igencsak bosszantó.
Ócska sok éves használt leharcolt cuccosokért majd új árakat kérnek, "mert már nem kapható" szöveggel..
Ha fizetni kell mehetünk akár máshova is (Vatera, Jófogás, stb..) azt még tán többen is nézik, a HA meg egyre jobban csak laposodik majd, amit bizony sokan sajnálnánk.
(Bocs, bocs, ez csak egy off-os magánvélemény.) :B

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses!

(#9637) Parci válasza Nor- (#9633) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

racionalizáljuk, teljesen jogos, amit írsz

de most ultrakompakt nézet... ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9638) Parci válasza iHeszi (#9636) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mi a baj pontosan? hogy nem rakhatsz linket a hirdetésbe (a termékinfó linken felül), csak alá hozzászólásba?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9639) DIESELPOWER válasza Parci (#9635) üzenetére


DIESELPOWER
aktív tag

Nem lehetne egy alap egyszerű oldalt csak az új mellé betenni? Old ver.
Így aki a régit akarja használni pl: privát üzenetek írására, kommunikálni.
Azt használhatná a "megszokott jól bevált" stb. Tudom tudom. Sok sikert...
A felhasználó dönthetne, hogy mikor melyiket akarja látni. Vagy valami skint?

[ Szerkesztve ]

(#9640) Parci válasza DIESELPOWER (#9639) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most csinálunk egy ultrakompakt listanézetet. azon felül nem lehet a régit visszahozni, teljesen más kód, kéne csiánlni komplett új html+css-t.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9641) Rairicat


Rairicat
újonc

Üdv! IPhone-on, a Safariban bejelentkezéskor az istenért sem akarja megjegyezni a felhasználónevet csak a jelszót. Viszont ha sikerül belépni akkor az avataromra bökve, legördülő menü semmilyen irányban sem hozzáférhető teljes terjedelmében. A kilépés gomb pl nincs is meg.

(#9642) iHeszi válasza Parci (#9638) üzenetére


iHeszi
csendes tag

Igen, az is.. :K
Mondjuk igazad van, a semminél jobb, ha úgy lehet.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses!

(#9643) Faterkam válasza Parci (#9638) üzenetére


Faterkam
addikt

+1, igen, jó lenne a hirdetésbe is a linket visszakapni! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#9644) NoX


NoX
senior tag

Hardverapró: nehogy elvesszenek a süllyesztőben a visszajelzéseim:
- értékelés kezdeményezés hiba
- részletes keresés hiba

(#9645) Viktor0610 válasza NoX (#9573) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Archivált hirdetést nem lehet értékelni.
Ez feature, nem bug.

Samsung Galaxy A54

(#9646) Parci válasza NoX (#9644) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

akkor nem tudod újra aktiválni, ha már lejárt a 30 nap. ha csak archívba tetted, mert megvették, akkor még visza tudod tenni aktívba. az viszont bug, ha van értékelés gomb aktív hirdetésnél, nem szabadna lennie.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9647) findajob válasza Parci (#9640) üzenetére


findajob
csendes újonc

Úgy hallom HTML + CSS kódot kell csinálni.
Be lehet szállni a fejlesztésbe ?

(#9648) Parci válasza findajob (#9647) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bocs, most így hirtelen nem. mire beletanul valaki a rios dolgaiba (mert nem független azért a html+css sem, az is rendszerben van), már a ph-val és arénával is átálltunk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9649) NoX válasza Parci (#9646) üzenetére


NoX
senior tag

Pont lejárt a 30 nap, mire lezajlott az adás-vétel. Akkor ennyi? Nem fogja tudni értékelni a hirdetést? :U
Elestem egy értékeléstől, mert pont határidőre sikerült eladni a cuccost?

Igen, archivált hirdetésnél is kint volt az "Értékeld" gomb. Most már úgy látom nincs.

(#9650) RazoR válasza NoX (#9649) üzenetére


RazoR
veterán

Szerintem engedd el, az az egy pont nem oszt nem szoroz, tudod nekem hányan csesztek értékelni még az 5/2 rendszerben egy vásárlás után, még arra sem méltatott, hogy válaszoljon ha privátban megkértem,... Megvan a portéka jó áron aztán b@szni rá.... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.