Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#8651) 0xmilan válasza Cifu (#8650) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem kifejezetten KDE probléma, nálam Linux Mint xfce alatt is hasonló, bár a szöveg egy árnyalattal sötétebb, mint a háttér, így nagyjából látom, hogy mit írok. [link]

Elvileg akkor jön elő ez a probléma, ha sötét GTK téma van beállítva és az adott site CSS-e beállít egy világos háttéret, de a szövegszínhez nem nyúl (mert a default amúgy is fekete). Ilyenkor a GTK a textbox háttérszínén nem változtat, viszont a világos szövegszínt beállítja, ami nyilván nem passzol a világos háttérhez.
Szóval félig a PH félig a linux / FF hibája.

A megoldás a userContent.css (vagy userChrome.css?) szerkesztése, de eddig nem zavart annyira, hogy rávegyem magam. Most utánanézek majd...

szerk. közben látom, hogy a linuxos topikba is írtál. Közben rájöttem, hogy a KDE nem GTK-s, de a lényeg kb. ugyanaz. A FF beállításainál kell szerintem majd matatni, de még nem tudom pontosan, hogy mit.

[ Szerkesztve ]

(#8652) Cifu válasza 0xmilan (#8651) üzenetére


Cifu
nagyúr

Oh, értem.

Akkor lesz megoldás erre? :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8653) Rimuru


Rimuru
veterán

Igazabol GTK tema kerdese hogy milyen szinek vannak (KDE alatt is ez szamit), jellemzoen sotet temanal van gond mert vilagos szovegszint allitanak be (ertheto okokbol). :)
Megoldas, nem full sotet temat kell hasznalni. Nekem is csak "vilagos szurke" temam van szememnek szerintem ez a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#8654) lezso6 válasza Cifu (#8652) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálunk body-ban definiálva van a fekete szöveg. Debug ablakban a textareára nézz egy styles fület, hogy mégis honnan szüli azt a világos színt. Már ha tudod miről beszélek. :D Sajnos csak így tudok segíteni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8655) 0xmilan válasza lezso6 (#8654) üzenetére


0xmilan
addikt

[link]
A #000 elvileg ervenyes, ahogy a jobb also sarokban mutatja es megis a vilagos szovegszint hasznalja. :F

Kozben amugy lett megoldas. A userContent.css-sel felul lehet irni a dolgokat.

[link]
Itt latszik, hogy a userContent.css-bol veszi a 'black'-et es a body #000-jat nem hasznalja.
Lehet, hogy a #000-val van gond es mashogy megadva mukodne?

szerk. Nem userContent.css-ben a #000 ugyanugy mukodik. (nyilvan hulye otlet volt, de akkor mi okozza?)

[ Szerkesztve ]

(#8656) Cifu válasza Rimuru (#8653) üzenetére


Cifu
nagyúr

Megoldas, nem full sotet temat kell hasznalni. Nekem is csak "vilagos szurke" temam van szememnek szerintem ez a legjobb.

Jelentem próbáltam világos témával, ugyan az a reakciója rá - világos háttér, világos betű...

Chromium és Vivaldi alatt tökéletes, tehát valami firefox alapú marhaság lehet, de nem tudom mi az...

Milangfx megoldása tökéletesen működik, de akkor is furi...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8657) lezso6 válasza 0xmilan (#8655) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát ez így elég wtf. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8658) Rimuru válasza Cifu (#8656) üzenetére


Rimuru
veterán

A Qt es a GTK az 2 kulon tema, te itt az elobbit allitod nem? (amugy nagyon regen lattam mar kde-t)

Vigyázat, csalok!

(#8659) darvinya


darvinya
titán

1x már kérdeztem, de nem kaptam rá választ.
Mikor lesz megint gyorshívó ikon lapcsaládnak, mert most nincs?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8660) proradeon


proradeon
őstag

Sziasztok!

Megpróbáltam prohardver oldalon egyszerre törölni 50 db privát üzenetet, és ez lett az eredménye: [kép]

Az már mellékes, hogy a hardverapróról probálkozva nincs 50 db-os egyszerre törlési limit, de nem is csinál semmit, miután sok üzenetet kijelölve a törlés gombra kattintok.

:R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#8661) cubix válasza proradeon (#8660) üzenetére


cubix
tag

Legközelebb a debug adatokat is dobd be ide ha tudod, Lezsónak sokat tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

「시작이 반이다」

(#8662) proradeon válasza cubix (#8661) üzenetére


proradeon
őstag

Nem véletlenül üres a screenshoton a "debug adatok" alatti rész. Nem írt semmit oda. :U

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#8663) 0xmilan válasza proradeon (#8660) üzenetére


0xmilan
addikt

A Supreme7 féle privát törlő userscript nálam jól működik.

(#8664) greyslay


greyslay
aktív tag

Üdv. Nem bírom módosítani az adatlapomat mivel kéri az oldal hogy írjam be az email címem, ami már be van írva. Alapból be van írva de ha kitörlöm és újra be írom akkor sem fogadja el.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

"embertelen ember munka"

(#8665) Winner_hun válasza greyslay (#8664) üzenetére


Winner_hun
félisten

Módosítsd a PH-n.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8666) greyslay válasza Winner_hun (#8665) üzenetére


greyslay
aktív tag

köszönöm. Kérem majd a kép törlését :)

"embertelen ember munka"

(#8667) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mostanában a Fototrend alól fórumozom.
Képfeltöltésre át kell váltsak más domainre, ezt tudom, nyilván javításra kerül.

Most viszont arra lettem figyelmes, hogy kép linkelése sem megy mobilról, mert a link címét be tudom ugyan szúrni, de a pipa kilóg a szövegdobozból.

Fontos, hogy nem a reszponzív felületet használom, hanem a tablet nézet (750 px) beállításon fórumozom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8668) RazoR


RazoR
veterán

Hónapok óta nem működik az Aprón a privát üzenetekhez a képfeltöltés, illetve a mobilos verzió is eléggé gáz! Várható ezekre javítás?

(#8669) Viktor0610 válasza RazoR (#8668) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt ide, ha már összefoglalót nem olvasol. ;]

Samsung Galaxy A54

(#8670) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Mas eszközöről nem tudok a ph ra belépni. Hibás email /kod. Pl wifirol tavletroll de ha a telo simet nasik teloba teszem ugy is ez lesz.

(#8671) Damien853


Damien853
újonc

Újra kellett regisztrálnom, mert a rendszer nem engedett be! Mennyi inaktív idő után lesz az account elérhetetlen, vagy van erre valami szabály? Próbáltam a jelszó visszaállítást, de azt sem engedte a rendszer.
Azt írja, hogy "Ehhez a felhasználóhoz a jelszó nem pótolható!" Elfelejthetem a régi accountomat?

(#8672) Atti777


Atti777
senior tag

Tegnap hozzászoltam két témához, most ki akartam törölni őket az "Itt szóltam hozzá" listából, de 403 - "Nincs megfelelő jogosultság ehhez az erőforráshoz." hibaüzenetet kapok.

Путин, иди нахуй!

(#8673) Ndruu válasza Krill77 (#8670) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Lehetséges, hogy olyan IP címről próbálsz meg belépni, ami tiltva van (pl. Kína).
Próbáld meg esetleg VPN-en vagy proxyn keresztül.

Damien853: 2 év inaktivitás után, ha nem volt hozzászólása és privátja sem. Írj Kalandornak, bár nem biztos, hogy tud segíteni.

Atti777: Melyik oldalon próbáltad törölni. Hardveraprónál előfordulhat ilyen a szerverek közötti kommunikációs hiba miatt. Próbáld meg prohardver, mobilarena, logout, gamepod oldalak valamelyikéről.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#8674) Atti777 válasza Ndruu (#8673) üzenetére


Atti777
senior tag

Köszi, de a PH fórum főoldalán próbáltam.

Путин, иди нахуй!

(#8675) Intruder2k5 válasza Atti777 (#8674) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Pillanatnyi probléma lehetett szerintem. Ha esetleg azóta sem sikerült, esetleg próbáld meg Fototrend felől is.

(#8676) weiss


weiss
addikt

Ez a kép miért jelenik meg állandóan a legjobbak között fototrenden? Sőt, a legnépszerűbbek között 2x is ott van, meg úgy kb. mindenhol :Y

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#8677) Atti777 válasza Intruder2k5 (#8675) üzenetére


Atti777
senior tag

Itthonról simán sikerült törölni az egyiket a PH oldalról.
Holnap a másikat megnézem megint a céges gépről, lehet a céges hálózat kavar be...
Bocs a vaklármáért :R

Путин, иди нахуй!

(#8678) Krill77 válasza Ndruu (#8673) üzenetére


Krill77
őstag

A telorol megosztott netrol ill wifirol sem tudok belépni mas eazkozrol csak a telorol amivel regeltem.

(#8679) Krill77 válasza Krill77 (#8678) üzenetére


Krill77
őstag

Jelszót cseréltem es igy jo. Legalábbis ez a hiba nem jon fel.

(#8680) DS39 válasza weiss (#8676) üzenetére


DS39
nagyúr

Szponzorált tartalom.

(#8681) weiss válasza DS39 (#8680) üzenetére


weiss
addikt

Hát elég szerencsétlen megoldás.
---
Az WTF, hogy gondolt egyet a szerver, és 9:27-kor kiléptetett :F

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#8682) #65675776 válasza weiss (#8681) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nekem más jut róla az eszembe, nem a szerencsétlen megoldás...

(#8683) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Pü küldése sikertelen:

(#8684) Krill77


Krill77
őstag

Nem probléma csak felvetés. Nem lehetne, h az "itt szóltam hozzá" ban bármely topic cimre ranyomok, akkor annak a kezdő oldala helyett egyből a "friss" - re ugrana? Mobilon volna haszna.
Köszi

(#8685) Rimuru válasza Krill77 (#8684) üzenetére


Rimuru
veterán

Beallitasaim , Kezdo blokk legyen utolso -ra allitva

Vigyázat, csalok!

(#8686) Krill77 válasza Rimuru (#8685) üzenetére


Krill77
őstag

Köszi, de sajna nincs változás.

(#8687) Argos válasza Krill77 (#8684) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

A piros számra katt és ahhoz a hozzászóláshoz ugrik, ami az utolsó látogatásod óta íródott.

...elmúlik...

(#8688) DS39 válasza Rimuru (#8685) üzenetére


DS39
nagyúr

+ csökkenő sorrend.

(#8689) Krill77 válasza Argos (#8687) üzenetére


Krill77
őstag

Azt tudom. De sztem logikusabb lenne ha a topicnévre nyomva az utolsó oldal jönne be.
DS39: nekem ez nem segített.

(#8690) DS39 válasza Krill77 (#8689) üzenetére


DS39
nagyúr

Lehetetlen mert ez így működik. Én is így használom.

Csökkenő hsz sorrendben + utolsó blokk, és mentés.

[ Szerkesztve ]

(#8691) Argos válasza Krill77 (#8689) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Az jön be pedig a fentebb írt beállítások után.
(Ha, időrendben csökkenőre van állítva, akkor a topicba érkezett legutolsó hsz. van legfelül, ha növekvőre, akkor az utolsó oldal első hsz-e van legfelül és az utsó érkezett hsz. legalul.)

CTRL+f5, relog esetleg.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#8692) Ndruu válasza Krill77 (#8689) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mobilon előfordulhat, hogy nem működik, de az már nem is lesz fejlesztve (Opera Mini pedig amúgy sem támogatott böngésző).
Amikor megkapja az összes portál az új designt, akkor eltűnik a mobilnézet és a reszponzív lesz helyette.

Harrrr!!!!

(#8693) Argos válasza Ndruu (#8692) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Ja, hogy mobil... :U
Nálam Chrom-al droid tableten működik. Igaz, hogy nem most állítottam be.

...elmúlik...

(#8694) DS39 válasza Argos (#8693) üzenetére


DS39
nagyúr

Nekem mobil verzió esetén is jó, de én sem mostanában állítottam ilyenre.

(#8695) Krill77


Krill77
őstag

Na most még az oldal sem jött be es nem is tudtam válaszolni. Mindegy, marad így. Köszi. (uc mini , valszeg a baj)

(#8696) bitpork válasza Ndruu (#8692) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Bannolni kellene minden mobilost az oldalrol. Mint a regi jo idokben tessen mindenki rendes eszkozt hasznalni

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8697) Bjørgersson válasza bitpork (#8696) üzenetére


Bjørgersson
félisten

2018-ban azért ilyet írni. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8698) bitpork válasza Bjørgersson (#8697) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez nem idő hanem ajvékolás függő. Arányaiban mennyi is a mobil panasz? Több. Akkor tessék keresni mást. Én is olvasom mobilról, érdekes módon ha a desktop nézetet használom nincs baja. Jaaaa, hogy olyan lusta a népség h nem akaródzik neki? Hát akkor IJ.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8699) Argos válasza bitpork (#8698) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Ezt egyébként én sem értem. Egy bökés és használhatja bárki a jól megszokott, bugmentes(ebb) asztali verziót. Avagy a tesztüzemben futó, reszponzív Fototrend alól is lehet fórumozni.

Mobil eszközön mellesleg az első dolgom volt asztali nézetre váltani, mert a mobil verza - azon túl, hogy egy kalpag, khm bug - számomra(!) PH!-idegen és irritáló.

Mondjuk annyit esetleg lehetne tenni, hogy a mobil, illetve a HA-s felület hibaüzeneteibe belekarcolni egy pár mondatos iránymutatást. Elkerülve ezzel a századik ugyanarról szóló hsz-t és a rá adott válaszokat.
Pl.: Beállítások módosítása, PÜ, stb. másik aloldalról lehetséges, ha problémád van ezt és ezt a topic-ot keresd fel, ja és készül az új HA/reszponzív design, ez már nem lesz javítva.

...elmúlik...

(#8700) Krill77 válasza Argos (#8699) üzenetére


Krill77
őstag

Hmm. Mobilról, asztal nézetből problémáztam. Merészeltem..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.