Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#6951) krx21


krx21
nagyúr

Sziasztok! A következő kérdésem lenne: Van valaki aki észrevette, hogy a prohardver android alol igen sűrűn fagyogat? Ilyenkor megáll a link kattintása után és csak az újra töltés menti meg a böngészőben...
E miatt már váltottam chrome-ról opera-a, sőt még az egész tabletnek (sony Z2) nyomtam egy faktory resetet is..
Semmilyen más sokat látogatott oldalnál nem tapasztaltam ezt... Most pár napig nem volt, azt hittem az opera alol már jó lesz, de megint volt...
Szóval el kell könyvelnem, hogy a prohardver informatikai lap létére egy igen problémás oladal, vagy nálam van a hiba??? Ezt a kérdést nem feltétlenül szemre hányásnak szánom, de kicsit idegesítő, hogy az ember már mindent variációt megtett, kipróbált és a hiba időnkét elő jön...
Köszönöm előre is a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#6952) Kendek válasza krx21 (#6951) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gondolom ez még mindig a Telenor reklám miatt van (természetesen már többen is észleltük). Három megoldás lehetséges; prémiumra előfizetés, reklámszűrő (nem túl szép megoldás), vagy várakozás, hogy majd talán már egyszer csak eltűnik ez a fajta reklám (nem nagyon akaródzik neki).

<-ƘƘ->

(#6953) ALFA válasza Kendek (#6952) üzenetére


ALFA
senior tag

Nyugtassatok meg, hogy nem készül figyelemfelhívó bojkott akció telenoros termékek/szolgáltatások ellen. :))

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#6954) DS39 válasza Kendek (#6952) üzenetére


DS39
nagyúr

Nálam a Vodafone videós reklámja akasztja meg a böngészőt. (mobil nézetben)

(#6955) krx21 válasza Kendek (#6952) üzenetére


krx21
nagyúr

A címlapnál van az a reklám, viszont a fórum füllön már nincs... Hát nem tudom, hogy az a gond?

(#6956) Kendek válasza krx21 (#6955) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Biztos, hogy a reklám a gond. Én is teszteltem (és mások is ha visszaolvasol), ha nincs reklám, akkor nincs se fagyás, se akadozós görgetés. Reklámokkal viszont szenvedés az egész. Csak fura, mert azért előtte (pár héttel ezelőttig) nem volt ilyen gond...

<-ƘƘ->

(#6957) Samus válasza krx21 (#6955) üzenetére


Samus
addikt

De van, a felső sávban, az oldal felett a fórum lista kivételével mindenhol megjelenik. Eddig a legrosszabb a Telenoros reklám volt, a Vodás új, egyszer volt gond vele, a Telekomossal még nem volt gond. Az egész a Black Friday idején kezdődött, és azóta tart. Az eddigi tapasztalatok alapján csak mobilon okoz gondot. Firefox alatt csak megakadást tapasztaltam, a Chrome mindhárom (alap, dev, beta) típusát képes kifektetni egy kattintás vagy dupla kopp (ha újra töltöd, akkor használható a lap, amíg megint nem fagy), az Opera szintén, más böngészőt nem próbáltam. Teljesen random a dolog, van, hogy reklámmal is jó. De ha görgetésnél akadozik a lap, akkor hiba lesz. Ilyenkor szét is esik az oldal, vagy a teteje, vagy az alja eltűnik, csak szürkeség fogad. Rettentő zavaró...főleg mobilnettel, állandóan újratölteni az oldalakat.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6958) #65388800 válasza Samus (#6957) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nálam is lehal. Tableten is telefonon is. Bármit használok. Néha zavaró hogy csak a 4. újratöltéssel jó.

(#6959) krx21 válasza Samus (#6957) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszi az infót! Akkor ideje a prohardver-nek informatikust keresni, nem?

(#6960) Dr. 444Hertz válasza krx21 (#6959) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:D

Egyébként ha nem ez a topik lett volna, az első reakcióm a fentebbi hozzászólásodra az lett volna, hogy olvass vissza.
De örülök, hogy írtál, mert - bár a reklámokért nem csak a PH felel - rohadtul úgy tűnik nekem, hogy tojnak a problémára, holott ez a bug irtó sok olvasót érint...
(Ha nem lehet szoftveresen javítani, akkor is ott a lehetőség nemet mondani ezekre a reklámokra, amíg ki nem javítja a reklám tulajdonosa a bugot.)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#6961) SunyaMacs válasza krx21 (#6959) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Ha ezt Lezso meglátja... :Y

(#6962) odrif


odrif
MODERÁTOR

Másnál is tanúsítvány hibát dob fel az oldal?

20 éve a Prohardveren

(#6963) qnadam válasza odrif (#6962) üzenetére


qnadam
veterán

igen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#6964) regener válasza odrif (#6962) üzenetére


regener
veterán

Igen:

Certificate Error
There are issues with the site's certificate chain (net::ERR_CERT_DATE_INVALID).

(#6965) bul07 válasza odrif (#6962) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam is
Kép
kivételekhez adtam de azért érdekes

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6966) DopeBob válasza odrif (#6962) üzenetére


DopeBob
addikt

Jaja... lejart. :U

Na mindegy inkabb semmi...

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#6967) kraftxld válasza regener (#6964) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ezen már csak röhögni tudok :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6968) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Megint sz*rakodik a a cert..

Képfeltöltés is halott.

Na... mire sikerült elküldeni. -.-'

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#6969) Neil Watts válasza odrif (#6962) üzenetére


Neil Watts
veterán

Igen. A certbotot kene megrugdosni. :D

Udv. core2

(#6970) Fred23


Fred23
nagyúr

(#6971) Joker88


Joker88
őstag

Windows 8.1 , Internet Explorer.

"tanusítványhiba"

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#6972) sutykuru válasza Argos (#6968) üzenetére


sutykuru
tag

Programozóra vagy certre kell gyűjtést szervezni?

(#6973) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nekem is szarakodik megint, múltkor is ez volt, és csak azoknak jött elő akik nodot használnak, bár most a telefonom is ezt csinálja ott meg nincs nod.

[ Szerkesztve ]

(#6974) csako


csako
veterán

PH! még jó, a többi "halott" :))
Firefox siránkozik a lejárat miatt, nincs semmi plusz vírusirtó a Defenderen kívül.

Szerk.: Rájöttem, a PH! azért jó, mert előző alkalommal már a kivételek közé raktam :W :))

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6975) DopeBob válasza B-L-A-C-K (#6973) üzenetére


DopeBob
addikt

Mert ez most csak siman nem lett megujjitva

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#6976) odrif válasza B-L-A-C-K (#6973) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én nem NOD-t használok és a hiba fenáll.

20 éve a Prohardveren

(#6977) DS39 válasza kraftxld (#6967) üzenetére


DS39
nagyúr

az a vicces, hogy ami képet linkelt, azt ha megnyitom ugyanazt látom élesben is, mint ami amúgy a képen van. :))
de csak a gamepod-on.

(#6978) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Nalam is megvan, OSX, Chrome. :(

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#6979) #54715584


#54715584
törölt tag

Gyerekek, megint lejart a tanusitvany, de ugy, hogy melohelyen mar meg sem tudom nyitni. Miert nem megy ez rendesen? Chrome alatt.

[ Szerkesztve ]

(#6980) xrace77


xrace77
tag

Informatikai, számitástechnikai oldaltól ez elég gáz. ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#6981) DS39 válasza xrace77 (#6980) üzenetére


DS39
nagyúr

ciki, de nem azért mert informatikai oldal, hanem mert feledékenyek.

(#6982) Phülöp válasza DS39 (#6981) üzenetére


Phülöp
addikt

a fiúk a detox-ban vannak
csak ez az egy indok elfogadható :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#6983) [Newman] válasza #54715584 (#6979) üzenetére


[Newman]
tag

14:08-kor lejárt igen :) Három hónapra írták alá. Nem is értem :))

VCIX-DCV,VCIX-NV,vExpert,vExpert Pro,vExpert NSX,VMCA - newman.cloud

(#6984) cSuwwi válasza DS39 (#6981) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Lehet automatizálni a Lets Encryptet jóideje, de egy sima cronos megoldással se kéne ilyen -khm- ciki hibának kijönnie, főleg egy informatikai oldalon. Come on guys... :D Biztos a karácsonyi bejglikómától van :)

(#6985) #33253120 válasza Phülöp (#6982) üzenetére


#33253120
törölt tag

Mi az a guana, és mit csinált vele az Apple? :F

(#6986) DS39 válasza cSuwwi (#6984) üzenetére


DS39
nagyúr

nem ismerem ezt a fajta tanúsítványt, de ha így van, akkor valóban gáz.
(én olyat ismerek, mint a netlock, hogy meg kell hosszabbítani velük a dolgot, ami ügyintézési folyamat nyilván)

(#6987) Phülöp válasza #33253120 (#6985) üzenetére


Phülöp
addikt

bántalak
lábbal
:D

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#6988) DJ. Ru$y válasza DS39 (#6986) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Certbot csinálná az egészet, már szeptemberben lezso rugdosta meg a certbotot, szóval valószínűleg megint ugyanaz van, sajnos. [link]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6989) odrif


odrif
MODERÁTOR

Már minden rendben van.

20 éve a Prohardveren

(#6990) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam most minden ok.

Live-Die-Respawn

(#6991) csako válasza DJ. Ru$y (#6988) üzenetére


csako
veterán

Már jó :)
colomb2 talán észrevette ezalatt az 1 óra alatt :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6992) Fred23


Fred23
nagyúr

Itt is minden oké!

(#6993) sutykuru


sutykuru
tag

:C

(#6994) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

A Cron hibázott.

...elmúlik...

(#6995) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Basszus, már megint jön a Telenor reklám ezerrel.
Reklám letiltva.
Majd ha normalizálódik a helyzet, újra bekapcsolom.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#6996) Ringman


Ringman
nagyúr

sziasztok!

az bug vagy feature, hogy ha valakit szűrök és annak egy hsz-ére moderátor válaszol (nem moderátori szerepkörben, csak sima hozzászólóként), akkor látom a moderátor válaszát?

(#6997) DJ. Ru$y válasza Ringman (#6996) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel moderátor hozzászólását és adott topik topikgazdáinak hozzászólását nem lehet elrejteni, így feature. Bár ezt nem értem, hogy moderátor, hogy lehet sima hozzászóló és nem moderátori szerepkörben. Egy moderátor bármikor hozzászól, ugyanúgy moderátor, mint mikor olyat ír, ami moderáció.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6998) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Ez a telenoros reklám zábálja a CPU -t edge és IE alatt is (mással még nem tudtam megnézni). Nem lehet ezzel valamit kezdeni? Nem szeretném reklámblokkolóval megoldani, de ne az én gépemmel bányászon már a telenor bitcoint.

CPU: i5 4200m

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#6999) Argos válasza anorche1 (#6998) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Többször, többen is szóltunk már ezek miatt a reklámok miatt (Akad/lehal miatta az oldal, zabálja az erőforrást, nem utsó' sorban kib*szott idegesítő..). De, hónapok óta semmi nem történik az ügyben.
Azaz de. Az egyik kampány lekerül és jön a következő. -.-'
Mindez annak ellenére, hogy Parci anno hangoztatta, hogy ilyenek márpedig nem lesznek a PH!-án.
Ahhoz képest a prémium megy majd' egy éve, a reklámok meg még elvadultabbak.
Értem én, hogy nem karitatív szervezet a PH! és kell a reklámbevétel, na de kérem. Az ország egyik legnagyobb informatikai oldala nem képes az asztalra csapni és közölni a "kedves" hirdetőkkel, hogy ezeket a vackokat nem fogadja be, mert a felhasználóknál - akik hozzák a bevételt és akikért elvben van az oldal - kiveri a biztosítékot?!
Már aki egyáltalán foglalkozik valamilyen szinten az oldallal. Mert véleményem szerint, aki egy ilyet meglát az egyből blokkolja, ha eleve nem blokkolóval jön ide. Nemhogy prémiumot fizetne.
(És bevallom, én is gondolkodok rajta, hogy a lassan lejáró éves előfizetésem meghosszabítsam-e..)

...elmúlik...

(#7000) DNReNTi válasza Argos (#6999) üzenetére


DNReNTi
őstag

A magyarazat eleg egyszeru: a hirdeto cegek tartjak el a lapcsaladot, es van az a penz, amikor mar szemet lehet hunyni, ilyen "aprosagok" felett. Nyilvan nem fognak felrugni egy tobb millios szerzodest, mert par ember szova teszi, hogy berogyik a bongeszoje a hirdetestol. Ez valahol szerintem ertheto. :) Mondjuk az evi 5K-s premiumba meg szvsz beleferne, hogy be tudjam kapcsolni a reklam mentesseget. Ha igy lenne, elo is fizetnek. Micsoda fail. :DDD

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.