Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#6801) Intruder2k5 válasza #54715584 (#6800) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Mobilnézetben nincs Topikgazda jog.

(#6802) KACSX


KACSX
csendes tag

A hardverapro.hu-n megvásároltam 1 (egy) darab telefont, az eladó értékelt, az értékelése viszont valamiért duplán jelent meg.

Gigabyte Z690 UD, Intel Core i7-12700K 25MB, Kingston FURY Beast 4x16GB DDR4/3200 MHz CL16, Gigabyte GeForce RTX 3090 GAMING OC 24GB, Samsung 980 Pro 1TB 7000/5000MB/s, Western Digital Black 4TB 7200rpm 256MB SATA3, Chieftec Smart 1250W Gold, Acer KG251QDbmiipx 1ms @ 240 Hz, Serioux HT2100C 2.1 16W

(#6803) cattus válasza KACSX (#6802) üzenetére


cattus
őstag

Ide.

Do the thing!

(#6804) KACSX válasza cattus (#6803) üzenetére


KACSX
csendes tag

Rendben. Köszi.

Gigabyte Z690 UD, Intel Core i7-12700K 25MB, Kingston FURY Beast 4x16GB DDR4/3200 MHz CL16, Gigabyte GeForce RTX 3090 GAMING OC 24GB, Samsung 980 Pro 1TB 7000/5000MB/s, Western Digital Black 4TB 7200rpm 256MB SATA3, Chieftec Smart 1250W Gold, Acer KG251QDbmiipx 1ms @ 240 Hz, Serioux HT2100C 2.1 16W

(#6805) Lauda válasza #54715584 (#6800) üzenetére


Lauda
félisten

Raadasul mobil nezetben barkit lehet rejteni, a moderatorok is eltunnek. :DDD

(#6806) Reaper


Reaper
őstag

Gondoltam ha már megvan a lehetőség név változtatásra, akkor végre megváltoztatom a nevemet, GrimReaper -> Reaper de azt írja, hogy ez a név foglalt, rákerestem részletesben, de nincs ilyen felhasználói hozzászólás sehol se. Mit lehet tenni, már megvettem a változtatást?

[ Szerkesztve ]

(#6807) Rimuru válasza Reaper (#6806) üzenetére


Rimuru
veterán

Semmit, egyebkent itt van.

Vigyázat, csalok!

(#6808) Reaper válasza Rimuru (#6807) üzenetére


Reaper
őstag

Köszi, azért szuper, de nyilván nincs mit tenni:

Regisztrált

2002-05-15 10:45, azaz 5277 napja - újonc

Aktivitás

utoljára bejelentkezve

2002-05-15 10:45

utolsó feltűnés

2002-05-15 10:45

(#6809) #54715584 válasza Rimuru (#6807) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem úgy volt, hogy akik 2 éve inaktívak legalább, azokat törlik?

(#6811) Bjørgersson válasza Argos (#6810) üzenetére


Bjørgersson
félisten

szakmai 2
utoljára bejelentkezve 2002-05-15 10:45

:o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6812) Reaper válasza Argos (#6810) üzenetére


Reaper
őstag

Mondjuk látom, hogy van 2 hozzászólása, de nem tudom előkeríteni. Nem hinném, hogy ne lenne törölhető.
Mondjuk, ahogy én elképzelem, regisztrált, belépett, kérdezett valamit, megköszönte, de ez már nagyon spekuláció.

[ Szerkesztve ]

(#6813) Argos válasza Bjørgersson (#6811) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Ami nekem kellene, annál a nick-nél még hsz sincs, csak valszeg' valami PÜ..

utoljára bejelentkezve
2008-03-02 10:11

utolsó feltűnés
2008-04-26 10:41

Ja, és az enyém volt csak se mail, se pw nincs már meg hozzá..

...elmúlik...

(#6814) lezso6 válasza Argos (#6813) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Melyik júzer az? Ha be tudod bizonyítani, hogy a tied, akkor törlöm, aztán átnevezheted magad.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6815) Argos válasza lezso6 (#6814) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Ha, be tudnám bizonyítani, már jeleztem volna. De, mivel nincs már meg a mail fiók, így nem tudom, mivel igazolhatnám..
PÜ-ben elküldöm a nick-et.

...elmúlik...

(#6816) asdf_


asdf_
veterán

Nyilvan first world problem, de a vonaton levo MAV wifi alol mindent tudok csinalni a forumon, egyetlen dolgot nem, hozzaszolast irni. Most mar tobbedik alkalommal futottam hibara, es halaltuti, hogy mindnel az volt, hogy a hozzaszolas kuldese utan szallt el (err_empty_response hibauzenet kapok bongeszoben). Sanszosan osszefughet a https-re menessel, mert regen szerintem kommenteltem mar az ottani halot hasznalva gond nelkul.

(#6817) apatyas


apatyas
Korrektor

Van (legalább) egy topic, amiben adott hozzászólásokat nem látok (FF). Ha kijelentkezek, akkor látom a hozzászólásokat. A telefonomról (droid Chr) nézve ugyanez a helyzet. Nem ignore, mert a hozzászóló egyéb hozzászólásait azonos topicban még látom. Mi lehet?
Pl: 19819, vagy 19836, 19838, 19839, 19856
[kép]
További mentéseket pdf-ben tudok küldeni.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#6818) apatyas válasza asdf_ (#6816) üzenetére


apatyas
Korrektor

Valamelyik reggel kipróbálom, ha nem felejtem el :)

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#6819) Lauda válasza apatyas (#6817) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt a felhsznalot ignoraltad szerintem: blackrulz

A problema abbol adodik , hogy a topikgazdat nem rejtheted el, azonban a rencer'' a neki adott valaszokat megis rejti.

(#6820) apatyas válasza Lauda (#6819) üzenetére


apatyas
Korrektor

Aha. Találtsüllyedt. Feloldottam. De hogy mitől lett letiltva az rejtély. Szándékosan biztos nem csináltam. Esetleg este elalvás közben összetapicskolhattam - volna (teljes módban használom telón is), de azon a topikon kívül nem szoktam látni a hozzászólásait.
Mindenesetre, köszi!

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#6821) #90933760


#90933760
törölt tag

Az arcképcsere még mindig 3 éves? Az volt akkor tervben, hogy minél előbb vissza lesz rakva két évesre.
És a cserére is vonatkozik a büntetett előélet vagy csak az új igénylőkre?

Ja látom még mindig három, akkor így járt. Viszont nem ártana, ha az Arcképszerkesztő topik eldugott Téma tudnivalók hasábján kívül máshova is ki lenne ez írva. Pl. ide. [link]

[ Szerkesztve ]

(#6822) Rimuru válasza #90933760 (#6821) üzenetére


Rimuru
veterán

Ammenyire sok keres van ott (es ezzel egyutt kaosz is) nem lesz egyhamar csokkentve a valtasi ido. ;)

Vigyázat, csalok!

(#6823) #90933760 válasza Rimuru (#6822) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem probléma csak eszembe jutott milyen régi es cserélni kéne, de akkor azt a fel evet meg kibírja.

(#6824) ALFA


ALFA
senior tag

Újoncként csak kérdezem, hogy az "OS és egyebek" fórumot nem akarjátok szétszedni pár főcsoportra?
Úgy látom, OS mellett nagyon sok virus-tüzfal, kép-videoszerkesztés és mérnöki alkalmazások vannak.

Másik kérdésem, meddig tart a korlátozás, hogy nem írhatok egy fórumba újabb hozzászólást, amíg az előzőre nem jön válasz? Úgy tűnik, némely alfórumnál ez végleges kitiltást jelent az adott alfórumból. :))

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#6825) #90933760 válasza ALFA (#6824) üzenetére


#90933760
törölt tag

Néhány napig tart csak ha minden igaz, volt pár jóember akik azzal szórakoztak, hogy éjjel többszáz egybetűs hozzászólást írogattak friss regisztrációval, azért kellett bevezetni.

(#6826) kleinguru


kleinguru
addikt

Tisztelt Support!

Örömmel és megelégedéssel használom a lapcsaládot:R

Volna egy olyan problémám, hogy iPhone és iOS10 esetén amennyiben asztali nézetben hozzászólást szeretnék írni, a felület nem követi az adatbevitelt.

Nem vagyok benne biztos, hogy a RIOS motor miatt van ez így, ellenben egy megerősítést megköszönnék, hogy valóban az Apple-lel van-e baj, vagy sem.

Reprodukálás lépései:
* Nyissuk meg Safariban a https://prohardver.hu linket
* Safariban az újratöltés gombot nyomjuk hosszan (nem erősen, csak hosszan)
* A megjelenő menüben válasszuk ki az "Asztali webhely kérelmezése" opciót
* Válasszuk ki a fejlécben a "Fórum" menüpontot
* Tetszőleges fórumtémát válasszunk ki
* Bökjünk az "Új" linkre
* Nagyítsunk bele a megjelenő "Hozzászólás írása" mezőbe, hogy jól lássuk, amit épp gépelünk
* Kezdjünk el folyamatosan gépelni

Tapasztalt eredmény:
Nem követi a beírt szöveget a felület.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#6827) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

[link]

szerk: átraktam offba

[ Szerkesztve ]

(#6828) #90933760


#90933760
törölt tag

lezso, nálam a korábbi nick szöveg el van csúszva vagy nálam van a hiba a +15% DPI növelés miatt?

(#6829) lezso6 válasza #90933760 (#6828) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ki a tag? Amúgy valószínűleg a 115% okozza, néha attól széthullanak designok.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6830) ALFA válasza #90933760 (#6825) üzenetére


ALFA
senior tag

Akkor nektek se mindig unalmas az éjszakátok. :)

Adatlapomon nem látom a reg idejét, lassan egy hetes leszek, még tart a korlátozás. :)

A másik kérdésem, fórumok átszervezése tárgytalan, vagy majd az idő megoldja? ;]

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#6831) 0xmilan


0xmilan
addikt

A hardverapros privatokban 2x van html encode-olva a hirdetes cime:
"xyz is megerősítette, hogy a(z) 2,5" 2.5" 2.5 2,5 USB2.0 USB 3.0... című apróhirdetésben szereplő terméket megvásároltad tőle."

Forraskodban igy nez ki:
"2,5" 2.5" 2.5 2,5 USB2.0 USB 3.0..."

Nem tudom, hogy PH-s vagy inkabb HA-s issue. Ha utobbi, akkor szabadon masolhato a masik topikba.

(#6832) Rimuru


Rimuru
veterán

[link]

Vigyázat, csalok!

(#6833) lezso6 válasza Rimuru (#6832) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már egy ideje javítva, átmeneti hiba volt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6834) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok,

hardverAprón-ben feltettem egy hírdetést. A hirdetéshez hozzászólt egy kolléga, majd PÜ-t is írt. Otthon a ph fórum részében néztem meg a pü-jét. Válaszoltam rá (azóta 2x is) de ő nem látja.

hardverAprón-n jól látszik látszólag minden (olvasott üzenetek), viszont ph-n úgy látszik hogy 2 részéről olvasatlan levélre válaszolt.
A hírdetés kommentjeihez bemásoltam a képeket.

Mi lehet a bibi?

Üdv

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#6835) #90933760 válasza lafaty80 (#6834) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ez a HA-s piros megjegyzés mióta van? Mi alapján érzékel előreutalási igényt? Főleg, hogy itt maga a vevő kérte. Gondolom akkor minden első HA-ról küldött priváthoz automatikusan odaillesztődik.

(#6836) lezso6 válasza lafaty80 (#6834) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Öm, lehet bénázik. Meg emailt ír, az nem privát.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6837) lezso6 válasza #90933760 (#6835) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már egy jó ideje. Az alapján működik, hogy a feladó újonc-e és beleírt-e valami utalásos szöveget.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6838) lafaty80 válasza lezso6 (#6836) üzenetére


lafaty80
őstag

Ezt a hszt most nem.értem, bevallom. A linkelt képeket kell nézni azon látszik hogy valami nem kerek.
Email = pü

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#6839) yanna


yanna
őstag

1-2-3 perc egy oldal betöltése... :U Nálam van a hiba, vagy PH-nál?

(#6840) lezso6 válasza yanna (#6839) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerver menstruál. Remélhetőleg pár héten belül már meglesz az új.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6841) Argos válasza lezso6 (#6840) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Service pack ;]

...elmúlik...

(#6842) yanna válasza lezso6 (#6840) üzenetére


yanna
őstag

Köszi! Nem is fórumoznak sokan.

(#6841) Argos: :DD

(#6843) IstvánLászló válasza yanna (#6842) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Sziasztok!
Segítsetek, nálatok is akad a PH, mert nálam nagyon.
Minden válasznak nagyon ürülnék, nem hinném hogy a gépem a ludas.
(#6844) yanna
Pardon most láttam csak és drukkolok a kollégáknak is hogy sikerüljön a PH működését fen is tartani.
Köszönöm a válaszodat.
Tisztelettel: István László :R

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#6844) yanna válasza IstvánLászló (#6843) üzenetére


yanna
őstag

A választ egészen pontosan 3 hsz-sal a hsz-od előtt találod. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6845) IstvánLászló


IstvánLászló
senior tag

Tiszteletem ismét itt mindenkinek.

A helyzet aggasztó ismét akadozik a PH, szeretem a PH-t olvasni is mint itt mindenki.
A lényeg lenne egy ötletem és arra gondoltam hogy én szívesen hozzá is járulnék havonta egy szerény jelképes összeggel is mert nem vagyok elszállva magamtól én sem és gondolom mások sem.

A fizetés lehetőségét a következőképpen gondoltam ha lehet megoldaná, egy Sms számra lehetne esetleg küldeni egy üzenetet amin egy jelképes összeggel így is lehetne hozzájárulni a PH működéséhez, tudom a PH ingyenes ezzel nem is hinném hogy gond is lenne.....
Remélem ez megoldható de nem én dönthetek mások helyett ebben a témában sem csak egy javaslat, szavazással talán meg is oldható is lenne hogy a jelképes összeg mennyi is legyen.
A lényeg ez a jelképes összeg ami összegyűlne, szerver karbantartásának egy hányadát talán fedezné is...

A lényeg tudom hogy sok sok munka van a PH fenntartása mögött és kalapom emelem most is az it-sek munkájáért és kitartásáért is hogy most is a szervert igyekeznek életben is tartani.
Remélem írásommal nem váltok ki ellentéteket mostanra, szándékomban nem áll ilyet is tenni mert ez távol is áll tőlem.
A szándékom csak jó irányú a részemről és más semmi.
Üdvözlettel, István

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#6846) #54715584 válasza IstvánLászló (#6845) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jobbra fent Prémium Funkciók ;)

(#6847) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok,

iPhone 7 - iOS 10 - Safari hármassal lenne egy "kis" gondom. Ha telefonról írok hozzászólást (asztali verzió), akkor a beírt szöveget nem követi a képernyő. Szóval gépelek, túlmegyek az épp megjelenített képernyőn, és utána már nem megy tovább a képernyő arra a részre ahol épp a kurzor van. iPhone topicba még jó páran jelezték hogy ugyanez a gondjuk. Ez a bug amúgy javítható, vagy esetleg lehet tudni hogy mi okozza ezt a gondot?

:R

iPhone 13 Pro Max

(#6848) asdf_ válasza IstvánLászló (#6845) üzenetére


asdf_
veterán

Egyrészt prémium, másrészt az SMS sosem lesz opció, mert a zseton felét lenyeli a szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

(#6849) IstvánLászló válasza asdf_ (#6848) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Értelek hát nagy nagy túros csuszát a .....tonak.
Köszönöm hogy az infót megosztottad mert idáig nem is tudtam hogy ilyen is van.
:R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#6850) krx21


krx21
nagyúr

Hát nem tudom, hogy érdemes e belefolyni a témába. De informatikai lap révén, kínosan sok a gond a szerverekkel... Csak remélni tudom, hogy végre talán lesz valamikor egy végleges, átgondolt megoldás és nem csak "toldozgatás-foltozgatás". Én reménykedve várom. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.