Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#6601) #54715584 válasza lsc (#6597) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam 2 napja volt nagyon lassú az oldal, egyelőre most jól működik, semmi gond, 8. ker UPC.

[ Szerkesztve ]

(#6602) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

lezso a közeljövőben lesz rá lehetőség, hogy az eddig blokkolható, zavaró elemeket (nem reklámokra gondolok) a későbbiekben ismét tudjam blokkolni? Hiába vannak elrejtve, néhány hete mégis látom őket. :((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6603) lezso6 válasza Bjørgersson (#6602) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Micsodát?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6604) customer114


customer114
senior tag

Valami itt nagyon megcsúszott.. :C

(#6605) lanw


lanw
aktív tag

Sziasztok! Miért nem tudom törölni a privátokat? Akárhányszor rámegyek a törlésre,ugyan úgy mutatja,hogy jött... :F

[ Szerkesztve ]

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#6606) #90933760 válasza Bjørgersson (#6602) üzenetére


#90933760
törölt tag

Remélem nem lesz olyan, mint a fészen, hogy ha nem vagy belépve akkor alul állandóan a pofádba nyomja a bejelentkező ablakot, ha legörgetsz pedig teljes képernyőre és beszürkíti a hátteret, hogy véletlenül se tudj elolvasni nyugodtan belépés nélkül egy oldalt se. És hiába blokkolod, újabb frissítésnél egy _a, _b, _c, _d módszerrel a végtelenségig újralinkeli és megint megjelenik, na azóta nem kell nézegetnem egy fész oldalt se.
Ez kimeríti a moslék alja szar fogalmát, ha a PH életben akar maradni az ilyen szintű módszereket már csírájában elfelejti.

[ Szerkesztve ]

(#6607) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nálam az utóbbi napokban állandóan vannak lassulások, pl. most is. Valamint ma 2-3x megkaptam ugyan azokról a privát üzenetekről az email értesítéseket.

The Truth is out there...

(#6608) Rimuru válasza #90933760 (#6606) üzenetére


Rimuru
veterán

Pedig mar par honapja elkezdtek ezt igy csinalni. Marmind a random divekre gondolok.

kovynak pont ez a baja.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#6609) lezso6 válasza Rimuru (#6608) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azok mind hirdetések.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6610) Rimuru válasza lezso6 (#6609) üzenetére


Rimuru
veterán

Akkor ez is hirdetesnek szamit vagy csak veletlen kerult be egy div ala? ;]

Vigyázat, csalok!

(#6611) #90933760 válasza Rimuru (#6608) üzenetére


#90933760
törölt tag

Azt már nem tudom, én hónapokkal ezelőtt lekapcsoltam a blokkert, inkább leszarom és továbbgörgetem a faszságot, minden téren kifizetődőbb mint állandóan machinálni a programokkal amit a végén úgy is tiltani fognak. Persze máshol megy. Aztán ha odáig fajul otthagyom az adott oldalt, a PHnál jobban fájó oldalakat is hagytam már ott...

Egyébként nálam is lassulás van most, meg volt pár napja, gyanítom a múltkori balhé után most csinálnak rendet.

(#6612) #54715584


#54715584
törölt tag

Nagyon akad a prohardver.hu, percekig tölt. MA megy, a többit nem néztem. Néhány naponta ezt csinálja az utóbbi időben, nagyon belassul, vagy mobilról pl. el sem érhető.

(#6613) Bjørgersson válasza lezso6 (#6603) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pl. ezt a két cuccot, tökre nem érdekelnek, csak a helyet fogják tök feleslegesen. Így is alig fér valami a 16:9-es képernyőre az álló fórumból.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6614) lezso6 válasza #54715584 (#6612) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Rajta vagyunk, most már naponta többször hal le, pedig a szoftver régóta változatlan, régebben jó volt. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6615) Lauda válasza #90933760 (#6611) üzenetére


Lauda
félisten

mint állandóan machinálni a programokkal

Soha nem machinaltam egyikkel sem. Feltelepitettem az adblockot es kesz. A ph oldalait betettem kivetelnek, ennyi amit csinaltam vele. Most feldobtam az ubolck origint, szinten ennyit csinaltam vele.

(#6616) Argos válasza lezso6 (#6614) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Rendesen beletenyereltetek a lezsóba lecsóba... :P
Nem irigylem a helyzetetek.
De, hajrá! Majd csak sikerül gatyába rázni a kócerájt. Addig meg legfeljebb google.cache-t nézegetjük. :)

...elmúlik...

(#6617) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tényleg ennyire zavaró, volt, hogy válaszoltam a kérdésre, hogy törölni kellett?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6618) Lauda válasza Bjørgersson (#6617) üzenetére


Lauda
félisten

Nem rejtetted el magad? Ott a hozzaszolasod.

kovy29 Az elobb is ott volt.

[ Szerkesztve ]

(#6619) Bjørgersson válasza Lauda (#6618) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem fizettem elő, az előbb nem volt ott a hozzászólásom, mint amikor törlik, most meg visszakerült. Biztos lezso trollkodik. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6620) Rimuru válasza Bjørgersson (#6619) üzenetére


Rimuru
veterán

Szerintem csak szimplan szar most a PH szerver. :DDD ;]

Vigyázat, csalok!

(#6621) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#6619) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most meg másik hozzászólásom hiányzik, valaki nagyon unatkozhat. :DDD

Ráadásul másik topikban is ezt csinálja, én meg csinálom magamból a hülyét. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6622) lezso6 válasza Bjørgersson (#6613) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

No offense, de ahhoz ne kelljen már "supportot" adni, hogy külső eszközökkel testreszabhasd az oldalt. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6623) Bjørgersson válasza lezso6 (#6622) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem kell, köszönöm. :D Ahogy írtam, eddig el tudtam őket rejteni, néhány hete viszont akármit csinálok, az oldal újratöltése után ugyanúgy látom őket, mintha nem lennének rejtve.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6624) SUPREME7 válasza Bjørgersson (#6623) üzenetére


SUPREME7
őstag

És nem lehet, hogy összevissza blokkolgatsz elemeket, és attól "tűnnek el" bizonyos dolgok az oldalon?

(#6625) lezso6 válasza Bjørgersson (#6623) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezek is reklámként vannak fent az oldalon, azért rejthetetlenek.

Egyébként a hsz-eid nem tűntek el.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6626) Bjørgersson válasza SUPREME7 (#6624) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem hinném, a korábban linkelt két elemen kívül jelenleg semmi nincs blokkolva a lapcsaládon. Hacsak nem hülyült be a plugin, és össze-vissza rejti el a dolgokat.

lezso6 akkor nem tudom, mi baja van ennek a fosnak, elnézést kérek az offért. :((

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6627) SUPREME7 válasza Bjørgersson (#6626) üzenetére


SUPREME7
őstag

Néha érdekes szűrőket tud feldobni ha ráböksz egy elemre, hogy blokkolja,és az egyéb más elemekre is hatással lehet.

(#6628) #90933760 válasza Lauda (#6615) üzenetére


#90933760
törölt tag

Úgy értve a machinálást, hogy ha valami módosítás van megint állíthatom be újra, pl. a topik első hozzászólásai közötti ajánlót egyszer tiltottam, később megint megjelent, majd megint. Egyszerűbb volt kikapcsolni és leszarni magasról mit ajánl. Vagy mikor egy div alá vonnak utólag más elemeket, tiltva volt a főoldalon pár elem, majd később nem tudtam a gépház cikkeket megnézni, mert azonos divre kerültek valamivel, a Logout cikkek oldalt alul meg alapból azonoson vannak az egész bal oldali sávval, azt le se tudod tiltani csak egybe, az úgy meg nem jó. Meguntam a szarakodást az ilyenekkel, a való életben se tudod a hülyéket letiltani, csak elmenni mellettük, itt se kell mást csinálni csak ugyanazzal a mechanikával továbbgörgetni és csók a kezeire.

(#6629) Bjørgersson válasza SUPREME7 (#6627) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az előbb kikapcsoltam, de még mindig tűnnek el hozzászólások.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6630) Intruder2k5 válasza Bjørgersson (#6629) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem tűnik el egy hozzászólásod sem, a probléma nálad van. Az utolsó törölt hsz a topikban a #6556-os.

[ Szerkesztve ]

(#6631) #90933760 válasza Bjørgersson (#6629) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ignoráltad magad? :DD

(#6632) Bjørgersson válasza Intruder2k5 (#6630) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az már világos, csak tudnám, miért. :)

Baltoafarkas hogyne. :D

szerk.: kukik meg gyorsítótár törlése után most jónak tűnik, elnézést kérek még egyszer. :B

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6633) lsc válasza Intruder2k5 (#6600) üzenetére


lsc
nagyúr

OK, rosszul fogalmaztam, de ahogy olvasom nem csak nálam van gond. A fizetősséggel meg csak arra akartam kitérni hogy talán van egy kis pénz a fejlesztésre, de tévedtem, legalábbis eddig nem ezt tapasztaltam.

Az élet kegyetlen .

(#6634) Intruder2k5 válasza lsc (#6633) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Valóban nem csak nálad van gond, és a megoldáson is dolgoznak.

(#6635) #54715584 válasza lezso6 (#6614) üzenetére


#54715584
törölt tag

Eddig nem feltétlen volt ennyire zavaró, de ma nagyon lassú volt. Most jelenleg működik a PH is elég jó sebességgel. Közben rájöttem, hogy van másik topik is, ahová írhattam volna. :)
Egyébként meg kitartás, hogy még hétvégén is csináljátok.

(#6636) #90933760 válasza lsc (#6633) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az a pénz lepkefing.

(#6637) föccer


föccer
nagyúr

Képfeltöltő nem működik?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6638) Intruder2k5 válasza föccer (#6637) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#6639) #90933760 válasza Intruder2k5 (#6638) üzenetére


#90933760
törölt tag

rendszerkarbantartásmenedzsmentizét

Jómegaszonta'

(#6640) lezso6 válasza Intruder2k5 (#6638) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, a szoftverfrissítés, stb nem csinál downtime-ot. Ha van ilyen (tervezve), mindig szólunk. Általában hardver- vagy kernelfrissítés okoz ilyet. Esetleg valami nagyobb RIOS patch. Egyedül akkor nem szoktunk szólni, ha éjjel van valami egy órán belüli kimaradás, vagy napközben garantáltan 10-20 másodperc.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6642) #90933760 válasza lezso6 (#6640) üzenetére


#90933760
törölt tag

És az mitől van, hogy ritkán de pl. most ezt a hozzászólásodat ismételten olvasatlannak jelezte és kint volt a piros 1-es? Tegnap este elolvastam és egész nap nem jelezte újnak, de most megint.

Ja, hogy volt egy hsz csak törölve lett, oké.

[ Szerkesztve ]

(#6643) #90933760


#90933760
törölt tag

Lezso, azért a bejelentkező oldalon a pár pillanat feliratot igazán ki lehetne cserélni a pontos időre, ha egyszer mailben és az adatlapon úgy is látni mennyi a hátralévő idő a kitiltásból, elhiszem hogy fantasztikusan humor herold nektek, de nem az.

(#6644) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Hali!

A PH! kezdő oldalról szándékosan tűntek el a Hardverapró meg stb linkek? Azokra gondolok, amik ott bal oldalt szoktak lenne a mellékleteink lista alatt.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6645) Lauda válasza Gergosz2 (#6644) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam most is ott van.

(#6646) lezso6 válasza Gergosz2 (#6644) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, megszűnt az állásos rész, így maradt a fenti HA link.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6647) Gergosz2 válasza lezso6 (#6646) üzenetére


Gergosz2
veterán

Hosszú évek megszokott rutinjának vetettetek véget ezzel! :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6648) canniball


canniball
nagyúr

Nem tudom megvan-e, de pár órája nem jönnek a témakövető emilek.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6649) B-L-A-C-K válasza canniball (#6648) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Privátokról sem, de akkor nem egyedi probléma legalább nálam sem.

[ Szerkesztve ]

(#6650) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sorry, elfelejtettem írni korábban, de már rég folyamatban van a mail javítása (update miatt van), majd egyszerre meg fog érkezni minden. 25ezer mail van épp queue-ban. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.