Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#6351) Bjørgersson válasza vadászcsiga (#6350) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Majd az új felülettel együtt megújul az is.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6352) vadászcsiga válasza Bjørgersson (#6351) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kíváncsian várom

(#6353) 0xmilan válasza vadászcsiga (#6350) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha megnézed, akkor a háttérben most se valódi mozgatás történik, csak hozzáadja még egyszer az aktuális oldalt a kedvencekhez. Ez mellékesen azzal jár, hogy a lista elejére kerül. :DDD

(#6354) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Helló!
Ha a mobilos logouton rámegyek a blogokra, majd a teljes(desktop) verzióra, akkor a szerzőket mutatja a blogok helyett.

(#6355) Bjørgersson válasza vadászcsiga (#6352) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem csak te. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6356) RazoR


RazoR
veterán

Sziasztok! Mitől lehet, hogy így szét van esve a PH oldala nálam?

(#6357) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Pár napja nem tudok képet feltölteni a hirdetésemhez, bármilyen méretben próbáltam, jpg-t. Másik felhasználónév alól sem megy. a most feltett Win10 az oka? nem tudom kinek írjak itt...

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6358) Viktor0610 válasza Fuvaros (#6357) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem rég tettem be képet egy hirdetésem alá. Szintén Win 10, Chrome legfrissebb böngésző.

Próbálj meg másik böngészőt, szerintem a hiba nálad van. ;)

Samsung Galaxy A54

(#6359) Fuvaros válasza Viktor0610 (#6358) üzenetére


Fuvaros
senior tag

Chrome van, sosem volt ilyen gond 10 év alatt...az Avast szórakozik?

csak az a fura még, hogy a jofogas sem engedi, most látom...

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6360) Viktor0610 válasza Fuvaros (#6359) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passzolom, ennyire nem értek hozzá, de akár ez is lehet a baj. :)

Nálam BitDefender van, simán ment most is (kipróbáltam).

Samsung Galaxy A54

(#6361) Fuvaros válasza Viktor0610 (#6360) üzenetére


Fuvaros
senior tag

kinek kell írjak itt, hogy segítsenek?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6362) Intruder2k5 válasza Fuvaros (#6361) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez a topik a fórumhoz van, Hardverapro hibákat itt tudsz jelenteni. De tippem szerint a Hardverapro képfeltöltője lesz a hibás, alternatív megoldásként ha egy másik portálon (prohardver, itcafe, stb...) nyitsz egy új hozzászólást valahol a fórumon, pl. a próba topikban, ott fel tudod tölteni a képet, majd a linket átmásolod a Hardverapro-ra, az itteni hsz-t pedig elküldés nélkül bezárod.

(#6363) Viktor0610 válasza Fuvaros (#6361) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fuvaros:
Mivel nem az oldallal van bajod, így nyilván másfelé kell keresned a hiba megoldását.

Intruder2k5:
Másik oldalon sem jó, így szerintem másfelé kellene keresgéljen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6364) Intruder2k5 válasza Viktor0610 (#6363) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lehet, de lehet véletlen egybeesés is, az apros képfeltöltéssel is voltak gondok a közelmúltban. Meg kell próbálni a próba topikban, prohardver, itcafe, akármi felől, ha ott sem megy, akkor nála van a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#6365) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Egyelőre nem tudom mi a baj...régebbi képet sem rak fel. Újratettem a gépet Win10 lemezképről, amit installkor csináltam 1 hete. azzal sem jó.

Tüzfalak, virusírtó kikapcsolása után sem megy. Gmail, qtorrent stb hibátlan...
A fórum-lokal-proba-ba sem tett fel képet. ennyi.

LÁTOM másnál is van ilyen gond, tehát várunk...

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6366) Intruder2k5 válasza Fuvaros (#6365) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Itt a fórumon hibátlan a képfeltöltés, emiatt kár várnod, nálad lesz a gond.

[kép]

Megpróbáltam, az aprón is hibátlan.

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#6367) Fuvaros válasza Intruder2k5 (#6366) üzenetére


Fuvaros
senior tag

gondolom a probléma összefügg a Win10-el, de olvastam mástól is, hogy nem tud feltölteni képet egy hete.

persze csak jpg formátumot próbáltam, de nem hinném a konvertálás lenne a jó megoldás

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6368) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

png sem megy fel

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6369) Mate válasza Fuvaros (#6367) üzenetére


Mate
nagyúr

Most próbáltam ki és gond nélkül megy win10-el. Legalábbis itt fórumon. A hiba valószínűleg nálad lesz.

(#6370) lezso6 válasza Fuvaros (#6368) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mi történik pontosan, azon felül hogy nemmegy?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6371) RazoR


RazoR
veterán

A korábbi hozzászólásomban látható szétesésen kívül most az emojik sem működnek! Nem tudok beílleszteni egyet sem. Se otthon, se melóhelyen...

(#6372) Fuvaros válasza lezso6 (#6370) üzenetére


Fuvaros
senior tag

képfeltöltés-Tallozás.jpg kiválasztás-2 percet forog a mutató balra-HIBA-hiba a képfeltöltés során stb...

A feltenni kivánt jpg fényképezőből származik és ACDSeePro3-mal van mérete csökkentve.
Eddig sosem volt ily gond velük. Nem a friss Win10 a ludas?

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6373) Intruder2k5 válasza Fuvaros (#6372) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Böngészőben nem használsz valamilyen plugint, ami blokkolhatja a scripteket? Másik böngészővel próbáltad?

(#6374) Fuvaros válasza Intruder2k5 (#6373) üzenetére


Fuvaros
senior tag

Mozillával is. nem megy azzal sem. tűzfalat virusirtót letiltottam, nem megy fel a kép

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6375) lezso6 válasza Fuvaros (#6372) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Screenshot?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6376) Fuvaros válasza lezso6 (#6375) üzenetére


Fuvaros
senior tag

??? mi a kérdés

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6377) lezso6 válasza Fuvaros (#6376) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Képernyőmentés, szeretném látni hogy néz ki a hiba.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6378) DeFranco válasza lezso6 (#6377) üzenetére


DeFranco
nagyúr

"-Várj, mindjárt feltöltöm... oh wait... o_O"

:D

bocs, leültem

mitől dobálja mostanában spambe a privát értesítőket a gmail? tömeges probléma vagy csak nálam hülyült meg?

@sztanozs: r u fun @ parties? ;]

[ Szerkesztve ]

(#6379) sztanozs válasza DeFranco (#6378) üzenetére


sztanozs
veterán

azért nem a Ph a világ elsődleges képmegosztó oldala :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#6380) Fuvaros válasza lezso6 (#6377) üzenetére


Fuvaros
senior tag

Átjőttem barátnömhöz, az ő laptopja felrakja a kivánt képeket. Mindkét gép WIN7-röl lett WIN10 installva múlt héten. a jofogasra is felrakta a képeket, míg az én gépem nem.

mindenképp a gépemmel van valami baj, ötletek?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#6381) Mate válasza Fuvaros (#6380) üzenetére


Mate
nagyúr

Kérdezd meg itt.

(#6382) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Írok egy privátot, rányomok a szerkesztésre, majd a kiegészített üzenetet nem tudom elküldeni mert az el lett olvasva. Viszont a beviteli mező se jön vissza hogy kimásoljam amit írtam. Ezen lehetne változtatni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6383) SUPREME7 válasza Winner_hun (#6382) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ennek én is örülnék, sokszor belefutottam már.

[ Szerkesztve ]

(#6384) #90933760 válasza Winner_hun (#6382) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ez az eleje óta megvan, már számtalanszor lett érte szólva és csak csend van róla. Én ha akarok még írni hozzá valamit megvárom inkább az 5 percet míg lejár......

[ Szerkesztve ]

(#6385) 0xmilan válasza #90933760 (#6384) üzenetére


0xmilan
addikt

Btw a hozzászólás 5 percen túl is szerkeszthető, csak a szerkesztés linket szedi le a RIOS. Ha megvan a link, vagy megkreálod magadnak (nem nehéz), akkor 15 percig szerkesztheted. Gondolom privátoknál is így van, de ott a határ nem 15 perc, hanem amíg a címzett nem látta. De fix me.

(#6386) #90933760 válasza 0xmilan (#6385) üzenetére


#90933760
törölt tag

Azt tudom, de annak most nincs köze hozzá. Privátot ha elolvassa valaki miközben utólag szerkeszted, a szerkesztett részt elfelejti a Rios.
Hozzászólásoknál is van néha, ha időközben kiléptet a rendszer, de ott a visszaoldalazással előjön újra.
Erre is volt már kérés, de valami olyasmi volt, hogy sütibe kéne menteni és biztonsági okokból azt meg nem akarják.
Én már ezer éve ha hosszabb dolgot írok automatikusan kijelölés-másolás.

[ Szerkesztve ]

(#6387) lezso6 válasza #90933760 (#6386) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha új hsz-t írsz, s submit után kidobna a rendszer, akkor menti a hsz-t. Ez feature már több, mint egy éve létezik.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6388) #90933760 válasza lezso6 (#6387) üzenetére


#90933760
törölt tag

Tudom, akkor is beszéltünk róla. Viszont ha a net elmegy és visszajön vagy félbehagyom az írást és egy óra múlva mikor már ledob küldeném el, akkor bejelentkezés után az üres ablak fogad. De a vissza gomb előhozza az nem gond. A privátoknál viszont ugyanez nem hozza elő, ha a címzett már elolvasta üzenet fogad, ott elveszik teljesen a pluszba hozzáírt rész.
Mondjuk engem már nem zavar, reflexszerűen kijelölés ctrl+c.
Hobbielektronikán divat, hogy teljesen lehetetlen szavakat is csúnyának titulál a szűrő és visszadob, persze az üzenetet eltünteti. Na ott szoktam rá masszívan hogy is kell használni azt a ctrl+c gombot...

(#6389) lezso6 válasza #90933760 (#6388) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát azért a netkapcsolat-szakadás szerintem nem egy gyakori probléma. :) Nem tarthatjuk meg a hozzászólást órákig sütibe, mert az esetlegesen fura dolgokat művelhet.

Privátoknál a vissza gomb nálam működik, legalábbis úgy emlékszem ebből nem volt gondom, néha én is litániákat szoktam beszerkeszteni. :D

A csúnya szó ellenőrző az komoly. :DD Mondjuk itt van tiltott szóösszetétel (bözsi papír), de az a hatóság hülyesége miatt., muszáj volt, mert elvárják az előzetes szűrést. :U :W

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6390) #90933760 válasza lezso6 (#6389) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az a pláne, hogy hibaüzenetet se ír ki rá, küldés gomb és eltűnik az üzenet. Moderátorokat kérdeztem és nem tudták megmondani mi van, mire végül egy topikban mondta valaki hogy csúnyaszó szűrő van és tényleg az. Majd utána lebasztak, hogy ne offoljam szét a topikot. A HE az egy érdekes oldal, tipikus példája annak mi lesz abból ha ennyire elitté csinálnak valamit, hogy már fingani se lehet. Igaz hülyék sincsenek ott. Ja de vannak, csak máshogy, az értelmes hülyék vannak.
Lehet szidni a PH-t, vannak hülyeségei is, de messze az egyik legnormálisabban használható oldal itthon.

Látom a bejelentkező képernyőn megváltozott a gomb Belépés feliratúra. Fícsör. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6391) #90933760


#90933760
törölt tag

https linket írjátok át, még mielőtt jönne ezerrel a sok miért léptet ki az oldal szöveg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6392) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Sziasztok! Megkaptam a levelet a változásról . Ma reggel azt vettem észre, hogy csak teljes honlap verzióban tudok belépni, mobilos verzióban ha belépek a kód után kiírja a sikeres belépést, de mégsem lép be. Ha teljesben belépek viszont marad a beléptetés bármely verzióban. Előzmények,kód újramegadása volt(andr 5.0.2,chrome). Ez most még normális?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#6393) canniball válasza Quqesz (#6392) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam meg Data connectivity problem - Az oldal túl sok szerverátirányítást tartalmaz hibával be sem tölt a mobil felület. :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6394) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Céges gépen azt jelzi a rendszer, hogy a kapcsolat nem privát. És nem fogadja el a certificate-et erről az oldalról: m.gamepod.hu
Kiléptem-beléptem, de minden kattintásra hibát dob az oldalra. Reggel otthon nem volt ezzel gondom.

[ Szerkesztve ]

(#6395) bl4ze


bl4ze
veterán

Reggel óta nagyon vacakol a belépés , sokszor belépés után vissza is dob a belépés oldalra :(

Most nagy nehezen a posztolást elfogadta, sima belépés nem megy. IE alól még hiba is jön :

Network Error (ssl_domain_invalid)

Your request contacted a host which presented a certificate with a Common Name that did not match the domain requested.
This is typically caused by a Web Site presenting an incorrect or invalid certificate.

Ötlet ? :F

.:. bl4ze .:.

(#6396) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Beléptetési / kidobálási probléma javítva lett.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6397) canniball válasza lezso6 (#6396) üzenetére


canniball
nagyúr

És erre tudsz valamit mondani? Egyedi probléma/próbáljam keresni az okát vagy nálatok lesz a megoldás kulcsa?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6398) lezso6 válasza canniball (#6397) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most se jó?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6399) canniball válasza lezso6 (#6398) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem, ugyanazt kapom. Próbálkozzak valamivel (ki-belépés, sütitlenítés stb.)?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6400) lezso6 válasza canniball (#6399) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hol van ilyen, mik a körülményke, milyen eszközzel?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.