Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#98801) Spet válasza bandus (#98793) üzenetére


Spet
addikt

En teljes mult hetet lottem el nogdp-re ha mar lud legyen teljes het :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#98802) bandus válasza Spet (#98801) üzenetére


bandus
veterán

en csak 18-an kezdek :P bar erosen gondolkoztam rajta, hogy 24-et mondok, de az mar tul sok semmitteves lett volna.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#98803) JanR


JanR
addikt

Ez valami új divat, hogy ha egy pofátlanul akodó nem kapja meg a cuccot annyiért amennyiért Ő szeretné, akkor még meg is sértődik és kötekedik? A 3. emberbe futottam bele 2 nap alatt.

(#98804) DeFranco válasza JanR (#98803) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem lehet hogy azért sértődött meg mert belefutottál?

(#98805) JanR válasza DeFranco (#98804) üzenetére


JanR
addikt

Egyem meg a humorérzéked :DDD

(#98806) Magnum_


Magnum_
nagyúr

tönkrement az 1éve a PCX_nél 709Ft-ért vett Canyon egeremben a görgő.

I humbly and respectfully decline™

(#98807) DeFranco válasza Magnum_ (#98806) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lehet még garis, vidd vissza :D

mi baja van?

(#98808) Magnum_ válasza DeFranco (#98807) üzenetére


Magnum_
nagyúr

biztos az, deeeee, na.

a scroll nem kommunikázik. de azért most rebutulom.

működk. CSAK PH ALATT NEM!
WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#98809) DeFranco válasza Magnum_ (#98808) üzenetére


DeFranco
nagyúr

indulagörögaludni

@reszerk: a görgetés préimum funkció lett, mezítlábas userek a scrollbar alatt és felett található kis nyilacskákat használhatják.

[ Szerkesztve ]

(#98810) MasterMark válasza Magnum_ (#98808) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, PH alatt mostanában azt játssza, hogy megmukkan a görgetés. Ha bezárod, újranyitod akkor megint működik egy darabig.

Switch Tax

(#98811) Melack válasza Magnum_ (#98808) üzenetére


Melack
veterán

Nyiss egy másik tabot, és nézd meg ott. Ha ott sem, akkor zárd be a PH-t, majd nézd meg ismét a másik tabon megnyitott oldalt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#98812) DeFranco válasza MasterMark (#98810) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem még soha nem csinált ilyet. milyen böngésző alatt, milyen domainen és milyen oprendszeren csinálja?

@(#98813) MasterMark: mármint oldalfrissítés vagy szoftverfrissítés?

[ Szerkesztve ]

(#98813) MasterMark válasza DeFranco (#98812) üzenetére


MasterMark
titán

Chrome bug, ha frissítés közben belegörgetsz akkor megáll a tudománya.

Switch Tax

(#98814) oriic válasza DeFranco (#98812) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Par hete jott elo, chromium bug, meg nem javitottak. Oldalt frissiteni kell, vagy bezarni es ujratolteni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#98815) Magnum_


Magnum_
nagyúr

helló fiúk.
igen, egy új tab segített, de ez elég kellemetlen bug, akárki miatt is van, ezt jelenteni kellene, unió szinten azé'.

I humbly and respectfully decline™

(#98816) albiosz válasza bandus (#98787) üzenetére


albiosz
őstag

Köszi! Kipróbálom. Ez rugalmasan kezeli az időszakokat?

(#98788) GabN73: köszi, megnézem ezt is. Ez mondjuk akkor lesz érdekes, ha hajnali 2-kor érünk oda. Mert akkor 6 órával leszünk a díjköteles szakasz előtt. :D

Nem vagyok képben, ilyenkor ugye nincs kerékbilincs, csak Mikulás csomag, ha minden szakad?

Mert akkor sz*rok a farmra, veszek appból 10 órára és lesz, ami lesz.

(#98817) JanR


JanR
addikt

Csancszung A3 2015 fehér/telenor - asszonyé vót telefon érdekel valakit? 20 ropi
Csamcsung A5 2016 fekete/független/minthaújlenne - enyimé vót, esetleg ez? 57 ropi

(#98818) Qru válasza albiosz (#98816) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kerékbilincset általában csak a külföldi rendszámosok kapnak. De ha csak nem te szülsz sztem lesz lehetőséged mobilról vagy app-ból indítani egy parkolást szvsz... :U

#nincsbennetarcsi

(#98819) Melack válasza Qru (#98818) üzenetére


Melack
veterán

Ezt a részét beszéljük meg akkor, ha eljutsz oda, hogy a szülőszobában vagy pároddal... Apás szülés esetén is lesz dolgod, meg magasról szarni fogsz minden másra. Ha mondjuk esete 6 és reggel 8 között letudtok mindent, az más :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#98820) MasterMark válasza DeFranco (#98812) üzenetére


MasterMark
titán

Nyilván a Cassini pályamódosítás frissítése közben. :DDD

Switch Tax

(#98821) Qru válasza Melack (#98819) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha képes vezetni nagy izgalmádban akkor talán menni fog neki a parkolás indítás is...

Minden esetre bízok abban, hogy ha kapott jogist akkor talán képes 2 dolgot észben tartani egyszerre. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#98822) albiosz válasza Qru (#98818) üzenetére


albiosz
őstag

Természetesen képes vagyok appból indítani parkolást. Feltéve, ha működni fog mondjuk hajnali 2-kor, ahogy lentebb egyeztettük. :)

Mert ha nem (mivel nem üzemkezdet előtt 1 órával leszünk), akkor biza nem tudok venni. Később meg nem ez lesz a fő gondolatom, de még ha eszembe is jut, pont nem fog érdekelni a szülőszobán. Ha meg tudod erősíteni, hogy appban hajnali 2-kor is tudok jegyet váltani, akkor köszönöm. Eddig ezt még nem erősítette meg senki.

(#98819) Melack: jessz, hasonlóképpen gondolom. Szólok a kislánynak, hogy este 6 és reggel 8 között bújjon ki. De lehet makacsabb ő ennél. :D

(#98823) Fecogame


Fecogame
veterán

2x2GB DDR2 memória, asztali gépbe ( csak AMD-s alaplaphoz ) - 2,5k

16 dBi Wi-Fi antennák

7dBi DualBand ( 2,4GHz és 5GHz ) WiFI Antennák

AMD Athlon x64 3500+ AM2

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#98824) DeFranco válasza albiosz (#98822) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nyugi, lesz időd venni parkolójegyet. kiszaladgálni nem fogsz higiéniai okokból de telefonon lesz időd venni parkolójegyet bőven. a bent töltött idő 80%-a várakozás több-kevesebb vajúdással, de nem te fogsz vajúdni. maga a live action a para meg az utána levő euforikus pár óra de addigra már annyi parkolójegyet veszel amennyit akarsz.

de ha van ismerős akár haza is viheti a kocsit úgy sem leszel vezetni képes állapotban hazafelé.

[ Szerkesztve ]

(#98825) hszilard666


hszilard666
veterán

Napot!
Valaki egy sör 5-6 körül az oktogoni pointerben? Tegnap voltunk ott GabN nel és tök cukik a pultosok. Mondjuk nem annyira mint a blokkban de mahdnem ;]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#98826) Mercutio_ válasza JanR (#98803) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez a gyökér-nepper stílus ;] az ilyenek miatt nem építek már miniPC-ket...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#98827) JanR válasza Mercutio_ (#98826) üzenetére


JanR
addikt

Sajnálom, hogy az apró erre a szintre jutott :(
10 éve igazi élmény volt itt bizniszelni, de ami az utóbbi években van, az már lassan a "gyalázat" kategória..

(#98828) Spet válasza JanR (#98827) üzenetére


Spet
addikt

OLX, Jobbágyfogás, és FB kulturálatlan hirdetései, érdeklődői óta nem kell ezen csodálkozni.

Így terjed kultúra.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#98829) DeFranco válasza Spet (#98828) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jófogáson meg fb hirdetős csoportokban eddig mindent el tudtam adni rövid időn belül elég tetszetős áron kulturált körülmények között kb. zéró bunkófaktorral.

ha-n már nem mindent (aztán áttettem jófogásra és ott elment) és volt pár elmebajnok de alapvetően kellemes légkörben kötöttem itt is az üzleteket mindig.

igaz aki hülye azt alapból elhajtom és jó portékát árulok jó (felső tier-es) áron ami szűri a hülyéket valamennyire.

de én keveset üzletelek tényleg csak a háztartásban visszamaradt dolgokat adom el, nem "bótolok".

(#98830) JanR válasza DeFranco (#98829) üzenetére


JanR
addikt

Én sem bizniszelek sokat PH-n, csak valamiért nekem ez a preferált hely, ha valami eladni valóm lenne (jó, itt nem használt kutyagumira gondolok). Csak szomorú, hogy egyre rosszabb és rosszabb lesz.

(#98831) DeFranco válasza JanR (#98830) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez azért van, mert a ha tényező most a hirdetési piacon a relatív "olcsósága" miatt. ingyenes a hirdetés, van ingyenes up, nincs jutalék, és bizonyos termékcsoportok esetén elég koncentrált a kereslet.

ez nyilván vonzza az ügyeskedőket, neppereket, a zömmel együtt a söpredéket is, ez normális, ezzel nem lehet mit csinálni. ha ilyenből sokkal futsz össze, az azt jelenti hogy az árad ésvagy a terméked jó, mert ők is a bónira utaznak, csak arra mennek amit még haszonnal tudnak elpasszolni.

ignorálni tudod őket egyedül. régen más volt a helyzet, nem is repültek rá ennyien az internetes csencselésre, nem is volt minden zsákfaluban optika. hülye régen is ennyi volt csak nem volt ennyire transzparens.

(#98832) bandus


bandus
veterán

kaptam kolcsonbe egy samsung galaxy gt-t de ha megprobalom bekapcsolni akkor a samsung galaxy gt, vagy asamsung feliratnal tovabb nem jut a dolog. ezzel lehet valamit kezdeni, vagy a vegen kenytelen leszek megis venni egy hetre egy telot? :D
egesz jo telokat hirdetgettek itt, de ennyi idore meg 20kt is sajnalok ra az az igazsag :/

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#98833) Mercutio_ válasza bandus (#98832) üzenetére


Mercutio_
félisten

Biztos, hogy ez a legkompetensebb topic a kérdés megválaszolására? :U

:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#98834) bandus válasza Mercutio_ (#98833) üzenetére


bandus
veterán

de hiszen itt mindenki ert mindenhez IS :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#98835) DeFranco válasza bandus (#98832) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha csinálhatsz rajta factory resetet akkor cselekedj.

(#98836) macilaci78 válasza Magnum_ (#98808) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha ebben a listában nincs benne, akkor nem ajánlott a Ph! fórumhoz használni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#98837) bandus válasza DeFranco (#98835) üzenetére


bandus
veterán

sajna az sem segitett, szoval kenytelen leszek beruhazni valami legbugetebb teloba egy huszasert, mert igy meg parkolni sem tudok peldaul :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#98838) hszilard666 válasza JanR (#98827) üzenetére


hszilard666
veterán

+1, rámír egy csávó hagy adna egy ipad mini 2-t a macbook pr- ért. Hát nagyon kikerekedett a szemem :DDD

Pumukli százados:
Mekkora kell?

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#98839) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

valakinek van eladó SSD-je?

(#98840) macilaci78 válasza hszilard666 (#98838) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondolom, 2,5"-os. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#98841) Mercutio_ válasza CoolBoy323 (#98839) üzenetére


Mercutio_
félisten

sata, m-sata, m.2?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#98842) hszilard666 válasza macilaci78 (#98840) üzenetére


hszilard666
veterán

A kérdés releváns mert lehet hogy msata, kell neki, vagy mondjuk valami redundáns cuccli :P

De gigabyte ra gondoltam :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#98843) Qru válasza albiosz (#98822) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Telefonról indítom a parkolást ott működik. Pl ha este 6-ig fizetős de én 6:00-kor indítok parkolást akkor a rendszer rögzíti és a következő napon 8-tól indul a parkolásom automatice. Ha ez péntek üzemzárás után van akkor meg hétfőn 8-kor indul. Pöpecül működik. App-ban is megy sztem de azt mondom sosem próbáltam. ÁSZF-ben biztos benne van, olvasd el.

mod:

Def: +1. Jófogáson minden elmegy. A 2006-os gyártású gumik is elmentek pár nap alatt.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#98844) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#98841) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Sataaa

(#98845) DeFranco


DeFranco
nagyúr

nagyon szépen köszönöm a rengeteg érdeklődést, nagyon jól esik hogy ennyien gondoltok rám és érdeklődtök. egyesével ennyi privát üzenetre válaszolni szinte képtelenség, így ha megengeditek egyszerre válaszolok mindenkinek.

ma elvitték a második pár görkorit is így akármennyire is nagy az érdeklődés sajnos több eladó görkorival nem tudok szolgálni elvitték a teljes készletet. a szerencsés vásárlóknak innen is szívből gratulálok és jó sportolást jó egészséget kívánok.

:D

(#98846) Magnum_ válasza DeFranco (#98845) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ne BA!
Vagy 3 evig arultad!!!!!!

I humbly and respectfully decline™

(#98847) MurdR válasza DeFranco (#98845) üzenetére


MurdR
veterán

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#98848) oriic válasza DeFranco (#98845) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezzel egy korszak zarult le...

Live-Die-Respawn

(#98849) rizso


rizso
addikt

Urak!

Vállal valaki szúnyoghálózást/redőnyözést? Vagy tudtok "jót jó áron" szakit rá? Tulaj azt mondta, hogy jó ajánlat esetén kifizeti, így élnénk a lehetőséggel. 8. emeleti panel lakás, műanyag nyílászárók - bár ez gondolom sokat nem mond, látni kell...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#98850) Tim82 válasza DeFranco (#98845) üzenetére


Tim82
nagyúr

Még visszahozhatják. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.