Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
DeFranco
nagyúr
ja, amúgy láttam ma egy balesetet az M3-on, durva volt.
megyek szépen hazafelé és azon morfondírozok, hogy vajon a kicserélt mortartó bakot b.ták el, a többi b.ódott el, ahogy ezt kicserélték, vagy csak üt a felni és most derült ki, hogy feszesebben tart a motor, erre látom, hogy kb. 250 méterrel előttem fehér autó sávra merőlegesen középső sávon át sávelválasztó fal irányába. de ilyen full szürreál csak átvillan két autó között.
- na mondom haluzok, sok volt a rántott húsra kákáspörkölt meg a túrós lepény lefojtva lekváros brownieval
nem, fehér skoda sávra merőlegesen középső sávon át szalagkorlát irányába.
- ok, akkor talán lassítani kellene valamelyest, nem satu, mert előttem van még vagy 4-5 autó, azok se pánikolnak, mögöttem meg nem tudom mi van és az meg tud-e állni ha satuzok, de most már nem is nézem meg mert előre koncentrálunk értelemszerűen. valószínűleg megfogta az árok és már nem folytat egyenes vonalú egyenletes mozgást bátonyterenye irányába.
nem, fehér skoda sávra merőlegesen középső sávon át sávelválasztó fal irányába.
- lassít, előttem levőket figyel, nehogy a bámészkodásból származékos koccanás legyen, autó megtekint, orra viszonylag romokban, fiatal nő a volánnál, hátul gyereketet láttam (mint kiderült csak haluztam, sok volt a rántott húsra kákáspörkölt meg a túrós lepény lefojtva lekváros brownieval)
csak megállok pár méterrel később ahol már biztonságos, megnézem, hogy kell-e teljesíteni állampolgári kötelességet, látom már állnak ott páran, mi legyen? (egyedül vagyok, család vidéki birtokainkon maradt) áh... csak kiszállok, hátha pont valami olyan kellene, amit csak én tudok, ne ezen múljon, vészvillogó a leállóban, elindulok gyalog. jön egy ürge onnan, félúton találkozunk, kérdezem a tényálladékot, mit látott, kell-e segítség.
nem kell, a csaj defektet kapott hátul, először őt lökte meg, majd háromérintővel megállt. mindenki jól van, kocsi nyilván eléggé tropa, de ennyi. ő egy öreg roverrel van, de röhög, hogy megy is tovább, leszarja, alig lett a kocsinak baja. és tényleg, megnéztem, kb. 2,5 tenyérnyi plezúr a műanyagon, de csak fényezés sérült, még be se repedt. mama magyaráz, hogy hívd apjuk a rendőrséget, apjuk ordítva leoltja, hogy kapjál az agyadhoz mama, nézzé má rá a csajra, van annak elég baja, szájjá ki nézzed meg lófaszez, haladjunk 'szjónapot f-szom mindjárt kezdődik a meccs jönnek át a valiék.
ezzel el.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Videós, mozgóképes topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Nők, nőügyek (18+)
- Autós topik
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- OLED TV topic
- Assetto Corsa Competizione
- Moderátort keresek a fórumhoz!
- Nyaralás topik
- További aktív témák...
- Bomba áron új iPhone 15 Pro gyárilag kártya-független, apple világgaranciával
- Eladó Samsung 980 500GB NVMe M.2 SSD
- Eladó Kingston Fury 16GB (2x8GB) DDR5 6000MHz RAM
- CORSAIR MP600 PRO NH 1TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7000-6500 MBs - Eladó!
- Crucial T500 PRO 2 TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új, Hűtőbordás - 7400-7000 MBs - Eladó!
- Bomba ár! HP 17 - Intel Core i5 - 10th Gen I 8GB I 512GB SSD I 17,3" I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
- Bomba ár! HP ProBook 455 G5 - AMD A10 I 8GB I 128GB SSD I 15,6" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14s Gen2 - i5-1145G7 I 16GB I 256SSD I 14" FHD Touch I W11 I NBD Gar!
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 6/Apple Watch Series 7/Apple Watch Series 8
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest