Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64201) Tim82


Tim82
nagyúr

Lenovo Miix 300 tapasztalatok eddig röviden:

Extreme Digital-ból vettem (az Emagos 65k egyben nem hatott meg annyira, az ED-s 0% THM-s akciós 15*5k igen - szívesebben fizetek ki kicsit többet úgy, hogy meg sem érzi a havi költségvetés, mint egyben nagyobb összeget), szóval ez a 32 GB háttértáras változat. (Van 64 GB-os microSD-m.)

Előnyök:
- jó a tapintása, gumírozott hátlap
- külön töltőcsatlakozó
- micro HDMI, OTG képes micro USB
- strapabírónak néz ki
- jó fényerejű IPS
- ED-s változat magyar billentyűzetkiosztással jön
- a billentyűzetet egyszerú csatlakoztatni és leválasztani és elég stabil vele a tablet

Semleges:
- felbontás - 10"-on 1280*800 nekem adekvát, másnak biztosan nem - a subnotijaim is hasonló felbontásúak

Hátrányok:
- Lenovoék erre bizony Win 8.1 with Bing-et tettek
- a billentyűzetet szokni kell, netbook felhasználók előnyben: szigetes, zsúfolt, kis nyomáspontú billentyűk
- a billentyűzetben szerintem elférhetett volna plusz akku
- "netbook"-szerűen nehezebbnek érződik a cucc, mint a másfél kg-os X220 - nem az, csak rosszabb a kiegyensúlyozása
- Realtek wifi csak a 2,4 GHz-es sávot ismeri.

Nem volt túl sok időm nyomkodni tegnap este, de egyáltalán nem lassú. Elsőre a 8.1 aktiválás után nem nagyon akar frissítéseket találni, de majd ma lesz időm ezt is kikupálni.

Jó lenne rá egy clear jellegű képernyővédő fólia meg hozzá egy smart case jellegű tok, egyelőre csak univerzálisakba botlottam (a Miix 2 10-é szerintem nem jó rá, egy-két centivel eltérnek a méretek).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.