Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) macilaci78 válasza oriic (#17423) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ne vicceskedj!

Párom kafetériába kapja a kemikáliákat. Folyékony szappan, tusfürdő, mosópor és nem a gagyi fajtát.
Tudfürdőt "saját hatáskörben" ígérek Neked, ha gondolod, a mosóporra alkudok a nevedben valamit.
Nem ismerjük egymást, de olvasom a topicot...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17452) macilaci78 válasza Magnum_ (#17450) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Úgy tetszettem érteni, hogy csak az asszony vergődését látta, a sajátját valahogy nem nevezte nevén.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17453) oriic válasza macilaci78 (#17451) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PM!!!

Live-Die-Respawn

(#17454) Qru


Qru
MODERÁTOR

bent táp végre megy a gépem :C
Úgy tűnik midnen túlélte a TX650 elszállását kivéve a vezérlőpanel tápegységét, azt kinyírta.

#nincsbennetarcsi

(#17455) sutszi válasza Qru (#17454) üzenetére


sutszi
veterán

Azért egy Corsair táptól nem ezt várja az ember az igaz. De a nagy márkákkal is érdemes vigyázni, mert van amikor egyik szériába jóféle belet raknak aztán olcsósítanak és a következőbe már kicsit budget kategória van és már nem ugyanaz van... Tápos topikban szoktak írni érdekeset...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#17456) werszomjas válasza sutszi (#17455) üzenetére


werszomjas
őstag

Kérdés, hogy CWT vagy Seasonic beles volt, mert nem mind1.

üdv

(#17457) moonguru válasza werszomjas (#17456) üzenetére


moonguru
őstag

Seasonic belsejű, az aktív PFT lett zárlatos benne.

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#17458) Melack válasza LÁZ (#17446) üzenetére


Melack
veterán

18. nem a világ vége,én is ott lakom :) Most merre vagytok?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#17459) LÁZ válasza Melack (#17458) üzenetére


LÁZ
addikt

halomi-tarkő , de igen is a világvége :P , autó nincs, legalább 1 óra, ha bárhova akarok menni, bea 3 órát utazik naponta a melóba stb-stb, de úgy néz ki, hogy megtaláltuk álmaink pecóját, legalábbis közelit hozzá, és talán július végén már költözni is tudunk, ha a jóisten is úgy akarja. ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#17460) raven84


raven84
senior tag

Sziasztok, 15-20 főre keresnék Budapest és környékén szállást ahol van kültéri medence. Esetleg tud valaki ilyesmit? Segítsetek.

(#17461) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És bonyolódik a dolog. 11 óra előtt pár perccel épp hogy 5 perc van mig hazaérek ez az sms jön:

:)

"Tegnap azt mondtad, h mivel nem használod netet nem fizeted és áramot ne adj isten kikapcsolják téged nem érdekel. teszem hozzá, anyu szólt hogy többet kapott túlórákból igy gond nélkül ki tudjuk fizetni.ha igy gondolod legyen meg akaratod. viszont mi meg nem fogjuk fizetni melegvizet szappant, mosóport oblitot, aramot, ugyhogy mátol nincs fürdés tiszta ruha, ezek nem lettek volna, ha te nem mondod tegnapiakat."

???

Irok neki, hogy maradék tiszta cuccaimat hozza ki legalább akkor, lévén sátrazok megint(nem voltam hajlandó anyjával egy légtérben aludni), erre azt a választ kaptam, hogy nem viszek haza pénzt, milyen jogon várom el a tiszta ruhát.

wtf???

:)

Live-Die-Respawn

(#17462) LÁZ válasza oriic (#17461) üzenetére


LÁZ
addikt

én ezt nem kommentálnám, mert warn gyanús lenne, viszont még1x megkérdezem, irjak a fészbukos albérlet csoportba, vagy tudsz te is, esetleg irtál már ezügyben ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#17463) B-L-A-C-K válasza oriic (#17461) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gondolom nem lep meg a válasz, és nem is fogsz megharagudni amit mondok, de az ilyen ember teljesen beteg agyilag...

(#17464) Ace owner válasza oriic (#17461) üzenetére


Ace owner
addikt

[link]

Erre már nem lehet mit mondani..

Galaxy Fold 4

(#17465) Qru válasza moonguru (#17457) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A vezérlő panel külső jeladójánáka a tápja szállt el ami a TX650 elé volt kötve. Lehet a túlfeszvédős hosszabítóm küldte halálba a tápot is? A táp megvédett minden mást, tényleg érdemes jó tápot venni.

Kicsit teszteltem Valley Bench-el úgy tűnik minden frankó stabil a gép. :C

mod:

sutszi & werszomjas: Seasonic beles volt. Maradtam is a márkánál. Tápos topikban végül azt ajánlották, hogy a legolcsóbb 5 év garis SS tápot vegyem. Így is lett. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#17466) moonguru válasza Qru (#17465) üzenetére


moonguru
őstag

Mivel 2 eszköz romlott el és mindkettő róla ment, nem lehetetlen...

Monitor Guru!

(#17467) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó reggelt PH!!!

KV!!!!!! :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#17468) MurdR válasza Dr.Zoo (#17467) üzenetére


MurdR
veterán

Na csao. :D
Voltunk tegnap Miklóson házat nézni. Hát, öcsém én beleszerettem. :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17469) Dr.Zoo válasza MurdR (#17468) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Szasz Mókusbogár...

Az oké, csak a bejárás az a cumi... Szerintem.
Sajna nálam is ez a helyzet, ugye m Göd Újtelepen lakunk, ha sima Gödön bárhol lenne a keco, egy szót nem szólnék, ott figyel a MÁV, volán, stb. Itt kint egy darab pici csühögő van, amivel át kell tangliznod, vagy sétálsz 5 km-ert..... Ott ugyanez a helyzet, mire bebotorkálsz Pöstre, megőrülsz. Nem most lesz szar, hanem ha lesz egy-két kis Murdr, no akkor ha nincs két kocsi, az cumi. Szvsz.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#17470) MurdR válasza Dr.Zoo (#17469) üzenetére


MurdR
veterán

Ahogy nézem nagyon kezdenek ott területek kiépülni. Még ha egyszer azt is mondanánk hogy messze van, hátha eladható..

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17471) Qru válasza moonguru (#17466) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bakker. :((( Egyelőre nem áramtalnítom a cuccot ahogy tanácsoltad. Nézek akkor majd egy rendes túlfeszvédős hosszabítót. Bár ez sem noname. Attól még lehet sz@r mondjuk. :D

#nincsbennetarcsi

(#17472) macilaci78 válasza oriic (#17461) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kérdezd már meg tőle, hogy a mosást előre, vagy utólag fizetted? :))

Engem exem úgy akart kirakni, hogy a közösen vásárolt vagyon rám eső felét igazán otthagyhatnám a neki okozott lelki sérülésekért cserébe. (Albérletben hűtő, mosógép, franciaágy, rá 2 személyes nagy ágyneműgarnitúra télre, nyárra. 24 évesen azt vagyonnak értékeltem.)
Ha már így elkezdett kukacoskodni, még a mosogatószivacs árát is elfeleztem és mérlegre tettem az anyagiakat mindkét részről...

Komolya, vegyél ki egy szobát, 2k-ból vegyél egy fregolit és lesz hova teregetned. A szennyest kérd ki először, mosodában egy ezresért ki lehet mosni 8kg-os mosógéppel. Második körben meg boríttasd ki vele a tiszta ruhákat a kertbe, felszeded, kimosod azt is.

És ami a Te neveden van szolgáltatás, azonnal mond le, vagy szüneteltesd hűségidő alatt. Közjegyzőnél, vagy ügyvédnél valami pöcsétes nyilatkozat, hogy Neked abba az ingatlanba már nincs bejárásod, és a szolgáltató tulajdonát képező eszközökhöz (modem, stb, stb) vis maior miatt nincs hozzáférésed.

Aztán különböző uraknak szolgáltatást nyújtó oldalakra reggelj valami csinatos hölgy képeivel, és a csaj telefonszámával. Had érezze, hogy elvált asszonyként még kellhet valakinek. :))

3-ig jöhetsz, itt van szatyorban a motyó. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17473) oriic válasza LÁZ (#17462) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Behivtak már a csoportba köszi, irtam pár embernek.

#17472) macilaci78

Nincs semmi a nevemen a lakásban, sem ingóságom...

Most most egyelőre nem tudom mi van mi lesz.

Live-Die-Respawn

(#17474) 7 válasza oriic (#17473) üzenetére


7
addikt

Meddig kell kibekkelned pénz nélkül? (írtad, hogy a fizetésed hamarosan esedékes)

[ Szerkesztve ]

(#17475) Mercutio_ válasza oriic (#17461) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem igazán értem miért nem szedted már össze a cuccod és léptél le :(

Amire viszont figyelj, azon felül amit Mackó László írt a közművekkel kapcsolatban, hogy ti jogilag házasok vagytok így nehogy felvegyen valami providentes vagy más hitelt vagy kezességet vállaljon aztán ne fizessék és azt azt veszed észre, hogy tiltanak a fizudbol. De ez ügyben Saint_ biztos többet tud milyen veszélyek lehetnek és mi az ami nnem terhelhető rád.

A válást meg azért lenne érdemes mielőbb intézni, mert ha véletlenül valakitől bekapja a legyet, akkor automatikusan a tiéd a gyerek és fizethetsz amíg bíróságon nem bizonyitod az ellenkezőjét ami nem 2 forint és tuti, hogy se az addig rád terhelt gyerektartast se a perkoltseget nem látod egyhamar vagy soha.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#17476) oriic válasza 7 (#17474) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közalkalmazotti rendszerben vagyok. hivatalosan minden hónap 5. napjáig kell megkapnunk fizetést. Ez ugye most szombat lesz, ergó jövő hét pénteken lesz fizetés. Most bejött egy kis összeg, gépirásért kaptam 7 ezer ft-ot, igy kajával legalább nem lesz gondom. Ismerősnél rákérdezek majd dél körül ha felkel, hogy nála ott vannak-e még bérlők. nem sok esély, de hátha.

#17475) Mercutio_

Ezt mondtam már korábban is. Szégyenlem dolgot, de nincs hova, és nincs miből. :( Válást persze minél előbb intézném, de hát az is 30-40k. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17477) macilaci78 válasza oriic (#17476) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha a topik minden szimpatizánsa nem sörre hív meg, hanem az árát adja oda, összejön a válásra való.
Milyen sörre hívhatlak meg? :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17478) oriic válasza macilaci78 (#17477) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem szoktam sörözni. :(

(pénzt nem kérek senkitől amúgy sem, főleg ismeretlenül)

Live-Die-Respawn

(#17479) macilaci78 válasza oriic (#17478) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Megértettem. :)

(megértettem)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17480) bitpork válasza macilaci78 (#17477) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Rzt en is tamogatom. Ha nem okoz bonyodalmat en egy szerenyebb osszeggel kezdem a felajanlast: 5k.

Orichalcos: szepen kerlek ne ertsd felre: csak segiteni szeretnek.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#17481) oriic válasza bitpork (#17480) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Orichalcos: szepen kerlek ne ertsd felre: csak segiteni szeretnek."

Tudom és értékelem is, csak valahol azért szar érzés, hogy vadidegenekre vagyok rászorulva, mert nem vagyok képes rendbehozni az életem. :(

(#17479) macilaci78: Nem sértésnek szántam amúgy.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17482) Tim82 válasza oriic (#17481) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ahogy mondtam a múltkor, ne úgy tekintsd, hogy jótékonykodnak veled, hanem úgy, hogy átmenetileg kisegítenek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17483) oriic válasza Tim82 (#17482) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, csak mint beszéltünk róla, velem ilyen nem igazán történt még soha.Mármint hogy mások segitsenek ki. Mindig magamra voltam utalva. :( Értékelem a dolgokat tényleg, csak furcsa nekem. :(

Oh ment amúgy pm.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17484) B-L-A-C-K válasza oriic (#17483) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezzel ne foglalkozz, örülj hogy van aki segítenek...Jövőhéten én is utalok egy kis összeget, csak add meg a számlaszámodat/neved...

(#17485) Dr.Zoo válasza oriic (#17483) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Mond, hogy mennyit adjak. Nem alamizsna, kisegítelek. Te ugyanezt megtennéd értünk szvsz!

Vagy küld el pm-ben, meg hogy hová vigyem.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#17486) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

:O

Live-Die-Respawn

(#17487) bitpork válasza oriic (#17481) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Na sztoj! Mi az hogy vadidegen?! Nem itt éled velünk a fél életed? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#17488) Dr.Zoo válasza bitpork (#17487) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

+1 :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#17489) LÁZ


LÁZ
addikt

Beszálok én is, sok kicsi sokra megy ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#17490) oriic válasza bitpork (#17487) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igen, bocsánatot kérek, rossz szóhasználat. :(

(#17491) macilaci78

Kb 2-re. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17491) macilaci78 válasza oriic (#17481) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem sértődtem meg. :)

Vedd úgy, hogy most hívatjuk meg magunkat az albérletavatódra, vagy a válásodat megünnepelni, vagy hogy egyenesbe jössz a közeljövőben. ;)

Hozzám mikor jössz be? Ma 3-ig vagyok ma bent, utána már családi programok sógornőméknél, holnap meg anyóséknál. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17492) Petyyyyy válasza LÁZ (#17489) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem kérdés, én is beszállok. :K
orichalcos - Az igen sütkös ajánlatnak tűnik. Anyway face 2 face sokkal gyorsabb, szóval majd csattanunk egyet valamelyik nap.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#17493) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hopp, mit linkeltek nekem:

[link]

Hm, mégsem, rezsivel már sok lenne.

Pénz dolog:

Ha tényleg komolyan gondoljátok, (sajnos volt már aki emailben elküldött az anyámba hogy csak le akarom húzni a topic lakóit. :( ) akkor szégyellem, de elfogadnám, de nekem nem tudtok sajna utalni, lévén minuszban vagyok egyenlegemmel. Ha lenne valaki akivel tudok találkozni mert pesti és megadna egy számlaszámot, akkor neki mehetne, persze csak ha megbizható. Vagy pestiekkel találkozom személyesen.

Túl jók vagytok hozzám srácok. :(

Amúgy tudom hülye vagyok ilyen téren, de ez a kaució téma hogy működik? Költözéskor ki kell fizetni kauciót meg egyben az első lakbért+rezsit?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17494) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Asus P8Z68-V PRO/GEN3 alaplap 2 év iPon garival eladó

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17495) macilaci78 válasza oriic (#17493) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kaució: igen.

Szóval költözéskor 1 havi lakbér + kért kaució + esetleg 1 havi rezsi, de a rezsi lehet, csak esedékességkor hó végén.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17496) 7 válasza oriic (#17493) üzenetére


7
addikt

Kaucióként általában csak +1 havi albérleti díjat szoktak elkérni, de megállapodástól függ. A kaució maga csak amolyan biztosítékként működik arra az esetre, ha mondjuk "elfelejtenéd" fizetni a lakbért, vagy rongálnál a lakásban. Persze ha olyan értékű kárt okozol a tulajnak, amit a kaució már nem fedez, akkor nyilván ki kell fizetni a különbözetet, vagy ha ez nem történik meg, akár bírósághoz is fordulhat.

Viszont normál esetben a kauciót az albérletből való távozáskor visszakapod, vagy lelakhatod, ha megbízhatónak ítél a főbérlő. De ez is megállapodás kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#17497) oriic válasza 7 (#17496) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sejtettem a dolgot akkor.Köszi mindenki.

Közben rámirt egy srác Facebook-on, hogy látta kiirásomat, ő is lakást keresne szakitás után, társulnék-e vele hátha együtt hamarabb összejön valami.

Live-Die-Respawn

(#17498) macilaci78 válasza oriic (#17497) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csak nehogy egymással vigasztalódjatok! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17499) oriic válasza macilaci78 (#17498) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj ne. :DDD

Live-Die-Respawn

(#17500) Mercutio_ válasza oriic (#17497) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem biztos, hogy egy idegennel ennyire bátor lennék, a koli/hostel nem lenne olcsóbb szeptemberig, az idő alatt meg nézegethetnéd az albikat :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.