Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-15 15:37:04

LOGOUT.hu

BD lemezek ajánlási sorrendje (írásminőséget és tartósságot illetően az eddigi itteni és külföldi fórumok tapasztalatait összegezve) gyártók (MID) és márkák alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1980) M107 válasza Flashget (#1978) üzenetére


M107
addikt

:R

Személyem anno (2012 Áprilisa) - mivel akkor vettem egy Pana 6x lemezre írtam 12X Pio 206D-vel azóta hiba nélkül olvassa minden 25 GB BD film van rajta.

Bár igaz nem életbíztosítás 6X akkor legyen 6X vagy alatta Usb-s drive esetén 4X a folyamatos adatátvitel segítése érdekében, vagy ha nem annyira márkás a lemez (minőségi mint a Pana - pl Omega 4X azt 2x írva tartósabb lemezt tudsz készíteni).

Szomszéd ír 207D Omegákat 2X - saját magának, CMCMAGBA03 idáig nem volt gondja velük az elsőt olyan 7-8 hónapja írta, nekem a első Pana lemezem 2012 ápr készült és még tökéletesen olvasható 720P HD Mkv-s file, lakodalom van rajta, 2 év 7 hóanpos lemez Pio 206d vel írva 6X-an

UI: nem rinyálnak az asztali lejátszók tőle. Flashget szerint pedig, a legjobb teszterek az asztali gépek.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.