Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Rap, Hip-hop 90'
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Gurulunk, WAZE?!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- hcl: Asus RT-AC57u unbrick vs TFTP :D
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
És alá tudod támasztani hogy mitől nem vagy benne biztos? Ha rákeresel a bitcoin oszthatóságára mindegyik technikai leírás megerősíti, hogy végtelennel osztható, azonban az induláskor Nakamoto 8 tizedesjegyet határozott meg a kliensben, jelezve azt is, hogy igény esetén ez bármikor növelhető. Továbbá példákat is találsz a forráskód vonatkozó részeire, illetve arra hogy mit kell rajta módosítani ha több tizedesjegyre van szükség (opensource rulez).
https://en.bitcoin.it/wiki/FAQ#How_divisible_are_bitcoins.3F
Szóval lehet feltételezésekről elmélkedni, de minek?
Egyetlen macera a dologgal kapcsolatban, hogy ha erre igény mutatkozik, akkor mindenkinek le kell cserélni az aktuális klienst. Én úgy gondolom hogy ez nem akkora gond.Egyébként ez tipikusan olyan első kérdés szokott lenni laikusok részéről, amit már 3 éve mélyen kitárgyaltak BTC-vel kapcsolatos külföldi fórumokon (bitcointalk.org-on pl lehet keresgélni, nem egy topic van a témában).
De ha nektek ennyi időtök van, akkor végig le lehet futni a köröket újra itt is

Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- LG 45GS95QX - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Keresünk iPhone 16/16e/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max
- Apple iPhone 12 Mini / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 89%
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4384
- LG 27UL500P-W - 27" IPS - 3840x2160 4K - 60Hz 5ms - HDR10 - AMD FreeSync - 300 Nits - sRGB 99%
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Egyetlen macera a dologgal kapcsolatban, hogy ha erre igény mutatkozik, akkor mindenkinek le kell cserélni az aktuális klienst. Én úgy gondolom hogy ez nem akkora gond.
