Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Hieronymus: Az igaz barátság kezdete
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Meggyi001: Amire figyelned kell Párizsban is...
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
-Skylake-
addikt
válasz
6absbulldog
#22972
üzenetére
Mindegy hogy decentralizalt vagy sem a tiltas szempontjab, mert ha tiltani akarjak akkor egyszeruen nem engedik FIAT-ra valtani. Onnantol meg teljesn mindegy lesz, hogy "elvileg" mennyit er egy coin, mert ha nem konvertalhato iphonera meg bmw-re, akkor "elmeletben" lehetsz miatta nagyon gazdag, csak a gyakorlatban nem lesz mire elkoltsd. Szoval a decentralizaltsag edes mindegy, a coint magat nem is kell betiltani , egyszeruen csak meg kell tiltani a bankoknak hogy ilyen utalast fogadjanak/engedjenek inditani es attol a masodpercrol a fogva a coin mint olyan gyakorlatilag meg is szunt letezni, mert hiaba lesz 35ezer BTC-d, a vilagon semmit nem fogsz tudni kezdeni vele. Marpedig ezt barmelyik pillanatban megtilthatjak a bankoknak egyebkent (itt most nem arra celzok hogy eljott a crypto vilagvege, hanem arra hogy fizikailag/jogilag barmelyik banknak barmikor megtilthatjak). Ezt azert gondold at.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Microsoft Rewards
- Tesla topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Star Citizen
- Túra és kirándulás topic
- Telekom mobilszolgáltatások
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Automata kávégépek
- 240 Hz-es QD-OLED monitor jött az Alienware-től az árérzékenyebbek számára
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Asrock Phantom Gaming OC RX 7800XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- 241 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
- új NAGYakku!!! 6-10óra üzemidő, 5G! Dell Latitude 5330 i3-1215U - 16GB 256GB 13.3" FHD 1 év gar
- AKCIÓ! GIGABYTE A520M R5 1400 8GB DDR4 256GB SSD 500GB HDD GTX 1050 Ti 4GB ZALMAN S3 400W
- 245 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

