Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#3501) oszy válasza Mr.Csizmás (#3494) üzenetére


oszy
veterán

Szívesen! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3502) AtHoS


AtHoS
nagyúr

A mostani lidli újságban reklámozott thermo farmer jó cucc? 3500-ért nem egy veszett árat kérnek érte.

A thermo felső/nadrág aláöltöző is 2600-ért jó árban lehet, de nem ismerem ezeket :B

read-only mode on the forum

(#3503) Mr.Csizmás válasza AtHoS (#3502) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

asszem műszálas a bélése. pár éve vettem. ellenben bitang meleg, beltérben nem is lehet meglenni benne. :D (lehet máshol vettem, de ua cucc)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3504) w.miki válasza AtHoS (#3502) üzenetére


w.miki
veterán

én vettem belőle, felpróbálva kényelmes volt, amúgy még nem teszteltem, várom a hideget.
Ma az Aldi-ban is lesz farmer (nem termo-s), azt is megnézem, amelyik nem jön be, visszaviszem.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3505) AtHoS válasza w.miki (#3504) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Méretemben a miskolci Kiss Ernő-n lévő üzletben nem volt, faternak tudtam venni, de ebben semmi bélés nincs, talán még vékonyabb is, mint a nyári farmer :F címke viszont thermo-t ír rajta

Újság szerint sima farmer holnap lesz a lidliben, de ha tudom, hogy ma van aldi-ban, akkor átmentem volna (a 2 üzlet egymás mellett van az előbbi helyen)

read-only mode on the forum

(#3506) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Frankó téli parka kabátot nem láttatok mostanában valahol?

[ Szerkesztve ]

(#3507) w.miki


w.miki
veterán

Téli kabátot én is keresek, ami tényleg meleg... de azért kompakt...
Farmer most lesz a Lidl-ben, 4300Ft-ért 24.-től.
Cipő szagtalanításra van valami tippetek?
Kedvenc merrell junlge moc-om eléggé bepállott a sok hordástól.
Keresek valami olcsó tartalékot, amíg szellőzik.
Xiaomi Mijia Youpin cipő milyen?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3508) sing1ep1ayer válasza w.miki (#3507) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Vattadarabokat (pl. sminklemosó) itass át picit ecettel és rakj bele négyet-ötöt a cipőbe, majd az egészet kösd be egy nejlonba 1 napig. Hadd járja át az ecet gőze rendesen. Utána egy bontsd ki és éjszakára, vagy egy egész napra tedd ki szellőzni az ablakba. Ezzel kész vagy. Egy-két hétig még lehet hogy picit ecetszagú lesz tőle a zokni, de utána elillan és többé nem lesz büdös, ez minden bacit kipusztít belőle.
Ez az egyetlen igazán hatásos módszer.

(#3509) petipetya


petipetya
nagyúr

Ezt én is köszönöm, télen a nyári, nyáron pedig a téli cipőnek lesz ideje kiszellőznie a művelet után 👍

"nincs rá lezsóidő"

(#3510) Digitalpimp válasza w.miki (#3507) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szokták még ajánlani a szódabikarbónával történő beszórást, illetve a teafa olajos cseppentést is.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#3511) krizmo_ válasza Digitalpimp (#3510) üzenetére


krizmo_
addikt

Inkább ez a jó megoldás, engem ezzel az ecetezéssel ki lehet kergetni a világból, annyira utálom a savanyú szagot, ami maga után hagy. Egy időben vízkőrtelenítésre használtam a fürdőben, de napokig olyan szaga volt, hogy nem bírtam elviselni, mondjuk a málnaecetnek nem, amire áttértünk...

(#3512) AtHoS válasza w.miki (#3507) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Farmerból óriás méretek lesznek: 58-68 akit érint az figyeljen.
A most hétfőn indult akcióban 48-56 méretekből lehetett csemegézni.

read-only mode on the forum

(#3513) xcvbxcvb válasza w.miki (#3507) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Egy kis zacskóba beraksz formalinos vattát, majd a zacskót a cipőbe úgy hogy a száját nyitva hagyod, de a cipővel ne érintkezzen a vatta közvetlenül. Majd a cipőket egy nagy zacskóba 24 órára, majd 24 óra szellőztetés.
De ózonozást is meg lehet próbálni, de többször rövidebb időre ajánlom.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#3514) Azie


Azie
őstag

qwerteen randomnapok vannak

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3515) Azie válasza Azie (#3514) üzenetére


Azie
őstag

bár ilyen euro árfolyamnál, már ez is elgondolkodtató :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3516) tama2000 válasza xcvbxcvb (#3513) üzenetére


tama2000
tag

A formalinnal csak óvatosan! Egyes ragasztószereknél oldószerként viselkedhet a "gőze"! Tehát elengedhet a ragsztás! Egyes műanyagokra pedig "olvasztó/zsugorító" hatással lehet!

(#3517) petipetya


petipetya
nagyúr

Vajon melyik lehet jobb sok gyaloglásra a két felső cipő közül?

Xiaomi FreeTie Skateboard
A bőr valószínűleg kevésbé lyukad ki a tetején a nagylábujjamnál, mint egy szövet. Szemmel láthatóan mindenhez megy: rövidgatya mellett farmerhez, pólóhoz, inghez, kapucnis pulcsihoz, elegánsabb cipzáras pulcsihoz, tavasszal, nyáron és ősszel egyaránt. Azt nem tudom, milyen lehet benne gyalogolni? A gumitalp strapabírónak tűnik, de vajon kellően tömör ahhoz, hogy ne érezzem a rücskös felületeket a városi környezetben? Előnye lenne, hogy a bakancs és emellé nem kellene külön tavaszi/őszi bőrcipő, igaz ez a Xiaomi nem vízálló.

Xiaomi FreeTie 80 retro
A gyengepontja a nagylábujjamnál lévő szövet lehet. Ezenkívül az anyaga strapabírónak, az alsó rétegek kellően rugalmasnak, és a talp kellően szilárdnak tűnik ahhoz, hogy a rücskös felületeket ne érezzem rajta keresztül. Sportcipő lévén behatárolja a hozzá felvehető felsőruházatot.

A deszkás cipő mellett szól, hogy már szállítás alatt van egy ízig-vérig sneakers a Xiaomi Youpin személyében, amely mellé minek vennék még egy sportcipőt a 80 retro személyében.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3518) hangyász2 válasza petipetya (#3517) üzenetére


hangyász2
aktív tag

"Látatlanban" szerintem ember nem mondja meg neked, melyik lehet jobb. Szinte kizárólag 70's, 80's retro sneakersekben járok, ami értelemszerűen futó-, teniszcipőt jelent, néha kosaras dorkót. A deszkás jellegre hasonlít a bőr teniszekhez, így se mernék tippelni se. Elvi alapon a futónak kellene kényelmesebbnek lenni gyalogláshoz, a gyakorlatban ez tök random.
A rücsköket tuti nem fogod érezni, mert ezek általában rettentően kemény talpúak, viszont nem is igazán rugalmasak. Cserébe jól gördül. Én szeretem ezt az érzést is, és elvileg egészséges is.
Olyan rettentően nagy szórás azért nincs a két cipőhöz felvehető felsőruházatban. Inkább magát a megjelenést befolyásolják ugyanazzal a szettel.

[ Szerkesztve ]

(#3519) customer114 válasza petipetya (#3517) üzenetére


customer114
senior tag

Vajon találok-e valaha 46-os méretet Xiaomi cipőből? :U :O

(#3520) erdey_a válasza customer114 (#3519) üzenetére


erdey_a
őstag

a csónakpiacra még nem tört be a xiaomi ;]

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#3521) kcsa válasza customer114 (#3519) üzenetére


kcsa
veterán

Kínai méretezés szerint eleve legalább 47-es kellene. Ismerős érzés, "egy cipőben" járunk :DDD

(#3522) petipetya válasza customer114 (#3519) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem rémlik, de jelzem ha látok.

"nincs rá lezsóidő"

(#3523) Azie


Azie
őstag

bokavillantós-mezítlábas, ergonómiát nélkülöző, energia-elnyelésről hírből sem halló cipőőőőőők! szevasztoook! :) nem értem, hogy télre ez miért jó, de mindenki úgy kepeszt a fagyban, ahogy akar :D :D

kinézetre az alsó a legvállalhatóbb, utána középső majd első. az első nagyon bazári hatást kelt.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3524) Digitalpimp válasza tama2000 (#3516) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Meg erősen rákkeltő is.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#3525) petipetya válasza Azie (#3523) üzenetére


petipetya
nagyúr

Milyen télire? Nyáron beszereztem a téli cuccokat, most télen pedig ideje elkezdeni a nyári cipők megvásárlását.

"nincs rá lezsóidő"

(#3526) hangyász2 válasza Azie (#3523) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Elég jól látszik, hogy fogalmad sincs, miről írsz.
Ergonómia... :C A legegészségesebb mezítláb járni, utána egy kemény talpú cipőben. Felsőrésznek - ha a környezettudatosságtól eltekintünk - a legideálisabb a természetes bőr. Szellőzik, de tartja a hőt, részlegesen vízálló is. A mostani száraz enyhe telekben pár nap, hét kivételével végig lehet járni "őszi" zárt bőrcipőben. A GTX bakancsaitoknak sokkal kevesebb értelme van városban, amelyek alapvetően túrázására, terepre terveztek.
A modern futócipőkben meg "ellustulnak" a talpizmok (futni jók a már eleve problémával küzdőknek, illetve a súly miatt szükségesek egyedül a technikai anyagok), ezért pronál a lakosság 70 %-a. Vékony kemény talpú cipő, és akinek szűksége van rá, egyedi talpbetét.
Ezek közül nyilván egyik sem téli, de ahogy a kolléga írta, bestbuy topikos keresztbe vásárol.
A zoknis megfejtésed teljesen értelmetlen, és nem tartozik a témához, ízlésről meg felesleges vitatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#3527) Azie válasza hangyász2 (#3526) üzenetére


Azie
őstag

azért sikerült eléggé ráfeszülnöd :D :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3528) xcvbxcvb válasza Digitalpimp (#3524) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Orvos írta fel receptre . Be kell csomagolni, és utána kiszellőztetni a cipőt. [link] . Persze ha az ecet is működik azt egyszerűbb beszerezni, használni .

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#3529) petipetya


petipetya
nagyúr

A kismillió, Xiaomi égisze alatt futó cipő (tehát nem futócipő) között találtam egy érdekes cuccot, amely lényegében a Decathlonos vadászbakancs szintjét hozza, ahhoz hasonló áron (méret 38-44):

Xiaomi Mijia Men Winter Shoes

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3530) petipetya válasza hangyász2 (#3526) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tény, hogy teljesen más egy puha és egy keményebb talpú cipőben sétálni.

Előbbire jó példa a Xiaomi Mijia 1, amely a túl puha középréteggel vízhólyagot okozott a sarkam oldalsó élén - másfajta cipőtől sosem volt ilyen.

A Kappa Rocket a nem létező középréteggel és vajpuha talpával füvön kényelmes lehet, de még Karácsonytól sem várható el, hogy ezzel borítsák be Budapest járdáit. Így a beton és a rücskös felületek elég kényelmetlenek voltak benne, ráadásul úgy elkopott, mintha smirglipapírral dörzsöltem volna.

A Xiaomi Amazfit Antelope kemény talpa már kényelmesebb volt hosszútávon, csak a fejemben kellett átállítani az ezzel kapcsolatos gondolatokat. Jó cipő volt, sajnos a szövet kilyukadt.

A kőkemény talppal megáldott Cat Instruct jól gördül a betonon, és nagyon jól kiszűri az egyenetlenségeket, legyen az rücskös aszfalt, vakvezető csík a járdán, kavicsok, aszfaltozozás előtt felmart járda stb.

Egyszóval a tapasztalatom alapján valóban jó, ha van a cipő talpán egy kemény réteg.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3531) rushty válasza petipetya (#3530) üzenetére


rushty
senior tag

A harmadik talpán lévő gumitól még nem merev :F , de szükséges a másodikhoz képest, ami úgy egy benti cipő.

Revolut meghívó pü-ben

(#3532) petipetya


petipetya
nagyúr

Megérkezett a Xiaomi Youpin YUNCOO Ultralight Men Sneakers. Fontos kihangsúlyozni, hogy a rendelés pillanatában 24.99 USD volt szállítással együtt, amelynél szerintem nem is ér többet. Egy papirkönnyű és vékony cipőről van szó, amely ránézésre nem bírja a napi X km gyaloglást. Sebaj, ennyiért jó lesz tartaléknak, és legalább a méretet eltaláltám. A Xiaomi neve alatt futó cipők esetén a CHN értéknek kell 260-nak lennie, ezt megtanultam, amikor tavaly az Amazfit és Mijia cipőből egyaránt kétféle méretet rendeltem. Olyan érzésem van ezzel a lábamon, mint egy Paper Wallet-tel a kezemben, hogy bármikor szétszakadhat. Ajánlom bárkinek is ezt a cipőt? Nem. A Mijia és Amazfit sokkal jobb minőséget képviselnek ennél a Youpin-nál.

Sebaj, tartaléknak jó lesz, hiszen már úton van egy FreeTie 80 retro sportcipő is (legalábbis remélem, mert utána le is került a kínálatból, így már nem rendelhető). Ha nem jönne meg, vagy nem lenne jó, akkor tavaszig bőven van időm, hogy mást vegyek.

Ezért jó télen nyári cipőt nézni, és fordítva, mert nem hajt a tatár, még Kínából is ráér megvárni a cuccot, azt árak sincsenek elszállva, és még biztosan kapható az adott méretben.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3533) atee_13 válasza petipetya (#3532) üzenetére


atee_13
őstag

Akkor ez a vékony pl nyárra ide oda járkálni pont jó a melegben?

(#3534) petipetya válasza atee_13 (#3533) üzenetére


petipetya
nagyúr

Abszolút a nyári melegre tervezték, ennek a Youpin cipőnek a talpbetéte is lyukacsos. A fehér szín az alatta lévő boríték.

Talpbetét felső része:

Talpbetét alsó része:

"nincs rá lezsóidő"

(#3535) atee_13 válasza petipetya (#3534) üzenetére


atee_13
őstag

Ha BF en lesz valahol beakciózva lehet rápróbálok

(#3536) petipetya válasza atee_13 (#3535) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kíváncsiságból, mekkora cipőt hordasz? 🙂

"nincs rá lezsóidő"

(#3537) Zoty4 válasza petipetya (#3532) üzenetére


Zoty4
őstag

En beszivtam az amazfit anteloppal, egy merettel kisebbet rendeltem. 42-t rendeltem, de 43 kene. Szerinted hol tudom eladni es mennyiert?

[ Szerkesztve ]

(#3538) petipetya válasza Zoty4 (#3537) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem a Facebook hirdetések alatt sikerült, egyszerűbb használni, mint a jófogást.

"nincs rá lezsóidő"

(#3539) Zoty4 válasza petipetya (#3538) üzenetére


Zoty4
őstag

Koszi

[ Szerkesztve ]

(#3540) atee_13 válasza petipetya (#3536) üzenetére


atee_13
őstag

márkától függ de olyan 42-es
japán méretben a 265 a jó

(#3541) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Fila sneaker és Vans Atwood mellé nézek valami olcsóbb bakancsot a hidegebb időkre. Tavaly egy Quechua SH100-at hordtam télen, ami egészen jól kiszolgált, de most utódot keresnék neki. 15k-ig van valami bb bakancs?

(#3542) maestro87 válasza petipetya (#3532) üzenetére


maestro87
őstag

Kár érte, mert ez tetszett a legjobban. :( De akkor marad a Freetie.

(#3543) HUNited


HUNited
senior tag

Milyen olcsó jó minőségű vízálló futó/gyalogló cipőt érdemes venni?

(#3544) rushty válasza kalanchoe (#3541) üzenetére


rushty
senior tag

A túrabakancsokon miért ilyen idióta színű feltűnőek a cipőfűzők? Cserélt le már valaki ilyet semleges egyszínűre?

Revolut meghívó pü-ben

(#3545) 123xyz válasza HUNited (#3543) üzenetére


123xyz
tag

Nekem ez bevált: NEWFEEL NW 580 nordic walking a Decathlonból, 12 990 ft. Mondjuk az "olcsó" jelző relatív, nem tudom neked milyen árszintet takar, jobb lenne ha inkább megírnád hogy kb. mennyit szánnál rá. Egyébként ez tényleg nem futócipő, hanem gyalogló, viszont számomra kényelmes, az enyhébb esőt pedig simán kibírja :)

(#3546) Azie válasza rushty (#3544) üzenetére


Azie
őstag

márkafüggő. merrellnél sima barna. de nekem is volt már, amié narancssárga. nekem nem szempont alapvetően.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3547) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

létezik emberi áron sapka, ami nem műszálas? semmi extra, csak télen ne fázzon a fejem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3548) Azie


Azie
őstag

aha, köttetsz csajoddal/anyukáddal. :D amúgy a blizzardos beanie a tavalyi sale-ből nekem bevált, meg van egy 1000ft-os pamut sísapkám sportsdirectből

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3549) HUNited válasza 123xyz (#3545) üzenetére


HUNited
senior tag

Igazából most is Decathlonos cipőm van, QUECHUA NH150. Nem rossz, de a talpa nagyon hamar, úgy kb fél év alatt elkopott (úgy kb napi 4-10 km gyaloglás van benne). Olyan kéne, ami tartósabb. Árba nagyjából az a felső határ amit írtál.

(#3550) krizmo_ válasza Mr.Csizmás (#3547) üzenetére


krizmo_
addikt

H&M-ben van néhány, nem tudom milyen stílusút szeretnél, érdemes lehet körbenézni: [link], [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.