Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) prokxy válasza zzola (#13900) üzenetére


prokxy
veterán

Most épp melyik konzolon? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13902) zzola válasza prokxy (#13901) üzenetére


zzola
félisten

PS

(#13903) nimmrody


nimmrody
tag

Arrol meg semmi info mikor erkezik pontosan az uj resz a jatekba?

[ Szerkesztve ]

(#13904) prokxy válasza nimmrody (#13903) üzenetére


prokxy
veterán

Nemsoká', egyelőre ott a RUSH, beérjük azzal. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13905) #79125504


#79125504
törölt tag

Xbox One S-n mennyire mondható jónak az online része ? Számíthatok nagy fps droppokra? :DDD

(#13906) kisza25 válasza nimmrody (#13903) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mármint az új BR mód? elvileg a hónap végén, ha nem csúsznak ezzel is
nem tudom melyik lenne a jobb, ha kapkodva kiadnák, vagy csúsznának kicsit, de jó lenne, mondjuk PUBG-ból kiindulva elsőre biztos, hogy nem lesz hibátlan

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13907) Astroboy válasza kisza25 (#13906) üzenetére


Astroboy
őstag

Inkább csúsztassák egy hónappal, csak jó legyen, mint az alapjáték.

;]

(#13908) kisza25 válasza Astroboy (#13907) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

figyelj nekem nem sok bug jelentkezett eddig, talán összesen 3db, a bf4-nek kellett egy év mire játszható lett
inkább attól tartok, hogy kijön a BR és azt reszegetik még és ennyi, nem lesz több tartalom, nem lesz több pálya, nesze neked nincs prémium

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13909) bul07 válasza kisza25 (#13908) üzenetére


bul07
nagyúr

Új pályákról eddig se eset sok szó ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13910) Astroboy válasza kisza25 (#13908) üzenetére


Astroboy
őstag

Gondolom látva a pábdzsí népszerűségét ebben látják a mentőövet, hátha bevonz majd új játékosokat. A prémiummal kapcsolatban igazad van, de ezt sejtettük már amikor bejelentették. Lényegében így nem kötelezi a továbbiakban őket semmi a játékosok felé, megvettük megkaptuk, pláne jön az új játékmód is, csitu lesz és bódottá... :(

De, hogy pozitív is legyek így hétfőn, a legutóbbi patch-el érkezett újdonságok nekem nagyon tetszenek. Ez az újonnan lehívható füst-artillery nagy ötlet, tegnap kétszer is életet mentett amikor a komplett squadunkat kellett elrejteni Hamadán a viadukton amikor gyalogos átkelés közben hirtelen kereszttűzbe kerültünk.

(#13911) prokxy válasza Astroboy (#13910) üzenetére


prokxy
veterán

Kisza, IRAM milyen rendszeresen játszik a BF V-vel? Mehetnénk együtt pár karikát. ;)

#13910) Astroboy: 60 óra alatt egy kezemen meg tudom számolni, h hányszor voltam leader! Mindig máshoz joinolok be és akkor nincs pofám elkérni a jogot. :D De már ki kéne próbálni ezeket, 1 V1-et sikerült eltolnom ez idő alatt! :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13912) dkess válasza TXT (#13898) üzenetére


dkess
őstag

Nem tudom figyelted-e, de az első mondatom után (és csak az után) smiley volt?

A többi része a mondandómnak "virágnyelven" arra is utalt, hogy a stat -jai alapján ez nem igazolható (most írtad, hogy Support volt - ott összesen van Neki 3 óra 20 perc játék után 38K pontja azaz még az 55K pont sincs). Továbbá screenshot sincs. Namost eredetileg kérted, hogy a közösség tagjai közül jelentse aki tudja csalóként.

Egyfelől ez elég "csücskös" ennyi alapján. Egyfelől mi van, ha elnézted az embert és mondjuk eggyel alatta levő játékost írtad be ide tévedésből? Másfelől a BfV support is kérhet bizonyítékot - minimum azt, hogy melyik meccsen volt az illető (szerver, idő, map - éééés screenshot). Namost, ha bármit elfogadnak akkor azt is csak olyantól, aki jelen volt. Mondjuk Tőlem miért fogadnának be egy olyan csaló jelentést, ahol ott sem voltam, bemondásra mindenféle screenshot nélkül továbbá a stat oldala sem támasztja alá. Az ember nem is rejti - nem privát az Origin account -ja. Felmész és Te is ellenőrzöd, hogy mivel hogy áll.

Az egyéb lehetséges forgatókönyvekkel most nem is terhelnék senkit ...

Szerk: Le tudod kérni az érintett meccs game report -ját? Abban az emberre szűrve egy olyasmit kapcs, mint amit a 13860 -ik hozzászólás -ban képként beszúrtam. Akár egy ilyen screenshot is jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#13913) Astroboy válasza prokxy (#13911) üzenetére


Astroboy
őstag

Mega-gigalománként minden meccset "request orderrel" kezdek, és addig nem nyugszom míg nem én vagyok a leánder. Szeretek parancsolgatni na :DDD
Csak viccezek, az igazi ok rém egyszerű: elegem van a hülyékből. Ugyanis ha a 8 bites játékosállományból kerül ki a vezetőnk, általában észre sem veszi, hogy parancs nélkül foglaljuk a zászlókat ingyé', egy rakás squad-pontot elveszítve. A négy fős banda parancs híján ilyenkor általában négy különböző zászlónál szerencsétlenkedik, a végén meg bennmarad több tízezer pont a semmire.

Ha repülök és két spitfire dobol a sárkányon, nekem akkor is belefér a parancsok osztogatása. Fentről az igazi istent játszani. :D

(#13914) kisza25 válasza prokxy (#13911) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én kb minden este, Yarez is, Makci, Kaboca, Biker, Kovy, GyörkiLaci, Spiti, Pendre54, Gufti elég gyakran vannak és van amikor Karcosharcos és Edu is becsatlakozik. Rajtuk kívül még Rubi, Crazycoop szokot felnézni, meg még páran (bocsi akit kihagytam), de az a helyzet, hogy nagyon kellene egy saját szerver.
Mondjuk Makci, Kaboca, Biker olyan 22-22:30-ig szoktak játszani, én meg 9-9:30-után tudok csak becsatlakozni.
TS-en vagyunk, kell cím küldöm pü-ben

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13915) Astroboy válasza kisza25 (#13914) üzenetére


Astroboy
őstag

A hüllőt kihagytad. :DDD
Ti nem jöttök discord-ra? Úgy hallottam a TS nemsokára fizetős lesz, mi már átmigráltunk.
Saját szerverért sokan ölnének, de sajnos nem sok hírt hallani a jövetelükről, ami akárhogy nézzük aggasztó. Lehet a felhőt üzemeltető amazonnal erről nem is egyeztettek...

(#13916) kisza25 válasza Astroboy (#13915) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

És tényleg a Gyiku :Y
A TS már jóideje fizetős, most lett megosszabítva

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13917) prokxy válasza kisza25 (#13914) üzenetére


prokxy
veterán

Jöhet priviben, de DC-zek ha lehet, sokkal faszább.

Többieket felveszem akkor barilistára, mert mostanában eléggé belekockultam a BF-be! :D

Pendre eléggé sűrűn csapattársam, Veled párszor futottam össze, de én 9 előtt nem mindig tudok lenni és kb 11-fél12-ig tolom este. Meg Yarezt szoktam még látni.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13918) kisza25 válasza prokxy (#13917) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én minden este vagyok, kivéve amikor beájulok a gyerekkel együtt:P
Nem tudom a pontos okát, hogy miért TS, de most megint több hónapra ki van fizetve. (gondolom adminolás más)
telóról vagyok, otthon tudom majd megadni a ts címet

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13919) tyielow


tyielow
aktív tag

Én anno BFBC2-ben nagyon sokat Rushoztam, ha jól tudom ott hozták be. Hát imádtam. De most megint károgónak kell lennem. Egyáltalán nem hozza a régi feelinget. Alapvetően szerintem a mapokkal van baj. Úgy érzem, hogy iszonyat picik a pályák, be vagytok védőként nyomorgatva egy kis helyre / házak közé, aztán az enemy meg konkrétan minden irányból jöhet, azt se tudod merre nézzél, mint egy old school TDM meccsen... valahogy nem a régi rusht idézi. Remélem idővel jobb lesz, esetleg más pályákon. :U

YouTube: toty1ka

(#13920) bul07 válasza tyielow (#13919) üzenetére


bul07
nagyúr

Ne hidd, pár hétig lesz csak Rush utána kivezetik

Most játssz a móddal míg teheted ha szereted a Rush-t

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13921) kisza25 válasza bul07 (#13920) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

miért vezetnék ki :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13922) lofagi válasza kisza25 (#13921) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Mert nem akarják megosztani a játékosokat, így se sok van. Vissza lesz téve gondolom később megint egy "event" erejéig.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13923) Sanyi.il válasza lofagi (#13922) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

pedig a squad conquest nagyon baba volt, azt vissza hozhatnák. :(((

(#13924) sixpak


sixpak
nagyúr

Időszakos játékmódok!!! :Y
És ezek után vannak, akik komoly képpel kijelentik, hogy semmi gond a játékkal....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13925) bul07 válasza kisza25 (#13921) üzenetére


bul07
nagyúr

Én kapok emailt is ilyenről
[link]

Na most hogy március 20-án kivezetik, vagy csak más pályákon lesz az nem tiszta számomra

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13926) Qtya123 válasza Sanyi.il (#13923) üzenetére


Qtya123
őstag

A squad conquest nekem is nagyon tetszett. Főleg ha egy jó squad jött össze.

Nem is értem mi ez az új divat, hogy játékmódokat vezetnek ki. Biztosan azért, mert jó sok pálya van.
Ja nem...

(#13927) Astroboy válasza Qtya123 (#13926) üzenetére


Astroboy
őstag

Olyan, mintha az igényeket tapogatnák le épp, csak jócskán elkésve...ha valakinek, hát nekik tudniuk kéne, hogy mik az igények ennyi multis tapasztalattal a hátuk mögött. :(
Squad Conquest jó társakkal valóban élmény volt, ahogy egy jó csapattal egy három felvonásos Grand Operations is az.
Ellenben nekem sem a Frontlines sem a Breaktrough mód nem bejön, lehet mert túlságosan függ a játékélmény a társaktól, inkább maradok a jól bevált Conquestnél.

(#13928) kisza25 válasza lofagi (#13922) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Kellenének dedikált szeverek, 1 szerver 1 pálya
Meg bérelhető szerverek.
A BR elindul azzal fog mindenki játszani, de lesz akinek tetszik lesz akinek nem, az is megossza a játékosokat azt is kiveszik :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13929) lofagi válasza kisza25 (#13928) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Valamiért már egyáltalán nem híve a dedikált szervereknek az EA. Így sajnos erre hiába is várnak az emberek. Szerintem ebből a részből simán ki fog maradni. Ha esetleg valami miatt mégis berakják, az már rég késő lesz.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13930) #50433536


#50433536
törölt tag

Hi! Tudja valaki hogy mikor jonnek az uj palyak? Azt hittem ilyenkorra mar lesz vagy tiz. Es a tobbi szerver tipus mikor lesz elerheto? Valahol irjak hogy hanyan jatszanak a bf5-el? Van valahol ban lista? Koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#13931) nimmrody


nimmrody
tag

Kedvencem a BF1 ben a pingvines játékmód volt.

Az már akkor ebben nem is lesz nincs szó róla?

(#13932) bul07 válasza #50433536 (#13930) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy kép lett berakva ide nemrég kb annyi infó, hogy talán lesz [link]

Most gyorsba felmentem megcsinálni a napi feladatott mert este ki tudja lesz e kedvem játszani

De nem vártam meg a kör végét
Fene se fog szenvedni ilyen felállásba
Tényleg kezdhetnének ezzel valamit, mert ahogy fogy a játékos szám egyre többször lesz hogy nincs utánpótlás, nem igaz hogy mondjuk 2percenként nem egyenlítené ki az oldalakat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13933) prokxy válasza bul07 (#13932) üzenetére


prokxy
veterán

Honnan tudod, h fogy a játékosszám?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13934) Astroboy válasza prokxy (#13933) üzenetére


Astroboy
őstag

Jájj Prokxy pedig egyértelmű....bal oldalon kevesebben vannak. :P

(#13935) bul07 válasza prokxy (#13933) üzenetére


bul07
nagyúr

Régen volt utánpótlás

Értem ez alatt hogy ha kör végén kiléptek páran volt kit bedobni , és ezért nem voltak ilyen egyenlőtlenségek a két oldal között
A szerver keresőbe se lehetett olyanokat látni hogy 60-57-55 játékos van egy szerveren vagy nagyon későn éjfél után

De most este kilenc körül simán megesik hogy kilépnek mondjuk 4-5-en egyszerűen nem jön játékos a helyükre, így egyik csapat hátrányba van és ez elindít egy kilépési hullámot
Megesik este kilenc körül hogy keresővel nézve sok szerveren 60 alatti a játékosszám

Ezelőtt egy két hónappal ilyen nem volt (csak hajnalba meg délelőtt volt gond a játékosszámmal)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13936) prokxy válasza bul07 (#13935) üzenetére


prokxy
veterán

Ilyen volt a BF4-ben is, sőt az 1-ben is, pedig volt sok játékos.
A balansz sosem volt a BF-ek erőssége, főleg mióta ezt a squadban több barát csatlakozik részt művelik.

BF1-ben emlékszem, h akár 10-20 percig is szoptunk egy szerver keresésekor, ha együtt akartunk játszani, mert üresre rakott be 5-6-unkat, aztán vagy megtelt vagy nem. Javarészt nem, mert mikor az enemyk szépen jöttek sorban, akkor látták az egyen klántagot és már érezték az elpicsázás eljövetelét és kiléptek. :P

Ettől függetlenül lehet kevesebb a játékosszám, mert jöttek új aaa címek, de akár több player is akadhat, mivel akcióban, vga promó kóddal sokan azért jöttek is, látni a leaderboardon az alacsony szintűeket bőven. ;)

szerk: Astro! Bazzeg, én meg itt rizsázok, pedig a tényleg úgy van, ahogy írod! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13937) bul07 válasza prokxy (#13936) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nem tudom de ilyen feltűnően kb egy hónapja lehet érezni hogy valami gond van , előtte nem volt balanc gond
Akkor még volt elég játékba belépő játékos aki pótolta a kilépőket, most meg nincs pótlás és ezért van a balanc gond

Amúgy szerintem nem véletlen hogy nem lehet sehonnan megtudni a játékosszámot, eddig nem titkolták
(Még bf1-be se[link])

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13938) prokxy válasza bul07 (#13937) üzenetére


prokxy
veterán

Én úgy vagyok vele, hogy amíg van 1-2 ilyen lenti eset, de utána már találok teli szervert, addig nem aggódom. :)
Most kb. 1 hónapja játszom aktívan, párszor volt hasonló eset, de egy közös leave-vel megoldottuk és kerestünk másikat gond nélkül.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13939) Hopkins95 válasza bul07 (#13935) üzenetére


Hopkins95
addikt

Battlefield 1-nél is ugyanez a helyzet, csak mondjuk inkább olyan este 11 körül kezdődik. Hétvégén játszottam vele, onnan tudom. A balanc meg akkor teljesen ugyanaz maradt akkor a Battlefield V-ben, a hülye játék automatikusan nem balanceol, holott nemrég játszottam Battlefield 3-mal, s a szerver átdobott a másik oldalra, ha úgy volt. Vagy volt amikor az admin. S megesett, hogy haverral akkor egymás ellen játszottunk, de aztán manuálisan visszaléptem.

Aztán éjfél után szokott előfordulni Battlefield 1-nél, hogy tiszta üres szerverre dob be. Ilyenkor rámegyek a manuális szerverkeresőbe és inkább várok egy picit a várólistán, hogy bekerüljek.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13940) FollowTheORI válasza bul07 (#13937) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Valószínűleg a kettő együtt van... kevesebb valamivel a játékos is, meg maga a matchmaking is rosszul működik.

Én mindenre láttam már példát... arra is hogy meccs közben szépen feltöltötte, meg arra is hogy nem... meg arra is hogy üres szerverre rakott be... stb

A játékosok meg majd újra többen lesznek szerintem ha jön a BR mód, meg az új görög pálya/pályák....

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13941) Laby válasza Hopkins95 (#13939) üzenetére


Laby
senior tag

Az jobb lenne hogyha győztes csapatból átdob a vesztesbe az autobalance, vagy ha a pajtásodtól/pajtásaidtól elválaszt és átdob a másik csapatba?

(#13942) CptAdamica válasza Laby (#13941) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nyilván erre kell írni egy script-et, hogy a magányos farkasokat dobja át és a csonkolt squadokból.

Megyen!

(#13943) Locutus válasza Laby (#13941) üzenetére


Locutus
veterán

Nyilván nem, azért is vették ki, mert BF1-ben meg mindenki erre panaszkodott.
De mondjuk az azért alap lehetne, hogy a kisebbik csapatot tölti fel az új belépőkkel. Mondjuk én ez utóbbi hibával igen ritkán találkozok.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13944) Hopkins95 válasza Laby (#13941) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jobb. :K Régen is így volt még a Battlefield 1942-őben is, s jobban megmaradt a balance. Inkább dobjon át, aztán majd ha akarok én visszalépek magamtól. De itt meg csapatot sem enged váltani egy idő után, ami nonszensz.

(#13943) Locutus Pont hogy a Battlefield 1-ben sincs autobalance, ugyanígy működik, mint a V-ben. S azért is volt pénteken egy olyan meccs, hogy 1000-240-re nyertünk Fao Fortress pályán és minden Objective nálunk volt...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13945) jety91


jety91
őstag

Valaki tudja esetleg, hogy a ki nem unlockolt heti küldis fegyvereket, hol lehet megvenni? :R

(#13946) kisza25 válasza CptAdamica (#13942) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nem olyan egyszerű ám, saját szerveren bf4 ben volt sokfajta balac lehetőség, majdnem mindegyik miatt ment a sírás, ha alacsonyra volt rakva az se volt jó, ha agresszívre az sem, csak a manuális pakolgatás ment rendesen

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13947) tyielow


tyielow
aktív tag

Mai agyfasz:

Játékstílus amit toltam: GIF

Csapatunk:
:O :O

BALANSZ!!! ??? Mit is vár az ember, hogy skill, vagy skillscore szerint balanszoljon a gém, ha még a 24v32-t sem tudja rendbe tenni... (Ahogy fentebb írták).

Egyik játéknak sem erőssége sajnos a balansz..

Rush meg időszakos? Na fasza... :(((

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#13948) FollowTheORI válasza tyielow (#13947) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Lehetetlen amit vársz... nincs olyan mutató ami alapján ilyen "balansz" lehetséges lenne.

A legközelebb az lenne hogy a top squadokat egyet ide-egyet oda tenne a körök között... de mivel nagy lehet a fluktuáció ezek között is (lelépnek vagy épp akkor lépnek be), ezért ez sem lenne messze tökéletesen kivitelezhető.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13949) Lendova


Lendova
őstag

Ez pont egy olyan téma, amiről lehetne egy dev talk videó. Biztos vagyok benne, hogy teljesen vagy módosítva továbbra is a skill based balancer-t használják (KD, KPM, SPM különböző súlyozásokkal).
Panasz sok van rá, olyan téma, amiben érdekelt minden játékos. Nyugodtan elmagyarázhatnák, hogy működik, mennyire látják jónak, mit lehet javítani rajta, milyen hátrányai vannak etc.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#13950) Lendova


Lendova
őstag

[ Szerkesztve ]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.