Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) sixpak válasza Locutus (#13348) üzenetére


sixpak
nagyúr

Komolyan egy pályával példálózol? :D
Ezt azért elég nehéz komolyan venni.
Aki folyamatosan baromságokat beszél az nem én vagyok. :)
Ja, az start után pár hónappal beraktak egy tankos pályát, melyen az induláskor van 6-7 tank, de ha lemaradsz róluk, akkor 10percet várhatsz, míg spawnol egy új (ha csak 3 van kint, akkor is), volt időm kitapasztalni az elmúlt néhány napba.

Értem én, hogy Locutus a ph-ról szerint minden rendben van a járművek egyensúlyával (mert van egy map, amit behánytak kényszerből, lol), de azért ez nem egészen így van.
Te tankoztál az 1-ben vagy csak szájhagyomány útján osztod az észt?
Az 1-ben csak Operation-t toltam, francia dlc-ben is volt olyan, hogy az attackerek 6 tankkal nyitottak, ha egyet kilőttek, hamarosan spawnolt a következő.....és pont ez a lényeg, nem kell 10 tank egy pályára, de ha már BF-ről beszélünk, akkor legyen már oldalanként 2-2 és ne csak kezdéskor!

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13352) csongi válasza sixpak (#13351) üzenetére


csongi
veterán

Valoszinuleg ez a motor nem a technikak hasznalatara van kihegyezve.
Lehet megerne nekik rafekudni a temara, igen sok jatekost el lehetne csabitani a WOT es WT-bol.

A jarmuvek szama pedig itt kellene hogy sok legyen.
Hiszen a 2.VH pont a harci eszkozok magas szamu es fejlodesu haboruja volt.

(#13353) bul07 válasza Locutus (#13344) üzenetére


bul07
nagyúr

Az a bajom hogy ez egy játék, és ami eddig jól működött az előző részekben az valahogy most nem jön át(gyalogos oldalra tolták el a COD játékosok elszívásra építve)

Eddigi részekben megvolt az egyensúly
Most gyalogos részről jó irányba mentek el a gyengítéssel
De a tankokat nem erősítették fel elégé, gyalogosokra, épületekre, és főleg páncélosokra
Szó szerint a lába elé lőttem a gyalogosnak és nem nyekkent meg, elfutott :(((

Mikkor meglövöm a házat és csak az ablakok törnek be, pff, a bent lévő gyalogos a másik oldalon már ugrik is ki, bár felesleges mert második lövésre se omlik a fal és sebződik a gyalogos, majd talán a 3-ik lövésre
Nem azt mondom hogy elsőre omoljon a ház, de azért na

Na meg a tankok csúszkálása pörgése, olyan mintha nem lenne súlyuk

Meg hogy hiányoznak a dolgok
Hol van a Willys MB Jeep, na és ennek a változatai
Mondjuk a legtöbb pálya kicsi és ezért nincs sok csapatszállító megoldás
Milyen lenne már egy ilyennel szaladgálni

(#13346) sixpak

Igen jobb, volt egy kicsi tekintélyük a pályákon

És nehezebb is volt a gyalogosoknak és mégis megvolt az egyensúly, nem butították halálra őket

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13354) Lendova válasza csongi (#13352) üzenetére


Lendova
őstag

Nem biztos, hogy a 2 említett, ingyenes és kenyérpirítón is futtatható címnek a játékosai annyira vevők lennének egy 60 eurós játékra, amihez még gépet is kellene fejleszteni.

"A jarmuvek szama pedig itt kellene hogy sok legyen.
Hiszen a 2.VH pont a harci eszkozok magas szamu es fejlodesu haboruja volt."

Ezt lehet át kellene gondolni még egyszer.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#13355) prokxy válasza Lendova (#13354) üzenetére


prokxy
veterán

Átgondolták, jött egy járműves map. :)
Nekem most nagyon bejön a játék, vannak hülyeségek, de egyelőre nem hajtépős. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13356) csongi válasza Lendova (#13354) üzenetére


csongi
veterán

Az csak egy lehetőség, hogy free.
Több pénzt otthagynak mint azt te gondolnád :)

"Ezt lehet át kellene gondolni még egyszer."
Mire gondolsz?

(#13357) Locutus válasza sixpak (#13351) üzenetére


Locutus
veterán

Amúgy igen, BF1-ben is van néhány száz órám, és nem, senki nem mondott olyat, hogy minden rendben lenne BF5ben. Csupán a baromságokat cáfolom meg tényekkel.
2-2 tank oldalanként, annyi kéne?
Akkor a Twisted Steelről is vegyünk el kettőt, meg a Hamadáról is?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13358) prokxy


prokxy
veterán

Hozom a szórakozáshoz! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13359) Locutus válasza bul07 (#13353) üzenetére


Locutus
veterán

Vannak splash damagere kihegyezett tank lövedékek, és vannak armor meg épület elleniek. Persze lehet, hogy ez nem valóságos így, de játékmechanikailag ez jó döntés.
Én most hétvégén én is MK VII-tel toltam, és a 95mm howitzer upgrade baromi jó gyalogok ellen is. Mellélövök egy méterrel, akkor is fekszik egyből. Ráadásul tankra se sebez rosszul. De cserébe lassan lő, meg lassan is forog, és hatalmas a dropja meg a reloadja is. Amúgy egy fos, túl hosszú a reloadja, nem hiszem, hogy hosszútávon ezzel játszanék.

Amit én pl szívesen látnék, ha épület romboláshoz tűz is tartozna mindig alapból. Valamekkora, pl annak függvényében, hogy hány elem dől le. Akkor azért hatékonyabban lehetne a házból kiűzni a kempereket. Sőt, akár sima talajt érő lövedéktől is lehetne némi tűz. Egy-egy becsapódástól nem kell nagy legyen, de sokat hozzátenne a látványhoz is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13360) Lendova válasza Lendova (#13354) üzenetére


Lendova
őstag

Más beugrani és utána 5-10 eurókat elkölteni 3-4 havonta opcionálisan, mint kifizetni rögtön 60-at és mellette valószínüleg a gépre is pár százat. Biztos, hogy vannak, akiknek ez nem probléma, de a játékos állomány többségének magas lenne a küszöb a belépéshez.

Irl így volt, itt is így kellene lennie...
Milyen lenne pld BF1 főként bolt-action rifle-ökkel és hébe hóba 1-1 járművel? A valóság és a játék között sose lesz több párhuzam, csak annyi, amennyit a gameplay megenged.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#13361) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Nekem is az a véleményem, hogy illene kiszolgálni azokat is, akik kifejezetten csak tankokban, repülőkben, stb. szeretnék baxtatni a rezet. ;] Itt van ez a Panzerstorm pálya, legyenek olyan szerverek, ahol korlátlan mennyiségben állnak rendelkezésre a cuccok. Ad absurdum, akár egyidejűleg mind a 64 játékos ülhessen valamilyen cuccban, oszt jónapot. Akinek meg nem szimpatikus az ilyen szitu, annak marad a jelenlegi normál kiosztású pálya. A BF 4-es Golmudon is számos olyan szerver volt, hogy gyakorlatilag vagy rögtön volt tank a kezdőn, vagy max 20-30 másodpercet kellett várni csak, és nem problémáztak emiatt az ottani játékosok, és senki nem állt meg a növésben emiatt.
Én kb. 240 óra körük járok a multiban, de pl. egyetlen másodpercre se tudtam még kifogni az AA-t, mert én sem vagyok hajlandó 10-15 percet kuksolni a kezdőn, lesni ,hogy mikor kezd pörögni a fogaskerék, hogy azután
egy pillanatnyi kihagyás, és valaki 1 másodperccel hamarabb megelőz. :D

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#13362) Locutus válasza pendre54 (#13361) üzenetére


Locutus
veterán

Ez már az egyedi szerverek kérdése. Kezdettől fogva hiányolja mindenki BF5-ből.

Ugyanakkor ha megnézed, mostmár vannak Conquest Tank szerverek a legutóbbi update óta. Ez persze csak annyit jelent, hogy kizárólag a nagyobb, soktankos pályák futnak. De akkor is elindult valamerre legalább a dolog, hogy nem csak az alap szerver konfig érhető el.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13363) bul07 válasza Locutus (#13359) üzenetére


bul07
nagyúr

Én is kipróbáltam vagyis beállítottam rá a tank elhárító lövedéket amiből 8db van (5gomb)

És tudod mit , kevesebbet sebzett mint a fő ágyú, mind a 8-at rálőttem egy tankra és nem robbant fel, elhátrált

Van ugye a gyalogos rakéták azok sebeznek valamennyit, de a tankok lövedékei nem sebeznek annyit így jó hogy semminek, gyengének érződnek a tankok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13364) BerserkGuts válasza Qtya123 (#13347) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Lassan őrölnek azok a malmok szerintem :) De majd csak beérik.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#13365) csongi válasza Lendova (#13360) üzenetére


csongi
veterán

5-10euro?
Nem ismered a fizetési rendszerüket ezek szerint.
5-10 eurot beletolnak havonta, plus...
Gépügyileg meg hagyjuk a kenyérpirítót.
Hiába fut el, ha semmi fps-t nem tudsz elérni.
Illetve a BF-hez sem űber gép a futtatáshoz. Érdemben tudj játszani, kb ugyan azt a konfigot alá kell tenni.

(#13366) Lendova válasza csongi (#13365) üzenetére


Lendova
őstag

Bocs, nem tudtam, hogy a BF V is szépen fut Pentium G-n és egy GT 1030-on.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#13367) nagybá válasza Locutus (#13348) üzenetére


nagybá
senior tag

Egyetértek, pont azt néztem, hogy pl. a Twisted Steel-en 4!!!! db tankkal indul mind a kettő oldal.

(#13368) csongi válasza Lendova (#13366) üzenetére


csongi
veterán

:)

gyuribácsi88 #13369: kiegészítése PH fórum.

[ Szerkesztve ]

(#13369) gyuribácsi88 válasza pendre54 (#13361) üzenetére

"illene kiszolgálni azokat is, akik kifejezetten csak tankokban, repülőkben, stb. szeretnék baxtatni a rezet"

Parancsolj

Tessék

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#13370) prokxy válasza gyuribácsi88 (#13369) üzenetére


prokxy
veterán

BF4-gyel toltad? Szerintem akkor tudod miről beszél pendre kolléga.
Persze ezek is alternatívák, de nem BF egyik sem, pedig direkt próbáltam mindkettőt.

Warthunder viszont sokat segített, h repülésnél tudjam merre van az előre ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13371) gyuribácsi88 válasza prokxy (#13370) üzenetére

Toltam igen, legjobb rész volt a 4 szvsz, a következő bf lehetne egy 4. rész felújított változat.

Én csak azt tudom hogy ebben a részben is nem győzöm a sok tankost/repülőst kiszedni, mert annyi van hogy sose fogynak el, elhiszem hogy mindenki járműben akar ülni, és egy 40 tonnás páncélteremből akarja egy ágyúval lőni a gyalogokat, csak azért hogy a végén 50-2 legyen a statja, mert ezt fegyverrel gyalogosként soha nem éri el, de pont elég jármű van ebben a részben. A negyedik rész ilyen szempontból azért nem jó példa, mert kb 6x ennyi fegyver volt arra a célra hogy a sok tankot/repülőt szétszedd.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#13372) sixpak válasza gyuribácsi88 (#13371) üzenetére


sixpak
nagyúr

Na, nem is kellett sokat várni...itt a srácokkal tippelgettünk, hogy mikor jön az első superhero, aki szerint tankozni könnyű, csak az játszik járművekkel, aki máshogy nem tud, wtf? :Y
Szóval nálam te vagy a nap hőse. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13373) FollowTheORI válasza gyuribácsi88 (#13371) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Alapvetően igaz, bár szerintem azért lehetne haladni a korral és nem megragadni egy szinten a BF-nek sem.
Valóban kb hasonló mennyiségű jármű van, mint a korábbi részekben, de énis azt vallom a nagyobb mapokra, így 2019-ben lehetne még rakni párat.

Állítólag a promo/maketing szerint a max 17 "tankjármű" pl Panzerstormon (a 3 lehívhatóval oldalanként), de én még olyat nem láttam. :D

Miért nem lehet mindkét oldalon pl 10-10 tank.

Panzerstormra meg Hamadára bőven elférne akkora pályák. :)
32-32 játékos van, minden harmadiknak juthatna egy tank... szerintem nem nagy kérés lenne ez.
Ha már tankos pálya meg tankcsata, akkor legyen az. :D

Ammellett hogy az új "tank játék modellben", sokkal kevésbé használhatóak, szóval lehetne mit kompenzálni legalább ezzel.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13374) gyuribácsi88 válasza sixpak (#13372) üzenetére

Miután a playerek 70%-a scout-al nyomul, még a legkisebb pályán is, a 32 emberből általában jó ha van 5 aki assault-al, azok is sz@rnak arra hogy a tankot szedjék ki, igen, könnyű tankozni. Bár nem vitatkozom, már az első rész is casual irányba ment el a négyhez képest, erről nem is beszélve, már kedvem se nagyon van ezzel a résszel játszani. Arra meg végképp nem vagyok kíváncsi hogy megmagyarázd nekem miért jelent kihívást ágyúval gyalogokat lövöldözni. Szép napot.

Nálam azok a hősök, akik hamada-n, aerodrome-on, kiállnak a pálya szélére tankokkal, és onnan lövöldöznek befele, de nem másik tankra, csak gyalogra, ők az igazi hősök és a skilles játékosok, riszpekt nekik.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#13375) FollowTheORI válasza gyuribácsi88 (#13374) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nalátod, ha lenne 10 tank ellenének egymással, és a gyalogokat kevésbé zargatnák. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13376) gyuribácsi88 válasza FollowTheORI (#13375) üzenetére

Ha oldalanként 20 tank lenne, akkor is sírnának, mert lenne 12 ember akinek nem jut ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#13377) FollowTheORI válasza gyuribácsi88 (#13376) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nyilván... én csak azt mondom lehetne valami fejlődés ezen a téren is, semmi többet. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13378) sixpak válasza gyuribácsi88 (#13374) üzenetére


sixpak
nagyúr

Te vagy az első ember (nem csak PH-n, hanem általában), aki szerint könnyebb lett a tankozás az 5-ben.
Mennyivel könnyebb, pláne ilyen ttk rendszerrel tankkal ölni, mint xy fegyverrel?
Régebbről fakadó ellenszenvet érzek nálad a vehicle combat irányába.
Infantry esetén ezredmasodperc alatt ölsz, gykorlatilag bármilyen fegyverrel, amivel nincs is semmi gond, úgyis HC-t toltam egész életemben.
Tankkal odabaszol a gyalogos közelébe, elszalad 40hp-val, szóval a kihívásos eszmefuttatásodat nem tudom hova tenni, sebaj.
Snipereket tiltanám mindenhonnan, nálam jobban senki nem rühelli őket.
Tankkal kempelés szerintem már az egyben is csak mortar truckkal ment (0 killem van vele, csakúgy mint reconnal), hol lehet Hamadán kempelni tankkal?
Fél óra még a kezdőről beérek középre, akkora az a pálya, hogy a föld görbülete is beleszól már a dologba. :D

Mindegy is, már így is szokatlanul sok szót vesztegettem a játékra, én nem vagyok ideges, nem célom a játék mindenáron, minden helyzetben való leszólása, inkább szomorú vagyok, hogy ez lett a legkedvencebb játékomból....vagy kiöregedek lassan, passz....

Jó játékot mindenkinek, Locutus neked is, neked már nem válaszoltam, sorry, parttalan vita lenne csak.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13379) prokxy válasza FollowTheORI (#13377) üzenetére


prokxy
veterán

Inkább aszond meg, h leszel-e este! Kéne az a 20 kill, feláldozod nekem magad? :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13380) FollowTheORI válasza prokxy (#13379) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem leszek... úgyis mókolok a fegyver assignmentekkel, oda meg objektum támadás vagy védés kell... frontlineozunk nem? :P :D

Elvileg leszek. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13381) FollowTheORI válasza sixpak (#13378) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem nem azt mondja hogy könnyebb lett... csak azt hogy ő nem tartja sokra a tanker kemper népséget aki semmi mást nem csinál csak arra fappol hogy lövi a gyalogokat meg akit ér. :)

Van benne valami végülis... de ez minden részben így volt.

Azért lehet a tankot (is) használni értelmesen is előremozdítva a csapatot...stb.

Ebben a BF V sem kivétel... ez így volt amióta BF a BF... :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13382) Locutus válasza FollowTheORI (#13381) üzenetére


Locutus
veterán

"Azért lehet a tankot (is) használni értelmesen is előremozdítva a csapatot...stb."

És ebbe pont nem tartozik bele, a felelőtlenül berambózok gyalogosok közé szűk térbe, mert talán valakit úgyis lelövök című, általában igen rövid előadás.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13383) mcmike


mcmike
őstag

A mostani Tides of War küldik között van egy olyan elem hogy damage tank or halftrack with Infantry gadgets or stationary weapon. Már felrobbantottam többet is dinamittal, Panzerfausttal, aknával. De ezek semmit sem segítettek a dolgon. Mi számít Infantry gadget-nek? :F

Gyuribácsi mellett kicsit kiállnék. Azt nem mondom hogy könnyebb lett a tankozás az előző BF-ekhez képest, de tény hogy jobb K/D-t lehet összehozni gépekkel. Míg infantry-ként vért izzadok néha egy 2-es K/D-ért (de inkább kevesebb), addíg géppel viszonylag könnyen megvan a 3-as vagy 4-es K/D. Volt már 10-es is géppel...szóval azért van némi igazság abban hogy jobban védett vagy, még ha az irányítás nehézkesebb is... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#13384) FollowTheORI válasza mcmike (#13383) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Pedig azokkal kellene elvileg, ha nem bugos.

És az eleje is fontos, hogy 100 damage kell egy életben... tankok és half track ellen.

Amúgy meg többen úgy csináltuk meg, hogy Panzerstorm-on ágyúval... odahúzod a pálya közepére valahova ahol a tankok mozognak kb (vagy ahonnan jól rálátsz arra területre) - tipikusan E pont környéke... és azzal lövöd őket, hamar megvan... 3 lövés asszem.
Persze kell egy kis finesz meg mázi is a helyezkedéssel.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13385) mcmike válasza FollowTheORI (#13384) üzenetére


mcmike
őstag

Ja hogy egy életben??? Azt valahogy akkor nem bírtam kiolvasni belőle...sorry, akkor benéztem... :B

Köszi a típpet, akkor megpróbálom ezzel a módszerrel. Utolsó összájnmentre tipp? :DDD

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#13386) FollowTheORI válasza mcmike (#13385) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Utolsóra frontlines mód... ott alakulhat ki leginkább az hogy támadsz pontot... és csak egy pont van, tehát mindenki ott lesz. :)

Persze kell ehhez is egy kis szerencse, csapat és "BF széljárás", de ha mázlid van 1 kör alatt megvan, ha nem, akkoris elég hamar relative ott összejöhet.

Pl twisted steel-el meg hamadán nem nagyon viszik el a tankot 2-3 körre, mert sokat kell menni vele a pálya végéről... ezeken a mapokon jobban összejöhet.
Illetve meg lehet próbálni beülni gunnerkedni is, ha valaki nagyon bitorolja a tankot.

Illetve alternatíva lehet Aerodrome CQ, ha kifogsz egy tankot/járművet és a középső pont, vagy D nem a tietek és kialakul egy jó kis tartós állóháború, akkor lehet "kempelni" felette és lőni... azis hozza az attack killeket szépen.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13387) sixpak válasza FollowTheORI (#13386) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én az új pályán csináltam meg az összeset, mondjuk a fele idő azzal ment el, hogy a kezdőről csattogtam valamelyik pontra. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13388) Aventador91


Aventador91
őstag

ez az első bf ahol jobb statokat csinálok infantryban mint tankokkal. :D rég volt ilyen easy az infantry része, és rég volt ilyen szar a tankozás.

(#13389) mcmike válasza Aventador91 (#13388) üzenetére


mcmike
őstag

Akkor lehet hogy nekem tankoznom kellene inkább? :D
Összesen csak annyi a baj hogy általában nem vagyok elég önző ahhoz hogy az elején elmarjam a tankot...

(#13386) FollowTheORI: köszi a tippet! :R

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#13390) nagybá


nagybá
senior tag

Új bug: nem hiteli a lövéseket Tiger tank tetején levő gépágyúból. Talán máshol sem :) Tök jó!

(#13391) Aventador91 válasza mcmike (#13389) üzenetére


Aventador91
őstag

némelyik pályán annyira nincs hely a tankoknak, csak a szűk utcák.. és aknakeresőzni nem szeretek :DDD

(#13392) bul07 válasza Aventador91 (#13391) üzenetére


bul07
nagyúr

Ú erről a aknakeresőzni dogról jut eszembe

Van egy olyan képem, holnap tudom berakni, most dolgozok

Csak néztem hogy ez igen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13393) CptAdamica válasza nagybá (#13390) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ja, az nekem se, néha a tank fő géppuska sem, csak csattan a lövedék. DICE én így szeretlek!

Megyen!

(#13394) BerserkGuts válasza FollowTheORI (#13373) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Jó ötlet majdnem suadonként 1 jármű jutna :DDD

De legjobb az volna ha az emberek is csapatban játszanának mert hát ez a limitáló tényező hiába a sqad system.

Ami jó próbálkozás legalább négy embert összefogni hát még 30-at :Y
De hát ez se valósul meg szándékosan máshova respawn-ol véletlenül se akar segíteni csapatba lenni pedig itt már eléggé rá lenne szorítva.
Pedig sokkal könnyebb és csak nem is 4 emberről van szó több kell a jó játékhoz de már ez is csoda...

(Mondjuk én nem azt várom jöjjön medikelni mert az kapufa ebből van a legtöbb killem jön a medic és leszedem azt is, vagy gránátot dobom a sérültre humánusan ne szenvedj ;].
Viszont helyette lehet figyelni a társakat ha meghalt és csak 1 ember van már a sqadba akkor az ne előre rohanjon meghalni hogy lehessen kezdeni megint előröl hanem várja meg még újra születünk lehetőleg ne a falba mászva hogy véletlenül se lehessen pfff. )

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#13395) Leon77


Leon77
őstag

Ma volt életem "dobása". Ragados6dinamitot hajitottam el Fjell pályán frontlines módban. Már az agyukat vedtuk és az egyik szurdokbol nagyon jöttek.

Odadobtam egy dinamitot és bumm. 7 halott :D

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#13396) Dtomka


Dtomka
veterán

:DDD

(#13397) Lendova


Lendova
őstag

Ace Squad alapanyag, brutális win% :DDD :

[ Szerkesztve ]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#13398) bul07


bul07
nagyúr

Most vettem észre a frissítés jól sikerült ;]

Breakthrough módba második két pont foglalás után nem lehet feltölteni a páncélosokat

Így kell ezt csinálni , ez a frissítés megint

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13399) #65537792 válasza bul07 (#13398) üzenetére


#65537792
törölt tag

Support sem tud építeni a zónán belül?

(#13400) bul07 válasza #65537792 (#13399) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem :N

Eddig úgy volt hogy a első pont elfoglalása után egyből a képen látható kis faházikó tövébe jelent meg és az ott elérhető volt a második és harmadik két pont esetén is

Csakhogy a frissítéssel elmozdították, előrébb hozták(képen is látható helyére), ez még nem is gond a második pont foglalásakor, csak ép a harmadik esetében már a szürke zónába kerül(képen is látható helyen), új meg nem jelenik meg

Á egyáltalán nem befolyásolja a játékot áá nem , kifogy a lőszer és annyi, lehet otthagyni a páncélost

Tehát jól sikerült frissítéssel van dolgunk ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.