Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) FollowTheORI válasza prokxy (#13749) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jaja... jön egy lazább időszak, több ideje lesz aztán úgyis elkezd majd viszketni... nem fogja kibírni.
Meg az új PS meg XBOX is kelleni fog neki majd, bár az még kb 2 év, annyit nem fog kibírni. :D :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13752) Nuada herceg válasza dargelot (#13731) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Heló!

Szerintem simán megpróbálhatja.
Barátnőmnek egy első generációs I7-es gépe van. 8 giga rammal, ami nem is dual channelben megy.
Meg egy Gtx 950-es vga kártya, 2 gigás.
Feltettem már neki próba gyanánt, mert lassan már nem tudok játszani a saját gépemen, mindig befoglalja. :DDD És meglepően jól fut azon a konfigon. Stabil 60 fps-ről szó sincs, bár medium grafikán van. Lowon nyilván több lenne. Olyan 40-50 fps körül mozog. Átlagban... Nyilván ez single game-re elég. Multira nem tudom mennyire elég.
Szóval konklózió, próbálja csak meg. :)

Értem a csíziót.

(#13753) dkess válasza nagybá (#13748) üzenetére


dkess
őstag

Pontosan. Még a gepigeny.hu -n is a 8-->16 GB RAM bővítésre adja a legnagyobb FPS növekményt. Kétszer akkorát, mint a CPU -ra - pedig azt is "szereti" a játék. Szerintem ez főleg a 64 játékosos módokban és itt is ahol kevés pont (2-3) körül tevékenykednek a népek és aránylag nagy a "csindatratta" (tankok, repülők, rakéták, összeomló emeletes házak stb.). Kb. 95% -ban 'Breakthrough' módban játszok ...

Csak javasolni szeretném, hogy az adatlapodat frissítsd esetleg, mert azon nemcsak 8GB van, hanem egy régebbi AMD -s konfig 1050 Ti -vel.

(#13754) bul07


bul07
nagyúr

Hát ez nem valami nagy :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13755) zzola válasza bul07 (#13754) üzenetére


zzola
félisten

:DDD :N :W

(#13756) dkess válasza bul07 (#13754) üzenetére


dkess
őstag

Nálam az Origin kliens frissítését követően majdnem 15 GB -os frissítést tett a BfV -re:

(#13757) bul07 válasza dkess (#13756) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez csak fájl ellenőrzés
Majdnem besz@ptan én is hogy ezt a képet tegyem be :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13758) dkess válasza bul07 (#13757) üzenetére


dkess
őstag

Jogos - köszönöm a kiigazítást.

[ Szerkesztve ]

(#13759) CptAdamica válasza bul07 (#13754) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem a méret a lényeg. ;]

Megyen!

(#13760) bul07 válasza CptAdamica (#13759) üzenetére


bul07
nagyúr

Tudod kik szokták ezt mondani ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13761) zzola válasza bul07 (#13760) üzenetére


zzola
félisten

Na kik? Akinek...

(#13762) Leon77 válasza bul07 (#13760) üzenetére


Leon77
őstag

Kicsi, de játékos. :DDD

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#13763) dkess válasza Leon77 (#13762) üzenetére


dkess
őstag

Ennél még jobb a "Nagy és játékos" ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13764) balage1989


balage1989
tag

A patch óta folyamat kidobál asztalra. Eddig jó volt. Vicc az egész.

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#13765) dkess válasza balage1989 (#13764) üzenetére


dkess
őstag

Nekem viszont indulás előtt a mostani patch után már nem dobja a megelőző patch óta jelen levő hibaüzenetet (igaz gond nélkül ment azt bezárva), melyet a [link] hozzászólásomban írtam.

Lehet nem csak nálam jött ez elő. Úgy látszik valamit megoldanak - valamit elrontanak. A legközelebbivel megjavul.

Tuning nincs véletlenül? Esetleg driver lehet - igaz mondjuk nálam is régi driver van fenn. Gép újraindítása után is kidobál?

[ Szerkesztve ]

(#13766) CptAdamica


CptAdamica
veterán

BR mode infók: [link]

Megyen!

(#13767) zzola válasza balage1989 (#13764) üzenetére


zzola
félisten

:C :C :C

(#13768) nagybá válasza CptAdamica (#13766) üzenetére


nagybá
senior tag

Ez a foglalósdi tetszik, kíváncsi leszek!

(#13769) Nuada herceg válasza balage1989 (#13764) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Nekem is. Bár a patch előtt is volt ilyen problémám, de nem ilyen gyakori.
Mai nap folyamán kb. 1 meccset nem tudtam végigjátszani. Mindig befagy pár másodpercre,
aztán dob ki az asztalra. Ennyi. Bezárja a játékot. :((

Nekem sincs tuning a gépemen. Nem hiszem, hogy melegedne, vagy hardveres gond lenne.
Tápot is "most" cseréltem 2 hónapja. Nvidia driver a legfrissebb. De gondolkodtam már, hogy törlöm a fenébe. Valami régebbit rakok vissza.

Ha rájössz a megoldásra, vagy valakinek lesz valami tippje, tanácsa, az írjon már legyen szíves. Mert szívesen játszanék... Meg barátnőm is. :D Itt dühöng nekem, mert 3-0ban volt a meccs elején és kidobta. :DDD
Köszi előre is. :R

Értem a csíziót.

(#13770) prokxy válasza Nuada herceg (#13769) üzenetére


prokxy
veterán

Win eseménynapló? Ott megkeresed a bf v exe-t és a részletekben írja, h mizu. Vagy vmelyik piros jelzésnél fogja. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13771) FollowTheORI válasza Nuada herceg (#13769) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Lapozó fájlt kikapcsoltad e windowsban?

Az ilyen kilépések általában memória, memória kezelési gondokra utalnak... de persze ez csak egy tipp.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13772) Nuada herceg válasza prokxy (#13770) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hát megnéztem. Van pirossal pár hiba. Mind a bf5. Egyszer volt valami audiodigi akármi.
Nézegettem a hibakódokat, meg kerestem neten, de túl sok mindent nem találtam róla.

így valahogy néz ki

FollowTheORI Nem kapcsoltam ki. Tudatosan legalábbis biztosan nem. :D
De ránézek arra is. Ha kell inkább adok neki többet.

Köszönöm a válaszokat és a segítséget egyébként! :R

Értem a csíziót.

(#13773) FollowTheORI válasza Nuada herceg (#13772) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Esetleg telepítsd újra az összes drivert amit telepítettél eszközökhöz, lehetőleg a legfrissebbel az adott gyártótól, ha telepítettél (vga, alaplap, hálózat, audio, stb).
Hátha csak valami konfig elromlott/nem kompatibilis az egyik eszközkezelőnél...

Illetve ha használsz bármi overlay progit ami a képernyőre ír és összeakadhat a játékkal, akkor azt ne használd pár teszt erejéig.

Ha van külön spéci vírusírtód, esetleg azt is nézd meg kikapcsolva...

Más ötletem így akkor messziről most nincs mi szokott még gond lenni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13774) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

A mai frissítés után nekem valami "BUG"-os lett az ARMORY-nál....!

A menüben fehér pöttyel jelöli, mintha kaptam volna valamit de ha rákattintok és végignézek benne mindent akkor sem ad semmit, majd ha kilépek akkor sem tűnik el a fehér pötty.
Gyakorlatilag folyamatosan világít. :U

Ti tapasztaltatok ilyen hibát? :F

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#13775) Dtomka válasza blaca83 (#13774) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen nálam is ez van.

(#13776) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

3. CQ ment le ugy hogy 20-22 vs 32 :W

Jó lesz ez.... (jah nem csak egyre szarabb)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#13777) dkess válasza Dtomka (#13775) üzenetére


dkess
őstag

Nálam is ez van az 'Armory' esetén - igaz már a patch előtt is megvolt ez a jelenség. Igaz, amennyiben belemegyek akkor eltűnik.

A 'Your company' illetve a 'Assignments' elől azonban nem. Az utóbbinál ez most OK, mert jött egy csomó új lehetőség, de az előbbi esetén nem jövök rá, hogy mi lehet. Semmelyik gyalogsági/tank/repülő esetén nincs pötty egyik nemzet esetében sem. Elméletileg végignéztem, hogy nem-e új választható jármű okozza, de elméletileg nem.

Szerk: megvan a 'Your company' ... Az egyik német repülőnél volt egy új festési lehetőség ...

[ Szerkesztve ]

(#13778) Nuada herceg válasza FollowTheORI (#13773) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszi szépen! :R :R

Igazából pont most raktam fel az MSI Afterburnert. A sok crash után, hogy legalább lássam, hogy miből mennyit használ a játék, meg hogy mennyire melegszik a gép.
Proci elég sok, 85 fokig is fel-fel ugrál. Lehet pasztáznom kellene már :)
Virtuális memóriát beállítottam 20 gigát. Az ssd-n... :D Lehet nem sokáig bírja :DDD
Aztán mentem 2 próba kört, egyszer sem dobott ki! :Y Végig tudtam játszani mind a 2 kört,
elejétől a végéig... Drivert én semmit nem telepítettem, a vga driveren kívül. Mindent amit a windows
rakott fel. Vírusirtó van, ha továbbra is crashel, megpróbálom kikapcsolni és úgy.
De hátha megjavult most valami csoda folytán. :D
Köszönöm még egyszer a segítséget, tippeket! :R

Értem a csíziót.

(#13779) Dtomka válasza dkess (#13777) üzenetére


Dtomka
veterán

Most ismét beléptem és eltűnt az Armory elöl.

(#13780) Dtomka


Dtomka
veterán

Kultúra? :U

[ Szerkesztve ]

(#13781) Leon77 válasza Nuada herceg (#13778) üzenetére


Leon77
őstag

Szerintem ezt is csináld meg, nagyon hasznos illetve mostanában dx12-ről vissza mentem dx11-re és azóta talán egyszer, ha kidobott. Nálam 1080ti mindig a legfrissebb nv driver van, a gépem az adatlapomon.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#13782) Dtomka válasza Leon77 (#13781) üzenetére


Dtomka
veterán

A sweetfx miatt én dx 11 -re állítottam a játékot (dx12 -vel kevesebb az fps, legalább is nálam) de engem nem dob ki, és semmilyen hasonló problémát nem tapasztaltam a frissítés óta.

[ Szerkesztve ]

(#13783) gery14


gery14
senior tag

1070 nv driver frisités és kidobál 1kor uttán kva idegesitő idáig nekem is patentul ment. :W

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#13784) prokxy válasza Nuada herceg (#13778) üzenetére


prokxy
veterán

85 fok a proci, ehhh, mi ez? :D

Nekem a lapozó és a hibernálás is az SSD-n van, ez a dolga, h menjen, nem azért vettem, h ne használjam ki. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13785) dkess válasza Nuada herceg (#13778) üzenetére


dkess
őstag

A 85 fok - ráadásul tuning nélkül rengeteg (tuningal is rengeteg a félreértés elkerülése végett). Milyen CPU hűtő van? CPU-Z stress test (ehhez tudok viszonyítani hirtelen) mondjuk 5 perc után hány fokos? Nálam 50-52 fokig is felugrik (mondjuk van delid és MX-4 van a kupak felett - igaz szerintem egy kicsit sokra sikerült) ...

[ Szerkesztve ]

(#13786) Nuada herceg válasza prokxy (#13784) üzenetére


Nuada herceg
őstag

:DDD Visszaállítottam én is a lapozófájlt, hogy a windows kezelje, ahogy eddig volt. Sok éve bírja már az ssd-m, igazad van, menjen minden úgy ahogy kell.

dkess
Kicsit már én is kezdtem sokallni. lassan 2 éve volt pasztázva kb. Egy ideje gondolkodom rajta megint, csak delideltetni is akartam/akarom a procit és mondom 1 szétszereléssel megoldom. De vidéken lakom, itt nincs annyi delid mester, mint a fővárosban és környékén. :D Aztán eddig még nem jött össze. De lehet egy pasztát cserélek akkor, hátha az is segít valamennyit.
Egyébként valami CM hűtőm van, de low profile. Egy corsair ventivel. Csendesen teszi a dolgát. Csak ezek szerint nem jól! :DDD Beszúrok 1 képet, hátha ismerős.
Bár semmi nem látszik, mert a venti nagyobb mint a hűtő. :D

Egyébként meg nem akarok ezzel kapcsolatban offolni, mert kikapunk. :)

On:
Most ddu-val leszedtem a drivert, és felraktam a legújabbat. Ami tegnap jött ki (?).
Hátha az megoldja a kidobálós problémát. Ha úgy lesz, jelzek, hátha másnak is segít. :R

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#13787) dkess válasza Nuada herceg (#13786) üzenetére


dkess
őstag

Hogy nagyon off legyek én is vidéki vagyok :)

Az Ivy Bridge topic -ban a i7 3770K -ra a 85 fokra delid -től függetlenül is szoktak "hümmögni" még 4,7 Ghz és 1,35 V (az all-core turbo alapból 3,7 GHz és 1,0 V ...) esetén is (igaz nem low profile hűtővel). A CPU -nak baja igazából nem lesz, de a hűtő pont a környező elko -kra fújja a forró levegőt - azoknak viszont nem használ hosszú távon. Amennyiben pasztát veszel akkor akár egy hűtőt is nézhetnél mellé. Egy univerzálisabb fajtát, hogy a következő konfigra is rámenjen. Mondjuk egy olyat mint az enyém (ez csak Intel -es, de abból a legújabbra is felmegy) használtan pár ezresért utánad dobnak - ez gyakorlatilag a pasztával egy nagyságrend és a delid -et is megúsznád.

A képből (melyen csak az RGB venti látszik) a lényeg lejön - megy a venti. Nem röhög - pont tegnap futottam bele olyanba, hogy az illető gép takarítás után a "tölcsért" (hogy kívülről szívja a levegőt) rosszul volt visszarakva a ventillátorra és a venti nem forgott. Amikor túlmelegedett és pörgette volna max -on, akkor meg kattogott (ez volt a hibajelenség).

Egy CPU-Z stress test -et tudunk nézni esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#13788) Nuada herceg válasza dkess (#13787) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Na, hogy közben pontosítsak pár dolgot. Minimális tuning van.
Nem akartalak átverni, meg senkit, most láttam a biosban. Régen próbálkoztam egy kis tuninggal, aztán (azt hittem) vissza raktam alapra. 4,1 ghz-en van most a 3,9 helyett. De viszont most játék közben volt 89 fokos is. Szóval egy pasztázást ma mindenképp megejtek.
Karácsonykor cseréltem tápot. Akkor az dőlt ki, fagyogatott a gép, de aztán kiderült mi a baj és megoldotta.
Viszont akkor rengeteg stressz tesztet néztem. Furmarkkal a vga kártyára, aida 64-el a vinyókra a cpu-ra, meg a memóriákra. Szóval mindent terheltem. Volt hogy 1 óráig is hagytam és nem volt fagyás.
De nézek majd egy cpu-z stressz tesztet is.
Köszönöm szépen a segítséged! :R

Egyébként a játékból nem dobott ki, ez jó jel. Lehet driver gond volt, bár még korai..

Értem a csíziót.

(#13789) Astroboy válasza Nuada herceg (#13788) üzenetére


Astroboy
őstag

A tapasztalat az, hogy tesztelheted a végtelenségig bármivel, lehet egy rendszer bármilyen stabil, a végén úgyis a fosbájt motor dönt, hogy tetszik-e neki. :(

(#13790) prokxy válasza Astroboy (#13789) üzenetére


prokxy
veterán

Megnyertétek végül este az operationst?
Bocs, mennem kellett lefektetni a Srácokat, ma leszek 9 felé. :K

Fura volt az a kör, mert tankomból kifogyott a cucc és nem lehetett újratölteni, nem volt olyan hely, ez vmi bug?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13791) Astroboy válasza prokxy (#13790) üzenetére


Astroboy
őstag

Az nem bug, hanem feature.:D ha találsz is javítós helyet, amiket ugye nemrég áthelyeztek, akkor sem tölti. Én azt hittem már javították, itt is írtak a problémáról, elhiszem rém idegesítő lehet.
Kár, hogy leléptél, mert kivételesen megnyertük.
Amíg ott voltál, az a gazos-partoldalas cicaharc twisteden nagyon tetszett! Battle-csipát nyomtam folyamatos spotting flare mellett, és jókat kacagtam, tisztára olyan volt mint régen, amikor a 4-ben Silk Roadon ketten kempeltük a C pontot, hogy meglegyen neked a konténeres-bombázós ribbon... :DDD

A srácok az elsők ne hülyülj, inkább a hangod hiányzott(nem úgy na:D), gondolom hangoskodni nem tudsz miattuk, de tőlem suttoghatnál is, és akkor nem a chatből kell észrevennem, hogy mit szeretnél. ;)

(#13792) prokxy válasza Astroboy (#13791) üzenetére


prokxy
veterán

Jó kör volt jaja, végre kezdek ráérezni az STG44-re így, hogy újraspec-eztem és az SMLE is nagyon durván adta, a végén a tank csalódás volt, h hátra kellett hagyjam, mivel a töltő/javító állomása a mapon kívülre került új meg nem volt.

Este leszek DC-n, csak ha van 6-7 felé egy kis időm, akkor hangfalon játszom közben figyelve a srácokat míg elvannak. A DC címe ORI aláírásában van. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13793) Astroboy válasza prokxy (#13792) üzenetére


Astroboy
őstag

Jaaaa, hogy ez volt a bajod...félreértettelek, a chat alapján amit írtál azt hittem, hogy a jó képességű squadmate-k nem segítenek javítót építeni a hős Pánczélos Prokxynak. :D néztem is, hogy mit akarsz.
Ezek szerint ez nem is bug, hanem ebben a játékmódban jó előre kell gondolkozni, és feltankolni mielőtt jön a red zone. Figyelni kell, mert múltkor addig tököltem, míg tankostul-lövészestül ott ragadtam végül felrobbanni.
Na épp ezért mondom, hogy acsi ide acsi oda, végül is Conquest foreva', aztán ha tévedek majd kijavítanak, de nem hiszem...
Este már fülessel nyomod? Jövök én is DC-re, a TS-nek amúgy is kampec mert fizetős lett az istenátka, csak a HUN4CE-al még ott tartom a kapcsolatot, tegnap ráadásul délelőtt temettük egyik legrégebbi klántársunkat, :( szóval volt mit megbeszélnünk de lassan átmigrálunk mi is.

(#13794) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Akinek volt az a hibája, hogy kidobálta a játékból.
Reggel leszedtem a geforce drivert ddu-val.
Utána feltelepítettem a legújabb drivert. 419.35
És azóta megjavult a kidobálós probléma. Sok kört mentem vele, barátnőm is, de egyszer nem dobott ki.

Egyébként vettem arctic mx4 pasztát és újrapasztáztam a procit.
Nyertem vele 10 fokot. A 80-at alig éri el, 77 fok körül mozog, néha felugrik picit, aztán vissza.
Előtte meg 89 fokos volt. :/

Értem a csíziót.

(#13795) zzola


zzola
félisten

:Y

(#13796) kisselandras válasza prokxy (#13656) üzenetére


kisselandras
senior tag

Köszi megoldott ez a retek ea mindent vissza állítót ki is ment a fejemből hogy rá nézek a beállításokra
Amúgy SAPPHIRE Radeon RX 580 NITRO+ Special Edition 8GB GDDR5 Proci intel core i7 2600 as 16 gb ddr3 ram 1333 mhz táp 850 wattos Nálam minden low on megy grafikailag

(#13659) kisza25 Fentebb le írtam az adatokat de 1080p ben megy vsync be van kapcsolva :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#13797) M@rdel válasza zzola (#13795) üzenetére


M@rdel
őstag

mazochista! :DD

(#13798) Gyula84 válasza zzola (#13735) üzenetére


Gyula84
veterán

ami jó volt idáig ;]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13799) prokxy válasza zzola (#13795) üzenetére


prokxy
veterán

Múltkor is így kezdődött...
Na majd jönnek az egerezők és jössz vissza PC-re, mert szar lesz a KD! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13800) zzola válasza prokxy (#13799) üzenetére


zzola
félisten

Hát, remélem nem. Én már rég nem a kádéra hajtok... ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.