Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) Leon77 válasza efegyke (#13300) üzenetére


Leon77
őstag

Én inkább ezt javaslom, linkelem az egyik kolléga videóját

Ezt érdemes elvégezni.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#13302) efegyke válasza Leon77 (#13301) üzenetére


efegyke
tag

ez nálam meg lett csinálva még december elején.

(#13303) atis1224 válasza Astroboy (#13293) üzenetére


atis1224
tag

Valszeg igazad lesz váltottam az xmp profilon ugyanazokkal a beállításokkal kb egy 20 percet gaméztam addig bírta, csak meguntam sok volt a sör :K :K :K ,egyépként is kínlódok a ramokkal giga auros b450 pro hyper x predator 3200 mhz és 2930 se túl stabil elég bosszantó

hüvely mate 10 pro

(#13304) tom_tol válasza lofagi (#13299) üzenetére


tom_tol
addikt

Érdekes, tagnapról mára változott valami, ma kevesebb hiba van. Majd meglátjuk.

(#13305) Lendova válasza atis1224 (#13303) üzenetére


Lendova
őstag

Érdeklődj a Ryzen 2xxx topikban a ramodról. Nekem úgy rémlik, hogy elég sokról kiderült, hogy az egyik stick nem bírta a 3200-at.

BFT!

(#13306) Astroboy válasza atis1224 (#13303) üzenetére


Astroboy
őstag

Ahogy előttem a kolléga is említi, a memóriával kapcsolatban itt kérdezz utána, jó fejek nagyon, biztos segítenek. ;)

(#13307) guftabi96


guftabi96
addikt

Van itt olyan, akinek Nvidiával sikerült freesyncet életre kelteni BF5 alatt?
Mit kell elkövetnem, hogy működjön?
Monitornál, driverben be van kapcsolva.
Játékban FHD, 75hz. Fps 73-ra korlátozva. Vsync off. És törik a kép. Vsync on-nal jó, de játék elején vagy 5x alt-taboznom kell, mire nem 50 fps-sel, totál darabosan hajlandó futni a játék.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#13308) Lendova válasza guftabi96 (#13307) üzenetére


Lendova
őstag

A driver-es korlátozás pld AMD-n nem jó, úgyhogy én Vsync-et szoktam használni. BF-ben azt hiszem jó az in-game limiter is.

BFT!

(#13309) guftabi96 válasza Lendova (#13308) üzenetére


guftabi96
addikt

a játékban van 73-ra korlátozva.

#KeepFightingMichael

(#13310) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Mikor jon mar a fire storm? vagy valami uj palya? Kb 1 honnapja meguntam azt a 4 mapot, vagy nem tom menyi van,de keves. Valami emlitesre valo tartalom jon?

(#13311) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ez hihetetlen most már tényleg. Lövöm a churchill crocodile tankot, belelövök kettőt, megy tovább, mögé megyek, belelövök még a motorhoz 7-et az erősebb lövedékkel, semmi. Még kettő a sima lövedékkel, ekkor már kapcsol, hogy mögötte vagyok és simán szétlő. Ez miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

Megyen!

(#13312) sixpak válasza CptAdamica (#13311) üzenetére


sixpak
nagyúr

A csodálatos Battlefield V.
Minden nap belefutok egy ilyenbe, bezzeg 2 assaultnak 3 mp. egy tank....fasza játék.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13313) CptAdamica válasza sixpak (#13312) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kb, hihetetlen nagy foshuzat. Én nem értem.

Megyen!

(#13314) Lendova válasza guftabi96 (#13309) üzenetére


Lendova
őstag

Este majd lecsekkolom, hogy jól emlékszem-e és megy az in-game limiterrel a Freesync.

BFT!

(#13315) Marmonkanna válasza CptAdamica (#13311) üzenetére


Marmonkanna
tag

Esetleg egy support javította a túloldalon?
Most ez nem lehetetlen, de nyugi, csütörtökön ismét eltűnnek, a következő Tides of War feladatig. :DDD

(#13316) BerserkGuts válasza Marmonkanna (#13315) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Én is ezt akaram írni xD van amikor nem 1 hanem 3 javítja vmi pontok miatt :DDD
Meg olyan segítőkészek lettek az emberek full személyzet mindenki géppuskázik nekem és segít olyan arik :DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#13317) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Most komolyan b+?! :W

Mondom kipróbálom pár hét után, hogy mi újság, erre folyamatosan megállás nélkül minden egyes rohadt pályakezdés után fél perccel kivág, hogy server lost? Hát elmehetnek a...

(#13318) prokxy válasza guftabi96 (#13307) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem így megy és hibátlan.
Ez alapján lőttem be: link

#13317) ForRedGlory: bezzeg Anthemezni nem jössz. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13319) ForRedGlory válasza prokxy (#13318) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha befizetsz engem egy Premium Accessre, már repülök is. ;]

(#13320) prokxy válasza ForRedGlory (#13319) üzenetére


prokxy
veterán

Basic-kel is működik, szóval jöhetsz. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13321) bul07


bul07
nagyúr

Akkora egy hulladék ez a játék hogy nem igaz

Tankokkal megint csináltak valamit(legutóbbi frissítés)

Gyalogos lába elé lövök és elfut, elfut

Tank tank ellen ugyan ara a pontra lőve hol 10-et hol 2-őt hol 19-et sebez
Egy tank szétlövéséhez kell 9-10 találat, eszem megáll

Gyalogos meg jön és pikk pakk szétkap, és megölni is nehezen lehet

Ha meg megakarom csinálni a napi feladatott menyek valami hulladék játékmóddal játszani, mert azért ugye jó lenne ha minden kiegészítőt gond nélkül meglehetne venni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13322) prokxy válasza bul07 (#13321) üzenetére


prokxy
veterán

Nemtom, én 2 napja tankoztam, de talán 2-3x szedtek ki belőle a körben. Nem volt ilyen gondom, mint Neked. :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13323) Gyula84 válasza BerserkGuts (#13296) üzenetére


Gyula84
veterán

itt 4ezer 1megabit ;)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13324) Astroboy válasza Gyula84 (#13323) üzenetére


Astroboy
őstag

Négy megát fizetsz egy megáért?
Eszem megá. :DDD

(#13325) FollowTheORI válasza Astroboy (#13324) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

4 kilót... :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13326) FollowTheORI válasza bul07 (#13321) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Mondták már páran, hogy a legutóbbi patch óta néha nem érzékelik a tankok a hiteket egyáltalán... szóval lehet hogy babráltak valamit.

Ettől független ez a játék még messze nem hulladék... és így 100x leírva sem kötelező vele játszani, ha nem tetszik. :N

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13327) sixpak válasza FollowTheORI (#13326) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kis erőfeszítéssel a világ legjobb játéka lehetett volna, de az eszement faszságok miatt sajnos nem sikerült...ja meg a zero tartalom miatt.
De amúgy az eladások tükrözik az emberek véleményét, nem csak ebben a topikban vannak elégedetlenkedők. :N

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13328) FollowTheORI válasza sixpak (#13327) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

És a rossz hír, hogy ha az Apex bejön az EA-nek pénzügyileg is, akkor ittis ez a BR meg a nem odaillő dolgok lesznek nyomva, prioritásba... nem tudom milyen BF várható még majd tőlük. :)

Amúgy igen... lehetett volna ez sokkal jobb is. De azért azt sem mondanám ez a legnagyobb meg egyetlen csalódásom az életben. :)
Bár tény hogy mivel a legkedvesebb játékszériám, így azért szomorú vagyok/sajnálom is nem kicsit.

De azért jókat lehet játszani vele ígyis bőven. :K

Más...

Épp azt néztem amúgy, hogy tényleg benézte a DICE a coop assignment dolgot... az objective alapúakat leszámítva meglehet csinálni minden assignmentet a botok ellen lazán. :D
Legalábbis meglepne ha ez szándékosan ilyen lenne.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13329) protegum


protegum
aktív tag

Persze nem hulladék a játék, de egy ötös skálán inkább 2 mint 4. Pedig lehetett volna máshogy. Például miért csak akkor lehet a tankok között választani, ha bent van egy. Assigmentek léte jó dolog, de miért nem lehet változtatni rajtuk játék közben. Van úgy hogy egy este többet megcsinálok, pedig nem feszülök neki, de csak a főmenüben lehet újat berakni. Miért? Nincsen tényleges anticheat, nincsen semmi jele az rsp-nek. Kevés a map, kevés a mapokon a jármű és kevés a játszható nemzet, ezt játékmódokkal próbálják ellensúlyozni. A közeledő br mód meg pont annyira érdekel mint a reggeli kávém utáni bélsár. Nagyon úgy néz ki, hogy a dice elfelejtette, hogyan kell Battlefield-et készíteni. Ha a tendencia marad akkor tényleg a bfv az utolsó bf a bf'42 óta amit megvettem. De egyelőre nem azért még nem írom le, mert lehet a firestorm megmenti és talán azoknak is jön majd tartalom akik nem ültek fel a br-hype vonatra.

(#13330) lofagi válasza bul07 (#13321) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Hol van Lendova? Itt a mentrendszeri leszóló komment! :D

Amúgy tényleg nem értelek bul07. Szerintem jót még nem is mondtál a játékról! :D Miért játszol vele? Ne mond már,hogy nincs alternatíva! :D Vagy valami mazochista vagy? :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13331) bul07 válasza lofagi (#13330) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát tudod

Jót csak olyanról tudnék mondani ami újdonság tehát nem elvárható, mert van egy szint amit hozott a BF3 BF4 BF1, és ha attól valamibe jobb akkor arról lehet az írni hogy jó

De ez a játék nem hozza azt a szintet ami elvárható

Amúgy az a hozzászólás a legutóbbi csomagnak szól főleg, hogy még mindig tele van hibával és ezek nem hogy javítanának a dolgon hanem sok esetbe rontanak

Azért játszok vele mert nincs más számomra, persze visszamehetnék egy korábbi részre de azokba sok száz órám van így kicsit unalmasak

És az a durva részemről hogy én a BF1-et se nagyon szerettem főleg a végén, de annál se jött el ilyen hamar hogy végre jöhetne a következő rész mert ebből már elég
De mondjuk ezt a kevés tartalom számlájára írom

Nagyon de nagyon jó játékot lehetett volna ebből csinálni, de ötlettelen lett az egész
Ha itt egy fejlesztő bedobta volna hogy mik kellenének a játékba olyan ötleteket kapott volna, hogy évekig elég ötlettel ment volna a főnöke elé :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13332) Locutus válasza bul07 (#13321) üzenetére


Locutus
veterán

Gyalogos meg jön, és NEM kap szét pikpakk... ugyanis ezt is változtatták a patchben, egy assault önmaga már nem szed szét egy tankot, 2 dinamit, 2 AT, és anti-tank gránát után 50%-on van még a tigris is.
Igen izzadtságszagú már az örökös panaszkodásod itt.. miért nem játszol BF1-et, ha az annyira bejött?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13333) Lendova válasza lofagi (#13330) üzenetére


Lendova
őstag

Mert titokban szereti a játékot, csak felgyülik a frusztráció és valamilyen módon ki kell adnia magából.
Amúgy elég sokat késett, szerintem új menetrendet kellene kiadnia. :DDD

BFT!

(#13334) BerserkGuts válasza bul07 (#13331) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Szerintem a 4 se hozott semmit sőt a 3 is csak valami másolat metro zárt pálya nem mondanám újnak meg városi pályák hát nem nagy újítás csak kiegészítés sőt vissza lépés a BFBC2-höz képest mert elvették a teljes rombolást ami meg elég jó újítás volt bár ha eredetiséget nézem arma másolat az is mert már megcsináltááák szóval mi az új :C

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#13335) bul07 válasza Locutus (#13332) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen egy tigrist
De én gyengébb de kicsit fürgébb páncélossal szoktam menni

Ma is volt hogy odafutott mellém a gyalogos és elkezdett körülöttem szaladni és dobálta rám a dinamitjait
Egyszerűen gyorsabban futott mint ahogy a lövegtorony fordulni tudott és leéledt rá a squad társa kettőjük ereje pikk pakk kinyírtak

Szegény egeremet majdnem szétveretem, azóta is zsibbad a kezem

Mondjuk igen most már nem kap szét nagyon messziről, igaz is hülye vagyok egy sarokba kempingezni az a jó, minek megyek a pontok közelébe

(#13334) BerserkGuts

Hát a 4 ezért hozott valami újat akár járművekbe mint az elődei
Ebben mi van, van pár egyen páncélos, amik eddig semmit nem értek, most kicsit javult de
De semmi speciális páncélos
Vagy egy kicsit is érdekes ötlet

Amúgy mára elég is volt ez a gőzölgő

BC2 nekem is örök kedvencem marad

(#13333) Lendova

Ahhoz ki kellet próbálni a frissítést hogy véleményt lehessen mondani :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13336) bul07


bul07
nagyúr

Most jut eszembe
Ma kaptam azért rendesen az ívet :DDD
(bal sarok fent)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13337) nincsnév007 válasza bul07 (#13336) üzenetére


nincsnév007
őstag

de jó hogy konzolon nincs chat nem kell ezeket olvasgatni :DDD :DDD

(#13338) CptAdamica válasza bul07 (#13336) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tegnap kilőttem egy bombázót tankkal, egyből jött a tank hacker a chatre.

Megyen!

(#13339) Dtomka válasza CptAdamica (#13338) üzenetére


Dtomka
veterán

Pedig nem nehéz...
Pár hónapja dobtam is képeket fel, 5-10 perc gyakorlás után 1 körön belül 3x szedtem le a bombázót, Tigrissel :)

(#13340) BerserkGuts válasza bul07 (#13335) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Olyan az egész

(már ha az elsőtől nézzük ami magában nagyon kreatív volt sok játékos nagy csata nyitott tér szabadság stb.....)

Mintha jobb grafikával állandóan kiadnának egy kiegészítőt olyan nagy újítás nincs benne csak mert új tank skin mintha egy mod volna csak, meg jobb grafika de marad minden a régiben.

Azért írtam a BFBC2-t mert ott talán elgondolkoztak vmi újításon de azért még lehetett volna és a realitás vonalán elindulni.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#13341) Dtomka válasza BerserkGuts (#13340) üzenetére


Dtomka
veterán

Mintha jobb grafikával állandóan kiadnának egy kiegészítőt olyan nagy újítás nincs benne csak mert új tank skin mintha egy mod volna csak, meg jobb grafika de marad minden a régiben.

Ha a BF V -ről írod ezt akkor szerintem tévedsz.
Nincs benne újítás? A korábbi részekben nem lehetet építeni, és nem volt port royale mód.
Sőt Tides of War sem... (Ami azért jó, mert sokan 1 féle kaszttal és 1 féle fegyverrel játszanak. Ha szeretne 1 fegyvert feloldani, akkor kénytelen másik móddal játszani, rákényszerít a játék. Hátha a kedves player megkedveli... A BF1-ben kiprobáltam a frontlines-t, nem tetszett. Majd volt, hogy 1 videóban vki frontlines módot javasolta vmelyik fegyver feloldásához. Pár kört kénytelen voltam játszani, és pár kör után megtetszett.)

Lehet szidni a játékot, de van benne újdonság...

(#13342) Locutus válasza bul07 (#13335) üzenetére


Locutus
veterán

Kettő, azaz 2 db dinamitot tud rád dobni, ami a staghoundnak sem elég.

De a Staghound azért gyors és agilis, hogy mozogjál vele. Ha megállsz egyhelyben, még jó hogy szétlőnek :U

Meg nincs speciális tank mi? A sturmtiger, crocodile, meg a pakwagen mi? Vagy neked lehet, hogy valami kis tolóajtós pözsó kéne mozgássérült kártyával a szélvédőn, na az elég speciális lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13343) bul07 válasza Locutus (#13342) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt hiszem Valentine MK VII tankkal voltam , és ha hiszed ha nem rám dobálta majd lett egy társa és végem is volt, persze ők is megpusztultak mert mellettem voltak a robbanásnál, de ez engem hol vigasztal
Na meg ugye nem kicsit meglepődtem hogy fut körbe körbe és a lövegtoronnyal nem tudom beérni, kiszállni se lehet már mert olyan lassú az animáció hogy kiszállás közben lehugyozik majd le is lő :D

És az említett tankokat bármikkor bárki elviheti, van egy pont ahol időnként elérhető :N

Vagy csak egy speciális esetben, ha úgy gondolja valaki hogy na hívjunk be a barmoknak egyet, és nem gyűjtögetem hátha meglesz a V1
Jó tudom legyek én a leader na de az se mindig kivitelezhető

Eddigi részekben kis szerencsével bármikkor elérhetőek voltak bárki számára a páncélosok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13344) Locutus válasza bul07 (#13343) üzenetére


Locutus
veterán

Közelharchoz kell a gunner, nincs mese. Sőt, külső gyalogos támogatás nélkül sem érdemes közelharcos helyekre behatolni tankkal, lényegében semelyikkel se. Akárcsak a valóságban sem.

Úgy érzem neked az a bajod, hogy nincs olyan jármű, amivel mindig minden esetben bárkit bármiben szét tudsz lőni, és a végén 78/0-val verni a melled :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13345) prokxy válasza bul07 (#13343) üzenetére


prokxy
veterán

Nem olyan gáz azért a helyzet. :)
Tegnap kellett a 300 pont a squad leader által lehívott masinával a heti tankos mission-höz, próbáltuk többször kérni a leadet, de mindig aktívan jelölgette a srác a pontokat.
Gondoltam ráírok, hogy ez a rész kellene a progressből és voálá, lehívta a nagy tankot. Orival csapattuk benne egy ideig és meg is lett a 300 pont pikk-pakk.
Azért van még remény, h vannak értelmes játékosok. ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13346) sixpak válasza bul07 (#13343) üzenetére


sixpak
nagyúr

Még a sokat szidott 1-ben is több jármű volt, kár érte. :(

Na, itt ez nem fog összejönni, mondjuk nem is erőltetem túlzottan:

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13347) Qtya123 válasza BerserkGuts (#13340) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem mondom, hogy jó ez így, ahogy van, mert nagyon nem. Viszont azzal vitatkoznék, hogy nem indultak el legalább egy kicsit a realitás vonalán az előzőekhez képest. Végre nem unlimited ammo van a járművekhez és végre nem csodálatos öngyógyuló a katona és a jármű sem.
Mellé ott van a néhány grafikai realitás is, hogy oldalra, vagy hátra is tudja dobni magát a gyalogos, megborul a robbanástól stb... (mondjuk az meg a másik oldal, hogy a repülőnek minimális a fizikája, a tank meg elakad egy szalmaszálban is néha)

bul07: nekem tetszik, hogy kiszednek, illetve én is ki tudom szedni a tankból éppen kikászálódó embert. Végre ezt is megcsinálták a BF1 óta, hogy idő míg kiszállsz, nem pedig teleport van a járműbe, illetve onnan ki.

(#13348) Locutus válasza sixpak (#13346) üzenetére


Locutus
veterán

BF1-ben melyik CQ map volt az, amin 7 tank, és 2 repülő is volt induláskor oldalanként? Hagyjukmár a baromságokat :U

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13349) Locutus


Locutus
veterán

Amikor megérkezik a DLC, amivel végre Bul is elégedett :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13350) csongi válasza bul07 (#13343) üzenetére


csongi
veterán

Kb 16fok/masodperces toronyforgasi sebessege van a ChVII-nek. Sajnos nem fogod kovetni a test korul futo embert.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.