Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) nincsnév007 válasza mettek (#3446) üzenetére


nincsnév007
őstag

igen lehet, mert én is erre gondoltam. kiváncsi leszek rá mert rohadt sokszor tényleg ez miatt nem tudom megölni az ellenséget :D

(#3452) Ellia


Ellia
addikt

R5 3600, 16 gb (3200), RX 580 (8GB), High beállításokkal (a film grain és a motion blur kikapcsolásával) 35-45 fps körül van 2560*1080-ban. Őszintén rosszabbra számítottam, holnap majd játszok a beállításokkal. A pálya 2 játékig akadozott néha, de utánna abbamaradt (gondolom catch vagy valami hasonló megoldás).

A hangulat okés, a hangokat tompának érzem és a GUI-t se érzem igazán folyamatosnak. Plusz járműben rángat a kamera.

Tetszik, de van mit rajta még kalapálni.

(#3453) bul07


bul07
nagyúr

Délután megjött a KV-tól a kulcs így gyorsba kipróbáltam

1050Ti és 10400f felbontás 1680x1050
Amit tudtam kikapcsoltam és low-ra tettem, fenét se érdekli a hogy milyen a grafika egy multi játékban :D
Így 50-60 FPS között ugrál

Lehet még állítgatni kellene és akkor még pár FPS-el több lesz
De azért remélem ha nem is sokat de javítanak rajta hogy kicsit több legyen

Gép használat

BF5 alatt

BF 2042 alatt

Ahogy nézem egyenlőre a VGA-t jobban terheli és a processzort annyira nem, remélem ezen állítanak és akkor talán jobban fog futni

És csak remélni tudom hogy nem azért van így mert most r@hat drága a vga és processzor fronton már észerű összegért lehet kellően erőset venni

És hogy a játék, még korai vélemény mert alig 40percet toltam
De valahogy nincs meg a hűha faktor, hozza a kötelezőt, de érzetre nagyon közel van a BF4-hez

Az viszont feltűnt hogy a bokrok nem akarnak kiszakadni a helyükről, átmegyek rajtuk tankkal és ott maradnak és nem ám a nagy fák hanem a bokrok
Akkor ezek szerint bokrokat nem lehet kitaposni kilőni
Milyen rombolhatóság ez?

Az hogy mi hogy sebzés nem mérvadó még, de a heliket tényleg jól legyengítették
Gyalogosokra alig hatásosak, mondjuk Apache helikopter rakétája nem ölte meg a gyalogost csak sebezte pedig kettő pont a lábánál robbant
Heli-heli ellen vagy heli-tank ellen elég jó a sebzés, de gyalogosok hamar leszedik a helit

Viszont a helik repülök teleportálnak a levegőbe hol itt hol ott jelenek meg, nem folyamatos a mozgásuk remélem javítják a kezdésig mert így eltalálni őket nem követős rakétával hát

Gyalogosként nem sokat mentem

Na meglátjuk

Egy kérésem viszont lenne

Aki belőtte már a grafikát a lehető legg low beállításokra, az berakhatná ide képként hogy mi hogy van neki beállítva

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3454) CptAdamica


CptAdamica
veterán

De szép tornádó vagy Sanyi, az előbb elment a rakéta mellett, bedarálta a répába, az meg akkorát robbant. Meg minden hülye megy bele, köztük én is, hatalmas. :D Jót szórakozok rajta.

Megyen!

(#3455) Ellia


Ellia
addikt

Ezzel egyszerre robbant a rakéta is :C :DD

(#3456) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na, hát az AI nem sokat fejlődött BF2 óta...beülnek egy járműbe hárman, majd padlógázzal megy a falnak folyamatosan, ahelyett hogy tolatna...
Egy AI által vezetett tankot is kilőttem, kiszálltak mind a 3-an belőle, mielőtt felrobbant.
Nyílt terepen történt a dolog. Ahogy kiszálltak, a 3-ból ketten gránátot dobtak rám, pedig simán leszedhettek volna, olyan 8-10 méterre voltam tőlük.
A szerver szerintem háromnegyede AI-ból állt, gyalogosként 60/5-ös k/d-t csináltam előbb, ez így nem túl szórakoztató...

(#3457) DJGABI válasza firemage (#3431) üzenetére


DJGABI
addikt

Köszi a 900p "tippet", amúgy is visszább vettem volna én is. 1050p-n és 22"-n annyira szarul még így se néz ki. Viszont így hogy már vállalhatóan fut, egész élvezetes a játék. AMD Radeon 82-es átlagot ír. Ezek a perkek elég OP-k, az Attack on titan-os grappling hook se rossz, de a TF2 turret a kedvenc eddig. Ha közel megy az enemy pirossal falon át is mutatja :DDD Medic távoli healelés meh (ez a fullra healelés nem tom mennyit számít, alapból mennyit tölt vissza? ja amúgy fura ez az új revive rendszer is, csomószor félremegy, aztán új loadout-tal megyek tovább...), a sniper drónja nem rossz, épületharcokhoz jó kis kiegészítő a szpottolása. Viszont nem csak 1050-ben, itt is, talán alt + tab után, de egyszerűen meghülyül, a nagy zoomos fegyverek ha jobb klikkelek diavetítéssel futnak. Fura még nekem korábbi játékokhoz képest, hogy pl a középső capture pontokat ha a magas épület tetejéről leugrasz nem mutatja épp melyik csapaté. Humvee elég jó, gyalogság ellen is, meg a kisebb helit is meg lehet vele viccelni. Mára egyelőre szerintem ennyi. Valami nagy levolution azért hiányzik, 3 meccset mentem, a tornádót most nem dobta be (mitől függ amúgy, rájött már valaki?)

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3458) FattyDove válasza Ellia (#3455) üzenetére


FattyDove
őstag

Hát én a tököm se tudja, hogy hány menetet toltam le reggel óta, de eddig egy tornádó sem jött össze

(#3459) Aventador91 válasza CptAdamica (#3454) üzenetére


Aventador91
őstag

én is mentem bele helivel és semmi nem történt, sőt volt egy rész ahol nem engedett belemenni.

nem értem minek reklámozták hogy milyen pusztító

(#3460) firemage válasza DJGABI (#3457) üzenetére


firemage
újonc

Nagyon szívesen! :R Más ötletem már nekem sem volt, hogy mi a francot tudnék még lejjebb venni, hogy 60 fps meglegyen.

(#3461) aerosmith


aerosmith
őstag

van valahol PC party vagy mindenki egymaga kolbászol? battelfield buddieson egész nam nem volt senki

(#3462) nincsnév007


nincsnév007
őstag

helikopter, tank irányítását át lehet valahogy állítani?

(#3463) FollowTheORI válasza Aventador91 (#3459) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ó dehogynem... sőt földi járművet meg felkapja és eldobja a francba aztán felrobban. :D
Van ott rombolás rendesen.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3464) FollowTheORI válasza FattyDove (#3458) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nekem is csak egy jött össze "egész nap".. de az jó volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3465) Imilenni


Imilenni
addikt

Az fps 60-75 között mozog.
Viszont a helikopterek annyira furán mozognak nálam, hogy az gáz!
Másnál is van ilyen bug?

Press "F" to pay respects.

(#3466) Aventador91 válasza FollowTheORI (#3463) üzenetére


Aventador91
őstag

3 alkalommal repültem bele, ebből egyszer sikerült, kétszer visszadobott mint más játékokban a pálya vége :D

(#3467) stickermajom


stickermajom
addikt

Végre én is tudtam tolni pár karikát, nekem nagyon bejön a hangulat. :C Vannak furcsaságok PS5-ön, FPS sem túl stabil még, de jó móka.

(#3468) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na jó, ezek a botmatchek rohadt unalmasak, második 2v2 meccsre dobott be, az összes többi játékos bot volt...
Szerintem én csak a Portal-al fogom nyomni dedikált szervereken.

(#3469) pandras83


pandras83
senior tag

4 meccs után:

Gunplay/Gameplay: Mintha a BF4 és az Apex Legends kölyke lenne. Iszonyat árkád, az BF1-V ehhez képest milsim kategória és ezért sem szerettem őket. Ez viszont szórakoztató, jobban áll neki.
Fizika: a járművek fizikája eddig tetszik, rombolhatóságban évről évre a BFBC2-őt várjuk vissza, most sem jött el sajna. 10/7
Grafika: Baba, de nem extra baba. 10/8
UI / HUD: fasza, de alakítsanak még rajta. A QR kód lehetne nagyobb, még látni tőle valamit a háttérből. (Tudom, béta.) 10/7
Hang: Inkább hagyjuk, tegyük fel hogy elfeledkeztek róla.
AI: Nevetséges, de kell a túl nagy map miatt, viszont azt nem tudom elképzelni, hogy drasztikusan növelnék a fedezékek számát, pedig de jó lenne. AI: 10/3 Map: 10/6
Tornádó úrhoz nem volt szerencsém, de amerre ez a franchise halad, nem lepődök meg, ha az első találkozásunkor egy megalodont is hoz magával az óceánból.

R5 2600 3.9Ghz GTX 1070 1080p 144hz 16GB 3200Mhz - auto high minden: 50-70 fps, de mekeg minda' kecske, a g-sync sem segít. A tankban gunnerként elviselhetetlen a kép rángása. A proci 60-70%, a gpu 60-100% között, a frametime mint egy ekg 15 kv után, tipikus béta, és ez csak akkor lesz jobb, ha lehet hozzá hardvert is venni. 10/6

Atmoszféra: 10/9 Végre ismét modern flintákkal szaladgálhatunk! Mondjuk lehetne kicsit komorabb, baljósabb, sötétebb a hangulata.

BF3+BF4+BC2 címekben 4000 óra felett vagyok összesen, hogy mennyi lesz ebben, azt nem merném megtippelni, egyelőre bent marad az Origin fiókban, meglássuk.

Három dolog, amin nagyon néztem:
- Bizonyos távolságokat bemond a karakter enemy jármű és gyalogos spotnál, az nagyon cool.
- A halhatatlan robodog miből van? Mivel kell sebezni normálisan?
- A másik pedig az a bánatképű német asszonyság, aki azzal a sápadt faarcával rohangál, az nagyon para. Nem tudom hogy így parább, vagy ha mosolyogna, miután agyonlőtt.:D

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#3470) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Hát a heli finoman szólva is érdekes irányitású..ennél furábbnak csak a bf3-nál éreztem amikor kb zuhanni nem lehetett vele olyan lassú volt az előző rész után.

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#3471) t.kristof


t.kristof
senior tag

A medices revive készít ki idegileg.. :W amíg dörzsölgeti a defibrillátort addig 6x lelőnek :(((

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#3472) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A rev pisztoly sem működik, se magamat nem tudtam még gyógyítani, se mást éleszteni.

(#3473) k-adi válasza pandras83 (#3469) üzenetére


k-adi
nagyúr

túl nagy a pálya, mi? nézem a YT videókat a bétáról 10percből 4 percig csak fut a pályán spawn után... :D
persze biztos lesznek ennél kisebb pályák is, de ment a sírás, hogy nagy map legyen.... "hangulat fokozónak" betettek AI katonákat ingyen fragnek, amivel gondolom csomó fejlesztési idő is elment :C

(#3474) hellomi


hellomi
tag

Hogy latjatok a beta alapjan, mennyire vga igenyes a jatek?
Most 1050Ti-m van, ezt tervezem upgradelni, de nem tudom, merre induljak, GTX1080Ti, vagy esetleg egy sima RTX3060? Vagy RX 6600XT? :F
CPU upgrade is fog kelleni, most R5 1500X van, R5 3600-on gondolkozok, nem akarok alaplapot is cserelni, a kartya igy is horror aron lesz. :(

Illetve still gondolkozok, hogy eleg a standard, vagy ultimate?
Standardra van jo akcioja most a WD-nek, SSD melle jar a jatek, annyiba kerul az 500as SSD jatekkal egyutt, mint az ultimate edition.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

(#3475) Xaels


Xaels
félisten

Nem csalódtam, mert nem is voltak magasan az elvárásaim, nem estem bele a hype-ba mint oly sokan, de az a bajom, hogy meg sem lepett. Laggos, darabos az egész. Csúszik a hitreg és tele van bosszantó, látványos bugokkal. Mindezt úgy, hogy PS5-ön játszom 1080p-ben monitoron. A grafika rendben van, igazából a pálya mérete és a több játékos elviszi azt a teljesítmény többletet amivel szebb lehetne a BFV-től, cserébe még szarul is fut.

A pálya rém unalmas, gyalogszerrel élhetetlen majdhogynem pedig vannak olyan pontok amik direktbe úgy vannak kialakítva, hogy ne tudj tankkal ráülni, csak pont nem jól vannak ezek elosztva. A spawn rendszer katasztrófa, C2-nél 300m-re a víz közepére dobott le pl.

Karakterek, operátorok... teljesen eltűntek a szerepkörök a játékból. Próbáltam "medic"-et játszani, de a defizés nagyon szar, a pisztoly használhatatlan, a dobozom meg többször is beesett a map alá... igazán lehetne alternatív skineket választani adott karakterhez.

On the Go fegyveralakítás. Persze ez is bugos, meg igazán nem éreztem a létjogosultságát. Ki az aki ironsight-tal lő red dot helyett amikor nincs semmilyen kompromisszum, nincsen megkötés? Nem mondom, látványos meg gyors, de az esetek 90%-ában semmi haszna, mert úgy is olyan távról lőnek le ahova nem kell CQB-re alakítani a fegyvert, és akkor itt jegyezném meg azt is, hogy az SMG-k használhatatlanok kb. és az az első dolga az embernek, hogy valami nagyobbat néz helyette mert ugye nincsenek kaszt megkötések így széparcú medicnénink is rohangálhat 200kg-os LMG-vel.

Botok... na inkább hagyjuk.

Ha lehetne választani megnézném a prevgen 64fős kisebb térképes verziót botok nélkül, persze a jelenlegi hardveren. Nekem ez a gigászi élmény nem adta, sajnos a félelmeim mind beigazolódtak. Haver akivel osztva vagyunk lelkesen előrendelte a Gold verziót de már a refundon gondolkozik.

Ami számomra nagyon rossz érzés, hogy semmi ráhatásom nincs a játék végkimenetelére. Lehet 1 max 2 pontot tudunk fogni squaddal, de nincs esély arra, hogy fogd és rotáld a zászlók 2/3-át, hogy legalább esélyt teremts a végső győzelemre.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3476) bul07 válasza Xaels (#3475) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez BF azért vannak a járművek hogy azzal kell támadni a pontokat, remélhetőleg lesz elég jármű és akkor nem gond a távolság :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3477) Xaels válasza bul07 (#3476) üzenetére


Xaels
félisten

Mint írtam több olyan pont is van amit nem tudsz járművel foglalni. És kevés a jármű 2x64 playerhez.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3478) batai15 válasza Xaels (#3475) üzenetére


batai15
félisten

Amszomorúan olvasom ezeket a sorokat. De mivel úgy emlékszem te is sokat bf-eztel anno jogos a kritika. Most már tuti nem veszem meg azonnal várok pár hónapot , nincs kedvem harminc 40k kidobni. Így jártam a cyberpunkal is legutóbb.
Szomorú vagyok mert azt hittem végre ezt a fosvany frusztráló warzonet lehet kukazni de úgy néz ki még várat magára .

[ Szerkesztve ]

(#3479) redingitell válasza Xaels (#3475) üzenetére


redingitell
senior tag

"Ami számomra nagyon rossz érzés, hogy semmi ráhatásom nincs a játék végkimenetelére. Lehet 1 max 2 pontot tudunk fogni squaddal, de nincs esély arra, hogy fogd és rotáld a zászlók 2/3-át, hogy legalább esélyt teremts a végső győzelemre."
Bocs, de ez valmennyi BF-re igaz. 1 squad nem fogja megnyerni a meccset, pláne akkor nem, ha az ellen jól szervezettt. Viszont sokat segíthet, hogy közös győzelem legyen.

(#3480) mettek válasza Fitzgerald (#3456) üzenetére


mettek
addikt

De ez így pont szorakoztató. Nem szeretnék a dákó rossz oldalán állni egy AI -al szemben. Jó ez igy, ezek arra cannak3hogy amig nem telik fel a szeró addig is menjen a játék.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3481) Astroboy


Astroboy
őstag

Üdv mindenkinek itt is!
Még nem próbáltam ki, de nekem a videókat elnézve érzésre kicsit BF4, némi csillámpóni beütéssel...
Spot milyen?
Csalók vannak már? :DDD

(#3482) firemage


firemage
újonc

Bocsi, hogy off, de ezért lenne jó, ha bekerülne az FSR a játékba.

(#3483) zzola


zzola
félisten

Nekem túl kicsik a karakterek. Szerintem ezt elrontották.

(#3484) Xaels válasza batai15 (#3478) üzenetére


Xaels
félisten

Jól emlékszel, BC2-től kezdve csak BF-ek mentek 0. naptól Prémiummal meg kutya fülével. Akkor volt szünet multizásban amikor átnyergeltem konzolra, de itt is van BF1-em meg már csak ide vettem BFV-öt illetve a 2 Battlefront is itt van ökörködni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3485) mettek válasza t.kristof (#3471) üzenetére


mettek
addikt

"A medices revive készít ki idegileg.. :W amíg dörzsölgeti a defibrillátort addig 6x lelőnek :((("

+1 tényleg rohadt lassú és idegesítő :DDD

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3486) Xaels válasza redingitell (#3479) üzenetére


Xaels
félisten

Esélyről beszéltem és nem pedig 1squados győzelemről

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3487) mettek válasza Xaels (#3475) üzenetére


mettek
addikt

Ehhez képest én xsx-re meg ps5-re is megvettem a goldot belőle. Na jó, én elég nagy bf fan vagyok. Mondjuk az utóbbi 2 vh-s rész nem tetszett.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3488) kisselandras válasza Astroboy (#3481) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát azért a bf4 még azért jobban veri ezt a játékot. Igaz még béta de hátha összeszedik magukat .az irányítás katasztrofális ha járműket nézűk főleg a helikoptereket nézűk :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#3489) Fitzgerald válasza mettek (#3480) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De ez így nem igazi játék, az AI konkrétan olyan hülye, hogy kézzel leversz néha hármat-négyet olyan szitukban, amelyeket garantáltan vesztenél élő játékosok ellen...

Amúgy meg 2v2-vel ment végig a meccs, nem is értem. Tudom hogy az igazi public béta csak holnaptól van, de van crossplay is, nem hiszem hogy nincs elég játékos...

Amúgy meg jól látom hogy nem lehet squadot váltani? Ez meg mi a phasz?

[ Szerkesztve ]

(#3490) boogie84 válasza Xaels (#3475) üzenetére


boogie84
veterán

Ami számomra nagyon rossz érzés, hogy semmi ráhatásom nincs a játék végkimenetelére.

Ott a pont! Féltem leírni, mert itt kb mindenki összeörömködte magát tegnap attól h játszhat ezzel a csodával..
Én is pont ezt éreztem. Ha mentem a squaddal, ha heliben ültem, ha tankkal mentünk. Tökmindegy mit csinálsz... BF3-ban igen is számított, nem véletlen hogy ott nem 128 valaki vagy valami futkosott a pályán.
Még a BF4/BF1-ben a 64-es szerveren is több "beleszólásod" volt a játékba.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3491) DJGABI válasza Fitzgerald (#3472) üzenetére


DJGABI
addikt

Az a pisztoly nem revive-ol, csak healel. magadra meg úgy kell ahogy írja is, kétszer kell a 3-ast nyomni.

(#3475) Xaels dobozt én pálya alá még nem dobtam, olyan volt hogy csapattárs mellettem, engem lelőnek, és belefolyok a textúrába, nem tud feléleszteni...

Spawn-nal nekem nem volt gond, egyszer-kétszer volt hogy messze tett le, de kb szanaszét hagyják a járműveket, megoldottam azzal. Meg amikor már jól futott, élvezetes volt csak barangolni, felfedezni a pályát.

Viszont sok látnivaló valóban nincs, így 3 óra után nekem is picit unalmas már, tehettek volna bele legalább még egy pályát... Meg tényleg, korábban is írtam, én a rombolhatóságot nagyon hiányolom.

Nekem egyszer olyan volt, hogy kiugrottam heliből, és olyan lendülettel sodródtam ki a pályáról hogy egyszerűen esélytelen volt vissza ejtőernyőzni is.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3492) pandras83


pandras83
senior tag


Cyberfuck Patchrunner

(#3493) Sz. Géza


Sz. Géza
aktív tag

Beírtam a szokásos parancssort az fps miatt, most ezek a számok pontosan mit is jelentenek?

(#3494) firemage válasza Sz. Géza (#3493) üzenetére


firemage
újonc

Azt, hogy szörnyű az optimalizáció. ;]

(#3495) DJGABI válasza Xaels (#3475) üzenetére


DJGABI
addikt

Ja, lemaradt: az SMG-s résszel nem értek egyet, sztem jóval gyorsabban halnak a Vector-utánzattal, nyilván csak közelre, de oda elég jó.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3496) FaTHI válasza DJGABI (#3495) üzenetére


FaTHI
őstag

Nálam most az LMG-fegyó a meta, sok a skuló és pontos is.

(#3497) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Pár kört mentem ezzel a "csodával". Nagyon vártam ezt a játékot. a BF3-at imádtam, a 4-el is játszogattam, majd jött a BF1, amit megint nagyon szerettem, pedig az elején húzogattam a számat az I. VH. miatt, de nálam telitalálat lett végül is. Ha boxon nem haltak volna ki a szerverek, még ma is tolnám. Az V. megint nem jött be, de nem is mélyültem nagyon bele a multiba. Ezért is vártam az új Bf-et. Nincs bajom azzal, hogy járművekkel, meg gyalog, perceket kell csatangolni. Bár elszoktam tőle, mert a 19-es COD MW-t szoktam nyomni - ha kell egy kis csetepaté. Azonban. A grafika, a karakterek kinézete, mozgása számomra a sok évvel és vagy 2 generációval korábbi játékokat idézni. Jó, hogy 60 meg 120 fps, de hogyan mozognak már ezek a figurák? nem is mozgás ez, rángatózás. Az égen meg idegbetegen rángatóznak a légi járművek. Percekig csak ezt néztük és röhögtünk rajta. Tudom, hogy béta (egy hónap alatt vajon mi fog változni..), meg majd jönnek ki később javítópeccsek, de ez így ebben a formában. És ami elkeserít, az az előrendelők, meg a déjvan vásárlók tömkelege. Jóvanazúgy. Persze. Komolyabb összegben mernék fogadni, hogy volt olyan értekezlet, ahol az alábbi beszélgetés már elhangzott:

- gyerekek ez még nem..hmmm.jóóó
-ne marháskodj, jó ezeknek, látod mennyien rá vannak cuppanva, előrendelők elsőnaposok, simán visszajön az ára. Majd ha sokan sírnak, csinálunk videót, amin a fejlesztők sorba állnak és hajlongva kérnek bocsánatot, felrakjuk a twitterre, meg mindenhova. Bocsánatot kérünk mindenhol, mindekitől, mindenért. Megígérjük, hogy egy csomó javítást adunk ki és adunk is ki olyanokat, amik valamit kijavítanak, mást meg elkurnak. Meglátjátok úgy fognak örülni ezek a szerencsétlenek. Majd szervezünk ilyen csapatépítő tréningeket, ahol kiröhögjük a sok balekot. Akinek meg így is nagy a pofája, annak refundolunk, de minnél látványosabban, tudja meg mindenki hogy milyen jó fejek vagyunk...
- oké.

Szóval kösz, de kösz nem.

(#3498) Astroboy válasza frankdelgado (#3497) üzenetére


Astroboy
őstag

:C

De a hangok azok jók nem?

[ Szerkesztve ]

(#3499) sith7 válasza Memphis79 (#3470) üzenetére


sith7
nagyúr

+1

Igen, egyelőre nekem sem sikerült ráérezni az irányításra

Az elején baba, aztán ahogy jön a küzdelem, néha valahogy átesik egy bizonyos ponton, ahonnan már nem lehet visszahozni, és bumm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.