Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4113) R3laX


R3laX
addikt

#4109 CptAdamica :O Biza. :)

Van aki már semminek nem tud örülni. Ingerszegény már ez a társadalom, hanyatlunk bakker. Egyre több az érzéketlen kukacoskodó kis p0cs :). Sztem egy bétának teljesen jól betudható game-et kaptunk. Nekem már most hiányzik kicsit, azért a vasárnapot megadhatták volna még :). Tök jó köröket nyomtam, átlag 20+/5-ös K/D-szel. Kis helivel is már 15-20 perceket a levegőben szórakoztam a végén :). Véégre modern háború és modern képi világgal megtoldva. FPS-ben van még mit javítani, meg azok a bug-ok amiken sokan felháborodnak tuti orvosolva lesznek, ezen fölösleges fennakadni. BF4 nyílt béta is teli volt anno villogó textúrákkal, bugokkal és mégsem volt ennyi sírás. Ennyivel tökéletesebbek lennénk? :N

Milyen multival játszanánk tényleg ha ez nem lenne? COD, ami évek óta ugyanazt az idegesítő fizikát használja ötletek nélkül szürke üres pályákkal? Apex? Én azt is utálom, pedig 2002 óta multizok a Quake-kel és talán még tetszhetne is. Lelketlen f0s az is :). Jó lesz ez a game, csak ki kell várni. Türelem.... Bétán fölösleges aggódni. Tényleg a BF4 Sanghaj béta sem volt olyan csodás abban a pár napban anno...

Nálam tuti marad a Steelbook PC-n :). Végre megint egy BF, amiben nem csak kínlódtam, hanem ment az akció rendesen és beadta a killeket is rendesen, pedig béta volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.