Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37351) SkyS1gn válasza kisza25 (#37343) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja futottál elöttem aztán belecsapódtál az út másik felén lévő falba :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37352) DeadMeat válasza glspeter1 (#37347) üzenetére


DeadMeat
veterán

Fixáld le az fps-t 60-ra, vagy ahogy neked megfelel.Bf4 settings editor, vagy a konzol parancs, ami nem tudom mi, így hirtelen :D pont jó lesz.Hátha segít valamit.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#37353) glspeter1 válasza marilllyo (#37349) üzenetére


glspeter1
őstag

Nem csak az egér lassul, hanem a horizontális mozgás is.
Amúgy egyértelműen az adaptívot kapcsoltam be. :K

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#37354) Appa123 válasza aizen92 (#37344) üzenetére


Appa123
csendes tag

Az a baj mindenki úgy megy mint a villám. Kinézek sarok mögül pali háttal nekem belelövök dmr-el kettőt megfordul megöl! ( 1 hit) és 100 a hp-ja killcamban :D Bf4ever

(#37355) Gyula84


Gyula84
veterán

fogja magát és kilép ez mégis mi a .......................... :W :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37356) Olympos válasza STC Speed (#37350) üzenetére


Olympos
aktív tag

erre keresem én is a választ.....
win7-el nyomod?

[ Szerkesztve ]

(#37357) eugabesz válasza Olympos (#37356) üzenetére


eugabesz
őstag

Teljesen fölösleges keresgélni,egy ideig megoldódni látszik a probléma,aztán előjön másik.Ez már ilyen marad.Majd jön egy pach,ami megint másoknak okoz problémát,etc,etc.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#37358) pohár válasza eugabesz (#37357) üzenetére


pohár
félisten

az még mindig patch (most biztos nem liheg az asszony a nyakadba ;] )

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37359) marilllyo válasza eugabesz (#37357) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezzel egyetértek...szerintem senki ne várjon csodát a peccstől. Ugyanígy tele lesz a topic könnycseppekkel utána is.
Egyébként...tudtommal most márciusban kellett volna az alapjátékot hivatalosan kiadni. Nemde? Az első hírek mintha erről szóltak volna...ahhoz képest fél évvel korábban kiadták. Egy félkész játékot. Mert olyan nem lehet, hogy COD megjelenik....de BF az nem...mégis, hogy képzeljük. Ez a sok marketinges kis b*zi akik statisztikai alapon kitalálták, hogy a bf megjelenésének a legtöbb profitot hozó időpontja az...tavaly októberben volt.. Amikor a játék még durván félkész volt. Most egy félkész játékot peccselnek szerencsétlenek...

Vagy csak szimplán szarnak a pc-re....mint mondtam PS3-mon semmi gondom nem volt vele.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37360) marilllyo


marilllyo
veterán

Disaster report

Annak aki tud angolul...érdekes cikk a BF4-el kapcsolatban. Nem új...de a gyereknek van 1-2 okos gondolata.

"collapsed under its own weight"

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37361) urbi73 válasza Gyula84 (#37355) üzenetére


urbi73
senior tag

Minden második hsz arról szól hogy , fagy akad stb . Nem a gépünkkel van a baj , a játék xar , megoldás nincsen, már NEM is lesz . Egyik patch sem fog megoldást nyújtani egy xarul kódolt játékon .
Az új patch óta játszhatatlan , max két mappot bír ki , utána fagyás , úgy hogy az egész gépet újra kell indítani .

-

(#37362) eugabesz válasza pohár (#37358) üzenetére


eugabesz
őstag

Nyugodj bele,legközelebb pöcs lesz és mindenki elégedett... :K ;] :P

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#37363) papi99 válasza urbi73 (#37361) üzenetére


papi99
aktív tag

És akkor most van egy "jó" játékom amit kidobtam az ablakon csak mert nem megy a készítők miatt? Dejó...

(#37364) marilllyo válasza urbi73 (#37361) üzenetére


marilllyo
veterán

Hurrá menjünk cs-zni:)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37365) Appa123 válasza papi99 (#37363) üzenetére


Appa123
csendes tag

Pontosan! Fizettél a nagy rakás sz@..ért :D

(#37366) afrojack1


afrojack1
senior tag

melyik a legjobb sniper ? az srr!

SC: Herczku_Death

(#37367) Gyula84 válasza urbi73 (#37361) üzenetére


Gyula84
veterán

nem fagyott meg exe hiba kilépett mintha megnyomtam volna az x gombot jobb felül

(#37366) afrojack1
elvagy magaddal látom :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37368) lotTóni válasza marilllyo (#37319) üzenetére


lotTóni
tag

" SLI kicsit bugos"
Ezt kifejtenéd,ha megkérlek?
Összevetném a CF-el. :B

....two beer or not to be....

(#37369) djculture


djculture
félisten

Megy az osztás rendesen:

Valamit nagyon elszrhattak ha már xboxon is fagy a játék..

[ Szerkesztve ]

(#37370) afrojack1 válasza Gyula84 (#37367) üzenetére


afrojack1
senior tag

miért ez egy normál kérdés volt !! :W
vagy viccnek szántad gyulikám? :DDD :))

djculture a lőjük fél óráig egymást velem is megtörtén fekszik a f@szi lövöm gépfegyverel semmi 2 gránát mellé semmi megint lövöm semmi.
én azt szeretem mikor kiszed valaki ő is meghal mert lelövöm és írja 70 hp maradt :K

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#37371) marilllyo válasza lotTóni (#37368) üzenetére


marilllyo
veterán

Magas beállításokon Sli LAG-ot meg stuttering-et tapasztaltam. Holott az fps-em még bőven a játszható szinten volt.
Ennek oka ...állítólag.. az SLI rendszer és a dx11 közti anomália. Valami lehet benne mert far cry 3-nál is fenn állt a probléma...de megmókoltam, hogy fusson dx9-ben és tükör simán futott utána. Sajnos Battlefield 4 esetében ilyen lehetőség nincs :( .

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37372) Zilko87 válasza marilllyo (#37349) üzenetére


Zilko87
tag

Köszi nekem sokat segítettetek! Adaptív vsync az nvidia driverben, +érzékenység játékon belül így patent nagyon, és nem is fagy ki! Sima Vsyncel olyan mintha késne az egész... :R

(#37373) marilllyo válasza Zilko87 (#37372) üzenetére


marilllyo
veterán

Szívesen :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37374) Gyula84 válasza afrojack1 (#37370) üzenetére


Gyula84
veterán

vicceltem... kérdeztél majd válaszoltál

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37375) afrojack1 válasza Gyula84 (#37374) üzenetére


afrojack1
senior tag

jaaa :DDD :DD :D :)) ;)

SC: Herczku_Death

(#37376) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Hogy lehet változtatni a lézeres célzónak a színét?

Xbox One: bandymnc

(#37377) urbi73 válasza marilllyo (#37364) üzenetére


urbi73
senior tag

Most rakom az MW3 -at , nekem már elegem van ebből a hulladék xar félkész játékból .
Lehet buktam 18 ezret , de tanulópénznek jó volt . Soha nem szabad a megjelenés napján megvenni addig , még nincsen tesztelve stb .

-

(#37378) lotTóni válasza marilllyo (#37371) üzenetére


lotTóni
tag

Nekem CF-nél is beugrik a sluttering,random intervallumokban.Lag ritkábban.de előfordul.Far Cry-ról nem tudok nyilatkozni,de pl.MOH2010-ben,BF3-ban nincs jelen.Vagy csak már megszoktam :DDD

....two beer or not to be....

(#37379) afrojack1 válasza bandi0000 (#37376) üzenetére


afrojack1
senior tag

ezt én is szeretném tudni? :K

SC: Herczku_Death

(#37380) mackosajt


mackosajt
addikt

Ki találkozott már ilyennel:
"ERROR
Origin could not get code (-5ef7ffff): The LSX server didn't respond within the set timeout."

Egyszer, a közeli jövőben lehet ebből az alpha állapotú valamiből egy kiadás előtti majdnem kész játék?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#37381) djculture válasza urbi73 (#37377) üzenetére


djculture
félisten

Titánfallal pedig szerintem ugyanaz lesz. Hiába mondom sok ismerösnek hogy ne szaladjon megvenni várja ki hogy van e vele probléma. Nem én vagyok a hülye, mert ez egy isten játék. :) Hiszem ha látom, ha kijön és nem lesz benne a szokásos probléma hegyek.

[ Szerkesztve ]

(#37382) CsonkaImo válasza bandi0000 (#37376) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Több fajta van, unlock-olni kell. Nem lehet váltani csak ha cseréled.

(#37383) spanglee001 válasza djculture (#37381) üzenetére


spanglee001
addikt

én a bf-ből tanulva előrendeltem a titant is... :K
kipróbáltam a többi hangeszközzel is hogy megy játék, egynél sem fagyott, feloldottam a letiltotakat egyszerre mind, akkor sem volt fagyás :F
viszont azt nem fogom fogom kipróbálni, hogy mantle alatt mitcsinál, mert lehet utánna már nekem sem fog jól menni :))

én csak piros és zöld lézerről tudok.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#37384) Sanci7426


Sanci7426
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni! Nem tudom a Bf4 játékban felvenni a fegyvereket, nem találom, hogy hová van állítva a pick up, vagy mire. Nagyon megköszönöm a segítséget

(#37385) SkyS1gn válasza Sanci7426 (#37384) üzenetére


SkyS1gn
félisten

R hosszan nyomva azthiszem.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37386) jacint78 válasza Sanci7426 (#37384) üzenetére


jacint78
addikt

Tudod mi az a pickup, de nem tudod felvenni a fegyvert? :U Kiírja a játék. Az újratöltés gomb az, akármire is álítottad.

type your text here..

(#37387) Sanci7426 válasza SkyS1gn (#37385) üzenetére


Sanci7426
csendes tag

Köszönöm szépen a segítségedet!

(#37388) Sanci7426 válasza jacint78 (#37386) üzenetére


Sanci7426
csendes tag

Köszi! :)

(#37389) afrojack1


afrojack1
senior tag

Hát ez nagy !! Főleg az eleje az a hang meg minden!! :C :DDD :))
[link]

SC: Herczku_Death

(#37390) Kevin's válasza afrojack1 (#37389) üzenetére


Kevin's
senior tag

Nekem ez a kedvencem :DDD

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#37391) lofagi


lofagi
addikt

Mindig tud valami újat mutatni a játék. Esti rush eredménye. 2. helyezett a pontokból és a SPM 0!!!!!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37392) D.Orion válasza bandi0000 (#37376) üzenetére


D.Orion
veterán

Red és Green van. A green az plusz unlock, 160 kill után kapod meg valamikor, fegyverenként változik kicsit. Battlelog-ban az Unlock menüben tudsz utánanézni minden fegyvernél.

afrojack1: Ezek a skótok vagy walesi srácok nem normálisak. Akcentusból tippelve inkább skót, William Wallace is vicces lehetett ilyen hanggal. :DDD

Algotis: Ctrl+Alt+Del+Kalapács? :(

[ Szerkesztve ]

(#37393) Algotis


Algotis
addikt

Az érzés, mikor már azelőtt kifagy a játék, mielőtt betöltötte volna a pályát..... Felbecsülhetetlen! :W

Androidos Outlookból küldve

(#37394) ingalls


ingalls
senior tag

Rájöttem! A DICE az egész glóbuszt érintő konzervatív szociálpolitikai forradalmat akar végrehajtani, amire eszközül az egyik legnépszerűbb fps játékot alkalmazza, vagyis a mi BF-ünket!
A cél, hogy a férjek, az apák, kevésbé szigeteljék el magukat a közvetlen környezetükből, erősítsék a családi kapcsolatokat, a gyerekeket az értelmes tevékenységek felé fordítsák, a felnőtteket közösségi szinten hasznos, előremozdító jellegű feladatokra indítsák, kimozdítsák őket a társadalmi hátrányként kódolt poszt-adoleszcens színezetű élethelyzetekből. A homo-trollicus-ból újra homo-sociologicus-t teremt!
Mindezt egy nem működőképesre tervezett játék által!
Bár számolhat azzal is, hogy forradalom lesz a vége.

Felelős bácsi! Csókolom, csak azt szeretném kérdezni, hogy mikor fogok tudni játszani a játékommal?

[ Szerkesztve ]

(#37395) pilu85


pilu85
őstag

igazából a motor továbbfejlesztése baromi felesleges volt, 1000 új hibát szült. nekem jobban átláthatóbb a 3 rész... szeretem ezt is de 10ből 7 halálomat nem érzem jogosnak, míg a 3ik részben 10ből 2-3 at. a spawnrenszer kritikán aluli. a 15 éves quake 3 ban megtudták oldani hogy ne oda tegyen a játék aol megszületsz és pukkab alattad a gránát. 10 ől 2 pont a játék. szerencséje van hogy nincs más...s akkor csodálkoznak hogy sokallom a 7ezret a prémiumér. 3 volna a reális de mind1.....

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#37396) afrojack1 válasza Kevin's (#37390) üzenetére


afrojack1
senior tag

Ez is jó

D.Orion ezek hülyék!!

Itt a hang megint 10.57-nél
[link]

SC: Herczku_Death

(#37397) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Érdeklődnék, hogy aki szokott az IRAM szerverre járni, tapasztalt olyat az elmúlt egy-két napban, hogy valami irgalmatlan magas pingértékek jönnek elő. Én most így jártam:

Sehol másutt nem volt ilyen gondom, általában a kedvenc szervereken is 50 alatti a ping, ráadásul a szerverkeresőben megnéztem amerikai szervereket, azoknál is ritkán van olyan ami 250-nél nagyobb értéket jelez.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#37398) Appa123


Appa123
csendes tag

Ember ez a directx error mindjárt felrugom napba a gépet mérgembe... nem igaz nem tudják normálisan megcsinálni végre ezt a játékot 6hónap alatt..... PErsze újra felléptem szerverre 10mp után megint dx error....

[ Szerkesztve ]

(#37399) SkyS1gn válasza Appa123 (#37398) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mantle alatt nincs dx error... de van .exe leállt :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37400) Appa123 válasza SkyS1gn (#37399) üzenetére


Appa123
csendes tag

Az a baj mantle alatt van 30 fps-em full lowon most ultrán dxen 60-70 minimum. Amúgy most dx error kinyomom ( leokézom) utána jön exe hiba.:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.