Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37251) JamesHun


JamesHun
addikt

azért kedves a Dice, hogy hétvégéig amit tönkre vágtak csesztek helyrehozni
remélem lesz dupla xp-s event
jah, de az új SA óta a kedvenc mapjaim fagynak
legalább locker menne, de az is kifagy

SeriesX: JamesSHun

(#37252) D.Orion


D.Orion
veterán

Volt Com Mission-ben ez a jármű elpusztítás. Nem is figyeltem, sikerült összegyűjteni a darabszámot? Most látom Cap Mission van.

[ Szerkesztve ]

(#37253) SkyS1gn válasza D.Orion (#37252) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:N

//miért kapom ezt az üzenetet amikor BF2-t kosárba akarom rakni?

"This promo code does not apply to the items in your cart."

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37254) marilllyo válasza JamesHun (#37251) üzenetére


marilllyo
veterán

Próbáld újrarakni az SA-t .
Olympus módszerét is érdemes kipróbálni .
Milyen programok futnak a háttérben ?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37255) urbi73


urbi73
senior tag

Az SSR61 - után , hogyan lehet megszerezni az utolsó kettő snipert ? Tudom egyszer már leírta valaki de nem találom .

-

(#37256) marilllyo válasza urbi73 (#37255) üzenetére


marilllyo
veterán

A bf3 gépigénye kisebb? Sli-t támogatja? Mert bf4 elég nyögvenyelősen .

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37257) Laraxior válasza urbi73 (#37255) üzenetére


Laraxior
titán

Fy-JS:

Obtain 50 Marksman Ribbons 50/50
Obtain 200 kills with any Sniper rifle 200/200
Obtain 10 Sniper Rifle Ribbons 10/10

Gol Magnum:

Sniper Rifle Ribbon x1
In a round, kill 5 players from the Caspian or Firestorm towers

Hajrá, az FY-JS a legkörülményesebb, leghosszadalmasabb :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37258) papi99 válasza Olympos (#37238) üzenetére


papi99
aktív tag

Nekem úgy fagy le hogy a hang is ismétlődik, nem használ ez se amit ajánlottál! :R

(#37259) Laraxior


Laraxior
titán

Ami camokat kapunk a Firestarter assignmentsért, azok a többi között vannak? Mert nemigen találom :Y

Csak a DPM6 színt látom, ami SA-os.

Van még itt ez az Ink Blotch szín is, ide is assignment van írva, de melyik oldja fel? Mert azok között meg nem találom

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37261) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

250/600 ticket arányból fordult a kör metron és végül 2/0-rá hoztuk a kört :DD
Battlereport

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37262) Laraxior válasza @rglaaf (#37260) üzenetére


Laraxior
titán

Megtellett a friendlisted? :P :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37263) ciry


ciry
őstag

Mekkora jó már, hogy egy másfél órás kanyar vége előtt 2 perccel áll le ez a szar.
A legszebb az, hogy vissza is joinolt igy elbuktam az összes pontot, killt. :R :C

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#37264) Gyula84 válasza Dexter-2000 (#37239) üzenetére


Gyula84
veterán

ki írta neked ezt az infót?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37265) eugabesz válasza Gyula84 (#37264) üzenetére


eugabesz
őstag

Én...mert és és a fiam,szinte mindent tudunk... :K :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#37266) ADAM1337 válasza ciry (#37263) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem hangbeakadásosan merevre szokott fagyni de csak a játék a legutolsó patch óta.
dx11-be van semmi extra dolog nincs bekapcsolva texturán kivül minden lowon van kb.

(#37267) ThePoweR válasza Dexter-2000 (#37239) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Akkor nekem mér nem fagy? :D

(#37268) @rglaaf válasza Laraxior (#37262) üzenetére


@rglaaf
veterán

te miről beszélsz napok óta nem látlak blogon meg pár embert

PSN:BiZzare_0 ️

(#37269) Gyula84 válasza eugabesz (#37265) üzenetére


Gyula84
veterán

tudtam, hogy te voltál :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37270) ciry válasza ADAM1337 (#37266) üzenetére


ciry
őstag

Az se rossz :D
Nekem simán something went wrong vagy you were kicked from the game ami jelentkezik.
Egyszer akadt be a hang meg a kép eddig.
...és még anno a bc2-őt szidtuk, hogy mekkora bughalmaz...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#37271) Laraxior válasza @rglaaf (#37268) üzenetére


Laraxior
titán

Azért kérdezem :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37272) eugabesz válasza ciry (#37270) üzenetére


eugabesz
őstag

Az is volt... ;] :K
Újra tettem a SA-t,meg felfrissítettem a vcredist_x64 -et,nem fogjátok elhinni,de egy egész kört játszottam metro-n.utálom,mint a bűnt,de hajtott a kíváncsiság,hogy fut-e a játék.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#37273) FollowTheORI válasza ThePoweR (#37267) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Te valamit nem jól csinálsz... nincs is meg neked a játék... vagy a Prémium. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37274) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

megint :DDD Sniper vs Jet...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37275) marilllyo


marilllyo
veterán

8.1-en használom... 2 haverom meg win 7-el nyomja. A hivatalos EA fórumot átnyálazva egyedül a Vistára írták, hogy gond lehet de csak a legújabb ATI driver miatt...mert,hogy nem adták ki hivatalosan vistára csak 7-8 ra.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37276) ThePoweR válasza Snip3r_HUN (#37274) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Én múltkor egy csónakot lőttem ki véletlenül. Hárman verették benne. Na modndom jól kisnipeolom belőle a drivert. Aztán valami még szétlőtte én meg a hajót találtam el és 3 kill. Csak pislogtam hogy mit történt. :D

[ Szerkesztve ]

(#37277) Zilko87 válasza Olympos (#37236) üzenetére


Zilko87
tag

Sajnos ugyanúgy fagy az a 4 map a hang mókolástól, legalábbis nálam....

(#37278) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

VSYNC-et kapcsoljátok be hátha segít. :) Állítólag igen. Nekem be van.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37279) @rglaaf


@rglaaf
veterán

na megint dupla xp hiányzott már

PSN:BiZzare_0 ️

(#37280) Gyula84 válasza @rglaaf (#37279) üzenetére


Gyula84
veterán

most miért? :D
idézek
"lassan majd a dupla xp nélküli hétvége lesz az ajándék :D"

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37281) Olympos válasza Dexter-2000 (#37239) üzenetére


Olympos
aktív tag

@Dexter-2000: amit írtam azért írtam, mert megoldotta a problémámat, amit a legutóbbi patch óta kaptam ajándékba.
Ha nekem megoldotta, akkor nem hülyeség.

A Te javaslatodra is rögtön rávághatnám, hogy hülyeség, de gondolom hogy Neked segített.
Már csak azért is mondhatnám ezt, mert a hivatalos gépigényél ajánlottként van fent a Win 8.

Win 8.1-et használok mióta kiadták és nem volt gond vele az utolsó patchig.
De ennek ellenére nem vetem el az ötleted, csak én nem az egész windowst minősítem le, hanem keresem azt, hogy mi volt a más, a különbség a win7 és a win8 között.
- van is különbség a win 7 és win 8 hangkártya vezérlő drivereim között. Lehet, hogy az okozta a gubancot nálam, de nem az egész windows maga.
- az esnlauncher, amit a battlelog webinstaller tesz fel hónapokig jó volt, aztán egy újabb patch után nem ment az 5.1-es füles mikrofonja vagy fél évig; csak akkor működött, ha 4.0-ra állítottam át a hangrendszerem.
Aztán ez megint jó lett egy újabb battlelog patch után, ami egy újabb esn-t hozott.
Összetettebb a probléma, nem lehet csak úgy ráhúzni arra, hogy win 8 és pl. mondjuk csak az nvidia/amd a rossz, stb....

De ez csak egy vélemény, tiszteletben tartom a Tied, Te is tegyél úgy!

[ Szerkesztve ]

(#37283) pohár válasza Laraxior (#37257) üzenetére


pohár
félisten

a Golt beadja elvileg úgy is, ha a tornyot robbantod fel, és ha vannak rajta 5-en... :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37284) Ybron


Ybron
senior tag

Ezt a PERFECT LANDING assignments-et ugye nem kötelező SA pályán megcsinálni, itt csak a Get a kill-streak of 10 in a round gondolok, mert ugye a többit részét hogy játsszak 10 órát meg azt nyilván SA mapo-on kell kivitelezni. Csak azért érdekel mert ugye a PHANTOM PROSPECT nem volt kötelező CR-es pályán kivitelezni, meg ugye ott sem volt kötelező az 5 kill streak, meg a suavos kill.

[ Szerkesztve ]

(#37285) huby80 válasza Olympos (#37281) üzenetére


huby80
senior tag

Addig próbálgattam amiket ajánlottál ,hogy ma még nem volt fagyásom és kb. 2 orát játszottam ! Igazábol nem tudom mi segített de valami bevált !!! :)

De ha esetleg ujra elkezdek fagyni akkor is értékelem a segitség nyujtásodat amit itt nyujtasz mindenkinek :R :R

[ Szerkesztve ]

(#37286) ThePoweR válasza Ybron (#37284) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Abba a körbe kell legyen 10 killstreaked. Szal muszáj SA mapon csinálni mert a többi része oda szól.

[ Szerkesztve ]

(#37287) marilllyo


marilllyo
veterán

Én metrón csináltam egy 12-es kill streak-ot sniperrel. Nem adta be:D...morcos is voltam:D

Ismét összefoglaltam és kiegészítettem.

Ebből a topicból szerzett információk alapján :
1: Directx update legalább 2 embernek segített. Microsoft honlapjáról letölthető a legfrissebb (dxwebsetup)
2: Valaki nemrég írta ,hogy butított a grafikai beállításokon és megjavult.
3: Olyanra is emlékszem, hogy valaki kipucolta a registry-t és voilá .
4: Vga driver downgrade legalább 2 játékosnak bevált . Ha régebbi van akkor meg update. Bár szvsz.ha elkezdték a mantle miatt drivert mókolni akkor sztem bukó.
5: 2/3 usernek bejött a win reinstall.
6: Punkbuster update. www.evenbalance.com
8: Vcredist_x64 felfrissítése
9: Akinek 4 giga ramja van.. Megpróbálnék kölcsön kérni egy 4 gigás modult próba képpen. A játéknak kell a 8 giga ram. Minden update-al magasabb a gépigény. Egy embernek megoldotta a problémát (nekem ).
10: S.A. újratelepítése
11: A matchmaking rendszert egyelőre ne használjuk (E.A. szerint okozhat fagyást) keressünk szervert a szerverkeresőből.
12: Vezérlőpult / Eszközkezelő / Hang, videó- és játékvezérlők / Letilt minden, ami nem kell a BF4-hez. + Óra mellett Lejátszóeszközök / Letilt minden, ami nem kell a BF4-hez. (1 ember)
13: MSI Afterburner kikapcsolása(+minden third party program ami nem létszükség a bf4-hez. Plusz csítek is :DDD (1 ember)
14: CPU parking is okozhat fagyást. Külföldi fórumok szerint...bf4 nem kezeli rendesen. Nehézkesen éleszti fel. Sokan FPS növekedést tapasztaltak a kikapcsolása után....nem tudom, hogy köze lehet e a fagyáshoz. Ha valakit érdekel elmondom neki a folyamatot.
Ati vs. Nvidia... Én nem hiszek benne.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37288) @rglaaf


@rglaaf
veterán

1078 óra játék ez nooormális? mi élete van ennek[link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#37290) huby80 válasza @rglaaf (#37288) üzenetére


huby80
senior tag

Napi 8 orát nyomja :)ha van lové biztos nem dolgozik suliba nem jár !! mit tud csinálni egésznap csóri gyerek :D :D

(#37291) eszakas válasza marilllyo (#37287) üzenetére


eszakas
senior tag

A virtuális memória mérete sem kihagyandó. Ha nincs elég hely a vinyón akkor is fagyás lehet a vége.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#37292) ciry válasza Snip3r_HUN (#37274) üzenetére


ciry
őstag

LOL kemény :)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#37293) pils00 válasza @rglaaf (#37288) üzenetére


pils00
tag

Biztos nem heti hat nap tizenkétóra meló mellett nyomja. :D

[ Szerkesztve ]

(#37294) marilllyo válasza eszakas (#37291) üzenetére


marilllyo
veterán

Jogos...teljes mértékben igazad van. Itt egyelőre azokat foglaltam össze amit Ti írtatok,(Kb 50-60 oldalt lapoztam vissza) hogy javulást hozott a játékban. Az mondjuk biztos, hogy a virtuális meghajtó teljes kikapcsolása...-függetlenül attól, hogy mennyi memóra van a gépben- egyértelműen több probléma okozója lehet.

(#37288) VAN der BOSS: A top fegyverei is durvák...Glockkal ölte a legtöbbet..

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37295) eugabesz válasza marilllyo (#37287) üzenetére


eugabesz
őstag

Ezzel egyetlen probléma van,kedves topik-társam...(nagyra értékelem a segítséged,de tényleg!)
Egy ilyen leírásnak ebből kellene állnia:

1.Regisztrálsz a Origin nevű programba.
2.Beírod a kódot a megfelelő helyre és vársz türelmesen,amíg a játékot letölti és telepíti.
3.Kattints a "bf4" ikonra az asztalon.
4.A böngészőben válaszd a neked megfelelő játékmódot.
5.Kattints a "join" gombra és élvezd a játékot.

2014-ben ennyinek elégnek kellene lennie,mint leírásnak.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#37296) FollowTheORI válasza eugabesz (#37295) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37297) @rglaaf válasza marilllyo (#37294) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ez a G18 ennyire op lenne?

PSN:BiZzare_0 ️

(#37298) marilllyo válasza eugabesz (#37295) üzenetére


marilllyo
veterán

Én még nem hallottam olyan programról....(játékról meg aztán pláne nem)...ami minden létező számítógépen ilyen játszi könnyedséggel indult volna mint ahogyan azt te leírtad...:) Ma 2014-ben meg aztán pláne nem:D Ez a pc hátránya:( Egyébként a leírás nagyjából stimmel konzol esetén.

(#37297) VAN der BOSS : Annyi, hogy automata...kis minigéppisztoly:) Én kipörgettem a pisztolyokat...nem éreztem op-nak. Alig használták páran.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37299) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Amúgy nem úgy volt hogy az új dlc-vel a rang is növekedik 10 szintet??

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#37300) Kucsek válasza Ybron (#37284) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Szerintem egy körben kell meg csinálni a 10 ölést és a landolást is. Eddig mindig elveszett az "eredmény"ha csak az egyiket csináltam meg. Erre a Firestorm tűnik a legalkalmasabbnak mivel ott nem lehet rombolni a tornyot.
Elsőnek landolni érdemes a tornyon aztán lehet gyúrni a 10 k-s-re .
Kicsit bugos ez a küldetés.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.