Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37601) X Factor válasza eugabesz (#37584) üzenetére


X Factor
addikt

Tudom a játék más, de akár cmd-ből ping paranccsal is lehet gyorsan hozzávetőleges értéket nézni.

Nekem átlag 27-et dobott a szeróra.

Make things work

(#37602) Snip3r_HUN válasza SkyS1gn (#37600) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Én egy komplett squad-ot c4eztem fel a tornyon, hosszú idő után ez volt a legtutibb megoldás ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37603) Laraxior válasza FollowTheORI (#37592) üzenetére


Laraxior
titán

Az a 777Che777 még BF3-ból ismerős, Armored Shielden sokszor találkoztam vele. A másik meg... Sima HMGvel nyomja a tankot, only Transmission.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37604) spanglee001 válasza pohár (#37598) üzenetére


spanglee001
addikt

de mikor ott vagy a toronynál, nefelejts el claymort elhelyezni az első szinten a létránál, tuti halál, kb 2 perc alatt meglessz az 5 kill, nemszép dolog de én sem magamtól találtam ki.
aztán kell a sniper ribbon amit valahol lesből megcsinálsz, legjobb cél a létrán mászó emberke :K
a metro killeket bennt az épületben fogadja el,
valakinek sikerült már a 10 ks és a toronyraszállás? mert nekem valahogy nem megy a 10 ks mindig kiszed valaki.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#37605) raggg válasza glok (#37596) üzenetére


raggg
senior tag

HDD-ről is oké, csak rengeteget fog tölteni.

ragklaatPS

(#37606) FollowTheORI válasza spanglee001 (#37604) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én arra gondoltam azon a ks dolgon, hogy lehet campelni fogok majd egyszer egy tankkal valahol messze és szépen egyenként megölök messziről 10 embert, pl a bázis közeléből.

Talán úgy nem halsz meg hamar. Feltéve persze hogy nincs egy skilles pilóta aki kiszed. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37607) eugabesz válasza X Factor (#37601) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekem 32,de nem is ez a lényeg.Indokolatlanul dobált ki embereket,mert néha felugrott a ping 200 fölöttire és ott már szerver kapcsolat hiba is lehet.Ezt próbáljuk a tesztszerver-el kipróbálni...már ha lesznek rajta,ugye.
(Meg amúgy is az elveszett csomag a lényeges tényező a ping-testnél.)
BC2 -ben is ennél a szolgáltatónál voltunk és kaptunk egy másik szervert,mert sok volt az elveszett csomag.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#37608) Maxdamage válasza FollowTheORI (#37592) üzenetére


Maxdamage
csendes tag

és van is róla egy kis csemege

Az élet egy Bugos tört szerver, ahol az Adminok Lvl 70-80 körül törlik az accountodat, és nem engednek újraregisztrálni.

(#37609) Laraxior válasza Maxdamage (#37608) üzenetére


Laraxior
titán

Ott van a listában APtem32 is... az orosz aki előttem volt M1128 listában :DDD
mihmei a másik tankos... vannak itt azért ranglistás nevek, aztán melyik csaló melyik nem...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37610) pohár válasza spanglee001 (#37604) üzenetére


pohár
félisten

nem is hülyeség... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37611) Dzsabba


Dzsabba
aktív tag

Nem tudjátok,hogy van arra esélyem,hogy vissza kapjam ennek a rakás sz**nak az árát?

(#37612) Laraxior válasza Dzsabba (#37611) üzenetére


Laraxior
titán

Nincs.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37614) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez az air superiority mód...a legnagyobb baromság....semmi esélyed kezdőként a kiunlockolt jet-ek ellen.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37615) csab1 válasza glok (#37543) üzenetére


csab1
csendes tag

Nekem a fent említett procim volt egészen egy hónappal ezelőttig. Durva fps dropjaim voltak miatta, szóval nem ajánlom...Főleg nem 64 fős szervereken.
Ez volt a konfig akkor: i3-3220, amd 7850, 8Gb 1600Mhz

(#37616) Dzsabba válasza Laraxior (#37612) üzenetére


Dzsabba
aktív tag

Gondolom,akkor arra is ez a válasz,hogy van-e esélye annak,hogy valaha is kifogják-e javítani a rengeteg hálózati,grafikai hibát vagy ,hogy van-e esély arra hogy tesznek valamit a cheaterek ellen.

(#37617) #41133696


#41133696
törölt tag

A bázison vagy anyahajókon lévő AA cuccba hogyan lehet "beszállni" ?

(#37618) SkyS1gn válasza #41133696 (#37617) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Automata, ha be van spottolva az ellenséges légitalicska, elkezdi lőni.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37619) Allien válasza Maxdamage (#37608) üzenetére


Allien
veterán

Akkor ez csíter? Látja az ÖSSZES játékost. :((( Ezért van az, hogy helyzeti előnyöm lenne, erre rám fordul a csírakecseg, oszt egy lövésből hanyatt vág. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#37620) Snip3r_HUN válasza #41133696 (#37617) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem lehet, azt a "gép" irányítja, magától lő.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37621) marilllyo válasza Dzsabba (#37616) üzenetére


marilllyo
veterán

Nemrég olvastam egy cikket a cheaterekről meg a bf-ről...azt írták benne, hogy...igazából egyelőre nem indokolt kifejleszteni egy hatékonyabb megoldást a csalók ellen....vagy komolyabb lépéseket tenni ellenük mert....a játék így is fogy szépen. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37622) #41133696


#41133696
törölt tag

Köszi az infót a srácok :R

(#37623) CsonkaImo válasza Dzsabba (#37616) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem sok, valamennyit javítanak még rajta. De így is a 3. DLC jön lassan és ha kint lesz mind, vége is a "támogatásnak". Csalókkal nem fognak jobban foglalkozni.

(#37624) Csaber válasza Snip3r_HUN (#37602) üzenetére


Csaber
senior tag

Én meg tegnap kicsi úszás után sikeresen meg c4-eztem egy hajót :D

(#37625) Dzsabba


Dzsabba
aktív tag

Végül is a singleplayer-el is azt bizonyították,hogy a játékos valójában le van szarva.Oda hánynak az ember elé egy játékot ami csillog villog,de a beltartalom nulla.
Az ilyen okostojásoknak meg el kellene egyszer törni mind a tíz ujját. Utána biztos elgondolkozna,hogy hogyan is akar megélni az emberekből.

(#37626) pohár válasza HeZzZ (#37217) üzenetére


pohár
félisten

csak nem ez a meccs volt az? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37627) kissd01


kissd01
tag

Köszönöm a válaszokat! Sikerült.Még annyit, hogy a 2 dlc-t nem érzékeli.De letölteni nem tudom sehogy.Nincs ilyen opció.Pedig benne kell lennie a bemásolt mappában. Erre vkinek vmi ötlet? :R

(#37628) Svájcinéger válasza raggg (#37577) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azzal legalább nem volt gondom.

Cris99: csak azt nem értem, hogy akkor miért írta ki, hogy 1/5 az első killnél. Amúgy meg a nyamvadt sniper ribbont sem "unlockolta", pedig 10 kill után jár egy, nem ?

Mappa: nincs feloldva.

Marilllyo: köszi. Berakom a kedvencek közé.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#37629) marilllyo válasza Svájcinéger (#37628) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha nagyon nem megy szólj nyugodtan felmegyek veled a szeróra aztán kedvedre lelőhetsz 5x:D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37630) xFLOWEx válasza Maxdamage (#37608) üzenetére


xFLOWEx
tag

wallhack a minimum mivel mindenkit lat, a be nem spotolt enemyket is es repulnek a fejesek iszonyat messzirol mikozben egyfolytaban tuzel a dmr-el...szoval aimhack is van ott szerintem.igazi "pro".. :U

(#37631) sensejke válasza xFLOWEx (#37630) üzenetére


sensejke
aktív tag

Spectator mód volt, azért látszódik mindenki a térképen. Egyszerűen aim-et használ.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#37632) marilllyo


marilllyo
veterán

Cikk a battlefield csalásokról

Érdemes elolvasni...noha nem mai

A makrózás kb annyira elterjedt, hogy lassan az a csoda, ha valaki nem alkalmazza. Lebukási esély nulla. Neten gyönyörű leírások, videók vannak arról, hogyan kell konfigolni, hogy ne legyen a fegyvernek visszarúgása.

Ezek azok akik amikor meglátnak "trütty" és meghaltál ...nem fejlövéssel...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37633) jonnyjoker01 válasza Snip3r_HUN (#37493) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:))

Üdv. Johnny

(#37634) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Bluestacks android próba windows-os netbookon avagy commander app próba :DD (Full screen-ben is megy az alkalmazás)

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37635) yodamester10 válasza marilllyo (#37632) üzenetére


yodamester10
őstag

A battlefield.hu oldalán régebben olvasgattam egy "profi" csapatról akik még ESL-en is használták mert szerintük a macrózás nem csalás.Sajnos már a csapat nevére nem emlékszem,de nagyon jól :F nyomták persze a macróval együtt.Kérdem én ha egy nappaliban egymással szemben ülve 2 frissen telepített bf3,4-el összecsapnánk,akkor az ilyen profi macrós hol lenne?Szégyen,hogy a multi fps ide jutott a neten keresztül.Fiatalabb koromban sokat jártam lanpartikra,de ott soha semmi ilyet nem tapasztaltam,mondjuk ott egyből meg lett volna torolva :DDD de inkább úgy fogalmaznék,hogy mindenkinek a szórakozás volt a fontos,sajna manapság a k/d a lényeg,hogy milyen az adatlap.Én eltörölném,hogy más láthassa a másikét,kevesebb arcoskodás lenne,de a világháló már csak ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#37636) eugabesz válasza kissd01 (#37627) üzenetére


eugabesz
őstag

Azért,mert az nem lett telepítve,így nem is láthatja.Annyi,hogy az Originben nyomsz egy jobb gombot a játékon,aztán játéktulajdonságok és alul ott lesz az összes kiegnek a "borítója",azon is jobb gomb és hátha felajánl valamit...

yodamester10Én tudom,meg itt egy páran,de az nem publikus,mert az egy nagy csapat...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#37637) spanglee001 válasza yodamester10 (#37635) üzenetére


spanglee001
addikt

sőt ne is lenne stat számolás, csak a kör végén win vagy lose és azt se lehessen látni többet.
de még rangot se kellene kijelezni, csak játszol unlockokat kapol ölésért és ennyi.
a sok kis csaló megunná, hogy semmivel nem lesz előrébb, semmi látszatja nincs hogy csal, és keresne más játékot szerintem.

sajna sokszor halok, kifordul a sarkon és "trütty", pedig látom hogy jön, várom is amint az árnyékja látszik már már adom neki, de kijön és trütty. lehet ez pingtől is meg bármitől is de ez így roppant idegesítő.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#37638) Snip3r_HUN válasza Snip3r_HUN (#37634) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

B@szik működni :W

(#37639) aizen92: elindítja az appot a rendszer, előjön a fekete képernyő és kilép. Gyerekcipőben jár még ez a progi windowshoz.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37639) aizen92 válasza Snip3r_HUN (#37634) üzenetére


aizen92
addikt

Várd meg míg betölt. Fekete képernyőt fogsz kapni!

(#37638) Snip3r_HUN: mondtam. :DDD Sajnos nem használja ki még a BÉTA állapotban lévő Bluestacks megfelelően a gép erőforrásait, így sose fog menni. :(

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#37640) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Van valami hír, hogy mikor jön végre a mantle a 7xxx-es szériára is? :)

Megyen!

(#37641) Appa123


Appa123
csendes tag

Win8.1 prom van frissítettem windowst, felrakta dx 11.2-őt. 60-70 fix fps-ről mediumon nőtt 150+ra. Ultrán 1440x900ban 90+ fix. Akinek van win8.1 rtelepítse frissítéseket. Megéri

(#37642) SkyS1gn válasza CptAdamica (#37640) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Már van rá...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37643) marilllyo válasza yodamester10 (#37635) üzenetére


marilllyo
veterán

Ott van a cikkben...epsylon vagy mi...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37644) Tazzz válasza Appa123 (#37641) üzenetére


Tazzz
csendes tag

Sok embernek, pl nekem se... nem is megy a játék 8.1 en:) frisstések után se elötte se.... fagy és kész:)

(#37645) szente


szente
addikt

Ma megvettem magamnak ezt a játékot, de már az első meccs alatt csinálja a hülyeséget.
Egy két perc után kivágja ablakba a játékot, majd vissza teljes képernyőre, de utána már nem érzékeli se az egeret se a billzetet. A játék nem fagy ki, mert a képernyőn attól még történnek a dolgok.
Ez miért lehet?
W7-em van elvileg minden frissítéssel, legújabb béta és nem béta Catalystal is próbáltam.
Bocs, ha jellemző a hiba csak nem szúrtam ki a fórumban a megoldást, de mennék már játszani. :D :B

(#37646) aizen92


aizen92
addikt

Az kicsit vicces, hogy a Commander app szaggat Nexus 7 2013-on , míg 2012-n akadás mentesen megy :DDD. nem értem.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#37647) Dzsabba válasza SkyS1gn (#37642) üzenetére


Dzsabba
aktív tag

Valahol azt olvastam,hogy ez a 14.1/1.6 béta driver még csak az R7,R9-es kártyákkal tudja kihasználni a mantle-t.A többire majd csak ez után jön igazából.
Magam is azt tapasztaltam,hogy a 14.1-el win8.1 alatt egy 7850 2Gb-os kártyával lassult a játék.Sajnos mérni nem tudtam,mert ezzel a driver-el egy monitorozó program sem akart rendesen működni.

(#37648) SkyS1gn válasza Dzsabba (#37647) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azt kérdezted mikor jön... mondom már van, igaz hogy nem a végleges ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37649) Miles válasza ingalls (#37540) üzenetére


Miles
aktív tag

Nem lehet hogy proci vagy vga túlmelegszik?

(#37650) szente válasza szente (#37645) üzenetére


szente
addikt

Akkor senkinek sincs ötlete? :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.