Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37401) papi99 válasza ingalls (#37394) üzenetére


papi99
aktív tag

Az igen grat! :DDD

(#37402) eugabesz válasza pendre54 (#37397) üzenetére


eugabesz
őstag

Írtam az ügyben a szerver szolgáltatójának,mert ez tényleg nem normális már.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#37403) pendre54 válasza eugabesz (#37402) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, mert ez így olyan, mint ha egy Antarktiszi kutatóállomásról próbálnék játszani, 25.000 km-el odébb.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#37404) D.Orion


D.Orion
veterán

Kemény kör volt a ma esti menet is, 5-0. :R

(#37405) kisza25 válasza pendre54 (#37397) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen utóbbi 3nap párperc után ez van :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#37406) pilu85


pilu85
őstag

kemény h gránáttal van a legtöbb mkillem... http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Pilu85HUN/weapons/517006180/pc/#aek-971

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#37407) HeZzZ válasza djculture (#37381) üzenetére


HeZzZ
senior tag

Nem hiszem hogy lesz, totál más játék technikailag. A codos brigád csinálja továbbra is, csak mostmár az ea fennhatósága alatt.

powered by Tiger Lake & GA10x

(#37408) Honzi


Honzi
senior tag

Az új fegyverekre nem lehet battlepackot szerezni?
F2000 és az M60 tegnap lett meg profil
F2000 315 kill
M60 236 kill
Írja játék közben de az oldalon már nem lehet látni.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#37409) Kevin's


Kevin's
senior tag

Én már nem bánom egy db-ig jegelem a játékot úgy is jön a Thief na az atom játék lesz imádom a középkort legalább egy időre lefog kötni :U

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#37410) HeZzZ válasza Kevin's (#37409) üzenetére


HeZzZ
senior tag

mármint a régi időket, hiszen van benne gombos felvonó is :P

powered by Tiger Lake & GA10x

(#37411) pilu85


pilu85
őstag

hali. kérdezném hogy itt nicnsen oylan mint a 3 ban h pl medic-ként dupla lőszerrel indulhassak, vagy nagyobb elgyen a supressing fire???

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#37412) kisza25 válasza pilu85 (#37411) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

olyan nincs, de a commander dobhat le utánpótlást, meg fel is tölthet a kéred tőle :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#37413) pilu85 válasza kisza25 (#37412) üzenetére


pilu85
őstag

hát ez gáz hogy nincs olyan...és amit az elején ki lehet választani akkor az micsoda??? tudod h defender meg ienek...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#37414) Balika23hun válasza pilu85 (#37413) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

hát igen sikerült a perk rendszert is szét cseszniük :(((
a defensive meg a többiek egy lépcsős perk rendszer ami a squad pontokkal nő, ha eléri a csík a legvégét az összes perk aktiválódik, ha mindenki meghal a squad-ból a perk-ek nullázódnak
ez így szép és jó lenne de ez is totál bugos és nem mindig kapod meg egyből az elért perk hasznát ill. ha egy béna squadban vagy az életebe nem jön össze az összes
sztem maradtak volna inkább a 3-ban lévő megoldásnál, az volt a legjobb

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#37415) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#37412) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Na meg a squad teljesítményétől függően is töltődnek lent a squad perkek, és az is tud ammot növelni.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37416) #41133696 válasza Olympos (#37324) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nálam csak a Metrón fagy :)

VGA : Gigabyte GV-R685OC-1GD 1GB GDDR5 DX11

Szerencsére a rendszert nem viszi magával, feladatkezelőből kiléptethető.

(#37417) DeadMeat válasza eugabesz (#37402) üzenetére


DeadMeat
veterán

Kérdezz már rá légyszi a fagyás dolgokra is, hátha van ötletük miért fagyok ki rajtatok. Mennék játszani hozzátok vissza, de így nem megy :(

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#37418) prokxy


prokxy
veterán

Nem úgy volt, h a DLC-k növelésével nő az elérhető rang is?
Tehát CR 110, SA 120, NS 130...Így lenne 150 a max.

Vagy ez csak "kacsa" volt anno?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#37419) lofagi válasza prokxy (#37418) üzenetére


lofagi
addikt

Emiatt vártam én is annyira a DLC-t hogy menjen szépen a növekedés felfelé, de úgy tűnik egyelőre semmi.

IRAM szeróra mennék én is, de sajnos engem is kidobott már azzal az üzenettel,hogy túl magas a pingem, holott általában 30-50-esekre szoktam csak mindig menni, ott még élvezhető a játék.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37420) marilllyo


marilllyo
veterán

Arra lennék kíváncsi, hogy most mi lesz a bf5-el? Gondolom tervben van ...de így szó se lehet róla. Az utolsó dlc ig ráncba kell szedjék. Vagy... Mindenki várja a megoldást a BF4-re ami majd az 5 lesz? Csak nem lesz pofájuk kiadni egyelőre...

Egyszer egy laptopokat értékesítő weboldal főoldalán olvastam... " megérkeztek hozzánk az új ..nem szériahibás asus notebookok

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37421) prokxy válasza lofagi (#37419) üzenetére


prokxy
veterán

Jaja, IRAM-ról engem is kivágtak párszor, majd ha jó lesz, megy

Tegnapi RUSH király volt, ma ismétlés este?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#37422) steele80 válasza prokxy (#37418) üzenetére


steele80
senior tag

Karácsony körül volt egy twitter bejegyzése valamelyik dice fejesnek, hogy azért 110 a max rank, hogy ezzel se ösztönözzék a csalókat a játékban, mivel okafogyottá válik a csalás a gyors kimaxolás miatt.

(#37423) lofagi válasza marilllyo (#37420) üzenetére


lofagi
addikt

Nem lesz pofájuk? Dehogynem! Ezeknek nem sül le a képükről a bőr, lehúzzanak téged anyagilag - ezt most nyugodtan lehet annak is mondani lassan - az meg lesz. Bekamuznak megint egy csomó sztorit, hogy így lesz jó a BF5 meg úgy, meg tanultak az esetből, meg nem adják ki idő előtt, aztán megint lesz a nagy csicskalángos az arcba. De meg is érdemeljük akik megvesszük. Nyilván, ha nem venné meg senki, nekik se lenne érdekük kiadni.

(#37421) prokxy Jaja jó volt, majd meglátjuk mi lesz még este. :D

(#37422) steele80 Ez szerintem hülyeség, (ezt most arra írom,hogy ha valaki elhiszi, hogy emiatt nem fognak csalni az emberek) egy csaló nem azért csal, hogy meg legyen neki a rank110, ez nem egy mmo, hogy a max lvlen kezdődik csak igazán a játék

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37424) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Én csak heti pár órát tudok játszani, több időm sajnos nincs. Ellenben sok fegyvert szeretnék kipróbálni. Kevés játékkal, ez nem megy. Van e esetleg lehetőség fegyvereket venni , és ha igen, hogyan? :U

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#37425) DeadMeat válasza lofagi (#37423) üzenetére


DeadMeat
veterán

Remélem nekem is lesz áram az este, nem mint tegnap... 9-ig itt ültem a sötétben.. Na jó nem mert lementem inni egy sört, de akkor is. Nem szólt senki, hogy áramszünet lesz :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#37426) steele80 válasza lofagi (#37423) üzenetére


steele80
senior tag

Nem én találtam ki, hanem a dice-osok. Mindazonáltal az valóban igaz, hogy a csalók nem a játékért játszanak, hanem egy e-pénisz statnövelő kényszer hajtja őket a szerverekre. Aztán, hogy ez a 110-el elmúlik vagy sem azt majd meglátjuk, de az biztos, hogy koránt sincs annyi csaló a játékban, mint a 3-ban volt.

(#37427) Algotis


Algotis
addikt

Csak nekem ad ki "viszonylag" kevés szervert a kereső? :U

Androidos Outlookból küldve

(#37428) eugabesz válasza lofagi (#37419) üzenetére


eugabesz
őstag

prokxy, DeadMeat, kisza25, pendre54:Rádobtam egy ticckettet a szolgáltatóra,már este is érződött némi javulás,de fel is vettem a ping-kickert 200-as értékre,hogy ne ugorjon állandóan,remélhetőleg így már lehet normálisan játszani nálunk...a játékosokat sajnos nem tudom lecserélni,azok olyanok amilyenek...(am a Metro továbbra is fagyi.)

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#37429) STC Speed


STC Speed
őstag

Ilyenkor ,dupla xp hétvége alatt,ha rányomok én is 50%-boost-ot akkor az már nem adódik hozzá, ugye?

(#37430) Balika23hun válasza prokxy (#37418) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én is úgy tudtam anno, gondolom ezt is elcseszték vagy szimplán lusták betenni mint a platoon-okat.
A rang növekedés nélkül az xp boost-okat, az eventeket meg kenhetik a hajukra.

(#37420) marilllyo: A bf5 legkorábban 2015 novemberében jönne csak ugye most nem tudni hogy az sw:battlefront-ot adják ki előbb vagy az 5-öt (egyszerre nem hiszem hogy jön). Hiába írták hogy minden projekttel leállnak amíg nincs kijavítva a játék ez sztem egy oltári kamu, jövőév novemberében egy dice játék ki fog jönni (kérdés hogy milyen állapotban).

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#37431) STC Speed


STC Speed
őstag

Még valami,bocsi:)
7850-nél érdemes használni Mantle támogatást?

(#37432) Algotis válasza STC Speed (#37431) üzenetére


Algotis
addikt

Szerintem nem, nálam akad tőle + nem hoz semmi javulást!

Androidos Outlookból küldve

(#37433) afrojack1 válasza STC Speed (#37431) üzenetére


afrojack1
senior tag

Ahogy olvasom a géped konfigját szerintem se mert a mantle azt csinálja hogy van egy 2magos procid stb és egy 290x -ed a mantle kihajtja a vga-t a proci nem, de neked az i5 simán kihajtja a kártyádat!!
Anno

[link]
Itt elmagyarázza 48.57-től a mantle onnan nézd!!!

SC: Herczku_Death

(#37434) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

steam en letőlthető hétvégén a ghost...
kipróbáltam, és érdekes nagyon, hogy nem unják ugyanazt a motort már 6 éve kb..
ja amúgy természetesen egy szar az egész habár ezzel lehet játszani nem úgy mint a bf4 el jelenleg :U (tisztelet a kivételnek)

Szépnapot!

(#37435) STC Speed


STC Speed
őstag

Algotis,Afrojack KÖSZI

(#37436) djculture válasza Dexter-2000 (#37434) üzenetére


djculture
félisten

Tökmindegy a motor, a játékélmény ami számítana.
Titanfall játékban is ős source motor van, semmi sem rombolható a pályán mégis jobban lehet vele szórakozni mint a bf4-el
Legalább is a béta nekem tetszett, csak hát csoda lenne ha nem szrnák el azt is...

[ Szerkesztve ]

(#37437) afrojack1 válasza STC Speed (#37435) üzenetére


afrojack1
senior tag

;) nm

SC: Herczku_Death

(#37438) Winne válasza SkyS1gn (#37194) üzenetére


Winne
nagyúr

Brékó-brékó, nekem most is jól fut azóta is 8-asról 8.1-re frissített verzión. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#37439) afrojack1


afrojack1
senior tag

Ezt a motort se értem mindent rombolsz házakat, csöveket, falakat, folyosókat, lépcsőt mindent de egy kib@szot konténert nem tudsz főleg ha benne van az ellenség! :W
Az csak nekem tünt fel hogy a LAV-val megyek gyorsan a földön és belemegyek a vízbe úgy meg akkad mintha kőnek mennék :W de hogy szépen lelasulna ááá nem!!
Az mbt law az szépen oldalról megy a tanknak és egyszer csak felülről becsapódik :W
Ezért járok TDM-re!! :K

SC: Herczku_Death

(#37440) Gyula84 válasza afrojack1 (#37439) üzenetére


Gyula84
veterán

de az fém a ház fala meg nem nagyon :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37441) D.Orion válasza afrojack1 (#37439) üzenetére


D.Orion
veterán

Igencsak jó poén lenne RPG-vel lyukat ütni a konténerekbe. nem értem, hogy ezt miért nem oldották meg. :(
Vagy egy tankkal eltaposni a konténert.

Persze valamit hagyni kellett a majdani BF5-re is.

[ Szerkesztve ]

(#37442) SkyS1gn válasza afrojack1 (#37439) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mert az MBT LAW így működik.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37443) afrojack1 válasza SkyS1gn (#37442) üzenetére


afrojack1
senior tag

gyula a tank is fém

D.Orion ha nem is rombolni de legalláb haljon má meg ha telelövöm a tankal

Cris99 és a staff löveg az is , de legalább ívesen menne hogy rajta tartod a célon és felülről akkor nem szoltam de nekem olyan ''butitot''

SC: Herczku_Death

(#37444) SkyS1gn válasza afrojack1 (#37443) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az hát... kivetetném a 'csába!

Jöhetne már az a balance patch sok jó dolog van benne nemtudom mit tökölnek 4 hónapja megjelent még semmi balance se volt a DMR-okon kívül...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37445) Gyula84 válasza afrojack1 (#37443) üzenetére


Gyula84
veterán

azt hittem kalapáccsal akarod szétszedni :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37446) Tazzz


Tazzz
csendes tag

Hali

Nekem azon érdekes jelenség áll fent:

Megy a metró 1 körig aztán mapválltás és fagy :)

Minden frissítve van. Driver etc etc... win 8.1 eredeti újratelepítve,
Javítás előttig szépen ment minden:)

Szánalmas amit a dice művel ezzel a játékkal, 2 hete fagy a játék és szarnak bele:)
úgy meg nem fogok játszani megyek egy kört és kell a gépresi...asdasdasd

Kitartást azoknak akik hasonló cipőben járnak... 1 hónap és újra játszhatunk :)

(#37447) gali777 válasza SkyS1gn (#37444) üzenetére


gali777
őstag

Félek én mondjuk attól a balansz patch-től :D Felcserélik véletlenül az értékeket, azt a helit még jobban gyengítik, az AA-nak 2x akkora hatótávot raknak stb stb :D Valamit tuti el fognak cseszni.

(#37448) Balika23hun válasza SkyS1gn (#37442) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

A valóságban pont hogy nem így működik [link] .
Nem fordul rá mint a játékban hanem csak felette robban, gondolom érzékeli a fémtömeget.
A játékban meg vicc ahogy működik szinte minden irányból ráfordul a staff shell meg még inkább.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#37449) afrojack1 válasza Gyula84 (#37445) üzenetére


afrojack1
senior tag

Gyulikám te mindig alkotol :DDD :DD egyszer megnéznélek játék közben mit alkotol (viccekre gondolok) :))

Ám miért nem adják oda patchelve egy pár bf4 fannak hogy tesztelje és megmondja a frankót, de ne olyanoknak hogy cs1.6 grafikával azt mondja hogy k*rva jó játek??! :F

Cris99 : +1 pont

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#37450) SkyS1gn válasza Balika23hun (#37448) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A valóságban....

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.