Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37951) raggg válasza Whysperer (#37946) üzenetére


raggg
senior tag

Egyébként szerintem nem szabad komolyan venni a K/D-t, a Skillt, meg az egyéb hülyeségeket és akkor jól lehet szórakozni; ez nem egy kompetitív multi játék.

...és aki meg a K/D-ra megy amúgy se nagy csapatjátékos jellemzően. Ld. Rush támadóoldalon sniperrel lövöldözőket pl.

ragklaatPS

(#37952) devilinsid3 válasza HeZzZ (#37950) üzenetére


devilinsid3
addikt

de ha megnézed azt amit a COD csinál és amit mostanában művel a bf akkor megint el lehet gondolkodni, hogy melyik a jobb
CODnál tudod mire számíts, a bf meg /most már/ egyre több mindent vesz vagy próbál átvenni a CODból ráadásul csak hitegetnek meg folyamatosan elbasznak valamit egy "javító" patch-el

következő bf-et gondolom már úgy próbálják majd eladni, hogy lesz egy komplettebb emblem rendszer meg "egyedi" célzó (többféle szín/ábra amit magad állítasz be)
még több "lock n shot" fegyver (de az is lehet, hogy elmarad a "lock" része és csak ki kell lőnöd)
medic khm bocsánat assault kap majd valami anti tank/heli fegyvert, mert egyedül még az a kaszt nem veszélyes a járművekre (bár az m320 már majdnem jó erre is)

(#37951) raggg: én odaszoktam figyelni a kd-mra (skill nem érdekel, mert ez attól függ, hogy ki lő le és semmi köze nincs kb. a "reális" skillhez), de a kör közben nem izgat, max utána, hogy azért nem baj, ha szar :D
viszont azok akik pl. csak ülnek AA-vel kezdőn vagy hátulról lövöldöznek egy staff shelles tankkal és még a saját pontjuk környékére sem mernek bemenni, mert ott előfordulhat egy enemy (mert ő foglalni akar), esetleg tetőkről snipereznek azokat leszólom, hogy lehet szar statot összehozni ilyen brutál kemppel
vagy hogy tud valaki pl. kezdőn AA-vel egy 7-5ös kd-t összehozni.. mégis mi szedi ki kezdőn? :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#37953) marilllyo válasza HeZzZ (#37950) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezzel egyetértek...pofátlanság, hogy egy új COD-rész mindig drágább mint minden vele egyidőben megjelenő játék...és ha valaki akkor ők aztán tényleg nem változtattak semmi érdemlegeset...bár szerintem a BF4 újításai is belefértek volna egy nagyobb dlc keretébe a 3-hoz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37954) raggg válasza devilinsid3 (#37952) üzenetére


raggg
senior tag

Ha rajtam múlna én kivenném ezt az egészet, csak score lenne. Mint a Red Orchestrában (legalábbis a régiben, az újjal nem játszottam).

ragklaatPS

(#37955) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

:D

[link]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37956) devilinsid3 válasza raggg (#37954) üzenetére


devilinsid3
addikt

felesleges kivenni, mert nem azon múlik..
aki menni akar, csinálni is akar valamit a körben az fog, aki nem az meg úgyis csak kempelni fog, majd ha leszólod akkor meg te vagy a szar, esetleg ha admin akkor meg banned, mert inzultálod..
még azt szeretem amikor azzal jönnek, hogy "ez csak egy játék mit szólok be" na pont ezért.. ha ez csak egy játék akkor szépen húzza el a belét a pontra és foglaljon vagy játsszon úgy ahogy azt a játékmód megkívánja
nekem senki ne mondja, hogy valakinek az "játékélmény", hogy hátulról lövöldözget staff shellel meg a tetőről szórja a c4et pl. Shanghai-on

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#37957) marilllyo válasza raggg (#37954) üzenetére


marilllyo
veterán

De ez tök egyételmű....sz@r k/d-vel meg skill-el mégis, hogyan lehetne csajozni?!...Nem valami p@ncimágnes már ne is haragudj.. :DDD :DDD :DDD :))

Nem egyszer találkoztam olyannal, hogy pl. rushon amikor kezdtek elgatyázni minket és vesztésre álltunk a jobb játékosok az oldalunkon kiléptek...mert egyre többet kezdtek halni.:(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37958) iMaverick válasza marilllyo (#37957) üzenetére


iMaverick
addikt

De ez tök egyételmű....sz@r k/d-vel meg skill-el mégis, hogyan lehetne csajozni?!...Nem valami p@ncimágnes már ne is haragudj.. :DDD :DDD :DDD :))

Huh ez kemény volt! Majd egyszer buliban rápróbálok egy csajra, mit szól hozzá? ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#37959) marilllyo válasza iMaverick (#37958) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerinted mégis miért van battlelog app telóra?! Hogy a buliba magaddalvihesd és megmutathasd mindenkinek....

F:Szia
L:Szia! Hogy vagy?
F: 100.000 boost nélkül...szerinted?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37960) Svájcinéger válasza morphin (#37942) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Firestormon csináld, ott nem tudják ledönteni a tornyot (a legnagyobbra mássz fel). Én felmentem a 2. szintre, letettem a bacont (csaptam rá 4 tojást :D ), biztos ami biztos alapon egy claymore-t és mikor jöttek foglalni talán B-re, akkor osztottam a fejeseket.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#37961) afrojack1 válasza marilllyo (#37949) üzenetére


afrojack1
senior tag

Este kipróbálom?? ;]
If you know what i mean! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#37962) Whysperer


Whysperer
addikt

Valaki csinálna nekem egy print creen -t hol lehet a cataclysmben bekapcsolni a mantle-t?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#37963) grandegamer válasza Whysperer (#37962) üzenetére


grandegamer
csendes tag

A játékon belűl kell beállítani.
http://gamepod.hu/dl/cnt/2014-01/105425/mantle.jpg
Persze utána újra kell indítani.

(#37964) Whysperer válasza grandegamer (#37963) üzenetére


Whysperer
addikt

Értem köszi nekem nincs ilyen menu pedig amd odallán írtak a hd6000 szériát is és íg ynekem most 5-10 minusz fpsem lett a betaval.!!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#37965) Appa123 válasza Whysperer (#37964) üzenetére


Appa123
csendes tag

Nem ajánlom mantle-t :D nekem 7790-el nagyon durván fps dropol+ kissebb fps-em is. Próbát megér de szerintem elég ratyi.

(#37966) djculture válasza Whysperer (#37964) üzenetére


djculture
félisten

csak a hd7xxx meg r7 r9 széria tudja a mantle api-t..

[ Szerkesztve ]

(#37967) afrojack1


afrojack1
senior tag

Szetintetek érdemes lenne megvenni a premiumot? 9k-ért vagy inkább majd Titanfall-t?

SC: Herczku_Death

(#37968) Honzi válasza Whysperer (#37964) üzenetére


Honzi
senior tag

Már kérdezted és válaszoltak is neked hogy a HD6000 széria nem támogatott.
Nem tudom még is mi változott volna azóta. :U

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#37969) devilinsid3 válasza afrojack1 (#37967) üzenetére


devilinsid3
addikt

te döntesz, de szerintem 6-7eFt-ért is találsz premiumot :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#37970) Whysperer válasza Honzi (#37968) üzenetére


Whysperer
addikt

Semmi azt változott ,hogy felraktam a betat és -10 fpsem lett. Csak ennyi! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#37971) djculture válasza afrojack1 (#37967) üzenetére


djculture
félisten

Egyiket se ... A prémium is lesz nyáron fél áron abba biztos vagyo addigra a hibákat is kigyomlálják. . Titanfall is elég vérszegény produktum szerintem. Engem az első nap felidegelt a bétában a rombolhatóság hiánya. Pálya elemei mögé elbújik az ember és sérthetetlen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#37972) afrojack1 válasza devilinsid3 (#37969) üzenetére


afrojack1
senior tag

Tudom csak elbizonytalanodtam a sok szidás miatt!!

SC: Herczku_Death

(#37973) eugabesz válasza devilinsid3 (#37969) üzenetére


eugabesz
őstag

"Ön dönt,iszik,vagy vezet"...de egyszerre mindhármat ne csinálja,mert baj lesz...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#37974) Algotis


Algotis
addikt

BF4 Grenade Shortcut Kit ingyen tölthető originből, feloldja az összes gránátot! :C

Androidos Outlookból küldve

(#37975) eugabesz


eugabesz
őstag

CTF,Domination,Rush,gyertek tesztelni,mert ha nem dobál ki a magas ping miatt,akkor megtartjuk...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#37976) Algotis


Algotis
addikt

Ezaz, új patch óta akárhova próbálok felmenni, pálya töltése közben kifagy!

EZAZ EA! :R

Androidos Outlookból küldve

(#37977) djculture válasza Algotis (#37976) üzenetére


djculture
félisten

Nézzük a jó oldalát legalább megvan a feloldott gránátod :D

(#37978) Algotis válasza djculture (#37977) üzenetére


Algotis
addikt

Ez így szép és jó, de használni már nem bírom őket... :DDD

jééééé, itt van devilinsid3 :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#37979) djculture válasza Algotis (#37978) üzenetére


djculture
félisten

Legalább nem pocsékolod holmi dobálgatással a kincstári gránátot ... ;]

(#37980) grandegamer válasza Algotis (#37976) üzenetére


grandegamer
csendes tag

Ha van a fő könyvtárban egy user.cfg fájl akkor notepad-al szedd ki belőle a UI.DrawEnable 1 sort és jó lesz.

(#37981) Algotis válasza grandegamer (#37980) üzenetére


Algotis
addikt

Pont most olvastam battlefield.hu-n! :R

Androidos Outlookból küldve

(#37982) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

:DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37983) marilllyo válasza SkyS1gn (#37982) üzenetére


marilllyo
veterán

A legelső embléma? Olyat már láttam...az mit jelent? Csomagvesztést?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#37984) lofagi válasza SkyS1gn (#37982) üzenetére


lofagi
addikt

Ez jóféle, csak a 3 hónapot kell áírni többre! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37985) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Omanon a vihar jöttekor az MG4-en flir optika volt, mikor odaért a vihar nem volt hőkép benne, csak egy sima red dot-ként funkcionált :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37986) Honzi válasza marilllyo (#37983) üzenetére


Honzi
senior tag

:K
Röviden és tömören.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#37987) grandegamer válasza Snip3r_HUN (#37985) üzenetére


grandegamer
csendes tag

Gyakori hiba ennél az optikánál sajnos. Persze ezt sem javítják.

[ Szerkesztve ]

(#37988) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Rubén Santana ‏@antal120 1 hr

DICE Stockholm has confirmed that Dragon's Teeth and Final Stand will be done by DICE LA. These devs made Second Assault

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37989) zack


zack
nagyúr

Szerintem nekem nem is lesz hang. Azóta nincs, amióta felkerült a legújabb patch. Full néma a játék. :(((
Az AMD-vel is a pöcsöm kivan. 14.1 úgy ahogy jó volt, nem volt villódzás, és textúra hibák. Feltettem a 14.2-es új drivert, és szinte játszhatatlan lett a villódzásoktól. Rövidesen tényleg le fogom tenni a játékot végleg, mert csak egyre rosszabb lesz. Telepítés javítását is csináltam, de semmi. Továbbra sincs hang.
Ahogy lesz alternatíva, dobni fogom. A Titanfall sajnos csalódás lenne pár hónapos játék után, tehát ez sem lesz alternatíva. Nagyon egysíkú a játékmenet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37990) devilinsid3 válasza zack (#37989) üzenetére


devilinsid3
addikt

miért nem raksz vissza egy régebbi drivert? :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#37991) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Independent BF4 Feedback Survey for March 2014

Tessék kiélni magatokat :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#37992) DeadMeat válasza SkyS1gn (#37991) üzenetére


DeadMeat
veterán

Kiéltem. Szerintem nem teszik zsebre amit kapnak a community-től ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#37993) sixpak válasza SkyS1gn (#37991) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez a legfontosabb, a többit leszarom. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#37994) zack válasza devilinsid3 (#37990) üzenetére


zack
nagyúr

Vissza fogom rakni a 14.1-et. Elhiheted hogy nem ez a fő problémám. A "nincs hang" dologra viszont lövésem sincs. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37995) devilinsid3 válasza zack (#37994) üzenetére


devilinsid3
addikt

talán tedd vissza pl. a 13.12-t vagy ami jól esik és nézd meg hátha jó lesz valamelyik a hang bug elen.. :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#37996) zack válasza devilinsid3 (#37995) üzenetére


zack
nagyúr

Semmi köze hozzá. :U Mint írtam patch óta ilyen. Nem nyúltam a driverhez akkor még. 14.1-el használtam, amióta kiadta az AMD. Patch fel, és onnantól kezdve néma.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37997) lofagi válasza SkyS1gn (#37991) üzenetére


lofagi
addikt

Már csak az a kérdés,h ebből menntit valósítanak meg. Nagyon jók a kérdések, csak ezt is nehéz eldönteni,h ami az egyiknek buff az a másiknak nerf. Megtalálni az egyensúlyt nem egyszerű. Főleg olyat,ami a sport szerűen játszóknak és a publicolóknak is jó.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37998) giornalista


giornalista
senior tag

:))) jópofa volt ma... tegnap (a United-meccs kapcsán...) jó alaposan beitalioztunk egy régi cimborával, végül is nálunk maradt. reggel felkeltünk, nekiállt melózni a gépen, de átadta, és kérte, hogy mutassam már meg neki ezt a Battlefield 4-et.

Lancang Dam, conquest large, deploy, ACW-R, foglaljuk az E pontot, egy sniper szaladt el előttem, utánamentem, és elkezdtem lőni :D lövöm, lövöm, már majdnem kiürült a tár, szó szerint, mire az ugra-bugráló sniper megfordult és pisztollyal leszedett :D

a haverom nem értette, hát, mondom, tessék, kíváncsi voltál, hogy milyen, íme :D

és nem túlzok, persze volt visszafelé is, arra is felhívtam a figyelmét. nem állítom, hogy mind a 20 töltény talált, de rajta volt a célkeresztem, kaptam is a hitreget, és ugye 4-nek (NÉGYNEK) elégnek kellett volna lennie ahhoz, hogy végezzen a rohadékkal... nem így lett :)

aztán jót smoke+IRNV-ztünk a metrón, az haláli, komolyan mondom. öröm nézni, ahogy az ajtókban állók tanácstalanul ugrálnak a füstön átrepülő zuhatag elől... :)))

(#37999) SkyS1gn válasza lofagi (#37997) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ezt ilyen állapotában nem lehet komolyan venni :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#38000) Snip3r_HUN válasza zack (#37989) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A 14.2 gyakorlatilag csak azoknak lett jó akiknek R szériás radeonjuk van.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.