Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#372) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Pár dolog ami nem tetszett így a videóról gyorsba:
-orosz sniper copy bf3
-jeep modell, hang, animáció copy from bf3
-kés animáció copy from bf3
-amikor leszedik a deszkákat az ablakból és lenéz előre ott az a fehér teherautó copy bf3
-még mindíg túl scriptes (bár fejlesztők szerint a 3-hoz képest itt MP féle szabadságot ígérnek)
-egy jármű ki-beszállás animációt megnéztem volna, legalább SP-ben

Fel nem fogom ezek nem is hatalmas nagy változások lennének lecserélni egy hangot vagy egy skin-t, esetleg egy pár új kés animációt berakni....

Ami tetszett:
-grafika superb, brutális, végre normálisan néz ki a víz
-supression effekt kivéve
-rombolhatóság (specifikusan ebben nem sokat látni, de reménykedem egy bc2-féle megoldással bf3 részletességben.)
-a spottoláskor úgytűnik elfelejthetjük a folyamatos Q nyomogatást, érdekes megoldásnak tűnik ez a mutogatás, de a fő az hogy legalább 0,5-1mp várakozás lesz 2 spot között míg a 3-ban nyomkodhattad folyton.
-2 különböző scope egyidejű használata, ez multiban jó lehetőségeket adna, közelharcra és távolra is fel lehetne szerelkezni
- az UI eléggé bejön, egyszerű, nem csicsás, kicsit bc2-re hajaz a rajzolata
-írányítható squadtársak?! amit fentebb említettem spotolás hatására a helikopter és a csapat is a kijelölt célpontokat kezdte támadni most egy csak utasítás vagy egybekötve a spottingal nemtudom

(#371) Sondi1986 :K

(#368) killer095 Bár 99% hogy meg fogom venni, nem sietem el, kivárom majd a jó előrendelői extrákat hol, merre, milyen áron lesz.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.