Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) tixem válasza SkyS1gn (#12599) üzenetére


tixem
addikt

gesztesi wins

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#12602) Plezs21 válasza SkyS1gn (#12599) üzenetére


Plezs21
tag

LOL +1 :Y

[ Szerkesztve ]

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#12603) pohár válasza SkyS1gn (#12599) üzenetére


pohár
félisten

na nem mondod? ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12604) huby80 válasza pohár (#12603) üzenetére


huby80
senior tag

Na de most szóltak! :)

(#12605) ingalls válasza SkyS1gn (#12599) üzenetére


ingalls
senior tag

Ha már offolunk, akkor az ő javítása, akkor -1. A Te hibád súlyos, az ővé nem hiba, csak ilyen az online stílus. Ő tudna nagybetűvel, írásjellel írni, Te meg valószínűleg nem tetted belsővé annak idején a magyar nyelv szabályait. Ez persze azért inkább a gyerekszoba okolható, nem Te.

pohár: Jó, hogy vagytok itt páran, akik tudtok magyarul.

(#12606) pohár válasza huby80 (#12604) üzenetére


pohár
félisten

úgy úgy :D

amúgy elvileg UK-ben 31-én jelenik a játék, nem úgy van, hogy egész Európában november 1. a megjelenés napja?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12607) R3laX


R3laX
addikt

Úgy látszik ez ilyen nap, Itt is vannak bajok :D .

(#12608) Def26 válasza ingalls (#12605) üzenetére


Def26
félisten

Ilyen még a muszály és a lessz is. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12609) SkyS1gn válasza ingalls (#12605) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha a stílus egy egyéni vonás, akkor nekem ez az "online stílusom" :DDD

Te mondtad! ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12610) pohár válasza Def26 (#12608) üzenetére


pohár
félisten

utánna :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12611) TechArtist válasza pohár (#12610) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Az összes ugyan-nal kezdődő ilyen még, falra mászom tőle, hogy a többség külön írja őket. Brrrr........... Ugyanolyan, ugyanaz, ugyanott stb. k**vára egybe kell őket írni! :D Másik a voltam a 'boltba', a boltban voltál te szerencsétlen. Maximum bementél a boltba, és voltál a boltban. Váááá.... :D Az élet nagy problémái. :DDD :DD Végre kicsit kiélhettem a grammar nazi-ságom. :C

[ Szerkesztve ]

(#12612) SVLaller


SVLaller
senior tag

látszik hogy uborkaszezon van és még majdnem 2 hét :D

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#12613) R3laX válasza TechArtist (#12611) üzenetére


R3laX
addikt

(#12614) SkyS1gn válasza TechArtist (#12611) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Falun bótba, rendicsek? :K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12615) Madn!ght válasza SkyS1gn (#12614) üzenetére


Madn!ght
addikt

Pesten meg közértben. :Đ

(#12616) Def26: :W :DDD

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#12616) Def26 válasza Madn!ght (#12615) üzenetére


Def26
félisten

Nálunk Felcsúton meg 'stadionban. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12617) Plezs21 válasza Def26 (#12616) üzenetére


Plezs21
tag

Búúúúúúúúúúúúúúúúúúúú Felcsút :D

Asszem miután egy kör rush alatt négyszer haltam meg úgy, hogy a szembejövő ellen úgy lőtt le, hogy kb. 3 másodperce már fedezékben voltam, bátran kijelenthetem, hogy faszom bele. :D Várom a javított netkódot inkább.

[ Szerkesztve ]

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#12618) Laraxior


Laraxior
titán

Ez jó lesz, ahhoz, hogy tudjak gamelni "amerikaiként"? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12619) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Írták egy páran, hogy Win8 alatt gyorsabb a játék, mint Win 7 alatt. Nekem Nvidia karim van, így is van értelme felpakolni a Win 8 at? Úgy értem, AMD karin jönnek csak ki bizonyos ficsörök. :U

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#12620) emiki6


emiki6
veterán

Lara: ez volna a BF4 Prémium 576-ban amit keresel?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12621) Laraxior válasza emiki6 (#12620) üzenetére


Laraxior
titán

:D Elő is rendeltem, bár jó drága, a CDG-nél 9500, de mindegy, személyes átvétel a biztos :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12622) lofagi válasza AMATŐR (#12619) üzenetére


lofagi
addikt

a win8 feltelepítésével nyert plusz fps-eket függetlenek a kártyádtól, így nyugodtan felteheted, ha szeretnél nyerni pár +fpst "ingyen"

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12623) AMATŐR válasza lofagi (#12622) üzenetére


AMATŐR
őstag

ha szeretnél nyerni pár +fpst "ingyen" :D Az mindig jól jön!

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#12624) emiki6 válasza Laraxior (#12621) üzenetére


emiki6
veterán

xD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12625) Laraxior válasza AMATŐR (#12623) üzenetére


Laraxior
titán

Melyik verziód van? Mert olvasgatom a "bolt" hozzászólásait, de eléggé problémásnak állítják be az összes verziót :W Legalábbis én nem mertem belevágni :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12626) pohár válasza Laraxior (#12621) üzenetére


pohár
félisten

vagy 31-én kapsz egy kódot 8000-ért, mint én :)) :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12627) Laraxior válasza pohár (#12626) üzenetére


Laraxior
titán

Only retail :P :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12628) AMATŐR válasza Laraxior (#12625) üzenetére


AMATŐR
őstag

Professional. Most kezdtem én is olvasgatni , de sokan panaszkodnak, így lehet várok vele egy kicsit. :F

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#12629) redingitell válasza Laraxior (#12627) üzenetére


redingitell
senior tag

Az aprón van olcsóbban is. Pl itt

(#12630) pohár válasza Laraxior (#12627) üzenetére


pohár
félisten

BF3-hoz is kódot vettem inkább, most az a doboz tényleg felesleges amit adnak hozzá, a Deluxe-hoz járó fém már annál inkább kell :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12631) TechArtist válasza Laraxior (#12625) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Szedd le a 8.1-et, regisztráld skype-on, (ingyen) azt' kész, hibátlanul működik. (Kulcs is van ingyen.)

[ Szerkesztve ]

(#12632) Pietrosz válasza AMATŐR (#12619) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nekem konkrétan játszhatatlan volt a beta win7 alatt, hiába jöttek rá patchek is. Win8 alatt simán ment. Én azért megvárnám a véglegest, aztán ha kevés az fps, csak akkor váltanék 8-ra.

(#12633) lofagi válasza Pietrosz (#12632) üzenetére


lofagi
addikt

Én meg azt mondom,hogy előbb vagy utóbb úgy is váltani kell, mert az új játékok mind arra lesznek optimalizálva, így volt ez eddig is. Most még van egy bő hét míg meg is tudná szokni, idő is lenne szépen belakni, inkább most szenvedjen a hozzászokással, ami mellesleg pikk-pakk meg van, mint, hogy:

-nem jössz jásztani?
-ááá, nem, win8at lepítek

de mind1 nekem, azért nem véletlen írták az ajánlott gépigényhez sem azt, hogy win8 oprendszer

arról nem is beszélve, hogy win8.1 már sokkal barátságosabb

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12634) emiki6 válasza TechArtist (#12631) üzenetére


emiki6
veterán

Bár működik, de szerintem ez pü téma :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12635) csibe1 válasza redingitell (#12629) üzenetére


csibe1
addikt

"Eladó a címben emlitett Windows 8.1 pro eredeti termék kulcs,nem kell windows 8-t telepíteni előbb !"

Akkor ez az a verzió, amelyiknél hangosan kimondod a serialt háromszor (szigorúan Kelet felé fordulva);
és már kész is a telepítés? ;] :DDD
Érdekes leírás amúgy, a hirdetés meg pláne. :U

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#12636) Laraxior válasza csibe1 (#12635) üzenetére


Laraxior
titán

debreceni, tehát személyesen meg tudnám oldani, de sok volt most a szoftvervásárlás, egyelőre marad a Win7. 23k lesz a BF4, úgyhogy elég.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12637) zzola válasza csibe1 (#12635) üzenetére


zzola
félisten

Ennél van sokkal olcsóbb ajánlat is és megbízható...

(#12638) Dr.FantastiK válasza SkyS1gn (#12517) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

:D ez joo.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#12639) csibe1 válasza Laraxior (#12636) üzenetére


csibe1
addikt

Nem mondtam, hogy vedd meg. :)
Inkább azért írtam, mert kissé fura a hirdetés.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#12640) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Kell a nyócpontegy :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#12641) r-chee


r-chee
őstag

....Nyomtam egy tesztet BF3-ban. Win7 SATA3-as SSD-n, Win8.1 pedig SATA3-as HDD-n (7500rpm). Felbontás: 1680x1050. Azonos beállítások. Pálya: Operation Riverside. 6 ponton adott irányba/pontra nézve, felírva az fps értékeket semmi különbség nincs a két oprendszer között.

Kíváncsi vagyok, hogy Win8.1-nél csak reklámszöveg lesz-e a több fps BF4 esetén, avagy nem.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12642) DjDanee87 válasza r-chee (#12641) üzenetére


DjDanee87
addikt

De ezt ne BF3ban, hanem BF4ben próbáld majd meg :P

(#12643) Laraxior válasza Norb3rto (#12640) üzenetére


Laraxior
titán

Jól éreztem én még, hogy várni kell azzal a Win7 cserével. Majd jövőre visszatérek az ötlethez, addig kísérletezgessenek vele :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12644) Colos1 válasza r-chee (#12641) üzenetére


Colos1
őstag

Van különbség, mert DX11 vs. DX11.1, illetve a Win8 állítólag hatékonyabban kezeli a többmagos CPU -kat.

A különbség mértéke az, ami kérdéses. Volt olyan, akinek megtáltosodott, és volt, akinek csak pár FPS -t változott pozitívan.

Ez a beta volt... Majd a véglegesnél kiderül ;)

Erről jut eszembe. Az öcsém feltette Win8.1 -et, csinálok nála néhány CPU bench -et, hogy valóban hatékonyabb-e.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#12645) emiki6 válasza Laraxior (#12643) üzenetére


emiki6
veterán

Akkor olvasd el még egyszer a cikket! :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12646) Laraxior válasza emiki6 (#12645) üzenetére


Laraxior
titán

Jajistenments. Megszokott jól belakott Win7-em, eszemben sincsen lecserélni +5 FPS-ért. Majd ha már ez a végét járja, sok szemét lesz rajta, meg úgyis reinstall következik, akkor esetleg.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12647) zack válasza Laraxior (#12646) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem ez most amúgy is esedékes lesz...Érkezik egy Sound Blaster Zx, és egy 280X OC is, így a telepítést nem fogom megúszni, ami már 8.1 lesz. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12648) Def26 válasza zack (#12647) üzenetére


Def26
félisten

280x oc milyen márka lesz?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12649) Laraxior válasza zack (#12647) üzenetére


Laraxior
titán

Na mirosseb, jössz BF4-ezni? Reméljük ez hosszabb karrier lesz mint a 3. rész :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12650) emiki6 válasza zack (#12647) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem az alaplap volt az indok. :P

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.