Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) Roleegsi


Roleegsi
tag

Sziasztok.

A grafika az már végleges? Mármint amit a Beta-ban láttunk? Mert én nem sok különbséget látok a 3 és a 4 között... :S

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#12052) @rglaaf válasza Roleegsi (#12051) üzenetére


@rglaaf
veterán

kitudja? a beta egy fél éves build volt legalább

PSN:BiZzare_0 ️

(#12053) blaca83 válasza Roleegsi (#12051) üzenetére


blaca83
őstag

Remélem nem..!

Elvileg a bétánál jobbnak kell lennie a véglegesnek. :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12054) zzola válasza @rglaaf (#12052) üzenetére


zzola
félisten

Ezt mire alapozod?

(#12055) Laraxior válasza Roleegsi (#12051) üzenetére


Laraxior
titán

Nem hinném, biztos lesz még rátolva valami, vagy legalább az erdős, fás részek megdobják, ilyen városi mapon nem sokat lehet cicomázni.
Tegnap kipróbáltam Ultrán, simán futott úgy is 30FPS-el minimum :DDD Persze, ahhoz kellene még egy VGA :O Ezen a mapon nem is tapasztaltam sok különbséget, majd a véglegesben ránézek újra.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12056) Plezs21 válasza Roleegsi (#12051) üzenetére


Plezs21
tag

Meg nem is értem. Mire akarsz egetverő különbséget? Ha Crysis 3-as grafot akarsz 64 fő játszó online játékossal akkor kérd el a NASA számítógép állományát mert az életben nem lesz olyan gépe még a DICE-nak sem ami képes lenne futtatni.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#12057) Plezs21 válasza zzola (#12054) üzenetére


Plezs21
tag

Nyilatkozatok?

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#12058) SkyS1gn válasza @rglaaf (#12052) üzenetére


SkyS1gn
félisten

E3-nál idősebb volt mert ott meg az alphában sem volt zászlóközelben húzócsík... olyan július - augusztusi build lehetett.

Csak én látom akkor sokkal szebbnek mint a 3?
Már a víz önmagában is messze szebb, meg regagál mindenre ami belepotyog, aztán itt nincs vihar :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12059) gali777 válasza SkyS1gn (#12058) üzenetére


gali777
őstag

Szerintem is szebb, jobb csak úgy tűnik most divat lett fikázni.

(#12060) biggamer válasza R3laX (#12050) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi ... mert én csak az egészre voltam kíváncsi egyben : " Hi ... szerintetek mikor fogják kidobni a gamét az összes kiegészítővel ???
Amilyen a Battlefield 3 Premium Edition volt. "
Akkor várunk.

Neoteric köszi.

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#12061) LamaCube válasza SkyS1gn (#12058) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem a városi mapok főleg ilyen toronyházaknál nem mérvadóak grafikai szempontból. Pl. bf3-ba a Ziba tower lett volna a béta annak idején, akkor lett volna fika.
Nekem se tetszett ez a map. A hangok meg egyenesen katasztrófák, nekem ez a legnagyobb csalódás.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12062) Plezs21 válasza SkyS1gn (#12058) üzenetére


Plezs21
tag

Színek. Az embereknek ez furcsa.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#12063) SkyS1gn válasza LamaCube (#12061) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az igaz hogy a természetben tud nagyot villanntani egy motor!

Map bejött, nem a kedvencem, de semmi gond nincs vele magasan veri a 3 akármelyik alap mapját!

Főleg a béta metrot.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12064) @rglaaf válasza SkyS1gn (#12063) üzenetére


@rglaaf
veterán

szerintem a bf3 alap mapok közűl 3-4 kapásból jobb ennél a mapnál okés a metro kivehetjük
Caspian Border
Operation Firestorm
Damavand Peak
Kharg Island

ezek szerintem simán lenyomják sánghájt:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#12065) F e Z o


F e Z o
veterán

Az vajon miért van, hogy ha elkezdene frissíteni a BF4 beta, félpercig semmi majd dob egy hibaüzenetet, hogy letöltési hiba, próbálkozzak később. :W Ma 4x próbáltam frissíteni, mégse sikerül. :(

H2O über alles!

(#12066) Laraxior válasza F e Z o (#12065) üzenetére


Laraxior
titán

Talán, mert nincs már beta :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12067) F e Z o válasza Laraxior (#12066) üzenetére


F e Z o
veterán

Köszi!

H2O über alles!

(#12068) huby80 válasza SkyS1gn (#12063) üzenetére


huby80
senior tag

Szerintem is sokkal szebb lett mint a BF3 !! A fegyverek meg rendes gyönyörüek lettek.... Látom a fejlödést nem ugy mint a Cod-ba illetve ott is látom csak visszafelé. :C

(#12069) beers válasza @rglaaf (#12064) üzenetére


beers
addikt

Ezeket én is szeretem, de nálam a favorit a Kharg Island!
Az esetek 90%-ban ezen játszok:)!

A 4-ben úgy látom a Paracel Storm és a Golmud Railway fekszik majd nekem legjobban!

A jó öreg El Alameinhez ezek hasonlítanak legjobban :)!

M&N

(#12070) lofagi válasza F e Z o (#12065) üzenetére


lofagi
addikt

Off: Röpke 6 óra késésbe vagy.

A grafikához annyit fűznék hozzá,h igen első blikkre az ember talán nem vesz észre akkora nagy különbséget,mint mondjuk anno a bc2 után a 3-rá való váltáskor. Viszont ha jobban körülnéz akkor már észre lehet venni. Fegyverek kidolgozása, katonák mozgása, víz, dinamikus füst, üvegszilánkok, egyre több rombolható tereptárgy. Lcd kijelzők mindenhol. Hatalmas por a rombolás után,sok kis apró dolog amit mind számol,megjelenít. Ezek az apróságok mind-mind erősen hozzá tesznek a játék élményéhez. Azt pedig nem szabad elfelejteni,h az ördög a részletekben rejlik. Azt mondom,h igen is komoly változás van a grafikában még akkor is,ha ez sokaknak kérdéses.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12071) Malachi válasza lofagi (#12070) üzenetére


Malachi
addikt

hát, meg ne felejtsük el, hogy élt az egész pálya, a város. fényreklámok, mozog minden, törik, borul, szakad, repül. nekem ez mutatta a legnagyobb fejlődést. a teljesben már a falakon se lehet majd átlőni, és akkor hibátlan lesz.

(#12072) lofagi válasza Malachi (#12071) üzenetére


lofagi
addikt

Mondjuk én nagyon hiányolom azt,h kevés az a tárgy ahol át tudsz lőni, nekem egyik legnagyobb feelingem volt cs 1.6ban simán kiszedtél embereket falon keresztül. Mondjuk volt egy esetem. Obliteration, a kínai oldal utolsó lerakónál pont le akarták tenni a bombát és azon a vékony falon keresztül eleresztettem egy tárat és sikerült kiszedni a plántálót. Ezek óriási feelingek, legalábbis nekem.

Más: a meccseket nem lehet visszanézni spectátorból,mint anno cs-ben? Még nem néztem a spectátori lehetőségeket.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12073) BlessedElroy válasza lofagi (#12070) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Így így... :C

Origin: BlessedElroy

(#12074) Malachi válasza lofagi (#12072) üzenetére


Malachi
addikt

ja nem úgy értem, ÚGY jó lenne átlőni a falat, ahogy te mondod, csak pl. az A pont körül vannak teraszok, ahol néha megbújik egy-egy aljas, és ha odapörköltem tankkal, a lövedéket elnyelte a fal. :Y

szóval így értettem, hogy "átlőni". :)

(#12075) Colos1 válasza Colos1 (#12003) üzenetére


Colos1
őstag

Már reggel kerestem ezt, de nem emlékeztem, hogy hol olvastam. A Wikipédián van...
Idézem, hogy az M1 Abrams milyen célzórendszerrel vagyon felszerelve. Ebből is látszik, hogy lehetne még nehezíteni a tank használatát.

"Az M1 Abrams tűzvezető számítógéppel van felszerelve, amely többféle adatforrást használ. A pontos célzáshoz három fő ballisztikai adatra van szükség: az ágyú állásszöge, a lőszer fajtája és a cél távolsága. Ezek kiszámításához többféle érzékelőt használ az irányzó: lézertávmérő, szélsebességmérő, statikus dőlésszög-mérő, külső hőmérő és barométer, tachométer (a cél sebességének és mozgásának megállapításához kell). Szükséges még a lőszer típusa és hőmérséklete, a harckocsira jellemző egyedi beállítási adatok és a lövegcső állásszöge. Ezekből az adatokból kiindulva a tűzvezető számítógép megoldást javasol az irányzó számára. A találat esélye ideális esetben 95% felett van. Az irányzó és a parancsnok egyaránt kezelheti az ágyút."

Azért el tudom képzelni, hogy a parancsnok felkiált: "Ott egy cél vazze..." Erre az irányzó elkezd szelet, páratartalmat, hőmérsékletet, légnyomást, távolságot, lőszer hőmérsékletet meg állásszögeket mérni, ezt beadja a számítógépnek, amelyen ha szerencséje van nem fagy meg a windows, aztán mire lőni tudna, egy kopasz kiszedi C4 -es személygépjárművel :DDD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#12076) Gippo válasza Colos1 (#12075) üzenetére


Gippo
senior tag

Nyilván való életben nem 10 méterre vannak egymástól a tankok, hanem nyílt terepen rohadt messze. BF3 tankos küldetése szerintem közelelíthet hozzá.

(#12077) Laraxior válasza Colos1 (#12075) üzenetére


Laraxior
titán

A BF3-ban található M1128 Stryker-en még gyroszkóp szenzor is van, ahogy halad a terepen, úgy állítja a csövet, hogy az mozdulatlan legyen, egyáltalán ne zavarja a célzást az, hogy 100-al repeszt közben a cél felé :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12078) nanorambo válasza Roleegsi (#12051) üzenetére


nanorambo
őstag

Ha végleles, az nagyon gáz lenne. De nem az.

(#12079) @rglaaf válasza nanorambo (#12078) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ezt mire alapozod? ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#12080) csibe1 válasza Laraxior (#12077) üzenetére


csibe1
addikt

Már jópár éve van gyro a harckocsikban; nem hinném, hogy pont az Abrams-ből spórolták volna ki. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#12081) nanorambo válasza @rglaaf (#12079) üzenetére


nanorambo
őstag

A dicse (tudom hogy dice de így viccesebb) mondta, hogy nincs benne minden grafikai opció ultrája a bétában. Amúgy is elég szar volt a textúrakezelés is és ha azt megoldják a véglegesbe, már attól szebb lesz.

(#12082) Plezs21 válasza csibe1 (#12080) üzenetére


Plezs21
tag

Második VH-s találmány ha jól tudom.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#12083) Atla


Atla
senior tag

Na mondom kiprobálom az uj pályát,erre kiderül hogy vége! :W
Valaki leírná pár mondatban milyen volt az obliteration??

(#12084) Sami22 válasza Atla (#12083) üzenetére


Sami22
aktív tag

Jó. A bc2- es rusht juttatta eszembe. Vagy a 2142-es Titan módot. Ha két jó csapat találkozik, akkor bizony nagyon élvezetes meccsek kerekedhetnek. A feladatok miatt kisebb helyre kerülnek a játékosok, pörög minden, pláne, ha épp nálad van a bomba.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#12085) SkyS1gn válasza @rglaaf (#12064) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Max caspian érhet a nyomába... de abba sincs ilyen vertikalitás :D

B2K elött bajba is voltam hol toljam! Csak caspian, firestorm, kharg ment, aztán 24/7 gulf, hál isten visszajön BF4be! ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12086) Bjørgersson válasza @rglaaf (#12064) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem is. Dragon Valley meg az összes többi pályát együttvéve. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12087) TechArtist


TechArtist
aktív tag

Most visszamenve a BF3-ba, ritka unalmas, olyan semmilyen, se íze se bűze, lagymatag.

A grafika szerintem elég szembetűnően javult, a hangok kb. ugyanolyanok, mint voltak, a gránát "füstölése" (és dobási távolsága) nem jön be, a gránátjelzést szerintem jobban megoldották a 3-ban. Az RPG sebzése lehetne kicsit több tankokon. Ami még szerintem jó, hogy a recon-kaszton erősítettek, 3-ban totál gyenge, pl. egy tank ellen kb. semmit nem tudott tenni, bár még így is azzal leszek legkevesebbszer valószínűleg. (Bár az m82a3 elég csábító, főleg ha unlock-olható [nem csak megtalálható valahol] és nem gyengítenek rajta.) Heli irányítása is jobb lett, remélem a jet irányítása is javul legalább ennyit. Persze ami még szintén jelentős pozitívum, az a hitbox, össze sem lehet hasonlítani a 3-éval, ami nem kicsit érezhető. (Kört nyerek többször is egymás után?! WTF? :D A 3-ban a top 3 is viszonylag ritka volt. :D)

Szóval ja, nekem összességében eléggé bejön, persze közel sem hibátlan, de 10 ropit megér, a prémium meg még ráér, szóval van idő eldönteni, hogy (az is) megéri-e.

(#12088) kissadam22


kissadam22
tag

sziasztok meg szeretném rendelni a Battlefield 4-t .de nem tudom hogy melyiket lenne érdemes előrendelni. Limited Edition vagy Delux vagy Prémium..... között mi a különbség mert árban is van eltérés. köszi

(#12089) boogie84 válasza kissadam22 (#12088) üzenetére


boogie84
veterán

Deluxhoz kapsz fémdobozt is. Amivel még csak ki sem tudod törölni.
Az a kérdés h ki veszi a pcgurutól majd 18K-ért a teljes játékot? (BF4+Prémium) Előre megéri megvenni? Ki tudja milyen lesz a végleges? :)

(#12090) Colos1: Ez a giroszkóp. :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12090) Colos1 válasza Laraxior (#12077) üzenetére


Colos1
őstag

A tankokban is van stabilizátor, csak nem tud bármekkorát stabilizálni. Legalább is BF3 -an, ebben nem néztem. Nézzétek meg, ha belementek egy gödörbe, akkor állítja a csövet. De csak egysíkú van benne, oldalirányban nem stabilizál.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#12091) Stunts666 válasza TechArtist (#12087) üzenetére


Stunts666
őstag

"Az RPG sebzése lehetne kicsit több tankokon."

2 lövés hátulról és vége... :)

(#12092) TechArtist válasza Stunts666 (#12091) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Tudom, de kb. mindenhonnan máshonnan 4+ lövés.

(#12093) Colos1 válasza boogie84 (#12089) üzenetére


Colos1
őstag

Nem, a giroszkóp csak egy alkatrésze a stabilizátornak, amely egy hidraulika által stabilizálja a lövegcsövet. :)

Repülőkben is van giroszkóp, de nem stabilizál semmit, csak a műhorizontot. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#12094) SkyS1gn válasza TechArtist (#12092) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Épp ez a lényege, kicsit körözz :DDD

2-3 engi hamar szétkapja ha figyelmetlen a tankos!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12095) gali777 válasza boogie84 (#12089) üzenetére


gali777
őstag

Én is Pc gurutól rendeltem alap + premiumot meg még egy jó páran innen a fórumról. Amúgy ha tetszik neked a játék és tudsz pár napot várni akkor megéri :)

(#12096) urbi73


urbi73
senior tag

Szerintem egyértelműen kötelező vétel , bár sok minden nem tetszik benne . Pl a heli gyógyulása a levegőben nagyon gyorsan történik , ez hülyeség . A hangzás az gyenge , sokkal jobb a 3 - ban . A hajon lévő fegyver hatástalan a hellivel szemben , aránytalanul gyenge . Sokakat nem játékra ösztönöz , hanem a tetőn kempelésre . Bár ez nem a játék hibája . Már hack is készült a béta megjelenés , második napján , :C . Ezzel jól lenne ha tudnának kezdeni valamit majd , ha megjelenik a játék . De hátha javítanak rajta .

-

(#12097) bul07


bul07
nagyúr

Én most gondba vagyok mert ipon-nál nov. 4 lett a kiszállítás időpontja (most írtam nekik hogy akkor mi is a helyzet)
Tehát
ipon nov.4. LE verzió 8.429 Ft(ebben a futár is benne van)
vagy
meexgames.hu DE verzió 11.480Ft (ebben a futár is benne van), bár itt a kiszállításra semmi biztos nincs

De szerintem maradok az ipon-nál nov,4. ellenére , és hogy miért nov,1.-én dolgozok , 3-án temető látogatás 170km távolságba , így max másodikán este tudnék vele játszani , azt meg kibírom nélküle

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12098) R3laX válasza bul07 (#12097) üzenetére


R3laX
addikt

Vhogy egyik sem annyi amennyinek írod, vagy csak én nem értem ? :)

(#12099) Plezs21 válasza urbi73 (#12096) üzenetére


Plezs21
tag

Az tuti nem így lesz a véglegesben. A hangzás másabb, nem gyengébb. Nagyon jó hangzása van ennek is. Persze is függ min hallgatod. A hajó viszont 2x4 AA rakétával is felszerelhető szóval a helik nem nagyon akarják majd megközelíteni.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#12100) csibe1 válasza Plezs21 (#12099) üzenetére


csibe1
addikt

Szerintem meg azt vadásszák le először, hogy ne legyen vele gond. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.