Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) killer095


killer095
őstag

Nekem már bejött 10 nap után.... de 10 perc játék után exehiba és most állandóan something went wrong...

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#11452) @rglaaf válasza killer095 (#11451) üzenetére


@rglaaf
veterán

én is abba reménykedek hogy végre tuljutok a loading képernyőn ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11453) aAron_ válasza SkyS1gn (#11448) üzenetére


aAron_
őstag

pisztollyal ki lehet lőni a pilótát :Y :Y :W :W :(((

What is your ikigai?

(#11454) Gippo válasza @rglaaf (#11452) üzenetére


Gippo
senior tag

Valakinek sikerült :D talán az update 4 meghozza neked is a gyümölcsét :D Én azért örülök, hogy dolgoznak rajta, ha jó ha nem. (nálam pl elég gyakran fagy ki, igaz az új tapasszal még nem próbáltam)

(#11455) Firkavadasz válasza Gippo (#11454) üzenetére


Firkavadasz
tag

most megint volt egy update? mert most felmentem, és megint töltött valamitt.

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#11456) Mr.White válasza Firkavadasz (#11455) üzenetére


Mr.White
senior tag

:U

(#11457) SkyS1gn válasza aAron_ (#11453) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha van akkora barom hogy leszálljon eléd akkor ki tudod :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11458) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Minden patchel egyre jobb a játék :) Végre helyére került a hitbox a tanknál, meg is lett az eredménye ;] [link] - [link]

(#11459) Viper26


Viper26
nagyúr

Hátöööö ez a guided RPG ez mi???
Ennyire gyökerek nem lehetnek... :C

iPhone 14 | FR955

(#11460) SkyS1gn válasza Viper26 (#11459) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Beta feature! Teljesben nemlesz Alan szerint!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11461) Gippo válasza SkyS1gn (#11460) üzenetére


Gippo
senior tag

Nem lesz? Ha ez fix, akkor csinálhatnának a fórumnál egy fixált postot erről, mert minden ötödik topic erről szól. (holott bc2-ben is volt ilyen és hát eddig mindenki bc-t akarta visszahozni... ki érti ezt? )

(#11462) mobal válasza Gippo (#11461) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Azért BC2-ben mást tészta volt. Ott a "Tracing Dart"-tal el kellet előtte találni valamit, ami nem kevés gyakorlást igényelt.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11463) aAron_ válasza Gippo (#11461) üzenetére


aAron_
őstag

nyilván nem a baromságokat akarták belőle... :U

(#11457) Cris99: az a baj, hogy egy pisztoly most kb 200m-ig hatásos, nem jó ez így :N bolt-action pukákon kívül másnak nem kéne átvinnie azt az üveget

What is your ikigai?

(#11464) Laraxior válasza aAron_ (#11463) üzenetére


Laraxior
titán

A helikopteren nem golyóálló az üveg, ha csak nem egy Mi24 (ha jól emlékszem)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11465) Firkavadasz válasza Mr.White (#11456) üzenetére


Firkavadasz
tag

:U :U

Ebből nem értek semmit bocsi.

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#11466) Colos1


Colos1
őstag

Mi a f@sz? Már lassan több patch lesz ehhez a bétához, mint anno a BF3 -hoz összesen :U

Tudja valaki, hogy ez most pontosan micsoda?

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#11467) pohár válasza Colos1 (#11466) üzenetére


pohár
félisten

előző oldal közepe...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11468) Viper26 válasza Colos1 (#11466) üzenetére


Viper26
nagyúr

Van egy olyan rossz érzésem, hogy ez bizony a végleges, és így tolják az arcunkba, különben miért lenne ennyi patch egy beta szoftverhez, ha kész van a végleges is?Adatot gyűjteni enélkül is tudnának, szóval valami sántít,de nagyon... :U

iPhone 14 | FR955

(#11469) lofagi válasza Colos1 (#11466) üzenetére


lofagi
addikt

Lehet beparázott a Dice,h még mindig a közép kategóriás gépekből van több és potenciális vevőket buknak,ha nem megy a gépükön. Biztos vannak akik ezért fejlesztették gépet. Ide tartozom én is. Bf3-al is csak az után kezdtem el mikorra meg lett a jobb gép,szerencsére most pont fordítva tudtam ezt elérni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11470) blaca83 válasza SkyS1gn (#11448) üzenetére


blaca83
őstag

Ez baromi nagy köszi, hogy linkelted... :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#11471) sixpak válasza Viper26 (#11468) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem baj, maradjon is így. Most már teljesen jó szerintem. Rosszabb ne legyen inkább. :)

Cris99: faszák a videók...thx.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#11472) eugabesz


eugabesz
őstag

Tudjátok ki fogja elolvasni ezt a 236 hsz.-t...Mi a pöcsömet tudtok ennyit írni,... :P ;)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#11473) blaca83 válasza blaca83 (#11470) üzenetére


blaca83
őstag

Amikor 30-an lejönnek 1 lifttel azon sírtam.... :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#11474) Madn!ght válasza eugabesz (#11472) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ahogy Zohan is mondta, "csak témázgatunk..." :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#11475) Dtomka


Dtomka
veterán

...akkor ezek szerint csak nekem lép ki....sajnos...végül is még nem teljes, majd az jobb lesz..:)

(#11476) Colos1


Colos1
őstag

Lehet, hogy nem fontos infó, de az előbb próbálgattam, hogy a tripla pufferelés nem valami fasza... Ha jól van megcsinálva, akkor a 60 FPS alatti jeleneteknél vSync -el és anélkül ugyanakkora FPS van. Ha szarul, akkor vSync -el kevesebb. Ahol vSync -el 38, ott anélkül 45van... A BF3 -ban jó volt. :U

Belőttem az FPS-t 60-ra a konzolban, de így is törik a kép :O

(#11467) pohár: Köszönöm, megtaláltam, de nem az előző oldal közepén, hanem ennek az oldalnak a 2/3 -nál... Nálam úgy van beállítva a PH, hogy 200 hsz -t jelenítsen meg :P :)

(#11468) Viper26: Van remény, hogy nem. Megnéztem, hogyan reagál az FPS a beállításokra, és még mindig optimalizálatlannak tűnik, mert a Mesh Quality ultráról low -ra történő állítása nem növelt FPS-t, pedig ez nagyon rátehénkedik a CPU -ra, és a kihasználtságom sem csökkent számottevően. :) Van még benne potenciál, kérdés, hogy ez megoldott-e már. Az előző patch -nál sem újat találtak ki, csak feloldottak a letiltott optimalizációkból néhányat. Vagy mindet, és még mindig szar :U

(#11469) lofagi: Igen, a changelog ismeretében - két magos CPU -hoz tartalmaz javítást - én is így gondolom. :K

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#11477) bul07 válasza Gippo (#11461) üzenetére


bul07
nagyúr

Sok játszani nem tudó már tele sírja a fórumokat hogy ezt meg azt vegyék ki gyengítsék le , mi értelme van
Bemérték a helit dobja ki az eltérítőtt és menjen fedezék mögé, ja hogy ehhez tudás is kell, és nem lehet percekig zavartalanul aprítani a népet ez van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11478) Rico45 válasza Dtomka (#11475) üzenetére


Rico45
őstag

Második meccs vége fele,mikor már jól ment volna kifagyott a rohadék .-)

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#11479) Dtomka válasza Rico45 (#11478) üzenetére


Dtomka
veterán

amikor végre feljutottam a tetőre és 0 :6 ról feljöttem 10 :6 ra akkor a BF 4 hibát észlelt és ...a szokásos...de idegesítő. :W

(#11480) aAron_ válasza Viper26 (#11468) üzenetére


aAron_
őstag

én pontosan ugyan erre a következtetésre jutottam

What is your ikigai?

(#11481) Rico45 válasza Dtomka (#11479) üzenetére


Rico45
őstag

Nagyon szar :(

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#11482) front3r válasza aAron_ (#11480) üzenetére


front3r
őstag

Ha ez lenne a helyzet, az se lenne meglepő. Több mentőöve van a DICE-nak hogy miért:
- Ki kell adniuk a CoD előtt, akármilyen bugos lesz a végleges játék! EA ezt betartatja velük.
- Ezen kívül minimum dolgoznak 2db, ha nem több projecten. Ugye a Mirror's Edge, illetve a Star Wars: Battlefront. Na még valószínűleg a következő Battlefielden is. Ez így szerintem sok nekik.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#11483) SkyS1gn válasza eugabesz (#11472) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Énse olvastam...

Hány patch jött a héten? 2 vagy 3?

Az már most látszik hogy sokkal gyorsabban tudják patchelni a Frostbite 3-at!

A munkálatok java része "under the hood" volt ahogy mondták, bár szerintem sokkal szebb mint a FB2 (egy városi map után, természetbeni szerintem mégjobb lesz) de a fő hogy ez sikerült nekik.

Talán így a teljes gammát is rendszeresen patchelik szépen! Jóez!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11484) mobal válasza Viper26 (#11468) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Lehet CPU oldalon átimplementálták a főbb optimalizációkat, de az ilyen kis "finomításokat" még nem. GPU oldalon biztos, hogy nem a végleges mert minek optimalizálják a Radeont - ahogy Abu85 is írta - ,ha decemberben úgy is kap egy render cserét?

Bár, részemről előre lépés volt ez a két patch.

#11483: Szerintem ez a két patch egy bf4.exe csere volt még csak ;] :U

mobal,

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11485) SkyS1gn válasza mobal (#11484) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Tartsák meg jó szokásukat, akkor 2 volt? a héten nem voltam...

Ezt hallottam hogy gyorsabb patchelés lesz, hátha igazat is mondanak. ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11486) F_Zolee válasza SkyS1gn (#11485) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mondjuk ezt nem hiszem, hogy patchelésnek kell venni amikor már ez az újabb "rész" is kész van csak most adagolva építik be. Mint a DLC-k, azok is meglehetnek csak késleltetve adják ki, hogy több pénzt húzzanak be.

(#11487) haly válasza F_Zolee (#11486) üzenetére


haly
őstag

Szerintem hanyagoljuk az ilyen összeesküvés elméleteket. Mégis mi hasznuk lenne abból, hogy később adnak hozzá ki patchet? Semmi. :U Linkelt vidit amúgy ajánlom mindenkinek. Esti elgondolkodtató. ;)

(#11488) Gippo válasza haly (#11487) üzenetére


Gippo
senior tag

El akarják rontani az emberek szórakozását, amely része egy nagyobb tervnek, miszerint le szeretnék csökkenteni a Föld lakosságát és rabszolgasorba kényszeríteni minket. Egyébént meg erről is valószínűleg egy népcsoport tehet, mert azt olvastam egy cikkben tegnap.!!!!négy :DDD

(#11489) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Artikának, mert szar napja van...
[link]

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#11490) osszaki válasza bul07 (#11477) üzenetére


osszaki
tag

Nem, nem ez a probléma. BC2-ben sose felejtem el, a haverommal, úgy helikoptereztünk Oasis-on, hogy az egész kör alatt 1 helikopterben ültünk.(Rush) Egyszer se szedtek ki minket, végigaprítottuk a népet és az valóban felejthetetlen élmény volt. /Sajnos a kört buktuk/ Aki BC2-zött tudja, ha fix légelhárítóval eltalálnak a gép beborul, szinte lehetetlen megfogni. AT4-ről ne is beszéljek, legjobb dolog volt a játékban. Azt, meg kellett tanulni használni, hogy kiszedj egy repülő egységet. Hangsúly a tanuláson volt.

Mi megy BF4-ben? (BF3-ban is ez van) A map amit kaptunk a DICE-al karöltve, mintha direct ki akarba babrálni a játékosokkal...

Mindenhol egy toronyház, amire az összes birka játékos kiugrál. Az egész játék abból áll, hogy a tetőkempelők harcolnak a játszani szerető játékosokkal. Reconok megfestik a heliket, vagy ha már megvan a stinger akkor már az se kell. És mi marad? Vezeted a helit és csak ennyit hallassz: bip-bip-bip-bip... Bár bármibe beleülsz, csipog kapásból.

Elbújni? Mikor minden tetőről valaki megfest?

Noskill az egész, de hát ugye a CoD-os réteget is ki kell szolgálni, gondolok itt a 16 évnél fiatalabb 'játékosokra', akiknek nem szabad semmi olyat a 'kezükbe' adni, amit meg kellene tanulni kezelni.

Én értem, hogy ezek az eszközök a valóságban is jelen vannak, de ez a játékélmény rovására megy.

Pár nap játék után el is értem azt a szintet, hogy kösz, akkor BF4-et valószínüleg sose veszem meg, max ha leértékelik.

Mert az még mindig nonszensz, hogy a DICE ennyi év után még mindig egy olyan játékot fejleszt ami tele van bugokkal. Hitboxlag. Ezt nem megoldani ennyi év után. BC2-ben még el is ment, de BF3 abszolút bukta volt ilyen tekintetben. BF4 eddig ugyan ott áll. Ugyan olyan szar a beta, mint BF3 idején. Q gomb továbbra se kalibrálható szabadon. Ezt olyan fél év után oldották meg 1 patch formájában BF3-ban. Egy szabad gombkiosztást...

Talán a kamu újratöltés is megvan, de erre most nem tenném a fejem.

És akkor beszéljünk az újdonságokról.

Felhúzhatod a rácsokat, meg a betonoszlopokat a játékban. Minek? Jaaaa, azért, hogy agybajt kapj, mert valami birka a több játékost akarja szivatni. Lift dettó: ajtó elé C4, viszlát.

Lerombolható felhőkarcolóóó, váóóó, ÚrIsten, de jóóóó. Igen, egyszer-kétszer megnézed és ennyi. Na jó, talán 1 nap játék után nem csodálkozol rá. Ugye a megfestést már írtam, onnan a legmagasabb pontról lehet a legjobban ezt csinálni. Nos, első dolgom, hogy kilövöm az összes oszlopot, hogy kicsit könnyítsek a helisek (akár a magam) helyzetén. És akkor jön a por. Szivassuk tovább a játékosokat. Tudom, hogy van por utána, az ikertornyok után nehéz nem tudni erről. De akkor is...

Emlékezzünk már mi volt BC2 aricán: egy komplett falut tettünk a nullával egyenlővel, nem pedig 1 ház dőlt össze. Heavy metal? Tank- és helicsata. Csipogás nélkül, max ha bekaptál 1 trace-ert, akkor flash és ennyi.

Aztán a legnagyobb baj, ami kivételesen nem a DICE hibája, a játékosok. A fele birka. Dominationt TDM-nek veszi és a pontokat még véletlenül se próbálja meg elfoglalni. Random spawn-olások megint szuperek. Van, hogy téged rak más elé, van, hogy mast eléd.

Sajnos lehetne még a dolgokról beszélni, de felesleges. BC2 egy nagyon jó irány volt. Hangulata volt. -Ott még el kellett dobnod az ammo és medipackot, feltételezték, hogy a játékos erre képes, utána már nem feltételeztek ilyesmit.

Tehát szerintem nem jó irányba megy a sorozat. CoD-ozok is, és a BF sorozatot is szeretem. Mindkettő másért jó. A BF -gyanítom EA hatásra is- CoD-ra próbál hajazni. Ami nem jó, nem is kellene, de nem is megy.

Látjuk az eladásokban is.

Szóval DICE, pls BC3-at el ne csesszétek...

--- Bocs, látom hosszú lett. :D ---

[ Szerkesztve ]

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#11491) Chris78 válasza Bjørgersson (#11238) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi.
Honnan érdemes előrendelni? A lejobb verziò kellene (premium vagy limited?) Házhozszállításal.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#11492) aAron_ válasza haly (#11487) üzenetére


aAron_
őstag

erre a videóra sok mindent tudnék írni, de itt inkább nem. szakmailag nincs minden rendben vele. amit a margin call-ról mond több mint nevetséges :U

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#11493) pelenka35 válasza Firkavadasz (#11455) üzenetére


pelenka35
őstag

hát én nem látom milyen update jön le
,Loading képernyőn mindig kilép.

Gamertag:Rob3rt75

(#11494) FollowTheORI válasza osszaki (#11490) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Micsoda rant... :)

Amugy szerintem ez még nem is annyira CoD-os bajok.

Amugy nekem az nem tetszik hogy egyre több az unlok, a mikromenedzsment... stb.
Nekem ez abszolút nem hiányzott a BF-ből.
Főleg úgy hogy mekkora hátrány tud lenni ezek miatt egy nemrég kezdő és egy régóta játszó játékos között.
És azért egy mondjuk 2 évre tervező játéknál fontos lenne hogy bármikor viszonylag egyszerű legyen a csatlakozás a közösséghez/játékhoz.

Ehelyett ha valaki elkezd játszani és szeret pl tankozni vagy helizni/repülni... míg el nem éri az alapvető fontosságú védelmi és támadó unlockokat addig csak esik kel velük. Semmi sikerélmény pont az elején... ez nem jó szerintem. :(
Persze a pro játokosok meg csak noobozzák meg anyázzák és követelik hogy adja át, csak ha meg átadja sose lesz xp-je belőle hogy utána ő is tudja használni.

A másik meg a BC2 óta ugyanaz a modern környezet... kb ugyanúgy is néz ki. Az meg hogy egy ilyen város kevésbé rombolható mint előtte egy egész falu kicsit vicces "visszafejlődés" szvsz.
Szerintem az összes épületre lehetett volna egy ugyanilyen leomlást csinálni. :)

Kéne már újra egy II VH vagy ilyesmi a maga fegyvereivel és technikai szinvonalán, ahol tényleg még van értelme az egymás ellen harcnak. Nincs enyni high tech kütyü meg könnyítés. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11495) Gippo


Gippo
senior tag

Amúgy az 5% áfa miatt tudd a pc guru olcsóbb lenni előrendelésben ;)

(#11496) SkyS1gn válasza F_Zolee (#11486) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Amúgy a béta bugok nagy részét már javították a teljes kódban(nem, nem mondom hogy minden javítva lesz, mert hibátlan játék nincs), mivel kb ebben az időben mennek a sokszorosító gyárba, lassan kész az aranylemez. Ezek inkább ilyen must have patchek voltak azoknak akiknek valami gebasz volt, de erősen ajánlott egy WIN8 alapból, csak pozitív jelzéseket hallok aki váltott, én lehet azért úsztam meg több hajszállal mert alapból az van.

(#11497) mobal PB meg FF-n kívül lesz más is?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11497) mobal válasza SkyS1gn (#11485) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Egyelőre bétát könnyebb karbantartani, ugye nincs DRM.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11498) Anfänger


Anfänger
őstag

Hi ! Akinek i5 2500K procija van,megnézné nekem a feladatkezelöben,hogy játék közben mennyi a proci kihasznàltsága %-ban?
Előre is kösz!

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#11499) TXT válasza SkyS1gn (#11496) üzenetére


TXT
őstag

Van kulonbseg Win8 es Win8.1 kozt a jatekot tekintve? :U

(#11500) SkyS1gn válasza TXT (#11499) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemtudom de ha van (8.1 az tudja a dx 11.2-t, a Mantle-ig max ;] ) akkor jólenne a 8-ról lehetne upgradelni is, nem pedig csak újratelepíteni!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.