Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47351) Xaels válasza - = Zk = - (#47350) üzenetére


Xaels
félisten

Minden Recon letehet egy SB-t. Ha többen raktok le és te nem a sajátodra születsz akkor az nem fog megsemmisülni. Nincs tudtommal rá korlátozás. Ha 4-en Reconoztok akkor 4 SB-t tehettek le csak a Spawn képernyőn nem írja melyik kihez tartozik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47352) eugabesz válasza - = Zk = - (#47350) üzenetére


eugabesz
őstag

Az egy születési pont,mint ahogy minden játékos is tehát??...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#47353) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Érdekes,de ilyet én is megfigyeltem,érdekelne,hogy mitől függ,megsemmisül-e a SB?
Én ha leteszem,a T-UGS és az is elpusztul,mégha nem is arra,hanem másra születek,viszont másnál meg pl. észreveszem,hogy ottvan a spawn sokáig,főleg akkor érdekes,ha egyéb mapon valami jó helyre teszik le.Valami titkának lennie kell.Főleg sniper kempnél láttam ilyet,hogy éled sorban az egés squad,többször is,ha pontot védünk,mondjuk én csipázok hátrábbról,és látom,hogy nem száll el a beacon,pedig mind a 3 többi squadtag abból ugrik elő,többször.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#47354) maskimx válasza BandiHUN (#47353) üzenetére


maskimx
őstag

SB csak akkor robban föl ha az születik rá, aki letette. Ezért az okos camper mindig leteszi újra, ha a sajátjára születik. Van viszont egy bug is, ha túl gyorsan veszed elő a spawn beacont miután rászülettél és felrobbant, akkor néha teljesen eltűnik és nem fogod tudni megint lerakni.

T-UGS és Soflam is eltűnik amikor a tulajdonosa meghal.

És egy tipp: ha zárt térbe teszed az SB-t, akkor a földön születsz, ha nyílt térbe akkor a levegőbe, pár méterre északra (N) a spawn beacon-tól. Így lehet feljutni magas helyekre, ha nincs kedved mav-al liftezni.
Ez alól kivételt képez pár pálya, pl bazar, siene, metro, tehran, karkand. Az ilyen pályákon mindegy hova teszed az SB-t, a földön fogsz születni.

[ Szerkesztve ]

www.tacticalgamer.com

(#47355) BandiHUN válasza maskimx (#47354) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ezt én is tapasztaltam,ezért fura látni néha,hogy a spawnból jön elő az egész squad és marad a helyén.Viszont én úgy vettem észre,hogy akkor is megsemmisül a beacon,ha másra születek. :F

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#47356) maskimx válasza BandiHUN (#47355) üzenetére


maskimx
őstag

Így van. Mindegy hova születsz, az általad letett cuccok megsemmisülnek a születés pillanatában.

www.tacticalgamer.com

(#47357) H.Ezredes válasza maskimx (#47354) üzenetére


H.Ezredes
őstag

"És egy tipp: ha zárt térbe teszed az SB-t, akkor a földön születsz, ha nyílt térbe akkor a levegőbe, pár méterre északra (N) a spawn beacon-tól. Így lehet feljutni magas helyekre, ha nincs kedved mav-al liftezni.
Ez alól kivételt képez pár pálya, pl bazar, siene, metro, tehran, karkand. Az ilyen pályákon mindegy hova teszed az SB-t, a földön fogsz születni."

A nyílt tereset nem is tudtam :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#47358) csibe1 válasza maskimx (#47354) üzenetére


csibe1
addikt

Néhol viszont elég random a születés,pl. Omanon a felhőkarcolóban nem mindig az SB-re születsz hanem ejtőernyővel éledsz,hasonló a helyzet Canalson a B melletti hangár tetejére tett éledőpontnál.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#47359) Socket A


Socket A
aktív tag

egész egyszerűen noshahr TDM függő vagyok nem tudok mit csinálni :DD

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#47360) - = Zk = - válasza Xaels (#47351) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lassan csak megértem :R

(#47359) Socket A
ahogy én is :DD
csak én Kharg-on :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47361) kutkut


kutkut
addikt

Ha van teamkill, a csapattárs is bele tud futni az általam lerakott claymore-ba, aknába? :D

Meizu MX3 32GB

(#47362) Socket A


Socket A
aktív tag

Apropó supportnak azon kívül hogy adagolom a lőszert a csapattársaknak mit kellene csinálni?
Fedezőtüzet oda ahol sok az ellenséges katona?
És a c4et mennyire "szeretik" a szerverek?

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#47363) Kephamos válasza Socket A (#47362) üzenetére


Kephamos
addikt

Adod a töltényt, géppuskával aprítasz, c4-el tankot robbantasz. Legalábbis én ezeket szoktam vele csinálni. Ha van páncéltörős tevékenység a squadban, akkor nélkülözhetetlen mellé egy supportos szerintem.

(#47364) BandiHUN válasza kutkut (#47361) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem,de ha mellette áll,amikor az ellent elviszi,akkor kampec ő is :D
Codban szerettem,amikor HC-n leteszi az ember az automata ágyút egy utcába,lövi az ellent,a keresztútból meg belesétálnak a golyózáporba a nem HC-hez szokott kollégák :DDD
És PERSZE az ilyet is az embernek számolja fel TK-nak...5 után meg kick.Bár ott a felrobbanó objektíva is öli a csapattársat is,pedig az ugye a feladat,hogy felrobbantsd,védik a többiek,hurrá bumm,aztán nézdmá' 2 TK...No ezért szoktam le a cod HC-ról

Socket,konkrét "feladat" nincs,a lőszert persze osztod,mert pont jár érte,meg jó a csapatnak(te magad is tápolhatod ha fogytán vagy,DE ha új ládát teszel le,az előző eltűnik!),a C4 meg ízlés kérdése,általában nem tiltják,mert nem is olyan könnyű használni,nyomd,ha úgy érzed megy vele a harc.Persze azért talán szólhatnak,hogy járműveket próbálj vele,ne pl.háztetőn camp és dobálod le a forgalmas utcákra...normál csapatépítő jellegű használat nem gond sehol,ha mész,foglalsz,stb.
Egyébként a lőszert ahogy mondják ,a legjobban az antitankosok igénylik,ott érdemes adagolni,a rakéta hamar fogy,de amúgy végülis nem kell külön figyelni,ha csapattárs,adj neki,adott esetben hallod is,ha valaki kér,bemondja.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#47365) KingKress79


KingKress79
aktív tag

a BTR-90 járműt melyik mapon keressem? :D kép róla

PS4: KingKress

(#47366) H.Ezredes válasza KingKress79 (#47365) üzenetére


H.Ezredes
őstag

B2K kieg mapjain

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#47367) gergo0328


gergo0328
senior tag

Valakinek lenne kedve fél-1 órán belül 2vs2 helizni? Kellene valami ellenfél gyakorolásra. Szerver van Unrankedbe rakva szval satot nem csesz el. Jelentkezők tömkelegét várom :DDD :R :C

(#47368) McNamara válasza gergo0328 (#47367) üzenetére


McNamara
Ármester

Ha nem itt rohadnék meló helyen...... :(((

(#47369) Xaels válasza BandiHUN (#47364) üzenetére


Xaels
félisten

Annyival kiegészíteném, hogy a lőszeres láda magától is kifogy. Sokszor nagyon hálás tud lenni a csapat ha egy ügyesebb tankost önfeláldozóan kiszedsz C4-el és szerintem remek sikerélményt is tud adni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47370) maskimx válasza gergo0328 (#47367) üzenetére


maskimx
őstag

Én akár mennék is, de a kedvenc gunnerem nincs online.

www.tacticalgamer.com

(#47371) BandiHUN válasza Xaels (#47369) üzenetére


BandiHUN
veterán

Magától kifogy? :Y Ok,hogy egy idő után eltűnik és ki is lehet lőni,avagy ha sok ember van rá,akkor 5mp-enként kell újat dobni,de ezt még nem vettem észre...
Egyébként ami fura,főleg a Metrón,hogy nagyon ingadozó,gránátot mikor tud az ember újat kapni ládából...van,hogy a 2 gránát pár mp alatt jön,van,hogy 5-6mp-ig futkározik az ember a több lerakott láda közt,még az sincs esetleg,hogy jajj,most dobtam el,és nem akar adni újat.bár ennek ellent mond,hogy máskor meg spammeli lehet a granyót 1 ládából,van amikor meg a magamnak lerakott "szűz" láda úgy,hogy a közelben sincs senki,x mp után hajlandó adni egy gránátot.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#47372) haly válasza huby80 (#47272) üzenetére


haly
őstag

Magától települ. Ha mellőznéd, (de nem tudod), akkor nem tudnál multiba játszani. (legalábbis más játékoknál így van: bc2, c0d...)

(#47373) KingKress79 válasza H.Ezredes (#47366) üzenetére


KingKress79
aktív tag

köszönöm

PS4: KingKress

(#47374) Laraxior válasza BandiHUN (#47371) üzenetére


Laraxior
titán

7-8 töltést enged. Jobb esetben ezt 20asával adja, rosszabban pedig 10esével, utána eltűnik. Medkit pl nem tűnik el. Sőt.. van olyan, hogy supporttal vagy és még kapod a heal pontot is, amit letettél medkitet mielőtt meghaltál. Nemegyszer láttam, hogy heal 10 alatta meg resupply 10 :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47375) Xaels válasza BandiHUN (#47371) üzenetére


Xaels
félisten

Rosszul fogalmaztam, de LaraXior leírta mire gondoltam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47376) gergo0328 válasza Laraxior (#47374) üzenetére


gergo0328
senior tag

viszont mind a kettőt szét lehet lőni.

(#47377) BandiHUN


BandiHUN
veterán

És a granyó-anomália mitől lehet?Van,hogy akkoris szopózik,amikor nem kéne,mert nem frissiben használtam el,a láda vadi új,közelben nincs senki...néha meg 2 láda,odamegyek,és 1mp alatt 2 gránát hopp.Akkor is észrevettem,ha a lőszerem teli van.Egyébként persze,hogy olyankor jön elő,amikor a leginkább kéne 1 granyó...viszik a pontot,fedezékből,stb..

Egyébként én úgy vettem észre,mintha az is más lenne a lőszernél,mit tankol az ember,a rakéta felvétel mintha jobban apasztaná,legalábbis pl.metrón ha rakétás tölt után,én nem kapok csak 3-4 20pontost,dobálni kell a ládát 5mp-enként.Olyan szerón meg ahol tiltva van a robbanószer,ott pörögnek a pontok.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#47378) Laraxior válasza gergo0328 (#47376) üzenetére


Laraxior
titán

Azt nem írtam, hogy nem lehet szétlőni :D Sőt, ha ügyes a squad, még robbantani is lehet a packokkal :K

Lorenzo9: Biztos van rá magyarázat, mert én is tapasztaltam. Ha folyamatosan hajigálod, akkor eléggé gyorsan adja.. de biztos nem így osztályoz :D
20 pontot csak a squadodnak ad... többiektől 10-10. Ugyanígy a repair, heal.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47379) Def26


Def26
félisten

Fast vehicle, no javelin map. gyakorlásra kötelező. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47380) BandiHUN válasza Def26 (#47379) üzenetére


BandiHUN
veterán

Auto adminos?Pont azon csúsznak el az ilyen szerók általában,nincs admin,és felmegy valamilyen köcsög pl.AA-zni vagy hasonló.Sajnos nagyon ritka a kifejezetten járművezős kontrollált szeró.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#47381) Socket A


Socket A
aktív tag

squad wipe ribbon
olyan félelmetesen néz ki hogy először azthittem valami gáz van :D
ez mi?

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#47382) Laraxior válasza Socket A (#47381) üzenetére


Laraxior
titán

Kiirtottál egy squadot. Medál nem jár érte.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47383) BandiHUN válasza Socket A (#47381) üzenetére


BandiHUN
veterán

Pontosabban egyszerre taccsravágtál egy squadban levő embereket,legalább 2 tagút.Akkor nem kapsz,ha egymás után ölöd le a tagokat,de közben újászületnek,mindnek halottnak kell lenni általad spawnidőn belül.Gránáttal,rakétával össze lehet hozni könnyen :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#47384) Socket A válasza BandiHUN (#47383) üzenetére


Socket A
aktív tag

ez aek-971 el volt de köszi :D

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#47385) gergo0328


gergo0328
senior tag

(#47386) Laraxior válasza gergo0328 (#47385) üzenetére


Laraxior
titán

nah menj már :D besza- behu... :C Ráadásul nem is F35-el... Tényleg nice :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47387) csibe1 válasza BandiHUN (#47371) üzenetére


csibe1
addikt

A gránátfelvétel érdekesen működik.Azt vettem észre,hogy ha ott állsz a láda mellett vagy a hatósugarában akkor dobás után egyből kapsz újat,de ha úgy mész oda miután eldobtad akkor várnod kell,és esetleg többször is próbálkozni mire gránátot kapsz.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#47388) - = Zk = - válasza gergo0328 (#47385) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, hess innen xDDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47389) gergo0328 válasza Laraxior (#47386) üzenetére


gergo0328
senior tag

Néha én is agyf@szt kapok a sráctól, de muszáj megtartani mert nagyon jó gunnerem:DDD

(#47390) Laraxior


Laraxior
titán

Azt észrevettétek már, hogy a tanknak fizikailag nincsen csöve? Crysis Warsban, nem tudtam elmenni egy ház mellett ha oldalra néztem, mert beleakadt a tanknak a csöve. Itt nincs ilyen, próbáltam rajta végigmenni, de azt sem engedte, simán lepottyantam :( Mintha ott se lenne.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47391) gergo0328 válasza Laraxior (#47390) üzenetére


gergo0328
senior tag

az milyen lenne már ha jönne valaki C4-ezni a tankodat te meg csak a csövel fejbeütöd és holtan esik össze :DD

(#47392) - = Zk = - válasza Laraxior (#47390) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, ez már feltűnt. igaz, nem mint sofőr, csak mint megfigyelő. vagyis döglött katona lévén :DDD

(#47391) gergo0328
persze. előtte egy nagyot illik koppania is, nem?:C...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47393) gergo0328 válasza - = Zk = - (#47392) üzenetére


gergo0328
senior tag

akár:D

(#47394) Wasp_HUN válasza csibe1 (#47387) üzenetére


Wasp_HUN
tag

A különböző dolgoknak más a restock ideje és ahogy én látom sorrendben tölti vissza őket. Első mindig a fegyverek lőszere, utánna jön a rakéta és a 40 mm-es gránát, végül a kézigránát. A lőszeres ládák bizonyos mennyiségű lőszert tartalmaznak és a különböző dolgok más-más mennyiséget érnek. Pl. 5.56-os lőszer 1-et, raketa 20-at, kézigránát 30-at, stb.

Próbáld úgy, hogy elöbb ellösz egy tárat a fegyverből és aztán dobsz gránátot, így előbb a lőszert tölti fel és csak utánna kapsz gránátot.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#47395) gergo0328 válasza Wasp_HUN (#47394) üzenetére


gergo0328
senior tag

ha a GL-re váltasz akkor azt fogja betölteni először.

(#47396) scope2007


scope2007
addikt

ilyennel már találkoztatok ranked szerveren? :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#47397) oriic válasza gergo0328 (#47385) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Más:

BF3 Close Quarters Destruction Timelapse

[link]

Jé ez nem spectator módban lett felvéve? :U

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#47398) gergo0328 válasza oriic (#47397) üzenetére


gergo0328
senior tag

Megoldódott amúgy az MSi AB probléma. Valami gondja volt az FXAA-val, de nandor megoldotta szerencsére így működik az FXAA és az MSI AB is. Furcsa, mert Mazsinak meg simán ment mind a 2 nem kellett txt-ben kotorászni.

(#47399) maskimx válasza oriic (#47397) üzenetére


maskimx
őstag

Van(volt) a játékban spectator mód, de ki lett patchelve. Gondolom nem tudták időben befejezni, vagy túl könnyű volt visszaélni vele, ezért már nem elérhető.

www.tacticalgamer.com

(#47400) oriic válasza maskimx (#47399) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt ismertem, csak eddig azt hittem hogy ez glitch.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.