Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) #40095744


#40095744
törölt tag

Először szeretnék rendelni bangodról. Egy telefonról lenne szó, Doogee F5. Ára 130eu. Az szeretnem kérdezni, hogy a szállítási dijon kívül kell fizetnem vámot a határon való atlepesert? Szerbiába jönne a csomag :)

(#42) L4mie válasza #40095744 (#41) üzenetére


L4mie
veterán

próbálj eu raktárról rendelni ilyen telefont, akkor nincs áfa/vám. :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#43) dugynok válasza Surda- (#38) üzenetére


dugynok
senior tag

Mi bajod? Tudod mennyi féle bacit/gombát elkaphatnak a nők nyilvános wc-n? Én asszonynak papírból összehajtogathatót csináltam sokat, az eldobható. Sokkal higiénikusabb, mintha ráülne bulin/plázában/munkahelyen, stb. a wc-re...

[ Szerkesztve ]

(#44) #40095744 válasza L4mie (#42) üzenetére


#40095744
törölt tag

Rendelnék, ha találnék eus raktért, ahol van. Eddig kb 15 ilyen oldalt megnéztem s mindenhol kínából küldik.
Azért is érdekelne, hogy mennyi az amennyit felszámolnak pluszban a határon :)

(#45) L4mie válasza #40095744 (#44) üzenetére


L4mie
veterán

a termék árát és a szállítási költséget összeadják és arra jön a 27% os áfa meg az esetleges vám, nem tudom pontosan.
huh a külföldi rendelések topicban ez szerintem részletesen le van írva,. :K

meg van kínai androidos telefonok topic is, ott tudnak jóféle boltot mondani.

banggooddal eddig én amúgy maximálisan elégedett vagyok, szóval ajánlom, csak az eu raktáruk gyér.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#46) agroman válasza #40095744 (#44) üzenetére


agroman
senior tag

szerintem errol szerb forumokon lenne erdemes erdeklodnod.. imho itt eleg kevesen ismerhetik a szerb torvenyeket es gyakorlatot a vamolassal kapcsolatban.

------

(#47) #40095744


#40095744
törölt tag

Rendben, köszönöm :) Am erről a nyomonkövetéses dologgal kapcsolatban.. Ezt kérni kell, vagy kapod a csomaggal a számot, ja és ennek mi is a pontos megnevezése? :)

(#48) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Led szalagot szeretnék venni, kupon kódhoz hogyan tudnék hozzájutni?

Vagy esetleg várható áresés az ünnepek miatt?

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#49) konyu válasza matyi19 (#1) üzenetére


konyu
csendes tag

Sziasztok!
Ugyan nem PC-s cuccot rendeltem, hanem nadrágot a Banggoodtól, de rossz szín, és ami a nagyobb baj, kisebb méret jött. Tud valaki megoldást? A visszaküldés ajánlottan a Posta szerint 7 rongy körül van, annyi volt a naci :(

(#50) #40095744


#40095744
törölt tag

Lenne egy kis gondom.. Nem enged fizetni, 129,33e-t kellene, de azt mondja nincs elég pénz a számlán. Viszont van rajta 133 eu. Mit tegyek?

(#51) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Van valami jó kuponotok?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#52) XSiGma


XSiGma
aktív tag

Megválnék az 5$ értékű kuponomtól,mivel jelenleg semmit nem szándékozok venni az oldalról.Részletekért pm.

(#53) #40095744


#40095744
törölt tag

Helló emberek. Megint én :D Az a helyzet, hogy: Megrendeltem a telefont és ki if fizettem
28-án, de még nem hitelesítették. Útközben kifogytak. Jelenleg nem vásárolható a telefon,
csak van egy gomb amit megnyomva küldik majd az e-mailt, ha lesz raktáron. Most akkor mi a helyzet?
Gondolom mivel nem lettem lehitelesítve, így én nem vagyok benne a rendelési listában.. szóval meg
kell várnom mire újra vásárolható lesz a telefon. Nyugtassatok meg, hogy ez nem így van! :) Írtam,
ma nekik, de gondolom csak hétfőn fognak jelentkezni. :/ Mi tévő legyek? Nagyon nyugtalan vagyok,
hogy most akkor mikor lesz hitelesítve, vagy elküldve.

Milyen gyorsan töltik újra a raktárt? Tud valaki valamilyen infóval szolgálni?

Érdekelne valakit, ha létrejönne egy Banggood magyar csoport? Mégis könnyebb lenne ott tapasztalatokat cserélni :)

[ Szerkesztve ]

(#54) wentworth válasza #40095744 (#53) üzenetére


wentworth
tag

Ez a csoport pont arra való.

Vi10 32G Q32G221510...

(#55) L4mie


L4mie
veterán

gondoltam letöltöm a banggood appot mert hogy ott olcóbb egy pár cucc, hát miért ne.
meglátom, hogy mikhez fér hozzá az app.... nagy büdös fityfenét fogok én megosztani velük hívás, üzenet, más app, meg helyinformációkat. ..I..

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#56) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Kuponhoz hogyan lehet hozzájutni? Lámpát töltőt és akkut szeretnék venni.

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#57) vacs válasza Predator2 (#56) üzenetére


vacs
veterán

[link] ;)

(^)(>.<)(^)

(#58) vacs


vacs
veterán

Hot Coupons rész tele lett rakva kuponokkal. Érdemes csemegézni.
My Account --> My Coupons

(^)(>.<)(^)

(#59) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

A bankkártyás fizetés biztonságos a BAnggoodnál vagy inkább paypal a javasolt?

köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#60) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Sziasztok!

A Snap-up kedvezmények, hogy működnek?
Valaki rendelt már így?
Ezt szeretném megvenni:
UMI IRON Pro

Előre is köszi a segítséget! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.