Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) matyi19


matyi19
őstag

Home page!

Szerintem, vannak itt sokan akik még nem is hallottak erről a webáruházról, azoknak pár tapasztalat:
Én rendeltem már több kínai áruházból, nekem ez tetszik a legjobban.
Élőszsör, olyan egy éve rendeltem innen, mikor RC helikoptert kerestem, akkor találtam rá.
Első rendelésnél kicsit féltem hogy minden rendben lesz, megkapom e a csomagot.
Mivel a helikopter nem 2-3$ volt, ezért követési számot is kaptam.
A lényeg, hogy a csomag igényesen csomagolva határidőn belül megérkezett...
Ezt követően, még rendeltem olyan 14-15 csomagot tőlük, azokkal is minden rendben volt. Egyetemen is ajánlottam, több ismerősöm is rendelt, eddig nem panaszkodott senki.
Utóbbi rendelésem, egy telefon volt, unokahúgomnak.
A telefon ~105$ volt, kapott tőlem meghívőt Email-ban, és azon a linken regisztrált, 10$-os kedvezményt kapott. (csak akkor, ha az első vásárlás meghaladja a 100$-t).
A telefont, ma kaptam meg!
Minden rendben volt ezzel is, azt kaptam ami a képeken illetve a leírásban szerepelt.
Meg egy fontos dolog!
Nem tudom, hogy oldják meg (talán EU-n belül is van pár raktáruk), de a nagyobb értékű csomagok mint normál EU-n belüli csomagként jönnek, tehát nincs VÁM!!
A telefont is úgy kaptam, a követési szám alapján Lengyelországból jött, viszont a szállítás így is olyan 20-25 nap volt.
Nem utolsó sorban szerintem az aráik is egész jók, és a kínálat is sokat bővült az utóbbi pár hónapban.
Fizetési mód, itt is PayPal illetve, bankkártya.
Szóval, ha valakinek megtetszik valami, bátran rendeljen, nálam és több ismerősömnél eddig minden rendben volt, és nagyobb összegnél a vámtól sem kell tartani!
Ha van még kérdés, nyugodtan kérdezzetek, ha tudok válaszolok. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.