Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49951) RootRulez válasza Shongi86 (#49950) üzenetére


RootRulez
félisten

GPU-Z-vel nem kell kilépkedned, bepipálod, hogy logoljon és elmenti egy fájlba a hőfokokat.

Ez alatt a sípolás alatt magas hangtartományú ciripelést értesz?

═════════════════════════════════════════

(#49952) Storms


Storms
őstag

Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehetne gariztatni egy vga-t, ami tökéletesen működik? Ki szeretném cseréltetni egy újra, ha például elflashelem a BIOS-át és nem ad utána képet ugy azt észre vennék?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#49953) gabo9201 válasza Storms (#49952) üzenetére


gabo9201
senior tag

Most a frissen vásárolt 5770-et akarod tönkretenni?

Minek akarsz egy teljesen jó kártyát gariztatni?

Egyébként itt már írták, hogy lehet megölni. Én mondjuk személy szerint az ilyet nem preferálom.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#49954) fagy53 válasza Storms (#49952) üzenetére


fagy53
nagyúr

Próbálj meg egyszer fizetni valamiért az életben, meglátod először nehéz lesz, de aztán fog menni...
Add el és tegyél hozzá valamennyit, így nem kell a tükör előtt szembeköpnöd magad, hidd el megéri!

(#49955) Pug válasza Storms (#49952) üzenetére


Pug
veterán

Van rá egy-két megoldás, nem fogok tippeket adni, ott az internet :P
Ha már ilyen lépést fontolgatsz akkor legalább a kereséshez legyen elég türelmed :U
De nem igazán értem, minek akarsz gariztatni egy hibátlan kártyát :U ......

[ Szerkesztve ]

(#49956) Storms válasza Pug (#49955) üzenetére


Storms
őstag

LINK
Ennyi az oka. meg persze a pénz is, 49K volt tavaly novemberbe a számla szerint.De nem állok neki mégsem, ha nem lesz gond ebből később hogy kisebb karc van a pci-e egyik " szálán" akkor hagyok mindent úgy ahogy van, mert tényleg jó kis kari. Kicsi és erős :D

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#49957) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

counter strike sourcehoz keresek olcsó vgat, de olyan kellene, amivel megvan a 300 fps full hdban és más beállítások mellett. csak ezzel szoktam jászani, szóval nem kell csúcsmodell. csak úgy vigye ahogy leírtam. mit ajánlanátok. PCI express kellene. konfigom adatlapomon. ati vagy nvidia mindegy

(#49958) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Az Nvidia kártyák is tudnak HDMI-n keresztül hangot nyomni TV-re? Vagy azt csak Radeon kártyával lehet?:)

(#49959) Bogyó bá' válasza csucsbicep (#49933) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Megírtam a hibajelenséget részletesen, mellékeltem a képeket is, és kedden ki fogják cserélni a kártyát. (akkor tudok legközelebb menni Pestre) Maximális respect az Aqua-nak! :R

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#49960) Shongi86 válasza RootRulez (#49951) üzenetére


Shongi86
csendes tag

Koszi, ki fogom probalni a GPU-Z-t.

Nem tudom, hogy pontosan mi lenne a ciripeles definicioja, de amit en hallok, az folyamatos, annyira nem magas hangtartomanyu sipolas. Nem eles a hang, hanem erosebb es folyamatos sipolas.

Amikor melegszik a kartya, akkor egy ido utan rakapcsol a ket ventilator, es a hang ahhoz hasonlit, mintha ezek egyszer csak 20-szor gyorsabban forognanak, mint elotte. Tehat nem olyan eles az elteres a ventilator hangja es a sipolas kozott, hogy azonnal eszrevegyem a kulonbseget, kellett kb 1-1.5 masodperc.

De koszi a tippet, logolom a homersekletet, es majd irok az eredmenyrol!

(#49961) mistixx


mistixx
tag

Üdv!
Van nekem egy Sapphire 4890 New Edition vga-m.
A gyári hűtője produkál egy olyan jelenséget, hogy hideg indításnál nem indul be a hűtőventilátor. Szerencsére időben észleltem a gondot és tettem rá egy Accelero S1-et, így tudom használni, sőt még hűvösebb és halkabb is.
Kíváncsiságból kiszereltem a hűtőből a ventilátort és vissza kötöttem a kártyára, és azt tapasztaltam, hogy hideg indításnál csak egyet döccen a motor, és ezt folyamatosan ismétli, de nem pörög fel a ventilátor, csak erőlködik. Folyamatosan rajta hagytam, és meglepődve tapasztaltam, hogy ha eltelik néhány perc egyszer csak életre kel a ventilátor és teszi a dolgát, nem áll le. Teszi ezt anélkül, hogy hozzányúlnék.
A vga bios-ában átállítottam a hőfok szabályozást is, hogy alacsonyabb hőfoknál kapcsoljon be, illetve ccc-ben manuálisra állítottam a venti szabályozást de úgy sem indul el a venti, csak kb. 5-10 perc után.
A kérdésem az, hogy mi lehet a hiba oka?
A segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv!

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#49962) csucsbicep válasza Bogyó bá' (#49959) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Na ez, akkor jó hír.

(#49963) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Üdv

Lenne 1 furcsa, nem mindíg jelentkező problémám. 2 napja vettem meg a Battlefield: Bad Company 2-t. A multi megy 1920x1080 minden maximumon akadás nélkül. Legalábbis első nap ment. Aztán tegnap is játszottam vele, és elég randomnak tűnő időpontokban hihetetlen mód beakadt. De annyira hogy konkrétan megállt a kép, és kb 3 másodpercenként kaptam mindíg egy álló képet. Ez eltartott 10-15 secig, ilyenkor megmozdulni nyilván nem tudok, mert nem látok semmit. Ez a jelenség kb 10-15 percenként jött elő.

Mondom első nap semmi baja nem volt, akkor is játszottam vele 3-4 órát. Videókártyám egy gigabyte HD 6970 OC1. Azon kívül, hogy más játékokban nem tapasztaltam még meg, hogy tud ilyen hangosan is dolgozni a 3 venti rajta. Nem kávédaráló hangja van, inkább csak lehet hallani ahogy hajtja a levegőt. Semmi rendelleneset nem láttam/hallottam.

Mitől lehet ez?

(#49964) gabo9201 válasza mistixx (#49961) üzenetére


gabo9201
senior tag

Valószínűleg a gyári zsírozás megkeményedett a ventilátor tengelye környékén, és ezért nem indul el. Neked is azt tudom tanácsolni, hogy szedd szét (ha jól veszem ki ezt már megtetted) és ha van rá módod fújd be egy kis WD-40-el. :)

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#49965) Dominic1


Dominic1
csendes tag

Sziasztok. Kaptam egy Asus EN7600GT tipusú videokarit csak nem ad képet. ha bent van a kártya, és az alaplapi videokártyáról indul el, akkor a windows kékhalállal meghal. a windowst pont most raktak fel, zsír új az alaplap. én arra gondoltam, lehet hogy az a baj hogy innen hiányzik a kis érintkező vége :F a másik oldalt is hiányzik belőlle ugyanennyi. (bocs a képminőségért, csak ez van kéznél :D )

(#49966) fanyúl


fanyúl
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy vga-kártyát, Gigabyte 5570 1GB DDR3 GV-R5570C-1GI a típusa.Tehát a kártya támogatja a DirectX 11-et.

Viszont az alaplapom egy Asrock N68C-S UCC, ami csak a DirectX 9-et.

Mit lehet tenni ebben az esetben?

Van rá lehetőség, hogy pl filmnézésre beállítani a 11 alapján?

Vagy "kiiktatni" az alaplapi vga kártyát?

Köszi előre is.

fanyúl

(#49967) gabo9201 válasza fanyúl (#49966) üzenetére


gabo9201
senior tag

Ha a gépeden Win7 van (XP esetén nincs lehetőség DX10-et és DX11-et használni), akkor DX11-et is tudsz használni. Tehát attól, hogy az alaplapi VGA nem támogatja, az új kártyával működnie kell.

Az más kérdés, hogy azzal a VGA-val ne akarjál DX11-ben játszani :DDD

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#49968) RootRulez válasza fanyúl (#49966) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha a diszkrét kártya ad képet, akkor az alaplapi (elvileg) le van kapcsolódva. :K Innentől nem is szempont és semmi nem áll a DX11 használatának újába. Persze, ha az Oprendszer is támogatja. :K

═════════════════════════════════════════

(#49969) fanyúl válasza gabo9201 (#49967) üzenetére


fanyúl
csendes tag

Hali!

Win7 van,de a Catalyst Controll leáll. Ezt mindjárt a belépéskor kiírja.

A SIW is azt jelzi, hogy a DirectX 9 van használatban az új kártyával.

Már kétszer is telepítettem,ill próbáltam letiltani a biosban az integrált Nvidiát.(Ezek mondjuk nem sikerültek)

fanyúl

(#49970) fanyúl válasza RootRulez (#49968) üzenetére


fanyúl
csendes tag

Szia!

A 32 bitest töltöttem le,szal elméletileg az nem lehet gond.

fanyúl

(#49971) Bogyó bá' válasza csucsbicep (#49962) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Létezik az, hogy egy kicsit bizonytalankodó videomemória "bejáratódik"? Ma napközben már csak 2 alkalommal "szemetelt" a kártya, most este közel 3 órás Crysis 2-őzés közben már egyszer sem vettem észre... ? :F

kieg: tegnap én szenvedtem a vadiúj MSI 5850-emmel...

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#49972) csucsbicep válasza Bogyó bá' (#49971) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Olyanról még nem hallottam. Nálam GTS szépen lassan pusztult el. Egyszer csinálta, szemetelt, kifagyott után fél napig semmi. Másnap megint kezdte. Szóval, így össze-vissza. Végén meg már képet sem adott.

(#49973) DIESELPOWER


DIESELPOWER
aktív tag

Sziasztok!

Próbálok segítséget kérni, adott egy Sapphire HD 4890 new edition videókártya amin az uP6281 ic púpos és nem ad képet a kártya, itt az alkatrész leírása

itt a [link] katt. csak így tudtam feltölteni
a pdf fájlt, le kell tölteni.

A kérdésem, hol tudok beszerezni helyettesítő ic -t ? vagy pl láttam gtx 460 vagy x58 -as alaplapokon is ugyanez van. uP6281 so8 ic vadásszak le egy rossz vga-t vagy alaplapot és vegyem le arról ?

Már mindent feladtam, még a gyártóval is beszéltem, elküldte a doksit az alkatrész adataival de senki nem tud segíteni :R

[ Szerkesztve ]

(#49974) Bogyó bá' válasza csucsbicep (#49972) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Pedig nagyon úgy tűnik, hogy tegnap délután óta semmilyen hibát nem lehet belőle kiprovokálni, még 4000-ről 4500 MHz-re húzott memória órajelnél sem.... ez egyre érdekesebb. Na mindegy, kedden elvileg kapok egy másikat, csak az nehogy még rosszabb legyen. :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#49975) Palinkasocsi


Palinkasocsi
csendes tag

Kedves Hozzáértők!

Nemrég cseréltem gépet:
Processzor: DualCore 3100 MHz (31x100)
Videokártya: Intel(R) HD Graphics Family (1024 MB)
Memória: 4 GB DDR3
Alaplap: Asus P8 H67-M

A problémám az, hogy a képernyőm halvány vízszintes vonalakkal csíkozódik. Már feltettem a videokártya legújabb driver-ét, de hiába. A csíkok mászkálnak szorgosan. Vajon nem az integrált videokártya nem kiforrott még (kb. 2-3 éve lehet a piacon ilyesmi)?

Valakinek valami ötlete?

Nagyon köszönöm.

Palinkasocsi

(#49976) gabo9201 válasza Palinkasocsi (#49975) üzenetére


gabo9201
senior tag

Egy két-három éves cucc az már igen kiforrott (inkább kifutott :DDD ).

Mod: most látom, hogy ez egy modern 1155-ös lap ami max pár hónapos :K

Tegyél fel képet róla, hogy lássuk mit csinál.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#49977) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Ismét bombázom az agyatokat :) Az lehet VGA probléma, ha TrackMania Foreverbe némelyik kanyar nem is kanyar csak ha közel megyek hozzá, hanem szögletes, de nem mind1ik. Full grafón játszom 60fps-el. MSI 6850 OC

[ Szerkesztve ]

(#49978) Ewing1976


Ewing1976
tag

Sziasztok!

Mi a teendő akkor ha világit a Radeon 4850 Toxic-on a "D1601" és "1602" led?
Kiszerelést követően vettem észre, hogy a hűtés (Zalman) lefogatásnál az egyik anya hiányzik. Okozhatja ezt a hibát a hűtés 3 csavarral való lefogatása?

A képzelet sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás véges. A képzelet felöleli az egész világot.

(#49979) KaiotEch válasza Ewing1976 (#49978) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem amikor anno pirosan világított a 4850-em akkor már gáz volt :D

(#49980) Ewing1976 válasza KaiotEch (#49979) üzenetére


Ewing1976
tag

Azt én is sejtem hogy gáz van vele...csak arra lennék kíváncsi hogy javítható vagy vegyek valami másik VGA-t.

A képzelet sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás véges. A képzelet felöleli az egész világot.

(#49981) KaiotEch válasza Ewing1976 (#49980) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát nekem amikor elkezdett világítani(nemtudom melyik led volt már) akkor felpörgött a ventije, kikapcsolta képernyőt és csak úgy tudtam újraindítani a gépet, ha kikapcsoltam és vissza.

(#49982) Ewing1976 válasza KaiotEch (#49981) üzenetére


Ewing1976
tag

itt is sajnos ez a szituáció. Random modon lehet elinditani, illetve a játékoknál kifagy.
Annyit ki tudtam deríteni, hogy:
D1601 - Red LED On, shows critical temperature fault

D1602 - Red LED On, shows External power connector A was removed

De most hűtés és táp egyszerre lenne?

A képzelet sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás véges. A képzelet felöleli az egész világot.

(#49983) macskopite


macskopite
tag

Sziasztok!

Adott egy MSI 7800GTX kártya.... eddig még jól is kezdődhetne a story, mert azért még most is jól teljesít ez a széria..
Viszont, ha a 6 pines PCI-E tápcsati rá van dugva a kártyára, teljesen megfogja a rendszert.
Bekapcsolásnál minden venti egyet fordul és ennyi.... :(
Ha lehúzom felpörög minden, de ugye akkor meg nincs kép...

Valami zárlat lehet? Van valakinek ötlete, tapasztalata mi történhetett vele?
Köszi...

A beton házak között nem várnak csodák...

(#49984) KaiotEch válasza Ewing1976 (#49982) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem is random adta be... volt, hogy itthagytam a gépet nem csináltam vele semmit és mire visszajöttem a nagy semmi fogadott. 4x voltam vele iPon-ba... Cseszték cserélni. Nekem Vapor-X volt és a hűtése is jó volt, sosem melegetett túl. 11.2-es catalyst-et próbáld meg felrakni, nekem azzal nem volt baj.

macskopite: Mekkora tápod van? Lehet nem bírja el...

[ Szerkesztve ]

(#49985) Ewing1976 válasza KaiotEch (#49984) üzenetére


Ewing1976
tag

Az enyém nem garis, úgy hogy nem viszem szervizbe. Kipróbálom a 11.2 catalyst-ot ha azzal sem megy akkor veszek másik karit.

Köszi!

A képzelet sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás véges. A képzelet felöleli az egész világot.

(#49986) macskopite válasza KaiotEch (#49984) üzenetére


macskopite
tag

Egy Chieftec CTG-500-80P 500W-os hajtaná.... Ezzel nem lehet gond...

A beton házak között nem várnak csodák...

(#49987) macskopite


macskopite
tag

Már végig böngésztem minden fórumot a világ minden tájáról, de sehol nem találtam megoldást... (igazából hasonló probléma említését sem... :B )

A beton házak között nem várnak csodák...

(#49988) KaiotEch válasza macskopite (#49986) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát az pedig ki kell hajtsa. Nincs kéznél másik táp? Más vga esetleg? Ha másikkal nem csinálja, akkor a kártya lehet a rossz.

[ Szerkesztve ]

(#49989) macskopite válasza KaiotEch (#49988) üzenetére


macskopite
tag

Sajnos cseretápom most nincs itthon (hasonló teljesítményű)
De más kártyákkal nem is csinálja...

Minden bizonnyal a kártya a ludas, de hol lehet a probléma kulcsa?
Itt állok forrasztó pákával, multimeter-rel felvértezve, de nem tudom hol keressem a hibát...

A beton házak között nem várnak csodák...

(#49990) Palinkasocsi válasza gabo9201 (#49976) üzenetére


Palinkasocsi
csendes tag

Feltöltök egy .jpg-t, nem tudom látszik e valami rajta. Elküldtem egy ismerősömnek, mert én nem tudom eldönteni, hogy special azon látszik e valami, mert az én monitorom mindig csíkoz. Ő azt mondta, nem lát rajta semmit. Ennek ellenére bizony redőnyszerű kb. 0.5 cm-es csíkok ballagnak szép sorjában fentről lefelé.

Üdv.:

P.

(#49991) Alastair' válasza macskopite (#49989) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Dobd el a pákát meg a multimétert, húzd ki a fiókot, szedd elő a dugipénzed, és menjél új vga-t venni.

Alister from Hell

(#49992) gabo9201 válasza Palinkasocsi (#49990) üzenetére


gabo9201
senior tag

A képen itt sem látszik semmi. Analóg (VGA) kimenettel van összekötve a gép és a monitor? Ha igen első körben megpróbálnám egy másik kábellel. Ha nem lehet kihúzni a moncsiból vagy a hiba továbbra is fenn áll, ki kellene próbálni egy másik monitorral.

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#49993) vergilx


vergilx
őstag

sziasztok!
nooc-vel egy 4870x2-nek mekkora táp kell? mellette egy pehnom ii x2@x3 4ghz lenne.

(#49994) gabo9201 válasza vergilx (#49993) üzenetére


gabo9201
senior tag

Szerintem itt hamarabb választ kapsz.

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#49995) fagy53 válasza macskopite (#49989) üzenetére


fagy53
nagyúr

Ezt itt valószínűleg senki nem válaszolja meg, de nagy eséllyel a plusz tápcsati vagy az ahhoz kapcsolódó alkatrészek valamelyike zárlatos.
A PCI-e csatiról megkapja a tápfeszt, de ez kevés neki ezért nincs kép, ha bedugod a plusz tápfeszt ott meg rövidzár van, ez meg levágja az egész tápot, így a gépet is.
Ismerni kellene a pontos kapcsolási rajzot a segítséghez! Annyit megtehetsz kezedben a multival, hogy kikapcsolt állapotban megméred a plusz tápcsati VGA-n lévő részén a 12V és test között ellenállást, szerintem "0".

(#49996) KaiotEch válasza macskopite (#49989) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Esetleg próbáld meg ha van 6-pin-es táp átalakítód.

(#49997) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

counter strike sourcehoz keresek olcsó vgat, de olyan kellene, amivel megvan a 300 fps full hdban és max beállítások mellett. csak ezzel szoktam játszani, szóval nem kell csúcsmodell. csak úgy vigye ahogy leírtam. mit ajánlanátok. PCI-e kellene. konfigom adatlapomon. ati vagy nvidia mindegy

valakinek valami javaslat? :B

(#49998) KaiotEch válasza kungzi (#49997) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem egy 4850 elég lenne annak.

(#49999) godside


godside
tag

hello !

a gondom a kovetkezo itt a nyar... egy his radeon 4870x2 2*1GB kartyat nyustolok a gepbe immaron 2,5 eve... a gondok most jottek elo... azt vettem eszre a jatekokban hibazik a kartya a szinek villognak.. lemonitoroztam 102-106 C-bal billeg a kari es ha tovabb nyustolom tilt es kikapcsol... leszedtem az uj drivert 2011.0419.2218.38209 verzio szamut, de nem valtozott a helyzet... lassan szeretnem mar a dragamat nyugdijba kuldeni, de megvagyok elegedve a teljesitmenyevel.... egy 26" monitort hajt 1920*1200-ba meg egy 36" full-hd lcd-t masoldagosan... szoval otletek???

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#50000) Воланд válasza godside (#49999) üzenetére


Воланд
titán

Hűtés probléma lesz, lehet , hogy nem ártana egy újrapasztázás. Ventilátor forog egyáltalán?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50001) Alastair' válasza godside (#49999) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Először is próbáld meg, manuálisan magasabb fordulatra állított venti mellett.

Alister from Hell

(#50002) KaiotEch válasza Alastair' (#50001) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Vagy egy +ventilátort :)

(#50003) Kis Joe válasza Kis Joe (#49683) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Valaki tud segíteni?

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#50004) godside válasza Воланд (#50000) üzenetére


godside
tag

porog e? maxon olyan mint egy turbina... :) lehet meg olcson vizhuto blokkot szerezni hozza? mer akkor lehet eloszedegetem a pumpat-radit-csoveket :D

nagymama az unokajanak: - mindig jo gyerek voltal, ezert rad hagyom a farmot,a nagy hazakkal, az istallot, a munkagepeket és 22 millio dollart -nem is tudtam hogy ilyen gazdag vagy. es hol ez a farm? -a facebookon

(#50005) macskopite válasza fagy53 (#49995) üzenetére


macskopite
tag

Közben nekiestem és elkezdtem kiméregetni minden alkatrészt, majd kiderült (véletlen...), hogy a tápcsatin a középső ground hol érintkezik hol nem...
Köszönöm a hozzászólásokat :R

A beton házak között nem várnak csodák...

(#50006) macskopite


macskopite
tag

Bár most hirtelen felötlött bennem, hogy vajon melyik állapot a jó??? :F
Át kell, vagy nem folynia rajta a feszültségnek...?

A beton házak között nem várnak csodák...

(#50007) Воланд válasza godside (#50004) üzenetére


Воланд
titán

Ha maxon is lekapcsol, túlmelegszik, akkor ott valami nem okés.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50008) KrAt


KrAt
veterán

[link] - FOLYTATÁS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.