Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9501) LLapy


LLapy
csendes tag

Közben megtaláltam:
Soulbringer volt a neve :))

zizé

(#9502) jonnyjoker01 válasza LLapy (#9500) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nosztalgiázunk? :D Nekem nincs meg, hogy mi lehet...

Üdv. Johnny

(#9503) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Keresek egy játékot viszont nem tudom a nevét.
2014-es, ez biztos
Nem teljesen világos de mintha egy népcsoporttal kellene lenni és egy várost kell felhúzni.Nyersanyagot gyűjteni.Váltakoznak az évszakok is.

Nem tudom elég-e ennyi infó róla.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#9504) #81999360 válasza Directors (#9503) üzenetére


#81999360
törölt tag

Banished?

(#9505) Directors válasza #81999360 (#9504) üzenetére


Directors
senior tag

Ez az. Nagyon szépen köszönöm. :R

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#9506) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Itt a fórumon mi a vélemény az Elite: Dangerous -ról?

Üdv. Johnny

(#9507) #65675776 válasza jonnyjoker01 (#9506) üzenetére


#65675776
törölt tag

[link] Lehet a topicjában érdemes olvasgatni.

(#9508) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok.

MotoGP 14-el tapasztalata van esetleg valakinek? Vagy ha nincs az sem baj, elég lenne az is, ha tudnátok tanácsot adni. :)
Szóval Carrier módban a Le Mans-i versenyen történt egy kis furcsaság. Mégpedig diszkvalifikálták szinte az összes versenyzőt (gépi) a mezőnyből kb percenként egyet. Mire véget ért a verseny 4-en maradtunk. Szezonban ez volt az 5. Verseny és eddig nem volt ilyesmire példa. Ez valamilyen bug lehet, vagy mi a fene?

(#9509) SzegediKrisi


SzegediKrisi
csendes tag

Sziasztok!
A mai napon raktam össze az új gépemet, telepítettem a windowst és minden tökéletesen működik, amíg el nem indítom a gta 5-öt, merthogy egy kis ideig kb30 másidpercig stabilan 60fps-el megy a játék majd kékhalált kap a gép. Ez mindíg a játék ugyanazon pontján történik, és csak a játék közben, amúgy soha.
Mi lehet a baj?

A válaszodat előre is köszönöm!

(#9510) SzegediKrisi


SzegediKrisi
csendes tag

Most próbáltam ki black ops 2-vel de ott is ugyan ezt csinálja!

(#9511) genndy válasza SzegediKrisi (#9509) üzenetére


genndy
addikt

Drivereket és segédprogikat (amiket adott játék mellé tesznek direkt) nézd meg.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9512) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok tudnátok pár mostanában megjelenő mmoprg-t mondani ?

El. Psy. Congroo.

(#9513) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Van egy AMD Athlon II X2 250-es procis gép,amiben 6 GB DDR3,HD7770-es videókártya,Windows 7 64 bites oprendszer van,s minden fontos frissítés fent van a gépen amit a rendszer kért,és még friss videókártya driver is,stb... még is egy játéknál,a Cities Skylines-nál csinál olyat hogy mentésnél kidob az asztalra,az egér meg ugyan olyan marad mint a játékban s hiába akarok vissza menni a játékba,nem enged be,de a háttérben fut... csak ctrl+alt+del-el tudom bezárni :(
S hozzáteszem hogy a játék eredeti,Steam-en lett megvásárolva! Nem értem mi lehet a probléma?A játék a legfrisebb verzióval van felszerelve(mivel eredeti ugyebár) s még a magyarítás sincs fent.... gépigény.hu szerint közepesen futtatható,alacsony értéke 100%s közepes grafikai beállítást ajánlja.
Ötletek?Tippek?
Előre is köszönöm a segítséget.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#9514) Heavyrain válasza Potyka03 (#9513) üzenetére


Heavyrain
őstag

Úgytűnik,hogy a játékkal van probléma,nem a gépeddel.
Mindenképpen kérdezz rá itt is: Link

(#9515) Potyka03 válasza Heavyrain (#9514) üzenetére


Potyka03
senior tag

Steam-en?Nem vagyok jó angolos :D
Am. most próbáltam meg rendszergazdaként futtatni,de úgy meg crash dump-ot írt ki a gép. Ami tudtommal memória baj,tehát valamelyik memóriám haldoklik.Egyenlőre ez biztos.De lehet az se oldaná meg a problémát,vagy nem tudom :(
Amúgy wirágbolti verzióban egy darabig működött,utána már nem.... azóta volt rendszer újra rakás is,meg meg is lett vásárolva,de azóta ez a hiba előjön,amit leírtam.

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#9516) jonnyjoker01 válasza #65675776 (#9507) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:B Nem gondoltam volna hogy ilyen híres játék :R

Üdv. Johnny

(#9517) Sósperec


Sósperec
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani pár jó fantasy-rpg játékot? A skyrim már kezd unalmassá válni. :))
A kikötéseim:
-ne legyen túl régi.
-kontroller támogatás előny! TV előtt szeretném majd játszani. :)
-ne kelljen hozzá atomerőmű. pl: witcher 3 már nem fut nálam élvezhetően.
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#9518) Heavyrain válasza Sósperec (#9517) üzenetére


Heavyrain
őstag

-Witcher 2
-Fable Anniversary
-Of Orcs And Men

Mindhárom támogatja a kontrollert.

[ Szerkesztve ]

(#9519) Rendo84 válasza Sósperec (#9517) üzenetére


Rendo84
senior tag

Risen, Gothic, ArcaniA sorozatok.

(#9520) Sósperec


Sósperec
tag

Köszönöm :R

(#9521) xFreex válasza Sósperec (#9517) üzenetére


xFreex
aktív tag

Esetleg még a Two Worlds 2.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#9522) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Első multis online lövöldének mit ajánlatok?
Battlefield 3-Battlefield 4-Call of Duty 4 Modern Warfare-Call of Duty Modern Warfare 3 ezek most 3 ezer alatt vannak,mindet végigtoltam anno single-be de mivel tört volt így a multi mindíg kimaradt.

[ Szerkesztve ]

(#9523) Brian_GT válasza pruzsi (#9522) üzenetére


Brian_GT
őstag

Első lövöldének a Battlefield túl összetett lesz. Járművek...ezerféle fegyver challenge stb....sokkal átláthatóbb és egyszerűbb fejlődési rendszerrel megy, mind a CoD MW, mind az MW3... ezekből én a 4et annyira nem ajánlanám, már. Jónak jó, én is rengeteget beleöltem anno, szint az MW3-ba..de talán több sikerrel találsz aktív embereket online MW3-ban. Amiről biztosra tudom, hogy nagyon sokan tolják még és régebbi CoD, az a BO2.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9524) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Üdv!

Valakinek, valami ötlet, hogy a Hatred miért nem vehető meg Steamen?
Steam fórumon sokaknál látom az egér jelet, hogy meg van véve, nekem ár sincs kirakva, csak az, hogy 6 óra múlva unlockol és játszhatóvá válik.

Esetleg Magyarországon is le lett tiltva? Ahogy hallottam a németeknél, osztrákoknál lecenzúrázták az egészet és elérhetetlen.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#9525) genndy válasza nonsen5e (#9524) üzenetére


genndy
addikt

Ha tiltva lenne, akkor a komplett áruházi oldala nem jönne be. Tudtommal nálunk csak az Injustice nem megvehető Steamről (de máshonnan igen), önkényuralmi jelkép miatt, más ilyenről nem tudok legyen bármilyen brutális a játék. Németek szeretnek vér miatt cenzúrázni, mi nemigen.
Szerintem szimplán csak lejárt az előrendelési idő (akiknél látod azok még ekkor vették), megvenni meg nem lehet amíg rendesen meg nem jelenik. 5 óra múlva úgyis kiderül.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9526) ollie válasza nonsen5e (#9524) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy lenne letiltva, ha 6 óra múlva unlockol?

***

(#9527) nonsen5e válasza ollie (#9526) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem tudtam a Steamen, hogy működik ez a letiltásos rendszer. Azt hittem, hogy amennyiben egy országban blockolva van, akkor csak nem jelenik meg a vétel gomb. :K

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#9528) ollie válasza nonsen5e (#9527) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az unlock mindig azt az időpontot írja, amikor konkrétan nálad játszható a játék.

***

(#9529) nonsen5e válasza ollie (#9528) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem ezzel volt a probléma.

De mindegy, mert azóta megoldódott, most 7 órától már vehető. :K

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#9530) Zwitter


Zwitter
tag

Üdv!

Nemrég szereltem össze tesómnak gépet, és a GTA V lefagy alatta a játék egy bizonyos pontjánál. Kérjek tőle több infót, vagy ez egy ismert hiba?

Előre is thx

(#9531) Heavyrain válasza Zwitter (#9530) üzenetére


Heavyrain
őstag

Eredeti a játék?

(#9532) Zwitter válasza Heavyrain (#9531) üzenetére


Zwitter
tag

Persze.

(#9533) CJ4567 válasza Zwitter (#9530) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez elvileg ismert hiba, Blitz Play küldetés ugye?

Fun fact: virágboltos változattal nem volt problémám. :DDD

No Sana No Life

(#9534) Zwitter válasza CJ4567 (#9533) üzenetére


Zwitter
tag

Elég hamar érkezett a panasz, és mivel ő nem nagy kocka, valószínűleg a játék eleje körül tart. Mondjuk, ha a Blitz Play a 39. küldi, akkor nem biztos...

Viszont ha a Blitz Play-nél lévő hiba a mi hibánk, akkor mit lehet tenni elenne?

(#9535) CJ4567 válasza Zwitter (#9534) üzenetére


CJ4567
veterán

Meghaltok sokszor, és skippelitek a küldetést. Mást nem tudok, nálam nem jelentkezett :(

No Sana No Life

(#9536) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Véleményetekre lennék kíváncsi érdemes e bepróbálni a The Elder Scrolls Online Tamriel játékot?

(#9537) Brian_GT válasza pruzsi (#9536) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hát amit te írsz az ugye a PS4 edition, én anno pc-n játszottam a bétával. Nos, ezt így nehéz leírni, mert sok jó dolog is volt benne, meg sok rossz is. Biztos sok minden javítva lett azóta, hisz mikor volt már a béta. Nekem tetszett a világ, tetszett a karakterek sokasága stb. Igazából persze, ha lehetőséged van kipróbálni mindenképp...de ha úgy kérdezed, megvenni és játszani vele. Arra azt mondanám, hogy ha tudod előbb próbáld ki valakinél, mert azért más mint mondjuk egy WoW.
+ PS4-ről beszélünk..kérdés mennyire tudtak egy mmo-t átültetni pc-ről.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9538) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok! Szeretnék mindenkori játékokat kérni amikkel lehet 2 fős multit játszani egy gépen, billentyűzet-egér + kontroller kombinációjával.
Egyenlőre Magicka 2-t nyomok öcsémmel mióta vettem egy új kontrollert, de kíváncsi lennék még hogy mi mást játszhatnánk együtt :D
Tudom hogy van még a Grid Autosport, Mortal Kombat epizódok, de más annyira nem ugrik be.

[ Szerkesztve ]

(#9539) Heavyrain válasza AeSDé Team (#9538) üzenetére


Heavyrain
őstag

Itt állísd be a couch coop-ot,és találni fogsz címeket. :K

(#9540) CJ4567 válasza Heavyrain (#9539) üzenetére


CJ4567
veterán

Black Ops 3-at kidobta a Couch coop, splitscreenre :D

No Sana No Life

(#9541) AeSDé Team válasza Heavyrain (#9539) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Köszönöm, nézelődöm majd :)

(#9542) YM


YM
senior tag

Tudtok ajánlani valami jó II. Világháborús FPS-t? Olyasmire gondoltam mint a Medal of Honor Allied Assault csak valami modernebb változatban.
Köszi!

(#9543) Heavyrain válasza YM (#9542) üzenetére


Heavyrain
őstag

(#9544) YM válasza Heavyrain (#9543) üzenetére


YM
senior tag

Wolfensteint játszottam, többi ahogy nézem elég alacsony értékeléseket kapott :F

(#9545) Rendo84 válasza YM (#9544) üzenetére


Rendo84
senior tag

Az értékelések ne tévesszenek meg, sokszor nem tükrözik a valóságot, ezek mind nagyon jó játékok!

(#9546) Heavyrain válasza YM (#9544) üzenetére


Heavyrain
őstag

A Sniper Elite 3 meglepően jó,nekem nagyon tetszett. A többivel nincs tapasztalatom.
Esetleg még a The Saboteur-t, Brothers in Arms szériát és a 2009-es Wolfenstein-t próbáld ki.

(#9547) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Olyan (kis) gyerekek és hölgyek által is emészthető játékokat keresek, amivel egyszerre lehet ketten játszani, és kicsi a gépigénye.
pl. osztott képernyős autóverseny, webkamerával működő ugrálós játék, meg ilyesmi.
Elvárás, hogy nulla vér és erőszak legyen bennük, és egy AMD Brazos E-350 procin fusson szaggatás nélkül.
Lehet linuxos és Windows-os is.
Két kontrollerrel tervezünk játszani.

Kössz!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9548) Heavyrain válasza Bici (#9547) üzenetére


Heavyrain
őstag

-Rayman Legends
-Sonic & All-Stars Racing Transformed
-Toy Story 3
-Az összes LEGO játék
-Esetleg,ha már nagyobb,akkor Trine 1-2

[ Szerkesztve ]

(#9549) Bici válasza Heavyrain (#9548) üzenetére


Bici
félisten

Kössz! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9550) jonnyjoker01 válasza YM (#9542) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Enemy Fronttal játszottam, sztori elég jó, megvalósítás király, grafika pedig (számomra) lélegzet elállító. Mondjuk kb egy éve játszottam rajta...

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.