Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9451) Heavyrain válasza Kölökpálinka (#9450) üzenetére


Heavyrain
őstag

-Bioshock Infinite (+Burial at Sea 1-2)
-Sleeping Dogs
-Dishonored (+2 nagy story DLC)
-Batman: Arkham Asylum/Arkham City
-Borderlands 1-2
-Telltale játékok (The Wolf Among Us/ The Walking Dead Season 1-2/ Tales from the Borderlands)
-Portal 2
-The Talos Principle
-Divinity: Original Sin
-XCOM: Enemy Unknow
-DmC
-The Witcher 1-2
-Mass Effect 1-2-3
-Deus Ex: Human Revolution
-Alan Wake
-Middle-earth: Shadow of Mordor
-Spec Ops: The Line
-The Incredible Adventrues Of Van Helsing 1-2
-Torchlight 2
-Rage
-Fallout 3/ New Vegas
-Shadow Warrior

-Ori And The Blind Forest
-Bastion
-Transistor
-Mark of the Ninja
-Far Cry: Blood Dragon
-Don't Starve
-Gunpoint
-FTL
-Trine 1-2
-Dust: An Elysian Tail
-The Banner Saga
-Call of Juarez: Gunslinger

Szerk.: A Buriel at Sea Episode 1-2 előtt érdemes még végigtolni a Bioshock széria első két részét is.

[ Szerkesztve ]

(#9452) Kölökpálinka válasza Heavyrain (#9451) üzenetére


Kölökpálinka
csendes tag

Köszönöm, lesz miből csemegézni. :R

(#9453) CJ4567 válasza Kölökpálinka (#9452) üzenetére


CJ4567
veterán

GTA V is nagyon jó.

No Sana No Life

(#9454) Rhazzur


Rhazzur
újonc

Üdv
internetes játékoknál előfordul hogy kidob a játékokból.(blizzard).Egy F7D1301 v1 belkin routerem van, mikrohullámú internet. Internetszolgáltató kint olt 2* kicserélt mindent de nem javult meg a probléma.A routert reseteltem,port,ping etc etc...minden megvolt,de nem oldódott meg a probléma....avast virusirtó átengedi,windows tűzfal nem blokkolja....tanácstalan vagyok mi lehet a gond?? :( :(
BNetwork Informatikai Kft.
Mikrohullámú Internet Szolgáltatás

(#9455) Kölökpálinka válasza CJ4567 (#9453) üzenetére


Kölökpálinka
csendes tag

Tervben van, csak még nagyon drága. :)

(#9456) CJ4567 válasza Kölökpálinka (#9455) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem gépem se vinné. :(

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9457) #81999360 válasza CJ4567 (#9456) üzenetére


#81999360
törölt tag

:DDD

(#9458) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Volna 1 igen idegesítő probléma, amire egyszerűen nem sikerül megoldást találnom.

2 játékkal játszom most (CoD MW3 és Metro LL) és mindkettőben felfedeztem 1 idegesítő bugot. Mégpedig azt, hogy ha mozgok, akkor "remegnek" a textúrák.

Nem minden esetben fordul elő, de eléggé észrevehető. CoD MW3 esetében pl jobban látszok, ha mozgás közben picit mozgatom az egeret is, Metro esetében az egér mozgatása nélkül is tökéletesen látszik.

Metro esetében a "Revolution" pályánál ahogy kijövünk a szellőzőből már észrevehető, mivel ha mozgolódok akkor a padlón és pl az asztalon levő dobozon is látható, hogy olyan, mintha "beremegne" a kép.

Próbáltam már mindent, Win7, Win 8.1, több driver is, de semmi nem segített. G-syncet engedélyező alpha drivernél picit jobb, de ott is még simán látszik.

i7-es CPU 70-80C körül mozog a Metro alatt a GTX980M VGA meg még ennél is hűvősebb. Legjobban akkor látszik a dolog, ha 60 FPS-el megy a játék, tehát pl Metro esetében kint a felszínen kevésbé látszódik.

Próbáltam kikapcsolni a V-Syncet+Tripla pufferelést és Vsyncet NVidia kontroll panelben kényszeríteni, de nem volt így se tökéletesen sima 60 FPS-nél pl a Metro ...

Valami ötlet, hogy mit tudnék tenni? Nagyon idegesít, hogy 60 FPS-nél nem folyamatos a kép és a kép "remeg" / mikroszaggatás van (nem is tudom, hogy pontosan minek nevezzem).

Próbáltam pagefile-t is kikapcsolni (16 GB Ram van), de az se oldotta meg...

u.i.: Lehet rosszul emlékszem, de AC Rogue esetében nem láttam ilyen problémát (vagy csak nem volt ennyire feltünő), lehet csak Steames játékokkal van baj ? (Windows újratelepítésnél Steam is újra lett telepítve)

2 napja kínlódok, hogy megoldjam a problémát és végre minden játék 60 FPS-nél is folyamatosnak tűnjön...

Jah es probaltam a core parking es steam overlay kikapcsolasat is...

[ Szerkesztve ]

(#9459) Kölökpálinka


Kölökpálinka
csendes tag

Hello, ebben nem tud valaki segiteni? Napok ota probalkozok de semmi..[link]

(#9460) jonnyjoker01 válasza Kölökpálinka (#9459) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

mscrv_100.dll bemásolása játékkönyvtárába talán. Az összes ilyen msc... dlleket be kéne másolni, nekem a cod ghostsnál segített. A dlleket a C:/Windows/SysWow64 mappában találod

Üdv. Johnny

(#9461) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan játékot, ami időutazós ( like Timeshift)?

Köszi! :U

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#9462) Heavyrain válasza zedok (#9461) üzenetére


Heavyrain
őstag

-Life Is Strange
-Super Time Force Ultra
-Singularity
-Braid
-Prince of Persia széria
-Day of the Tentacle
-Cryostasis

[ Szerkesztve ]

(#9463) Kölökpálinka válasza jonnyjoker01 (#9460) üzenetére


Kölökpálinka
csendes tag

Msrcv100-at találtam csak, az összes msrcvt bemásoltam, de a hiba továbbra is fennáll

(#9464) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy origin-re beregisztrált, dobozos játékot el lehet e valahogy adni? Szóval "ki lehet e regisztrálni" ? Vagy most már megvettem és kész?

A dragon age inquisition akkora csalódás volt számomra, hogy őrület, beleöltem vagy 10 órát, de egyszerűen nem jön át, pedig az elsőt imádtam és a második is tetszett.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9465) genndy válasza persil (#9464) üzenetére


genndy
addikt

Nem lehet kiregisztrálni, az már ott marad. Accountot árulni és eladni viszont tilos.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9466) persil válasza genndy (#9465) üzenetére


persil
nagyúr

Fantasztikus...

Köszi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9467) VoidXs válasza persil (#9464) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Van néhány játék, ami esetében nyugodtan el lehet adni, ezek max 2012-ben jöttek ki. Ilyen például a Crysis 2, aminek a futásához nem kell Origin, annyi előnye van, hogy ha rossz a lemez, le tudod tölteni. Multihoz egyéni regisztráció kell, szóval ott sincs baj. CD-kulcsot csak annyira néz, hogy van-e fent vele más. Más dolog, hogy nem megy már a multi. Egy ilyen esetben nem szemétség eladni, mert ugyanúgy tudja játszani az illető. Az új Dragon Age viszont már teljesen Origines, nélküle nem megy. Így ha eladod, nem tudnak vele játszani, és azt jogosan verik le rajtad.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9468) sptkyle válasza Heavyrain (#9462) üzenetére


sptkyle
senior tag

Késve bár, de törve nem...
Nekem rögtön a Timesplitters 1-2-3 ugrott be... bár csak konzolon jelentek meg.
Illetve a szintén konzolos Eat Lead, ami ugyan igazából nem időutazós játék, de érdemes lehet rá vetni egy pillantást...

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#9469) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok.

Arra lennék kíváncsi, hogy ha vennék az Intel G3258-am mellé egy R9 280 erősségű videokártyát, akkor fullHD felbontásban tudnék-e medium/high beállításokkal -érdemben- játszani, olyan játékokkal, mint a:
- The Evil Within
- Grand Theft Auto 5
- FarCry 4
- Assassin's Creed - Unity
- Dying Light

A processzor bírja a 4.5Ghz-et, tovább nem sikerült vele mennem. Ezen kívül 8 giga memóriával bír a gép.

Köszi!

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#9470) CJ4567


CJ4567
veterán

Logitech kormányokhoz ajánlják hogy a centering springet ki kell kapcsolni, miért?

No Sana No Life

(#9471) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan játékot amit 2-en kontrollerrel tudunk játszani?

Köszi!

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#9472) VoidXs válasza zedok (#9471) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Milyen stílus érdekel? Így azonnal a Trine 2 ugrik be, meg a Magicka.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9473) CJ4567 válasza zedok (#9471) üzenetére


CJ4567
veterán

Grid 2, azt hiszem az Autosport is tudja ezt.

No Sana No Life

(#9474) zedok


zedok
senior tag

Király. :) Köszi.

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#9475) Brian_GT válasza jolti05 (#9469) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az a baj, hogy bár nem így akarnám megfogalmazni, de nincs túl sok köze a sebességnek ahhoz, hogy mit tud egy processzor. Szóval az szép ha megfelelő hűtés mellett neked ennyit bír a proci, bár szerintem nem lesz túl hosszú életű ekkora tuning mellett...viszont attól, hogy mellé raksz egy erős vga-t nem fog jobb lenni az összkép. Olyan szinten lesz processzor limites a gép, hogy a kártya csoda, hogy elindul úgymond :) Már értsd úgy, hogy olyan műveletet kell végeznie amire érdemes neki munkához látnia...a processzorod mikor már leolvad 100%-os terhelés mellett, a vga kb akkor kezdi majd el pár %-on erőltetni magát.
Törekedni kell a nagyjából 1:1 arányhoz, szóval ha erős vga erős proci...ha közepes vga közepes proci. Egy r9 280 mellé én corei5 és felfele...alatta szerintem nincs értelme. Vanni van értelme, csak akkor nincs értelme a kártya erejének.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9476) flymi


flymi
addikt

Üdv!
Olyan autós játékok érdekelnének (win7), amiket a koronguniverzumban meg lehet vásárolni és kellően pozitívak a tapasztalatok. (Sajnos még mindig nem sikerült PayPalt rendbe hozni) :(
GTR Evo megvan, ETS2 is + régi NFS-ek, amik már kiestek, mivel lejárt az XP kora. Ezeken felül?
Asetto Corsáról csak jókat hallottam, de ott nem kapható. Crew felejtős.
Előre is kösz a válaszokat!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#9477) CJ4567 válasza flymi (#9476) üzenetére


CJ4567
veterán

RaceRoom Experience ingyenes Steamen, és a DTM Experiencet megvásárolhatod hozzá korongon. Tescoban láttam 5000 alatt, ha jól emlékszem 4400-4600 körül lehetett.

Nem, nem a játékrészlegnél, hanem a pénztár melletti leárazós izénél. Rég voltam tescoban(pár hónapja) így nem tudom pontosan :(

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9478) #81999360


#81999360
törölt tag

Mindenféle favorizálás nélkül el tudná valaki mondani, hogy nagyvonalakban mi a különbség XBOX One és PS4 között?

Eddig XBOX-ra szavaztam, de nem tudok dönteni.

(#9479) Brian_GT válasza #81999360 (#9478) üzenetére


Brian_GT
őstag

Előző generációnál ez egy könnyebb kérdés lett volna, itt eléggé elmosottak lettek már a határok. Inkább azt nézzük mit tudunk:

- ingyenes játékok havonta ( PS Plus vs. Live ) ... fizetősségét ne nézzük, mert mindkét konzol kb. használhatatlan előfizetés nélkül
- blu-ray olvasó
- 500GB tárhely
- kényelmes, jó joy-ok

Amit különbségnek lehet felvetni, de baromira nem érzem a vásárlóknál ezt, az a felbontás...ugye full hd vagy 900p-720p one esetén. Elvileg egy nagyon jó tv-n észre lehet ezt venni...azonban van nagyon sok olyan cím ahol ezt egyáltalán nem érezni, a konzol hardverének színmegjelenítése és egyéb képességei végett. Értem ez alatt, hogy másképp hat kicsit az élesség, színkeverés stb és így látható max némi különbség, ami valakinek egyiken, valakinek másikon jön be jobban, de ez nem a felbontásból származó különbség.

Ami még különbség lehet nyilván a mozgásérzékelő szenzor, ami messze jobb a one-nak, kérdés te egyáltalán érdekelt vagy-e ebben a témában. Ha nem, felesleges is róla beszélni. Ami egyedül kérdés lehet az a jövőbeni tárhelybővítési igényed, mert köztudott, hogy ps-en úgy cserélsz ahogy te akarsz...sima 2,5-es laptop hdd megy bele. Box meg játszik az egyedi hülye hdd-ivel, bár ha jól tudom a One már támogatja a külső hdd-ket, kérdés milyen szinten...mint mentés vagy mint játéktárolás is. Ebben nem vagyok biztos, ha érdekel ennek nézz utána, de ha teljes értékűként kezeli, akkor már megint egy különbség, ami elhanyagolható.

Gyakorlatilag szerintem nagyon egyszerű a képlet. Mivel árban baromira egy árban vannak, csakis az exkluzív címek azok, amik dönthetnek. Szereted a Gran Turismo-t...vegyél ps-t...Forza sorozatot szereted...vegyél one-t. Élsz halsz a Halo sorozatért...One... Last of Us miatt nem tudsz aludni annyira bejön...PS4... A többi eléggé azonos címek...Gears of War jó ideje nincs új, ezért arra nem mondok One-t.... az összes többi cím általában megjelenik mindkettőre. Vannak olyan kickstarter és egyéb kisebb platform játékok amik előszeretettel jönnek úgy, hogy pc-one és majd valamikor talán ps4....de ez megint kérdés téged mennyire érdekel. Mondok példát...Ori and The Blind Forest...marha jó kis game...eddig pc és One...PS4 bejelentésről nem tudok, elvileg lesz, mikor? Passz... Szóval ha sima normál gamer vagy, aki rendes AAA játékokkal akar játszani...akkor nézd meg az egyedi címeket és az alapján dönts. Melyik mennyibe kerül? Nem kérdés, elhanyagolható különbség. Kell-e fizetni multiért és egyébért? Nem kérdés, kell mindkettőnél. Melyik joy jobb? Most már ugyan olyan kényelmes mindkettő. Tárhely? Elvileg azonos és bővítésileg sincs gond.
Játék exkluzivitás és kész + talán némi előmúlt ha van valamelyik előző generációval és ott megfogott valami... dashboard kinézet álá kezelőfelület stb. Meghibásodás ilyesmit kár is felhozni, ha elromlik akkor elromlik... ugyan úgy hibásodhat meg One, mint Ps4...ez ugyan olyan, mint veszel egy tv-t és pont a tied a rossz...csere és kész.

Remélem tudtam segíteni.

Egy ps1-2-3, PC és leendő PS4&One tulaj ;)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9480) #81999360 válasza Brian_GT (#9479) üzenetére


#81999360
törölt tag

Köszi, ebből sokat megtudam. :)

Igazából onnan jött a kérdés, hogy egy másik fórumon megjegyeztem, hogy hamarosan veszek egy XBOX-ot, de rengetegen akarnak lebeszélni, hogy ők is sajnálják amiért nem PS-t vettek.

Nekem jelenleg semmi konzol specifikus kedvencem nincs, új játékokkal szeretnék játszani. :)

Arra esetleg valami tipp, hogy meddig lesz még aktuális a két konzol?
Nem vagyok még elkésve?
Nem szeretnèm màr jövőre cserélni.

(Ha van hiba, bocsi, telóról vagyok éjszakai műszak után. :DDD)

(#9481) br.rak válasza #81999360 (#9480) üzenetére


br.rak
őstag

Minimum 5 évig nem várható új Ps vagy Xbox, szerintem. (Nintendoról nem tudok nyilatkozni de szerintem a Wii U is ki fog egy darabig tartani)

(#9482) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Pc-re xbox360 kontroller-el szerintetek lehet élvezetesen játszani (az éppen elmegy nem az)
a Project CARS-al vagy a Assetto Corsa-val?

Illetve tudnátok nekem ajánlani (hazai/külföldi emberkét) aki minőségi gameplay videókat készít?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9483) Zolly444 válasza Predator2 (#9482) üzenetére


Zolly444
aktív tag

PewDiePie :DDD

(#9484) Brian_GT válasza #81999360 (#9480) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én anno a PS3-at 2 év után vettem meg és most 1 évre rá a PS4 megjelenése után vagyok ott, hogy már itt az ideje a váltásnak. Igazából ha tavaly vettem volna PS4-et akkor is több, mint 5-6 évig használtam. Konzolokkal bőven tudsz 5 évet tervezni, amit nyilván te is tudsz, hogy a konzolok grafikai tudása és egyéb egy pc-vel hasonlítva olyan 2 max 3 évig állják meg a helyüket...onnantól elkezdődik már az, hogy érezhetően jobbak lesznek ismét pc-n az azonos címek, mert már koros lesz benne a hardver. De hát valamit valamiért...akkor is 3 évig játszottál és nem kellett fejlesztened, mint pc-nél. De ez megint egy más téma, ebbe ne menjünk bele csak ha akarsz :D

Szóval az, hogy te most veszel...ne viccelj...még nekem sincs jelenlegi generációm :)

Predator: Assetto egy szimulátor...oda semmi értelme a gamepad-nak, nem arra találták ki. A Project Cars, az egy arany középút... szépen lehet vezetni gamepad-al is a kocsikat, de nem lesz szimulátoros jellegű, hogy minden kanyar kínszenvedés legyen....nyilván kikapcsolt segítségekkel, azért még ha nem is szimulátor, jól jön a kormány...teszteltem-próbáltam...tudom :) Project C. jó választás xbox konti mellé.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9485) #81999360 válasza Brian_GT (#9484) üzenetére


#81999360
törölt tag

Köszi, kedden már érkezik is a TV és a PS4. :K
Remélem jól elszórakozok vele egy pár évig. :)

(#9486) jonnyjoker01 válasza Zolly444 (#9483) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát ő nagyon minőségi :))

Üdv. Johnny

(#9487) Predator2 válasza Brian_GT (#9484) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a választ!

A kérdésem második felére várom a komoly válaszokat.

Thx

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9488) CJ4567 válasza Predator2 (#9482) üzenetére


CJ4567
veterán

BlackPanthaa, AR12Gaming, SLAPTrain, TC9700Gaming, ez mind külföldi.

Ha nem autós kell: JustVidMan(magyar, de vicces), Threatty, qenosa, TheRussianBadger, LevelCapGaming, Matimi0, jackfrags.
Hirtelen ennyi :D

Assetto mellé tényleg kell egy kormány, ezt meg tudom erősíteni.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9489) Brian_GT válasza Predator2 (#9487) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én az alattam szólóhoz hozzátennék egy Melonie Mac-et is. Ha azt nem is vesszük figyelembe, hogy egy eszméletlen szemrevaló kis teremtés a hölgyemény :) egész jó videókat csinál, mert odafigyel és kommentál alatta. Én szeretem az ő csatornáját.

Sspot: Egy véleményt majd várnék az első benyomásokról, legyen az a konzol vagy a tv...amit nem tudok milyen de érdekel az ilyen...+ úgy összesen. Jöhet privátban is ha megtisztelsz vele!

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9490) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Egy haverral szeretnénk megrendelni a GTA V-öt, de hazai boltokban csak non-steames változatot találtunk.
Ezek mennyivel rosszabbak, van bármi különbség köztük ami miatt jobb a Steames?

Másik kérdés, ha nem csak a hazai ajánlatokat vennénk figyelembe és megelégednénk kulcsokkal is akkor milyen módon juthatunk hozzá legolcsóbban?

(#9491) snecy20


snecy20
veterán

Mi volt annak a 2003-2004 környéki FPS játéknak a neve, ami kb. 100kb-ba belefért? Nem jut eszembe a neve, pedig anno nagyon ki akartam próbálni...Igazi technológia vívmány volt!

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9492) CJ4567 válasza snecy20 (#9491) üzenetére


CJ4567
veterán

.kkrieger azt hiszem

No Sana No Life

(#9493) snecy20 válasza CJ4567 (#9492) üzenetére


snecy20
veterán

Az lesz az!
Be is izzítottam, 10 év elteltével tiszta DOS-fíling a grafika. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9494) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Ezt is érdemes kipróbálni. Nem játék,de ez egyik kedvencem.
The timeless by mercury 64kB

Mondjuk az érdekes,hogy 1920x1080-ban, I5-4690 és GTX 970-el elég gyakran leesik 25FPS környékére :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9495) snecy20 válasza Heavyrain (#9494) üzenetére


snecy20
veterán

Komoly...akadt amúgy bizonyos helyeken mint az állat FullHD-ben.

Szerk: Látom neked is. :D

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9496) Kölökpálinka


Kölökpálinka
csendes tag

Hello, tudnátok ajánlani valami nagy, szabadon bejárható területű single player autós játékot? kb mint a TDU, csak újabbat.

(#9497) Heavyrain


Heavyrain
őstag

-Driver: San Francisco
-Test Drive Unlimited 2
-The Crew

[ Szerkesztve ]

(#9498) jonnyjoker01 válasza Kölökpálinka (#9496) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Need for speed most wanted

Üdv. Johnny

(#9499) AeSDé Team válasza Kölökpálinka (#9496) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Burnout: Paradise
Need Fors Speed széria

(#9500) LLapy


LLapy
csendes tag

Üdv!

Egy régi fantasy RPG játékot keresek, de nem ugrik be a neve. Kb 2000 - 2004 között jelenhetett meg. Elég fura hangulata volt, de sajna alig emlékszem bármire is belőle...

Téli tájon indult, hóeséssel eléggé kihalt vidéken. Végül talán egy kis városkába jutunk, ahol a központban van egy (nagyon talán Hex Stone-nak nevezett) obeliszk, amivel teleportálni lehet.

Még egy könyv neve ugrik be, talán Acrane Grimoire volt és gondolom ez nyitotta valamelyik helyet a teleporton.

Ismerős valakinek?

zizé

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.