Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8701) randras válasza haromegesz14 (#8700) üzenetére


randras
veterán

:O

(#8702) Rivaul


Rivaul
addikt

Hogy tudnék egy asztali pc-t tönkretenni úgy hogy nem bonthatom meg, nem férek hozzá szoftveresen és ne legyen külsérelmi nyoma? :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8703) concret_hp válasza Rivaul (#8702) üzenetére


concret_hp
addikt

a kérdés etikai kérdéseket vet fel :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8704) randras válasza Rivaul (#8702) üzenetére


randras
veterán

Add egy szőke nőnek :)

(#8705) lacam


lacam
aktív tag

Sziasztok,

Nem fáradt gőzös (bár lehet) kérdésem lenne

Miért nem tudok több oldalas személyes blogot írni?

Anno [PAGE=....[/PAGE] szövegek közé tettem az írkálmányt, akkor többoldalasította...

..most meg nem. Még csak draft verzió van kész, de örülnék, ha több oldalasíthatnám, melőtt publikálom azt a személyes blogot, ami valszeg senkit sem fog érdekelni..rajtam kívül :D

Üdv.

(#8706) Jorus válasza lacam (#8705) üzenetére


Jorus
nagyúr

Oldalakra tördelés csak a címlapos írásoknál működik.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8707) lacam válasza Jorus (#8706) üzenetére


lacam
aktív tag

Oh, köszönöm a gyors válaszodat! Akkor Így Jártam!

(#8708) Rivaul válasza concret_hp (#8703) üzenetére


Rivaul
addikt

Valóban, viszont csak akkor ha rossz oldalról közelíted meg... Akkor mi a helyzet ha megelőzés szempontjából vagy eseti felderítés miatt szól a kérdés? Nem megítélést kértem hanem opciókat. Rossz az aki rosszra gondol... Hülye aki nem. Szokták volt mondani :U Még mindig várom a lehetőségeket. :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8709) Jorus válasza Rivaul (#8708) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tápcsatira adsz vmi nagy feszt pl.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8710) DeFranco válasza Rivaul (#8702) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hátul a tápon átpöccinted a 230/115 kapcsolót... már ha van, de jellemzően van.

(#8711) Rivaul válasza Jorus (#8709) üzenetére


Rivaul
addikt

Normális földelt hálózaton mennek a gépek így azzal nem tudnak piszkálni. Usb túlfeszelésre volt már példa de az nem okozott konkrét kárt s ki is jelezte a gép hogy nem rendeltetés szerű használat történt.

DeFranco
Ez már megfigyelősebb. Csak itt meg már erősen ráfogható az user error gondolom. Egy teremnyi gép kerül halálba változatos időközönként s ott kéne kideríteni melyik lehet külső eredmény. Ezért érdekel hogy van-e olyan ami szinte megmondhatatlan de kivitelezhető.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8712) Jorus válasza Rivaul (#8711) üzenetére


Jorus
nagyúr

Úgy értettem, hogy kihúzod a tápcsatit, és adsz a tüskéknek sokkolóval. :)

Szerk.: már kezdem érteni, mi a kérdésed célja. Mi a lehalt gépek baja egyébként jellemzően?

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8713) DeFranco válasza Rivaul (#8711) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha nincs túlfeszvédőn, szünetmenetesen, akkor áramtüske lehet, ami kinyír egyszerre több (összes) gépet. Közeli trafóház szar ELMÜ / más hálózat is okozhatja, bár ilyen mértékben ez szerintem csak elvi lehetőség.

(#8714) Rivaul válasza Jorus (#8712) üzenetére


Rivaul
addikt

Általában csak nem kapcsolnak be. Volt már amit addig lökdöstek míg szét nem borult bent stb. Nagyon változatos. Megnehezíti a kollégák életét s ezért a túlvilágra küldenék őket. :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8715) Jorus válasza Rivaul (#8714) üzenetére


Jorus
nagyúr

No, de csak megnézitek/szétszeditek, hogy mi történt, nem? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8716) Rivaul válasza Jorus (#8715) üzenetére


Rivaul
addikt

Persze hogy meg vannak bontva s nézve. De az emberi leleményesség határtalan, főleg ha valami nap mint nap bosszant :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8717) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Rendelnék egy pendriveot ebből a webshopból. Valakinek valami ötlete arra, hogy mi lehet a különbség a Kiszállítás és Futár közt?
Regisztráció nélkül simán kosárba lehet tenni mondjuk az általam linkelt terméket, majd bal felül tovább a megrendeléshez és ott kell választani, de fogalmam sincs mi lehet köztük a különbség.

(#8718) Rivaul


Rivaul
addikt

Többször látom az előttem lévő kocsikon hogy a hátsó ablaktörlőt zacsiba húzzák. Miért?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8719) fess válasza DjDanee87 (#8717) üzenetére


fess
őstag

nem lehet,hogy a kiszállítás a postát jelenti?

(#8720) Nkboy válasza Rivaul (#8718) üzenetére


Nkboy
senior tag

Mosóban teszik rá.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#8721) Rivaul válasza Nkboy (#8720) üzenetére


Rivaul
addikt

Minek? Mi haszna? Miért hagyják rajta? :F

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8722) Nkboy válasza Rivaul (#8721) üzenetére


Nkboy
senior tag

Másik fórumon olvastam:

Azért tekerik be hogy ne álljon meg a víz rajta (kifolyjon a kosszal) Azért a hátsó, mert az emberek hajlamosak a hátsó szévédőt nem takarítani...

[ Szerkesztve ]

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#8723) Rivaul válasza Nkboy (#8722) üzenetére


Rivaul
addikt

Így már értem. A nem takarítós teóriát is igazolja hogy a zacsit is otthagyják míg le nem rohad :K Thx, így már értem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8724) aizen92


aizen92
addikt

hogy lehet topicot nyitni? :D

Köszi vak voltam ( NAGYON ) :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8725) randras válasza aizen92 (#8724) üzenetére


randras
veterán

Új fórumtéma nyitása... jobb felül (ki gondolta volna)

(#8726) Pukkancs


Pukkancs
tag

Egy kis fantáziára volna szükségünk, egy ismerősünknek szülinapja lesz és valami ökörséget akarunk neki venni, valami ötlet esetleg? (20+ és nő)

(#8727) concret_hp válasza Pukkancs (#8726) üzenetére


concret_hp
addikt

vibrátor? :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8728) Rivaul válasza Pukkancs (#8726) üzenetére


Rivaul
addikt

Esetleg nézzetek körül itt. Ha a fentebb említett dolog még se nyerné el a tetszésetek ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8729) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Budapesten valami jóféle megbízható zenetanárt tud valaki?
Billentyűs, pengetős, vonós.. bármi, csak értelmes, türelmes tanár legyen :)

Köszi,

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#8730) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Ilyenkor mi van?
Win XP, office 2007 egyik napról a másikra ezt produkálja.

A gépről sem letörölni/eltávolítani nem tudom, sem új verziót nem fogad el,javítást sem fogad el stb.. már a fél napomat elbaxtam rá. :W

(#8731) Rivaul válasza -NOKIA- (#8730) üzenetére


Rivaul
addikt

Csökkentett módban/kézi törléssel se engedi leszedni? Live linux alól del stb... Esetleg a konkrét topicjába is kérdezz be ha nem tetted volna még.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8732) -NOKIA- válasza Rivaul (#8731) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

nem találom a topicot, ilyen nagy szaki meg nem vagyok..

(#8733) Rivaul válasza -NOKIA- (#8732) üzenetére


Rivaul
addikt

Értem. Office topicok. Sztem bár melyikbe bedobhatod ami pörög nem csak a 2007-be. Ezen kívül még az XP topicba is kérdezhetsz.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8734) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok
van esetleg valakinek tudomása arról, hogy létezik e az atlétika vb eurosport magyar közvetítésének valamilyen felvett anyaga?
egészen pontosan a holnapi kellene majd, mert van rá esély, hogy élőben nem tudom majd nézni, amit nagyon sajnálnék...
köszi

mod
legújabb a Gyulai emlékverseny, meg még a londoni olimpia van, sajna nem találtam, hogy a vb-t bárki is töltené...

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#8736) Rivaul


Rivaul
addikt

Bp-n vagy környékén éjszaka van valami amit érdemes megnézni, kiruccanni hozzá kocsival?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8737) Qru válasza Rivaul (#8736) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hősök tere aztán onnan végigmenni az Andrássy úton az rávisz a Lánchídra, azon átmész és fel a kivilágított Várba. Tipikus csajozós útvonal. :K

De érdemes a szabadságszobrot is megnézni. Onnan jól rálátsz a városra és ha kocsival mész akkor nem kell felmászni a hegyre. Viszont ott fizetős a parkolás arra figyelj.

#nincsbennetarcsi

(#8738) -NOKIA- válasza Rivaul (#8736) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Vagy még érdemes lehet végigveretni a budai alsó rakparton.

(#8739) randras


randras
veterán

Mitől szivároghat egy Zippo-ból a benzin?

(#8740) DeFranco válasza randras (#8739) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kanócot cseréltél mostanában?

szerintem ha igazi zippo és rendesen illeszkedik a házába, akkor valószínűleg túltöltötted, más nem nagyon lehet

amúgy meg ne használj benzines öngyújtót, tönkreteszi a fogaidat. nagyon cool, én is imádtam, de egyszer csak elkezdtek tőle a fogaim romlani de nagyon durván. le kell tenni, nincs mese.

[ Szerkesztve ]

(#8741) randras válasza DeFranco (#8740) üzenetére


randras
veterán

Lassan egy éves de még tűzkövön kívül semmit sem cseréltem. :D Mi köze lehet ennek a kanóchoz?

Eredetinek csak eredeti, boltban vettem, gravírozósnál.

Tudom, ismerem a fogas történetet, de hát... :))

(#8742) DeFranco válasza randras (#8741) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha a belső rész megszorul rendesen, akkor ott nem tud szivárogni, max a kanóc mellett tud felfutni a benzin

amúgy meg élettartam gari van rá, max. javíttatod/cserélteted

úgy emlékszem ez tipikus túltöltés, de már régen volt... de jó is volt... imádtam még az illatát is

[ Szerkesztve ]

(#8743) Rivaul válasza randras (#8741) üzenetére


Rivaul
addikt

Túltöltés lesz leginkább. Más esetben nem szivárog. Kivéve ha megnyomtad. Nekem egy 30 éves sárga réz zippom-volt. Jobban imádtam mint a fogaim :DDD Hála az égnek abba hagytam a dohányzást így a zippo meg a fogak is maradtak :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8744) randras


randras
veterán

Köszi a válaszokat. Egyszer leejtettem, a tetején két ponton behorpadt, nem hinném, hogy közrejátszik.

Hogyan tovább?

(#8745) DeFranco válasza randras (#8744) üzenetére


DeFranco
nagyúr

égesd ki belőle, mintha rágyújtanál, de ésszel, nehogy szétégjen, időnként oltsd el, hadd hűljön

(#8746) Rivaul válasza randras (#8744) üzenetére


Rivaul
addikt

Vagy szedd ki a belsejét s tedd ki az asztalra egy pár órára. Elpárolog a felesleg. Persze az alsó szivacsot hajtsd ki.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8747) randras


randras
veterán

Köszönöm, megpróbálom az utóbbit. Nincs most időm figyelgetni, oltogatni, szóval kinyitva felraktam a szekrény tetejére, reméljük megjavul, mert az utóbbi időben eszméletlen fejfájásokat kaptam már tőle, mivel ott tartom az asztalon magam mellett.

(#8748) alpihun


alpihun
senior tag

Részben megoldottam, de dönteni nehezebb :)

Lehet szavazni, persze ez nem azt jelenti, hogy az is lesz a kiválasztott, csupán véleményezés szintjén várom a voksokat.
1>9
10>16

Nem szokás, de előre is köszönöm. Remélem, hogy volt amiért.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#8749) rii


rii
nagyúr

szasztok

a sorozatok letöltése is illegal? tényleg nem tudom.
konkrétan a breaking bad kellene kolleganőmnek ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#8750) leslieke válasza rii (#8749) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Magáncélú felhasználásra nem illegális a letöltés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.