Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9951) atesz117 válasza pocokxx (#9948) üzenetére


atesz117
aktív tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ha nem akarsz kórházba menni, az ügyeletet hívd fel, minden ember máshogy reagál a méh vagy darázscsípésre, az, hogy már 4-5 órája történt, nem jelenti azt, hogy már biztonságban vagy.

Samsung Galaxy A34 5G

(#9952) Met válasza pocokxx (#9945) üzenetére


Met
nagyúr

Most ezt tényleg meg kell kérdezni egy fórumon? :U
Tudod hogy volt már ilyesmivel gondod, rosszabbodnak a tüneteid és gondolkozol mit csinálj?
Nem basztatás csak tényleg nem értem az ilyet.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9953) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Ilyen gondom még nem volt. Tulajdonképpen annyi szokott lenni az allergiám, hogy a szokásosnál nagyobbra dagad, meg lassabban múlik el.

Ügyeletet felhívtam, és megerősítettek abban, hogy nem muszáj bennem. A heves reakciók közvetlen a csípés után fordulnak elő, most már csak kellemetlen, mert dagad és feszül, amin lehet segíteni borogatással. Igyak meg még egy Calcium pezsgőtablettát, mást benn sem kapnék.

Azért köszi mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9954) sutszi válasza pocokxx (#9953) üzenetére


sutszi
veterán

Bocsi, de engem érdekelne, hogy sikerült ezt összehozni? Ha méhész vagy akkor miért nem volt rajtad megfelelő szerelés?! Ha nem vagy méhész akkor minek piszkálod a méheket... :DDD :))

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9955) pocokxx válasza sutszi (#9954) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Kertben dolgoztam, gyümölcsfák tövénél lazítottam a földet. A barackfa már szépen virágzik, és tőlünk kb 20-30m-re van egy méhész 40-50 családdal. Nem nehéz összehozni... Belerepült a hajamba, onnan nem tudott kikeveredni és ezen felhúzta magát... :D

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9956) sutszi válasza pocokxx (#9955) üzenetére


sutszi
veterán

:D :D

A méh túlélte az ütközetet?

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9957) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Esetleg valaki tudna erre válaszolni ? :R
(#9943) luimapeiz

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#9958) EmberXY válasza sutszi (#9956) üzenetére


EmberXY
addikt

A méh a csípés után nem sokkal elpusztul, mert a fullánkja kiszakad a potrohából...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#9959) FehérHolló válasza MaxxDamage (#9957) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem teljesen tiszta, hogy mi a kérdés.
Ez nem csak egy kábel, hanem egy SCSI illesztő chip/kártya, amit PCI helyett USB-vel csatlakoztatsz a gépedhez. Valószínűleg a protokoll csak azon részét támogatja, ami a merevlemezek és lemezes meghajtók kezeléséhez szükséges. Az esetek 95%-ban a windóz magától felismeri az ilyeneket, és Win98-tól kezdődően van beépített SCSI driver is. Szóval a használatával nem hinném, hogy gondok adódnának.
Az áráról meg annyit, hogy egy PCI-os SCSI bővítőkártya dupla ennyibe kerül.

Ha az lett volna a kérdés, hogy otthon meg lehet-e okosban csinálni, akkor a válasz egy egyértelmű nem.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#9960) MaxxDamage válasza FehérHolló (#9959) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm válaszod ! /padláson találtam egy ilyen dobozos eszközt/ ;)
Mondom rákérdek, hogy is megy ez.... :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#9961) Rico83


Rico83
tag

Segítségre lenne szükségem!
Játékprogramot próbálok lefordítani(alias Metro last light).
A cseh nyelvre próbálom visszailleszteni a magyar szöveget, de a font nem támogatja az összes magyar magánhangzót(ő,ű).Hogyan lehetne szerkeszteni a fontot?Megvan a karaktertáblázata, de nem tudok rajta kiigazodni.
00=0000
01=2000
02=6500
03=6F00
04=6100
05=7400
06=6E00
07=7300
08=6900
09=6C00
0A=6D00
0B=6400
0C=7200
0D=2E00
0E=7500
0F=6B00
10=7600
...
Ezek valamilyen betűt jelölnek.

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#9962) fess válasza pocokxx (#9955) üzenetére


fess
őstag

A calcium pezsgőtabletta ér valamit? Anno azt olvastam, ha nagyobb mértékben vagy allergiás, akkor semmit nem ér,ha meg csak kis mértékű allergiád van, akkor nem oszt, nem szoroz, hogy megiszod.

(#9963) concret_hp válasza fess (#9962) üzenetére


concret_hp
addikt

ártani valószínűleg nem árt :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#9964) h1mpi válasza fess (#9962) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sokat ér. Ha gáz van beveszed és csökkenti a tüneteket. A korházban is injekcióban adják be csak több és gyorsabban felszívódó hatóanyaggal.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#9965) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Tud valaki Bp-en, környékén olcsó autóüveg fóliázást?
A két első ajtóra kéne UV-s fólia.

(#9966) Bjørgersson válasza -NOKIA- (#9965) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9967) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Valaki ismeri ezt az eszközt / vagy van valakinek ? Sony WX80 -as , megéri megvenni ? (9990 kezdőrészlet, majd 12x3.290 HUF) - nem akarok olyan gépet venni ami nem igazán éri meg az árát.... de a legjobb se kell /csak így részletre megfelelő, mert nemigen van ilyen célra dellám/ :R
Video

Fém házas , 1080p , 16.5mp , 8x Digi Zoom , WiFi , (FHD-ba 30perc folyamatos videófelvétel) , Érzékelőlapka típusa: Exmor R CMOS , stb.. ez mind szép és jó , de ár/érték arányba is megfelelő ? /+info/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#9968) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Egy kis segítséget kérnék, van valami mód egy teljesen lemerült telefon bebikázására? töltődni nem töltődik, de úgy lemerült hogy már bekapcsolni sem tudom, ez a típus sajnos hajlamos erre, ha lemerül, nem akar felébredni... öcsémnek segítenék, szegényt megeszi az ideg :U

(#9969) sutszi válasza Sanyi.il (#9968) üzenetére


sutszi
veterán

Ha teljesen lemerült, akkor lassabban kezdi el tölteni...Ha kb fél óra után sincs benn legalább annyi, hogy bekapcsoljon akkor az nem kis probléma lesz...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9970) Sanyi.il válasza sutszi (#9969) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

totál meghalt az akksi, próbáltam bebikázni szétszedett usb kábellel, semmi. feszültségmérővel ha lecsekkolom, és nincs/van feszültség, az elárul nekem valamit? mert ha meghalt, az lenne a legjobb, mert rendelek egy új akksit és kész.

(#9971) sutszi válasza Sanyi.il (#9970) üzenetére


sutszi
veterán

Hát én azt mondom új akksival jobban jársz...Amelyik ezt csinálja az már minden csak nem jó.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9972) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Gyors kérdés: facebook-on egy zárt csoporthoz hozzá tud adni egy személy (aki a csoport tagja természetesen, és rendelkezik ilyen joggal)úgy, hogy nem vagyok az ismerőse?

Mentalita'

(#9973) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

(#9967) luimapeiz ---> valaki erre valamit ? :U :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#9974) Bjørgersson válasza nincsisbéla (#9972) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Facebook

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9975) Pocee válasza nincsisbéla (#9972) üzenetére


Pocee
senior tag

Igen!

Mr.Brightside

(#9976) FehérHolló válasza MaxxDamage (#9973) üzenetére


FehérHolló
veterán

Anno nem akartam azt írni, hogy ebben az árkategóriában majdnem mindegy, hogy milyet veszel, majdnem mindegyik ugyanazt fogja tudni, körülbelül ugyanakkor megy tönkre, a különbség közöttük a szemfényvesztő fícsörökben van (pl az általad említett wifi). Arról nem is beszélve, hogy mi a fene ez a 4:3 arányú szenzorméret?!
De most leírtam, tessék.

Igen, drágább, mint az a gép, amit körülbelül 5 évig használtam, nem burzsujkodásból írom.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#9977) MaxxDamage válasza FehérHolló (#9976) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
/legalább valaki írt valamit ezügybe/ :K
Engem csak az zavar, hogy 1év garit adnak rá...
felvettem a kapcsolatot a Sony MO.-val és valóvan csak 1év a gari rá.. "de" lehet kérni (fizetni+) gari kiterjesztést a Call Center -be... nekem csak az a célom, hogy jó képmínőség és video-t tudjak készíteni ha kell :U /semmi más/ és ennek talán ez a készülék is eleget fog tenni ! (remélem) am. az a WiFi pontosan mi célt szolgál a fényképezőbe :F

/Arról nem is beszélve, hogy mi a fene ez a 4:3 arányú szenzorméret?! --> ez konkrétan mi is ? :R /
Azt a HDMI -s "csatlakozást" se tudom mire használni, mert csak normál / szabvány méretű HDMI -t használok... (nem is tudom ez a mini/micro mire is jó...)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#9978) pocokxx válasza MaxxDamage (#9977) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

pl.: A WiFin el tudod küldeni a képeket, amiket csináltál emailben.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9979) MaxxDamage válasza pocokxx (#9978) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Magyarul nethez csatlakozik... /aszittem PC valahogy, ha van rajt WiFi kapcsolat/ :)
BlueTooth -nak jobban örülnék, de kár hogy az nincs rajt :(

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#9980) Rivaul


Rivaul
addikt

Autó fóliát szeretnék venni. Nem kell nagy darab de a lényeg hogy matt fekete legyen. Mindenhol csak a carbon vackokat találom. Legjobb lenne egy Budai bolt de a rendelés sem akadály, nem tudtok ilyesmit?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9981) Met válasza Rivaul (#9980) üzenetére


Met
nagyúr

[link]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9982) quailstorm


quailstorm
nagyúr

(#9983) Bjørgersson válasza quailstorm (#9982) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem az. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9984) quailstorm válasza Bjørgersson (#9983) üzenetére


quailstorm
nagyúr

akkor nem értem mi a helyzet a Prowleremmel :F

Egyébként egy 2008-ban vásárolt új Hot Wheels packban mennyire normális hogy 1983-tól 2000-ig gyártott modellek vannak?
1983-mas sárga mustang, ami az 1965-ös convertible
meg 2002-es 1968 Mustang. de van mustang cobra 1997-ből is

[ Szerkesztve ]

(#9985) Rivaul válasza Met (#9981) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszönöm.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9986) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Sürgős helpet kérnék, mert nagyon nagyot néztem most hogy felkeltem nemrég , ez az sms fogadott

14/03/30 09:42:21
Sikertelen
vàsàrlàs
11694 Ft
Itt egy számsor van
PAYPAL *FACEBOOKIRE
Kàrtya MUxxxx
Nincs elég
fedezete
Egyenleg:

Az a baj hogy a jeges veríték vert le tőle, mert nem lépek be se wifin se se sehogy facebook-re csak a vodáról
, pláne nem vásárolok ott.
Fogalmam sincs hogy mi ez de ez kb 30 euró és nem is csak ilyen kamu sms stb , mert ez simán lenyalta volna a lóvét a számlámról. Ki lehet deríteni hogy melyik app vagy szolgáltató csinálja ezt???

Ezt a kártyát csak arra használm hogy pár százas ezres tételeket vásároljak, és azért nem rakom pénzzel , most némi szerencsémre.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#9987) randras válasza DrTechnoid (#9986) üzenetére


randras
veterán

(#9988) tonyrulez válasza DrTechnoid (#9986) üzenetére


tonyrulez
őstag

Paypal-on dispute-ot kell indítani Unauthorised transaction címszó alatt.

4 8 15 16 23 42

(#9989) DrTechnoid válasza randras (#9987) üzenetére


DrTechnoid
őstag

ok, a keresett számsor a 36314369001 Facebookire, amire ezt hozza fel :

http://whocallsme.com/Phone-Number.aspx/35314369001/4

Tehát ez már egy számtalanszor reportolt szám, négis életben van

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#9990) DrTechnoid válasza tonyrulez (#9988) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Köszi, közben megoldottam, valóban ott volt benn egy 50usd előfizetés, és szinte 100% hogy EBBE futottam bele, pedig aztán én nagyon-nagyon óvatos vagyok, és szinte betegesen ügyelek a bjelentkezéseimre, csakis otthoni gépről, mégis ezt beszoptam. Jó kis lecke volt, most aktív passwordmegváltoztatási szertartás folyik az összes olyan domain-emen amik alatt a google apps fut.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#9991) rii


rii
nagyúr

nem tudjátok, hol lehet venni jópofa, színes f.sza plédeket, takarókat?
ikea.hu-n nem láttam semmi érdemlegest

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#9992) Jorus válasza rii (#9991) üzenetére


Jorus
nagyúr

KIKA-ban vettünk legutóbb ilyen színes plédeket.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9993) rii válasza Jorus (#9992) üzenetére


rii
nagyúr

az a közelben is van
benézek

köszönöm! .-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#9994) rii


rii
nagyúr

hülye kérdés .. de ugye az ablakos boríték nem mehet a papírhulladékok közé?

mindig széjjel ollózom, de már a ..... tele van vele ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#9995) EmberXY válasza rii (#9994) üzenetére


EmberXY
addikt

Elméletileg nem... De a vegyes tüzelésű kazán nagyon szereti... :DDD

Up the Irons!

(#9996) Vakegérke válasza rii (#9994) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szemetesbe vele, és csókolom. Legyen ez azok felelőssége, akik a papírt műanyaggal "ötvözik".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9997) Rivaul válasza Vakegérke (#9996) üzenetére


Rivaul
addikt

+1
Tegyen meg minden az ember a kornyezetert de azert vannak hatarok

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9998) concret_hp válasza rii (#9994) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem a feldolgozóban van vmi rendszer ami kiszedi a nem papír anyagot ami közé kerül
azaz inkább azt mondom, hogy szerintme kéne lennie :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#9999) Vakegérke válasza concret_hp (#9998) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csakhogy ez a fajta műanyag nem a papír közé kerül, hanem egybe van gyártva vele. Na, ezt válogassa ki bármilyen rendszer, gép, avagy kétkezi munkás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10000) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!

Barátom férjénél megállapítottak egy betegséget. Ételintolerancia a neve. Olyan receptoldalt keresnék, ahol ilyen betegséggel fogyasztható ételeket raknak fel.

Szerk: Sajnos abból is egy bonyolultabb fajta, szóval találtunk már pár oldalt, de még így sem elég változatos az étrend. Ezért fordulok ide, ha esetleg valaki pont ilyenben szenved, akkor tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.