Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9901) Rivaul válasza Richard! (#9894) üzenetére


Rivaul
addikt

Kérdezték már ugyan ezt párszor. Nem eredeti, valahol a leírásban is említik/említették hogy csak designre az.
Amúgy állítólag nem rossz füles ennek ellenére sem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#9902) Met válasza Croft-21 (#9900) üzenetére


Met
nagyúr

Itt kérdeztem én is anno:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9903) brownus


brownus
veterán

üdv,

van egy lenovo y560 notebookom, rajta egy oem w7 (sp1), ezt lehet frissíteni oem windows 8.1-re? ha igen, mennyiért? itt van ez, de árakat nem találok sehol, gugli se barát a dologban... vagy én vagyok ügyetlen...

// egyik kollégám most vett egy dell notit w8-al (éppen frissíti 8.1re) és megtetszett az új ms oprendszer, nekem is kell, de ha túl sokat kér az upgrade-ért a MS, akkor elég nekem a w7 is //

[ Szerkesztve ]

(#9904) Met


Met
nagyúr

Szerintetek egy ilyen munkarendű bolti eladónak mi a reális fizetés?
Ruházati és kiegészítő bolt nem az olcsóbb fajtából.

hétfő: 12.30 – 18.30
kedd-péntek: 9.30-18.30-ig
szombaton 9.30-13.30-ig

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9905) concret_hp válasza Met (#9904) üzenetére


concret_hp
addikt

hát ezt inkább a környék határozza meg, kicsit nem mindegy, hogy az ország melyik részéről vna szó :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#9906) krizmo_ válasza Met (#9904) üzenetére


krizmo_
addikt

Nem az a kérdés, hogy mennyi a reális, hanem az, hogy mennyit adnak....szerintem a mindenkori minimálbér a gyakori fizetés ilyen munkakörben.....Mondjuk nem csak ebben....

(#9907) Met válasza krizmo_ (#9906) üzenetére


Met
nagyúr

Én is tudom hogy az a lényeg hogy mennyit adnak, hiába kérek én akármennyit de fizetési igény megjelölésével kérik leadni az önéletrajzot :W , amúgy budán van a bolt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9908) krizmo_ válasza Met (#9907) üzenetére


krizmo_
addikt

Nem rossz szándékból írtam, csak azt mondom, hogy nem szeretik megfizetni az embert....
Amúgy, szerintem egy kicsit a minimálbér fölé lődd be az összeget.

(#9909) Tikakukac


Tikakukac
titán

Mi a jó bús pcsáért van ennyi fake hirdetés aprón? Ez kinek jó? És miért? Már a tizediket ütöm ki 1 hét alatt és őszintén szólva kezdek már kicsit durvulni privátokban, mert ez rohadt idegesítő.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9910) philoxenia válasza Met (#9907) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szakmunkás minimálbér szvsz...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9911) Qru válasza Tikakukac (#9909) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha ilyet találsz azt jelentsd kérlek a jelentem gombra katinttva különben sose tűnnek el.

#nincsbennetarcsi

(#9912) Tikakukac válasza Qru (#9911) üzenetére


Tikakukac
titán

Ki fogja magyarázni. Eladta gyorsabban (nyilván, ja), közben kiderült megveszi rokon stb stb stb. van 2 kupac sztorim.
Külön fejezet a gyanús cuccok sora, amiknél hirtelen jegelődik a kérdésem után a cula, aztán eladódik, aztán van az aki inkább akkor nem adja el, ha ennyire bonyolult a sztori (kértem egy sn-t vagy egy bármilyen más azonosítót) esetleg írjunk papírt róla.

Szóval van mocsok, nem is tudom mikor volt ilyen szétszórt a dolog. Vagy én vagyok makkos.

kovy29: Majd kattintgatok akkor. Csak ezt marha nehéz megfogni.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9913) Bjørgersson válasza Tikakukac (#9912) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Attól még jelentheted nyugodtan, leírod szépen mi történt, aztán a hardverapródok majd átveszik és foglalkoznak vele. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9914) Vakegérke válasza Tikakukac (#9912) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem haverok ajándékozgatják egymást pozitív értékelésekkel, aztán ha lesz jócskán, jöhetnek az átverős, előre utalásos üzletelések.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9915) Tikakukac válasza Vakegérke (#9914) üzenetére


Tikakukac
titán

Épp erre hivatkozva verte a nyálát a kedves újonc, hogy bezzeg neki mennyi pluszocskája van megteheti. Felvilágosítottam, hogy nekem meg 3000x annyi szakmai hsz.-em, és akkor most egyenlő-e az e-penis ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9916) Qru válasza Vakegérke (#9914) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez szigorúan szabály ellenes, ezért monodm, hogy az ilyet jelenteni kell.

#nincsbennetarcsi

(#9917) Richard! válasza Rivaul (#9901) üzenetére


Richard!
addikt

Értem.akkor valószínűleg megmaradok a jelenlegi fülesemnél.Bár titkon sejtettem,hogy replika.Köszi mindenkinek a választ. :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#9918) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Sűrgős segítség kellene, mert adott a lehetőség digitális fényképező vásárlásra .
Megkérem hozzáértő(k) ember(ek) írjanak rám P.Ü. -be /itt a pontos téma [link]/
Köszönöm ! :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#9919) Bjørgersson válasza MaxxDamage (#9918) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó helyre írtál, ott vannak elvileg a szakértők, csak manapság szeretnek nem foglalkozni a többiekkel és csak egymással beszélgetnek, akinek meg segítségre van szüksége.. Sajnos egyre több topikban tapasztalni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9920) MaxxDamage válasza Bjørgersson (#9919) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:K
Vettem észre igen... :U :W
Gondoltam hátha itt találok valakit aki tudna segíteni, mer nem vettem még ilyen készüléket.... /így sokat nem is értek hozzá/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#9921) fess válasza MaxxDamage (#9918) üzenetére


fess
őstag

A lényeg,hogy ne dőlj be a megapixeleknek. Ha nem akarsz a beállításokkal sokat variálni, keress rá, melyik csinál szép képeket "okos" módban. Én így vettem gépet

(#9922) MaxxDamage válasza fess (#9921) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A Sony-t választottam, mert egy árba van a Samsung WB200F -el és a Sony azért "komolyabb"... :K
/néztem videókat / képeket is és meggyöző volt számomra a Sony.. ja és a vásárlói vélemények is fontosak/ ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#9923) marcooo1


marcooo1
újonc

Sziasztok! El szeretném adni a gépem, de nem tudom mennyit ér a véleményetekre lennék kíváncsi :))

(#9924) FehérHolló válasza marcooo1 (#9923) üzenetére


FehérHolló
veterán

Kérlek fáradj át ebbe a topicba: [link]
Sokkal jobban értenek hozzá, mint itt.

Mellesleg szerintem nem sokat ér sajnos.

Skynet is real. It's called Google.

(#9925) marsu válasza marcooo1 (#9923) üzenetére


marsu
addikt

Az ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás topikban fognak tudni segíteni.

:) :K

Press any key to continue ...

(#9926) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egész véletlenül nem tudja valaki Indexen milyen betűtípus használnak a híreknél? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9927) kispx válasza Bjørgersson (#9926) üzenetére


kispx
addikt

Open Sans
Helvetica
Arial
sans-serif

(#9928) Bjørgersson válasza kispx (#9927) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Open Sans, köszi szépen!

Az ilyeneket böngészővel ki lehet valahogy túrni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9929) kispx válasza Bjørgersson (#9928) üzenetére


kispx
addikt

Én is onnan szedtem :)
Fejlesztői eszközöknél keresd. Azon belül stíluslapok vagy styles. A megfelelő résznél egy font-family property adja meg.

[ Szerkesztve ]

(#9930) Bjørgersson válasza kispx (#9929) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyet találtam, jó helyen járok? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9931) kispx válasza Bjørgersson (#9930) üzenetére


kispx
addikt

Aha, Opera és a Chromium megformázza a stílusokat.

Szer.: A vizsgáló jobb oldalán olvashatóbban is megtalálod az FF-ben.

[ Szerkesztve ]

(#9932) Bjørgersson válasza kispx (#9931) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valóban, köszönöm szépen!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9933) rii


rii
nagyúr

sziasztok

az V. kerületben van Városháza tér?

google maps-on nem találom. ))))-.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#9934) concret_hp válasza rii (#9933) üzenetére


concret_hp
addikt

városház utca van, aminek az egyik fele tér, nem lehet hogy az az?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#9935) h1mpi válasza Tikakukac (#9912) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért azt ne felejtsd el, hogy sok esetben megegyezik két ember szóban vagy privátban egy HW-ről, de hogy legyen nyoma a HA-ra is felteszik a cuccokat azonnali jéggel. Ez nem átverés szerintem..

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#9936) concret_hp válasza h1mpi (#9935) üzenetére


concret_hp
addikt

és ha megegyeztél valakivel szóban, akkor mi a lóf@sznak rakod fel? (tényleg nem értem)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#9937) h1mpi válasza concret_hp (#9936) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Két eset miatt:
- Ha gond van vele, legalább van nyoma a hirdetésnek és más nem jár így, ki tudod tiltatni PH-ról
- Ha megbízható, akkor mind a ketten megkapjátok a piros pontokat, aminek azért van jelentősége elvi szinten

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#9938) Vakegérke válasza h1mpi (#9937) üzenetére


Vakegérke
veterán

Maradjunk annyiban, hogy az általad vázolt lehetőség nem más, mint pozitív értékelés vadászat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9939) h1mpi válasza Vakegérke (#9938) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ebben nem értünk egyet, de mindegy.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#9940) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Hogyan, milyen programmal tudok - lehetőleg minőségromlás nélkül - RGB színkezelésű képet CYMK-ba konvertálni?

4 8 15 16 23 42

(#9941) Met válasza tonyrulez (#9940) üzenetére


Met
nagyúr

Photoshop

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9942) sutszi válasza Vakegérke (#9938) üzenetére


sutszi
veterán

Szerintem ezt nem gondoltad át alaposan...fuss neki még egyszer.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9943) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Volna egy Microtech XpressSCSI USB to SCSI2 Converter Cable -m és érdekelne, hogy valaki tudja miként is műkődik ez az eszköz vagy miként használható ? :F :R

/HD50 M SCSI2 Csatlakozós/

Szerk: mi kerül egy ilyen szarba 33-40k körüli összegbe ? :Y :W

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#9944) randras


randras
veterán

Tanul, vagy tanult itt valaki kínaiul/japánul/koreaiul?

Hol érdemes itt Magyarországon? Milyen áron van?

(#9945) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Délután megcsípett egy méh, a fülem mögött. Tegnap pedig az arcom közepén. Enyhe allergiám van/volt ilyesmire, úgyhogy ittam rá Calcimuscot. Most viszont (kb 3-4 órája történt). Egyre inkább érzem, hogy dagad/viszket/lüktet/ég, de nem csak a fülemen, hanem a nyakam jobb fele és a torok/hangszálak körüli rész is, a nyelés is nehezedik. Mit kellene tennem...? Bemenjek valami injekcióra az ügyeletre, vagy feküdjek le aludni és reggelre megszűnik...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9946) atesz117 válasza pocokxx (#9945) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hali!
Én bemennék a helyedben az ügyeletre, az allergiát nem jó elbagatellizálni, nagyobb gáz is lehet belőle, főleg, ha a torkodban is érzed a hatását.

Samsung Galaxy A34 5G

(#9947) h1mpi válasza pocokxx (#9945) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azonnal menj be az ügyeletre, mert meg is fulladhatsz!! Ha rosszabb lesz és nem érsz be hívj mentőt és kapsz injekciót!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#9948) pocokxx válasza atesz117 (#9946) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igazából nem most történt, gondolom ilyen légszomjas "heves" reakcióra nem kell már számítanom. Lassan már 4 órája csípett meg, csak ugye dagad, meg piros, meg meleg, meg nyomásra érzékeny. A nyelés sem olyan vészes, igazából lehet, hogy nem is ez miatt nehézkes. Most borogatom, ezt jónak érzem. Azt se akarom, hogy a kórházban meg "utáljanak", amiért ilyen kis semmiségért bemegyek éjjel.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9949) Nkboy válasza pocokxx (#9948) üzenetére


Nkboy
senior tag

Utálni nem fognak, legfeljebb nem adnak semmit. De a legegyszerűbb, hogy felhívod az ügyeletet, elmondod a panaszaidat, és ők meg mondják, hogy mi a teendő. Nem vesztes vele semmit, ha megkérded.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#9950) h1mpi válasza pocokxx (#9948) üzenetére


h1mpi
nagyúr

én a penicilinre vagyok allergiás és ha mégis beveszem 5 évente egyszer, az ügyeletes mondja a telefonba azonnal induljak, de te tudod felnőtt ember vagy...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.