Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#27951) r.levente75 válasza Eastman (#27950) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem sokat vesztettél vele. :D

(#27952) nyisziati válasza r.levente75 (#27951) üzenetére


nyisziati
veterán

Melyikkel vesztene sokat? :D

(#27953) philoxenia válasza nyisziati (#27952) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27954) nyisziati válasza philoxenia (#27953) üzenetére


nyisziati
veterán

Jó, van egy-két ilyen is, meg a brazilok elleni 3-0, de a rengeteg vereség, VB-re ki-nem-jutás, alulteljesítő,vállalhatatlanul játszó válogatott feledteti a szép pillanatokat.

(#27955) philoxenia válasza nyisziati (#27954) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Konkrétan a Hajdú B.(és kortársai) vs Szepesi közötti különbségre gondoltam....
Anno volt olyan, hogy a rádióban közvetítette Szepesi a meccset, a tévében meg Vitray ugyanazt és inkább kikapcsoltuk a tévé hangját.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27956) nyisziati válasza philoxenia (#27955) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja hát igen. Mondjuk ez életkori kérdés is, azt vettem észre. Én már TV-s közvetítéseken nőttem fel, a rádió nem vonz.
Mondjuk Hajdú B. és társai szintén nem vonzanak, számomra "A" kommentátor id. Knézy Jenő.

szerk.: na tessék, már megint szétoffoltuk a topikot, mi lesz, ha egy modi meglátja... ;]

[ Szerkesztve ]

(#27957) Eastman válasza r.levente75 (#27951) üzenetére


Eastman
őstag

(Francia párocskát kalauzoltam Budapesten, imádják a focit. Beültünk egy sörre a Jászain / nem szeretik a bort/, valami magyar bajnoki ment a nagytévén, fel is csillant a szemük a zöld gyep láttán, aztán csak lesték a slow football-t. Mosolyogtak, szerintem csak jófejségből nem köpték ki a Kilkeny-t a röhögéstől.)

A HUN-CRO-t Matyinál néztük horvátul, ketten magyarok, aztán az a 30-40 helyi arc fagyos hangon kérdezte a végén (illetve egy közülük), hogy mi miért nem örülünk. :D Lehet, hogy azért, mert Mate, a tulaj, a lefújás után azonnal a kosárlabdára kapcsolt? (?) :D :D

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#27958) Jorus


Jorus
nagyúr

Egy ideje az a menő, hogy - adott esetben, a szülők döntése alapján - a gyerekek megkapják mindkét szülőjük vezetéknevét, illetve a házastársak felveszik kötőjellel egymás vezetékneveit, emiatt ugye elég sok fiatal rohangál mostanában ilyen röhejes-kötőjeles nevekkel. Mi lesz pár év múlva, amikor elkezdenek összeházasodni a kötőjelesek? Mondjuk Gombás Karcsi elvette Horváth Johannát, és lettek Gombás-Horváthék, a gyerkőc meg Gombás-Horváth Hunor Kond. És akkor ő megismerkedik Gyarmati-Nagy Hanga Linával, és akkor ők lesznek a Gombás-Horváth-Gyarmati-Nagyék? Gyerkőcük pedig az ennivaló Gombás-Horváth-Gyarmati-Nagy Jenő? Vagy van valami limit a kötőjelek számát illetően?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#27959) Cs1csó válasza Jorus (#27958) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jogászoknál ez menő, az, hogy sok neved van ilyenkor pl. Horváth Gy. N. Jenő

Amúgy: Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27960) Jorus válasza Cs1csó (#27959) üzenetére


Jorus
nagyúr

Vagy épp Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#27961) philoxenia válasza Jorus (#27958) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bármilyen nevet fölvehetsz....
Lehet majd az utód Gombás Hanga akár, bár azt a receptet nem főzném meg.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27962) Cs1csó válasza Jorus (#27960) üzenetére


Cs1csó
félisten

Vég Béla, Cserepesné Kis Virág, Rukka Pál, Néma Levente, Sánta Farkas, Nagyné Kis Éva vagy egy jó angol név ilyen ember van is: Mel Bourne

(#27963) Eastman válasza Cs1csó (#27962) üzenetére


Eastman
őstag

Kasza Blanka, Pénzes Jacque.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#27964) Cs1csó válasza Eastman (#27963) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Kasza Blankát ismertem de a másik az új!

(#27965) nyisziati


nyisziati
veterán

A legjobb magyar nevek listája.

A kommentek még sokkal többet tartalmaznak. :D

(#27966) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Most már a Mogyoró is választható női név. Nekem van Mogyoró vezetéknevű és Mihály vezetéknevű ismerősöm is. Mondjuk Mogyoró Mihály elveszi Mihály Mogyorót....? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27967) EmberXY válasza philoxenia (#27966) üzenetére


EmberXY
addikt

Mogyoróné Mogyi néni, nem is hangzik annyira szarul. ;]

Up the Irons!

(#27968) #33253120 válasza EmberXY (#27967) üzenetére


#33253120
törölt tag

És Pakson laknak....

(#27969) pjen válasza Cs1csó (#27962) üzenetére


pjen
félisten

Bevíz Elek? :DDD

(#27970) Fecogame


Fecogame
veterán

Van olyan kijelentés/szöveg, amit neten leírva megbüntethetnek/letartóztathatnak érte?

Úgy értem pl. illegális dolgokat adtam el tegnap a nyugatinál vagy bármi hasonló, csak hogy érthető legyen :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#27971) Borisz76 válasza Fecogame (#27970) üzenetére


Borisz76
veterán

Szerintem nem....de ha olvassa egy rendőr vagy nyomozó , akkor majd ő tud ebben biztosat mondani.

A net részben a szólásszabadság egyik jó formája de a rengeteg " hamis " hír , álhír miatt jópár weboldalt be lehetne záratni, büntetni....... Pl. : Facebook :U

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#27972) Eastman válasza Fecogame (#27970) üzenetére


Eastman
őstag

[Itt] talán konkrét választ kapsz.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#27973) Cs1csó válasza Fecogame (#27970) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amit linkeltek neked még nem olvastam, de volt róla szó, hogy nem érdekli a rend őreit a Zinternet nincs rá kapacitásuk.

(#27974) r.levente75 válasza Fecogame (#27970) üzenetére


r.levente75
addikt

El tudom képzelni, hogy bizonyos szavak begépelése és rákeresése fennakadhat valamiféle rostán, mely után fokozottan figyelnek...
Aztán az is lehet, hogy túl sok 24-et néztem... ;]

[ Szerkesztve ]

(#27975) Cs1csó válasza r.levente75 (#27974) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem foglalkoznak MAGUKTÓL ilyesmivel, de ha bizonyos NER lovagok, strómanok sározása szóba kerül akkor "felülről" kiadják az ukázt, hogy irány nyomozni.

(#27976) Game-over válasza r.levente75 (#27974) üzenetére


Game-over
aktív tag

Pár éve olvastam egy cikkben, hogy USA-ban egy srác valamilyen robbantás kapcsán keresgélt a bomba szóra az interneten, miközben az anyja meg kuktát akart venni, így ő arra keresett rá(a saját gépén), és pár nap múlva megjelent náluk a helyi TEK...

Megkeresném a cikket, de félek ezekre a szavakra egyben rákeresni ;]

(#27977) Cs1csó válasza Game-over (#27976) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nálunk erre nincs kapacitás, és informatikai tudás, és eszközpark. Amúgy ezek teljesen automatizált rendszerek ha találat van - adott szavak pl. beszélgetésekben vagy keresésekben - akkor jelez és ezt kielemzik pl. az említett esetben szerintem hibáztak, ha jobban górcső alá veszik ezt a családot rájöttek volna pl. arra, hogy külön MAC címről jött a keresés, a két gép eltérő keresési előzményei miatt másé stb.

A vicc az, hogy akik komolyan tolják azok a deep web-en tolják TOR, VPN stb. segítségével és a telefonos beszélgetéseik is kódolva vannak vagy egyszerűen a kritikus szavakat kicserélik másra - hiszen automata figyeli a beszélgetésüket.

(#27978) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Fehér pólók ( t-shirt ) nyaka kicsit piszkos marad mosás után. Mit kell csinálni, hogy olyan tiszta fehér legyen mint a póló már részein?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#27979) pikszel válasza tknof1871 (#27978) üzenetére


pikszel
őstag

Valamilyen mosószappannal (pl.caola) kellene előkezelni.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#27980) tknof1871 válasza pikszel (#27979) üzenetére


tknof1871
őstag

Ezt hogyan kell?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#27981) pikszel válasza tknof1871 (#27980) üzenetére


pikszel
őstag

Ha komoly a kérdés, akkor benedvesíted a szennyzett részt, majd bedörzsölöd a szappannal, és mehet a mosógépbe. Esetleg lereszels egy kisebb mennyiséget és a fehér textilekkel együtt berakod a mosódobba.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#27982) tknof1871 válasza pikszel (#27981) üzenetére


tknof1871
őstag

Persze hogy komoly. Honnan tudnám, hogy most utána rögtön mehet a mosógépbe vagy pl. 1-2-5 órát várni kell. Ilyet meg nem is hallottam, hogy szappant reszelni és a mosógépbe.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#27983) philoxenia válasza tknof1871 (#27982) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27984) Eastman válasza tknof1871 (#27978) üzenetére


Eastman
őstag

-

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#27985) pikszel válasza tknof1871 (#27982) üzenetére


pikszel
őstag

Oké-oké. Max 5-10 perc, és mehet a mosógépbe a megszokott módon. Ha csak fehéreket mosol, akkor is mehet az előkezelés, és egy kevés az ominózus szappanból. Fehér lesz az, ami eddig fehérnek tűnt.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#27986) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Autóra "T"-s matricát hol lehet venni?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#27987) C. s. válasza MaxxDamage (#27986) üzenetére


C. s.
addikt

A Telekomnál! (De minek az Neked? :U )

Viszont ha nem divatozol, és fehér alapon feketét szeretnél, akkor papír-írószerben és talán nyomtatványboltban.

[ Szerkesztve ]

(#27988) MaxxDamage válasza C. s. (#27987) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem olyanra gondolok.
Mint mikor valaki friss jogsis és autóra hátra ragassza azt a T-s matricát tudod. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#27989) #33253120 válasza MaxxDamage (#27988) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kb bármelyik táblaboltban kapsz.
Szerk. Lassan nekem is kelleni fog. ;]

[ Szerkesztve ]

(#27990) EmberXY válasza #33253120 (#27989) üzenetére


EmberXY
addikt

Minek?
Mopedautóra nem kell, olyat kell használni. :D

Up the Irons!

(#27991) #33253120 válasza EmberXY (#27990) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nemazért....
2001 óta van jogsim, de kb az első hét egyik napján vezettem 120km-t, azóta semmit.
De, most viszont lassan autót kellene venni. :)

(#27992) Goblin12


Goblin12
őstag

Sziasztok.

Tudja valaki, hogy hol lehetne ajándékzacskót készíttetni 1 db kellene, nem 200, sajnos nem találok senkit aki felvenne rendelést 1 darabra.

Valaki tud segíteni az szóljon, köszönöm. :R

(#27993) C. s. válasza MaxxDamage (#27988) üzenetére


C. s.
addikt

Tudom hát! :DDD

[link], [link], [link]
És továbbra is ajánlom a papírboltokat is. :)

[ Szerkesztve ]

(#27994) MaxxDamage válasza #33253120 (#27989) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Akkor csak ügyesen! ;)
& C. s.-nek is köszi! :R

Jogsim még tavaly lejárt.
Csak háziorvosomnál kérhető orvosi a hosszabbításhoz? (meg milyen ára van most?)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#27995) nyisziati válasza MaxxDamage (#27994) üzenetére


nyisziati
veterán

Úgy tudom igen. Hasonlóan a munkaalkalmasságihoz. Bár mondjuk azt pont kérheted bárhol. :D
Én valami 6 ezerre emlékszem, pár éve mintha annyi lett volna.

(#27996) pjen válasza MaxxDamage (#27994) üzenetére


pjen
félisten

A jogsi ára függ a korodtól.Minél öregebb vagy annál olcsóbb,viszont rövidebb időre kapod.

(#27997) Bjørgersson válasza MaxxDamage (#27986) üzenetére


Bjørgersson
félisten

En par eve a Tescoban vettem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27998) Cs1csó válasza Bjørgersson (#27997) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jogsit? :DDD

(#27999) r.levente75


r.levente75
addikt

Fairway (Big Fish) nevü játékban ez a kártya nyeremény mire való?

(#28000) C. s. válasza MaxxDamage (#27994) üzenetére


C. s.
addikt

Szívesen! :)

(#27998) csicso82:

Én is pont ezt kérdeztem magamban! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.