Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#28201) C. s. válasza nyisziati (#28199) üzenetére


C. s.
addikt

Azért randi előtt lakj jól rendesen, nehogy kísértésbe ess! ;]

(#28202) philoxenia válasza nyisziati (#28195) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:Y ? :Y

A találatok között volt.... :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28203) nyisziati válasza C. s. (#28201) üzenetére


nyisziati
veterán

:DDD :DDD :DDD

#28202 philoxenia: kb. ez a méret; legjobban a szoptatós hölgynél látszik.

[ Szerkesztve ]

(#28204) philoxenia válasza nyisziati (#28203) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Torrente méret kb. elsőre is értettem.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28205) nyisziati válasza philoxenia (#28204) üzenetére


nyisziati
veterán

Hmmm... Nem keresett valaki mostanában moderátort a Samsung A50 topikba, Mr. Silkó miatt?
Mintha rémlene valami... :U

(#28206) Hosssszu válasza Cs1csó (#28190) üzenetére


Hosssszu
őstag

Mellekkel kapcsolatban én is inkább a kisebbet preferálom. :)
Meghálálják a törődést! :K :B ;)

(#28207) Cs1csó válasza Hosssszu (#28206) üzenetére


Cs1csó
félisten

Alapvetően én is, egy B-s tökéletes. Amit nem bírok az a parizer olajbogyóval és persze legyen némi tartása, formája. Amúgy egy 50 kilós nőtől nem várom el hogy akkora melle legyen mint egy sárgadinnye. :D

(#28208) Hosssszu válasza Cs1csó (#28207) üzenetére


Hosssszu
őstag

"parizer olajbogyóval " :C

Ez nagyon jó megfogalmazás!

(#28209) #33253120 válasza Hosssszu (#28208) üzenetére


#33253120
törölt tag

Mi azt anno úgy neveztük, hogy Csepel zsírzószem. :D

(#28210) Ispy válasza Cs1csó (#28207) üzenetére


Ispy
veterán

Te kis finnyás.... ;]

Mondjuk az sem mindegy, hogy kihez tartozik az a mell, mert hát jó esetben azokhoz járnak más egyéb "extrák" is. :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#28211) Cs1csó válasza Ispy (#28210) üzenetére


Cs1csó
félisten

:B

(#28214) Borisz76 válasza Ispy (#28213) üzenetére


Borisz76
veterán

Kárpótlásul....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#28215) Ispy válasza Borisz76 (#28214) üzenetére


Ispy
veterán

Mindig meg tud lepni a PH egy-két eddig ismeretlen totyikkal. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#28216) enemi válasza Ispy (#28213) üzenetére


enemi
senior tag

(Magda a Keresd a nőt c. filmből)

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#28217) Cs1csó válasza enemi (#28216) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jah a rommá szolizott, folyton dohányzó, túlsminkelt 50-es vagy 60-as nem lehet tudni.

(#28218) bododani válasza bododani (#28155) üzenetére


bododani
senior tag

Senki?:)

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#28219) pikszel válasza bododani (#28218) üzenetére


pikszel
őstag

Ez több dologtól is függ. Errefelé érdeklődtél már?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#28220) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Ugye a Jófogáson már nem lehet ingyen hírdetni?
Mobilról lehet fizetni, ha az illetőnek nincs bankkártyája? Vagy az OTP-ben befizetni a díját? A honlapon csak bankkártyás lehetőséget látok, még az árakat sem találom. :B

A hírdetnivágyó rokonomnak nincs sem bankkártyája sem okostelefonja. Hogyan tudna ott boldogulni?

bododani:

Szia!

Én biztosan nem kínoznám szegényeket. Fogalmam sincs, hogy túlélik-e, de ha igen, az még nem jelenti azt, hogy élvezik is. Te sem halsz bele egy rövid ideig tartó oxigénhiányba, de tutira szenvednél tőle, főleg, ha rendszeres, egész életeden át naponta visszatér. Minimum az életük 1/3-a vagy talán több is így telne. Az hosszú idő.

[ Szerkesztve ]

(#28221) nyisziati válasza bododani (#28218) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem sokáig volt akváriumom a szobámban és mindig ment a lélegeztető, meg lehet szokni. Ilyen kis akváriumban nem célszerű leállítani.

(#28222) enemi válasza bododani (#28218) üzenetére


enemi
senior tag

és egy ismerősöm is kikapcsolja éjszakára

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#28223) MaxxDamage válasza C. s. (#28220) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia!

Tudtommal lehet hirdetni, csak a kiemelések/egyéb Extra dolgokért kell, lehet fizetni. Vagy mire gondoltál konkrétan? (sima hirdetés feladás ingyenes)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#28224) C. s. válasza MaxxDamage (#28223) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen!
Valahol azt hallotta, hogy fizetős lett az egész, de akkor majd teszünk egy próbát, hátha csak vaklárma volt.

(#28225) Cs1csó válasza C. s. (#28224) üzenetére


Cs1csó
félisten

MaxxDamage is írta az extra szolgáltatásokért kell fizetni pl. előre legyél sorolva stb.

(#28226) C. s. válasza Cs1csó (#28225) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi Neked is! Mindig vannak "tájékozott" emberek, akik előszeretettel terjesztenek dezinformációkat. Ő is egy ilyennek eshetett áldozatul. :D

[ Szerkesztve ]

(#28227) Inhouse válasza C. s. (#28224) üzenetére


Inhouse
őstag

Például a jármű hirdetés fizetős alapból.

Üdv Inhouse

(#28228) Ispy válasza Inhouse (#28227) üzenetére


Ispy
veterán

A lakás is, de ilyen egyéb cuccokat ingyen is lehet.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#28229) bododani


bododani
senior tag

Köszi mindenkinek :)

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#28230) MaxxDamage válasza C. s. (#28224) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ha az egész fizetős lenne, lehet nem sokan hirdetnének ott... (magán emberekre gondolok) :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#28231) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Már a második emailt kapom amit nem tudok mire vélni. E.ON a feladó, és egy olyan email címemre jött a két levél, amit szinte már alig használok, jóformán csak steamhez van kötve, minden mással áttértem már a másik email címre. Levél címe hogy elektronikus számlám van, és általában le is írja mint egy számlán, hogy mikor állítják ki meddig kell fizetni, és ami még érdekesebb, hogy ténylegesen semmi köze az EON-hoz szerintem, mert sehol sem adtam meg a címet de még a másikat sem, így gondolom kamu lesz. Találkozott már valaki ilyennel előttem?

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#28232) AndrewBlase válasza Marci112233 (#28231) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Mi a feladó címe? (Ha fölé viszed az egeret, kiírja az igazi címet)

Az eon a "noreply@eon.com" címről küldi a számlabefizetésre figyelmeztető leveleit (is). Ha nem ez a cím, akkor spam.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#28233) Borisz76 válasza Marci112233 (#28231) üzenetére


Borisz76
veterán

Mérőóra állás diktálása után : eonugyfelszolgalat@eon-is(pont)hu címről jön levél.
Elektronikus számla pedig : noreply@eon(pont)com címről kell jöjjön.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#28234) Marci112233 válasza AndrewBlase (#28232) üzenetére


Marci112233
őstag

És (#28233) Borisz76

Köszönöm a választ. Feladó: e-szamla@eon.com.

Ezek után megnyugodtam és ha tovább is jönne ilyen címről, nem is foglalkozok vele.

Amúgy E.ON felé ha jól tudom a családból egyikünknek email címe sincs leadva. Ezért is kérdeztem, főleg, hogy az én email címemre jött, nem is olyanéra aki ebben illetékes.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#28235) Cs1csó válasza Marci112233 (#28234) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tedd SPAM-be és onnantól mind oda megy.

(#28236) fess válasza Marci112233 (#28234) üzenetére


fess
őstag

Nekem is jött múlthéten 2 is. Émászhoz tartozok...

(#28237) donmackó válasza Marci112233 (#28231) üzenetére


donmackó
őstag

(#28238) C. s. válasza Inhouse (#28227) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi, majd látjuk, mi lesz. Bringát szeretne eladni.

MaxxDamage:

Megpróbáljuk, és kiderül.

(#28239) bododani


bododani
senior tag

Hali! Szokott valaki ebay-ről ruhát venni, vagy hasonló oldalról? Milyen az elvárás vs valóság? Méret, minőség stb?

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#28240) nyisziati válasza bododani (#28239) üzenetére


nyisziati
veterán

Változó.

(#28241) putyipapa


putyipapa
csendes tag

Napok óta nem elérhető a bdwteam.net oldala. Mi történhetett? Van-e köze a Trump-Orbán találkozónak hozzá?

(#28242) Ispy válasza nyisziati (#28240) üzenetére


Ispy
veterán

:C

Mondjuk ebayről pont nem, de angol sportdirectstől már többször rendeltem, mondjuk 10-ből kb. 3 olyan, amit nem vettem volna meg, ha élőben is meg tudom tapogatni/nézni/próbálni. De ez persze ezer dologtól függhet, az első mindjárt a méret, ha az ember mondjuk stabilan szabvány méret, akkor nehezebb mellényúlni, egy poló vagy pulcsi még ok, de például egy farmert vagy cipőt nem mernék online venni próba nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#28243) pikszel válasza bododani (#28239) üzenetére


pikszel
őstag

Elég szellős kérdés ez így. Én szoktam ruhát, cipőt is, de jellemzően bevált márkából. Ha az USA-ból rendelsz ruhát, arra mindenképp figyelj, hogy egy mérettel kisebb kell, ha például pólóról van szó. De az esetemben volt már, hogy két számmal kisebb volt a jó.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#28244) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Csak egy elméleti kérdés, mert most ez jutott eszembe.

Ha valaki (pl. munkáltató, háziorvos, bank stb.) tudja a személyi igazolványom összes adatát, azzal vissza tud(na) élni?
Illetve ha igen, akkor vajon mit tud(na) azokkal az adatokkal kezdeni?
(Nincs semmi ilyesmi gondom szerencsére, csak eszembe jutott, mint lehetőség.)

[ Szerkesztve ]

(#28245) C. s. válasza Hosssszu (#28244) üzenetére


C. s.
addikt

"...csak eszembe jutott, mint lehetőség."

Természetesen hiszek Neked.
De azért kérlek, áruld el, melyik dokinál vagy bankban dolgozol! ;]

[ Szerkesztve ]

(#28246) EmberXY válasza Hosssszu (#28244) üzenetére


EmberXY
addikt

Az aláírásod (saját kezű) nélkül nemigen tudnak vele olyasmit kezdeni, amit utólag ne tudnál megtámadni, érvényteleníteni.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#28247) Vismajor01 válasza Hosssszu (#28244) üzenetére


Vismajor01
addikt

Eleve fényképesigazolvány, arra való. Ha a fejed nincs meg nekik a kártya mellé akkor csupáncsak az adatokkal nem sokra mennek, és azt kicsalni is baromi egyszerű, pont ezért. Bankkártya adatok már más helyzet, azt megszerezni is nehezebb pont ezért.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28248) Jorus válasza Vismajor01 (#28247) üzenetére


Jorus
nagyúr

Sajnos elég sok visszaélés történik ilyen adatokkal is. Ez a legutóbbi, ami eszembe jutott, múlt havi. A 'Követel a Telekom is' résztől releváns. Oké, hogy itt az értékesítő volt, aki nem megfelelő körültekintéssel járt el, de attól még az adatok tulajdonosának ez sok kellemetlenséget okozhat.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#28249) Hosssszu válasza C. s. (#28245) üzenetére


Hosssszu
őstag

Válasz Neked és mindenki másnak is. :))

Médiában dolgozom jelenleg (már ha ez jó megfogalmazás) és tényleg csak eszembe jutott a rengeteg adatvédelmi botrányos hírek alapján.
Igen a totalcar-os cikket olvastam, meg talán homáron is volt hasonló.
Azt tudom hogy bankkártya adatokkal könnyebb visszaélni, csak ara lettem volna kíváncsi hogy a szig. adatokkal amit ugye néha ki kell adnom történhet-e hasonló.

(#28250) C. s. válasza Hosssszu (#28249) üzenetére


C. s.
addikt

Manapság sajnos jogos az aggodalom, csak nem bírtam kihagyni... :D
Bocs :D :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.