Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-02 13:25:11

LOGOUT.hu

Asus RT-AC1200G+ téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#685) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Persze én nem vagyok tulaj, de elég régóta követem a Topic-ot, hogy mi a helyzet az újrainduálások terén. (Az AC55U lenne még az egyetlen alternatíva AC és DB képes router-ek terén, de az drágább is és mintha épp kifutóban lenne.) Elég szégyen, hogy az egyébként -általam- megbízhatónak ismert ASUS ilyen vacak cuccokkal égeti magát. (Vagy ez valami új "üzlet politika" része, hogy nesze ebben az ársávban, ezekkel a paraméterekkel, csak ezt kapod, ha stabil hardver kell, akkor fizess dupla annyit..?! :F ) Szóval, még így látatlanban is, lenne bőven ok, amiért szorgalmaznám, hogy akár az ASUS fórum-ára, akár a support-jának minél többen küldjenek sürgető panasz üzeneteket. Már ha tényleg nem hardveres eredetű a probléma -amit szívből remélek, de egyre inkább erre gyanakszom- és lehet még talán javítani új firmware-el. De úgy alapból, az ASUS felé inkább az lenne a legjobb "válasz", ah minél többen vissza vinnék/küldenék az egyértelműen hibás router-t, ahonnan vettétek (Ne, hogy már bejöjjön nekik ez az sáros "üzlet politika", már ha erről lenne szó, ugye...) Írtam már ide ezt, de nekem gyanús, hogy már a X-edik fw update után se m javul a helyzet, lehet nem véletlenül...

(Bocsi, mint kívül álló és semmi "conspiracy theory fétis", csak megpróbálok gondolgkodni abban, ami lehet, hogy engem is érinteni fog...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.