Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#511) Dirty_Pio


Dirty_Pio
csendes tag

hali, ezt azert irom ide, mert nem kaptam megfelelobb topicot:
En ismet feltennem azt a kerdest, hogy miert nem megy rendesen a gepem? Egy kicsit bovebben arrolvan szo, hogy neha irto lassan bootol, azaz sokat tolti a win-t. A masik problemam, hogy van egy jatekom GT Legends, ha azt elinditom, akkor elobb-utobb kek halal(kek kepernyo, rajta erroruzenetek), ujraraktam a wint, hatha az a baja, igy pedig csak elovillan a kak kepernyo, neha nem is, es utana ujraindul a gep. Bevittem a szervizbe, de a szerelok is tanacstalanok, megprobaltuk mas videokartyaval, mas ramokkal, de befucsoltunk. Super pi-t, mamtestet, es 3d markot is futtattam rendesen. Es vegul meg egy erdekes dolog: amikor friss volt a win, nem raktak ra, csak a jatekot( a szerelok), akkor allitolag ment, es megprobaltak vagy 10x. En hazahoztam es felraktam a zonealarmot, es az avast-ot, es megprobaltam, de nem megy. A taskmanagerben kikapcsaoltam minden ehhez a ket programhoz tartozo alkalmazast, tehat nem futottak, es ugy sem ment. Nos ha valaki tudja megvalaszolhatja a fent emlitatt kerdest:''miert nem megy rendesen a gepem?'', de varom a velemenyeket is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.