Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) chop


chop
őstag

van vkinek fogalma rola, hogy mennyibe fog kerulni ez a lap..?
en vhogy nem vagyok annyira kivancsi ra..:( :(

(#2) chop


chop
őstag

up

(#3) chop


chop
őstag

senkinek nincs meg csak sejtese rola..? erdekes..

(#4) Imagine válasza chop (#1) üzenetére


Imagine
csendes tag

Sztem felszerelésfüggő lesz, s mivel gondolom minden földi jót ráraknak biztos lesz olyan 50 körül... de mikor?

(#5) anulu válasza Imagine (#4) üzenetére


anulu
félisten

ha ez 50, akkor attól félek, h a Gigabyte 60 körül lesz :( kár érte, pedig nagyon olyat szeretnék...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) chop


chop
őstag

azt mondjak, hogy meg karacsony elott megerkezik..(hiszem, ha latom..)
masreszt en is hasonlora tippeltem volna, mer 180 dolcsi koruli arakon lattam..jo lenne, ha 40 korul lenne..akkor meg be is ruhaznek 1 ilyenbe..

(#7) viharhozo


viharhozo
addikt

A lap, tudtommal, meg sehol sincs kereskedelmi forgalomban.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#8) anulu válasza chop (#6) üzenetére


anulu
félisten

a baj a PCI-E-es rgafkártyával van... legalábbis nekem.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) _az


_az
senior tag

www.overclock.co.uk-n már van, hát kissé drága, pedig nekem olyan köll csak nem kő hozzá sli...

az

(#10) chop válasza anulu (#8) üzenetére


chop
őstag

mer, mi a baj vele? gigabyte 6600 gt 54 rongy, radeon 9800pro meg 62..annyival nem butabb, mint amennyivel dragabb. hol itt a gond?

[Szerkesztve]

(#11) chop válasza _az (#9) üzenetére


chop
őstag

35 sok..?

(#12) anulu válasza chop (#10) üzenetére


anulu
félisten

a gond ott van, h kb 1,5hónapja vettem AGP-s 6800-at... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Most kerestem rá!

Átszámítva 60+ Áfa

Suck!!!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#14) chop válasza anulu (#12) üzenetére


chop
őstag

ez oke, neked nyilvan nem erne meg valtnai, de nekem regi gepem van...es igy mar mas a helyzet

(#15) chop válasza !Overdose! (#13) üzenetére


chop
őstag

basszus...telleg annyi 188 font..beszarok. az nagyon sok

[Szerkesztve]

(#16) chop


chop
őstag

teszt, nemetul:

Bővebben: link

(#17) _az


_az
senior tag

haha, ha 35ér megkapnám fullextrásan a sli változatot, már olyan lapom lenne :)

az a baj, hogy újabban a fullextrás lapok is kezdenek 50 felé mozogni, remélem lesz valami ''gagyi'' kiadás, igaz pl az abit ax8 vagy mi csak 67font vagy mennyi, pedig a via új csipszetje se lehet olyan rossz...

az

(#18) Alvin_ti4200 válasza chop (#16) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igaz nem nagyon vágom a németet, de annyit biztosan mondhatok, hogy az A-Data tulajok nem fognak örülni:( Amúgy nagyon tetszik maga az egész cucc, de én a saját gépemben a teljesen lecsupaszított változatot tudnám csak elképzelni olyan bruttó 20-22 körül.:)

(#19) chop válasza Alvin_ti4200 (#18) üzenetére


chop
őstag

pontosan, nekem igazabol csak az nforce4 kene sli-vel(talan meg azzal se), meg a szokasos(sata, dual ddr, stb). hat, aze bizom benne, hogy kiloknek 1 ilyesmi editiont a mainstream kategorianak is..

(#20) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Itt már kapható is a lap, potom 276$-ért! Én pont ilyen lapot akarok, na de ennyiért?

Bővebben: link

(#21) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

(#22) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

(#23) Pópa


Pópa
senior tag

Bővebben: link a srác szerint 38.5 Huf-ba kerül, és lehet itthon is kapni.

Trust is good, control is better!

(#24) Pópa


Pópa
senior tag

jah és deluxe :)

Trust is good, control is better!

(#25) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Nekem már nagyon érik, hogy veszek vmi NF4es lapot, csak addig nem akartam megvenni, amíg nem találok vmi jó kis PCI-E-es vidkarit! Az a baj, hogy itthon nem könnyű beszerezni semmit!

(#26) Zord


Zord
csendes tag

Hát emberek egy kicsit dicsekedni akartam hogy én már megvettem a lapott magamnak és ilyen jó meg olyan jó. Egy hette vettem Stuttgartban a lapott a procit és a videokarit hozzá 1200Euro ~290,000Ft. . Három napig ment gyönyörüen minden egy nagy kat hang a házból kép eltün és nagy csend csend, kinnyitom nézelödök és látom hogy a Silicon Image chip közepén egy kráterecske ez peh:Y Szerencsére én kindolgozom tehát vissza tudom vinni a lapot és remélem a német boltosók késségsebek lesznek mint kiss hazánkban .Félreértés nelegyen nekem mindig ASUS lapom volt soha nem is voltak problémáim nem is szoktam tulhajtani a gépeimet, inkább veszek drágában gyárilag gyors alkatrészeket csak, arra akkarok kijukadni nessiesetek anyira ezeknek a csúcs kategoriás lapok megvételével hagyatok a gyártoknak a femerülö kissebb hibák kijavitására .Tudom ez egyedi esett csak hogy kedveteket ronnsam egy kolégám Gigabyte lapott vett szinén ilyen nForce4 -t. és ő is vihette viszza más hibával.Én tapasztalatbol tudom hisszen jomagam programozzo vagyok 10éve és ebböl élek hálistenek 1.5 éve németországban dolgozok .Tehát nesiesetek egy két honapott várjatok addig több gyártónak megjellenek az új modeljeik és nagyobb választék lesz és igy az árak is lemenek .

(#27) KriszBoy válasza Zord (#26) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Sok időt már nem kapnak tőlem az alaplap gyártók, mert idén meg kellett volna vennem a gépet, így max 2-3 hetet adok! Lehet véletlen volt! És amúgy is újjat adnak tehát....

(#28) Pópa válasza Zord (#26) üzenetére


Pópa
senior tag

na ez aztán mega-Pech.. :(
Remélem nem ez lett volna a karécsonyi ajándékod magadnak....

Trust is good, control is better!

(#29) Zord


Zord
csendes tag

Önmagamnak ez volt az ajándékom , de a családom remélem kárpotol majd ,hiszz csak egy gépröl van szó csak kár . Természetesen ez egyedi hiba és ezt most is kijelentem .hiszen ezek a chipek nem szoktak kiégni , csak ha arra vissza gondolok több gyártó sokáig huzta az időt a picra jövetelét ezeknek a lapoknak valamilyen okkokal! Persze nem beszélhetek le rola senkitt hiszen jomagam is az elsök közt vettem meg.

De hogy az egykicsit kedvet csináljak hozzá ehhez a laphoz amig probáltam használtam hát ezezk a deszkák tényleg tudnak vallamit,t iszonnyat gyors volt teszteredményekett nem csináltam nem volt idöm de néhány filmett mikor letöltötem és kikelett csomagolnom és átkódolnom szó szerint 10-20másodpercekbe tellet persze ehhez egy Athlon64 FX-53 is kellet és ha belle gondolok hogy tavasztol jönnek a 64 bittes Windows okkor még az elvetemültek is kiélhetik magukat. Öszehasonlitásképen nekem van mukahelyemen csak pentium 4 gépeken dolgozunk amik 3.4Mhz -k, és az AMD ek most orülhetnek jobb volt legalábbis azt a benyomás keltete bennem.:DD

(#30) KriszBoy válasza Zord (#29) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Mondjuk egy 3.4es intelnél sokkal jobb egy FX53!

(#31) Zord


Zord
csendes tag

IGEN

De itt áljunk meg az adott pentiumos gépeken már nem a legutolso csucskategoriás alaplapok vannak de nem is rosszak Az ASUS A8N-SLI és az FX-53 én ugy gondolom most annak számitt! Én a két konfiguráció közt különbséget tapasztaltam az AMD javára ,(természetesen AMD párti vagyok)

(#32) afterburner_


afterburner_
őstag

én is várok még vele, mert vga terén nem tudom mit kene beledobni...mert msot van egy 3100-as prescotom, 1 giga ramom meg x800 pro modolva xt-re szal várok még én is vele, de lehet marad majd az a verzió hogy egyenlőre megy bele egy 6800 gt 256 mb-os kartya aztan majd kesobb még egyet:)vagy nem tom..mar megfogadtam 1,5 éve hogy nem költök gépre,de az istenert nem jön össze..:((mindig kijön valami kedvcsinalóó:)

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#33) nRu3


nRu3
addikt

Itt a topickban el is mult a nagy érdeklödés a laptol:F

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#34) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Nem hinném! Ha minden igaz én a 7en kapom, ha kell majd írok!

(#35) Fecdzo válasza KriszBoy (#34) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Kell,kell!!!Már hogyne kéne!!!:)
Kíváncsian várom a véleményed erről a lapocskáról...csak mert én magam is egy ilyen Asus-ba szeretnék beruházni!!Egyelőre amit olvasgattam teszteket erről a lapról(és más hasolnó SLI-s lapokról)még mindíg az Asus-t tartották a legjobbnak és külföldi fórumokon(gazdagabb országokén:) ;) )is ''100ból 95-en'' ezt az alaplapot vették SLI-s rendszer kiépítésére...!!!!!!!!!Ott már olyan november körül meg voltak ezek az álom konfigurációk, de semmi olyan gond nem merült fel mint Zord-nál...!!!Úgyhogy Ő is jó döntést hozott csak szegénynek nem volt szerencséje...

Én azt mondom h csak egy neves gyártóról van szó(ha nem a legjobbról):)és mint ilyen nem gondolom h kidobna úgy egy lapot ami csak ''fél kész''hisz ezzel elveszítheti a vásárlóit...Én is Asus A8N SLI Deluxot veszek hamarosan csak még kéne egy jó gyártótól video kari(GeForce 6800 GT)...:)
Várom a javaslatokat...!!!

[Szerkesztve]

fulekitrading.wordpress.com

(#36) KriszBoy válasza Fecdzo (#35) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Én is a 6800Gt-n gondolgodtam sokáig, ami szerintem 2 hét múlva már tuti kapható itt is, de aztán jó áron jutottam hozzá egy X850XT PE-hez és ezért lemondtam a GT-ről! Idáig is ATI-m volt ezért kicsit féltem is aZ NV-től! Ha minden jól megy 7végén dobom össze a gépet és akkor majd írok mit tapasztaltam és hogy fut!

(#37) Fecdzo válasza KriszBoy (#36) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Annak örülini fogok...
X850XT????Mit takar neked a jó ár??:)) Az sem egy gyenge kari...:)Kíváncsian várom az eredményeid...

fulekitrading.wordpress.com

(#38) Fecdzo válasza Fecdzo (#37) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ja amúgy tőled is szívesen várom az ajánlatot hogy szerinted milyen gyártótól vegyek GeF 6800 GT-t...habár inkább ATI-fan vagy..:)

fulekitrading.wordpress.com

(#39) KriszBoy válasza Fecdzo (#38) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Én is Ati fan vagyok, ezért is maradtam az X850XT PE-nél! Majd leírom az eredményeket és akkor kitalálod! Ja és 20kval volt több mint egy PCI-X-es 6800GT és nem kevéssel megy jobbat viszont...!

(#40) Fecdzo válasza KriszBoy (#39) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Hallottam amúgy olyan érdekes híreket is (felhasználóktól), hogy az ATI kártyák nVidia-s chipseteken jobban mennek...érdekes, nem??Bár szerintem ezt így nem bizti h ki lehet jelenteni...

Én látok fantáziát az SLI-ben és úgy érzem (bár még most csak egy karira tudok majd beruházni...:) )a jövőben lesz értelme a fejlesztés szempontjából...;) két GT:)

fulekitrading.wordpress.com

(#41) KriszBoy válasza Fecdzo (#40) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Én ios így voltam vele, de aztán egy 100-asban sikerült szereznem ezt a csodát és innentől nem volt mit mérlegelni! Szerintem megérted....

(#42) Fecdzo válasza KriszBoy (#41) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Maximálisan!!!Épp ebben a pillanatban olvastam egy-két infót a karidról itt a pro-n és hát nem gyenge...!!!Úgy tűnik jó vásárt csináltál...bár én maradok az GT-knél...:))

fulekitrading.wordpress.com

(#43) afterburner_


afterburner_
őstag

hát én most adtam le a rendelésem, vagyis egyenlőre csak árajánlatot kérek, mikorul mozog a lap?meg ezeket az uj amd procikat fsb noveelssel leeht csak huzni vagy lehet allitani a szorzot is?régen volt mar amd-m:)

azon gondolkodtam hogyha függőlegesen lenne szétosztva a kép akkor aranylag fele fele jutna mindegyik kártyára, de mivel így vízszintesen van, sok jatekban több szamolnivaló jut a képernyő alsó részébe mint a felsőbe(pl autos szimulatorok), ezert nem skalazódik annyira jól a teljesitmeny nem?bar lehet huyleség...:(((

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#44) Fecdzo


Fecdzo
senior tag

Na végreeee!!!!Ez volt az a cikk amit már nagyon vártam!!!Már mondtam t-shirtnek is hogy nagyon frankó, mondhatni zseniális a cikk, ahogy azt már megszokhattuk!!!
Köszönjük szépen fleSs!!!!!!!!!
Én pontosan ezt vártam az Asustól, nem csalódtam sőt az kell hogy mondjam teljesen elégedett vagyok és megnyugodtam hogy alaplap terén is jó döntés előtt vagyok...:)):DD

fulekitrading.wordpress.com

(#45) nRu3 válasza Fecdzo (#44) üzenetére


nRu3
addikt

Hát nem tudom :F sok tesztben nem volt valami megggyőző:( többett vártam tölle :F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#46) Fecdzo válasza nRu3 (#45) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Épp annyira volt jó amennyire ''tudott''...Ha jobban megnézed akkor azért ahol le volt maradva ott csak csekély, jelentéktelen volt a különbség.
Mint az összes többi alaplap esetében.Illetve azon pontokon ahol nyert(ahogy fleSs is mondta)ott is kevés ponttal.
Azt is szem előtt kell viszont tartani h nagyon sokmindent sikerült belezyúfolni ebbe a lapba pár dolog hátrányára.Egyedül a firewire a gyenge pont, de pl az nekem nem kell...:))

fulekitrading.wordpress.com

(#47) JOE_77_NEW


JOE_77_NEW
csendes tag

SZIASZTOK! MOST AKKOR JÓ EZ A ALAPLAP VAGY NEM?
:F:F

Joe

(#48) JOE_77_NEW


JOE_77_NEW
csendes tag

TUNINGBÓL HÁNYAS?
VAN VALAKINEK ILYEN?:F

Joe

(#49) Docci válasza JOE_77_NEW (#48) üzenetére


Docci
senior tag

Amikor beírtad,hogy www.prohardver.hu,akkor a főoldalon láthattad;hogy PONT most jelent meg egy nagyon jo teszt pont erről a lapról.

Erőt s erényt!

(#50) JOE_77_NEW


JOE_77_NEW
csendes tag

AHA. KÖSZI!:C

Joe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.