Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7243) Tense válasza GRaul (#7242) üzenetére


Tense
őstag

:D :D :D
Nem tudom miért istenítik őt az apexba, követtem 1-2 hónapig de kivettem, mert számomra élvezhetetlen volt a játéka, persze van hogy összejön, de ne hasonlítsuk már Shiv-hez, azért mert nem szeretik/tek a személyiségét, még a játéka messzemenőkig a legjobb.. 18 pro gamert követek, de shivet szoktam nézni a legtöbbet, mert van hogy felborul a székkel, úgy beleéli magát :D nagyon imádom, minden nap közvetít a követőinek, legalább 7 órát, keményen dolgozik azért amit elért, és a 7. órában is maximumot hozza, nem úgy mint 1-2 pro gamer, letol 3-4 órát utána eltűnik napokra.. igazi vérbeli fps fanatikus shiv. Nem beszélve, sok játékostól nem láttam olyan videót, ahol soloba ugrott, nem sorsolt senkit a gép, és egyedül végigverte a csapatot, 27-30 killek 7-8k dmg, van a youtubon is azt hiszem vagy 3-4 ilyen videója.. vannak még az apex előtti videók is a yt-on, pubg meg fortnite, stb.. ott is 30 killeket tolt.... De nem akarok beleszállni egy vitába, van aki szereti van aki nem, mindenesetre az életben sokszor bebizonyosodik az, akit nem szeretünk, mert nem is ismerjük, és mikor ez bekövetkezik, szinte mindig a legjobb haverja lesz az embernek..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.