Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) #48613632 válasza markknight (#7350) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem szedték ki, csak pont igy adta ki neked. Tegnap este toltuk rajta.

(#7352) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Gondoltam megyek pár rankedet reggel. 3 "meccsből" 2-ben a csapattársaknak sikerült 50 sebzést kipréselniük. A 3.ban kifagytam és arra relogoltam, h a mappon kívül zuhanok.
Igazán minőségi játék. :(
Csak azt nem értem a nagy stremerek, h tudnak stabil serveren játszani? :F

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#7353) pászka válasza Bennyboy (#7352) üzenetére


pászka
aktív tag

Azt én sem értem, pár napja néztem Buscon-t amikor napokig nem tudtam belépni. Ő meg nyugodtan játszott. Kérdeztem is hogy hogy lehet az hogy neki megy nekem meg nem, de csak annyit mondott hogy nem szerver probléma. :F

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#7354) Tense válasza pászka (#7353) üzenetére


Tense
őstag

Lehet hogy van benne valami. Én sem tapasztaltam azokat amiket írtok.

(#7355) Bennyboy válasza pászka (#7353) üzenetére


Bennyboy
őstag

Biztos, h server para, semmi más játéknál nincs hibám csak ezzel a fossal.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#7356) #48613632


#48613632
törölt tag

Mostanában bennünket is kevesebbszer dobál ki, de azért előfordul. Most is mentünk egy rankedet egy 3. randommal, aki már ugrás közben disconnectált. Később visszajött, de addigra otthagytuk. Nem csak azért, mert még 2 csapat megtalált minket, hanem mert az sem volt biztos, hogy egyáltalán vissza tud jönni. Mi meg mentettünk az irhánkat, mert ugye a 3. is bent volt még ugráskor, így a -24 nem kerülhető ki.

(#7357) pászka válasza #48613632 (#7356) üzenetére


pászka
aktív tag

Velem most hétvégén is előfordult vagy 4-szer 5-ször hogy épp játék indulásánál kidobott, újraindítottam a gamet és visszadobott mindig, általában épp valahol feküdtem vagy haldokoltam, de volt olyan hogy tudtam folytatni a játékot.

Egyébként azt figyeltem meg hogy ha karaktert váltok akkor dob ki, legalábbis úgy tűnik, mert egyszer pont akkor történt, lehet hogy van összefüggés.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#7358) #48613632


#48613632
törölt tag

Na, az új shopnak ismét sikerült alulmúlnia korábbi önmagát.
Íme az új legendary Mirage skin. Igaz, ez csak egy legends tokenért vásárolható "recolor",
de az eredeti "ghost machine" sincs túlcifrázva.
A recolor meg erősen idézőjeles.

[ Szerkesztve ]

(#7359) markknight válasza #48613632 (#7358) üzenetére


markknight
veterán

Nekem ebből a skinből van már Vasemberes arany/piros, világoskék, arany, szürkés piros, most meg ez :D Kimaxolták :D

(#7360) markknight


markknight
veterán

Ma jön egy újfajta BH-s story mission, hát nem tudom erre mennyire volt szükség, csak reménykedni tudok, hogy charmot nem kapunk..

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7361) #48613632 válasza markknight (#7360) üzenetére


#48613632
törölt tag

Érdekes lesz, az biztos.

(#7362) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Tudom, h az utóbbi időben kb csak negatív dolgokat írok de egyszerűen nem bírom feldolgozni, h tudnak így beleszarni a játékba. Kb 1 hónapja játszhatatlan a ranked a serverek miatt de a sok fisz-faszra van kapacitásuk. Tényleg nincs ott egy normális fejlesztő aki csinál vmit :F Már nem is basz fel, inkább szomorú vagyok. Aztán ha úgy alakulna, h a playerek ráunnak erre a töketlen bandára akkor meg az jön le a retkes öltönyösöknek, h kifújt a játék és keresnek mást amivel halálra keresik magukat. Szomorú, h kb az összes fejlesztő eladta magát a nagyoknak és így ezt a színvonalat kapjuk ami most van :(

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#7363) markknight


markknight
veterán

Igazi nagy baromság ez a White Raven küldetés, nem
is értem minek ilyen a játékba. Sok kemper, értelmetlen meccsek hada, utálom ezeket a location based küldiket..

(#7364) #48613632 válasza markknight (#7363) üzenetére


#48613632
törölt tag

Azt hiszem, minden BH-nak egyedi útvonala lesz, gondolom pont ezért.

(#7365) markknight válasza #48613632 (#7364) üzenetére


markknight
veterán

Nem sajna, mindenkinek ugyanaz az útvonal van.

Csak nem értem minek erőlködnek ilyenekkel. Se nem érdekes, se nem szórakoztató, egy szükséges baromság amivel fogalkoznod kell, mert kapsz 2 lootboxot. Loba szezonban sem értek semmit a mini küldetések, főleg azokkal a szappanoperába illő dialógusokkal.

Imádom a játékot és pont ezért nem értem, hogy mit keresnek ilyen low budget szarok benne.

[ Szerkesztve ]

(#7366) eLit-MiLan válasza markknight (#7365) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Nem mindenkinek ugyanaz az útvonal.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#7367) #48613632


#48613632
törölt tag

Nem tudom srácok, én még nem próbáltam. Mondjuk én azért kiváncsi vagyok, bár szerintem sok forradalmi újítás nincs benne. Így elképzelésem szerint, tulajdonképp checkpointokat kell érinteni, ahol lesz valami interakció a prowlerekkel, és kb ennyi. Gondolom badge is jár érte.

A Loba-féle küldetések nem voltak rosszak szerintem, én végigcsináltam, kaptunk egy fejet, ha jól emlékszem, aztán hogy azzal mi van, azt már nem tudom. Én akkor úgy tudtam, hogy az lesz a következő legend, de aztán Rampart lett. Lehet, hogy a lore említette, de nekem most nem ugrik be.
Azt tudom, hogy aránylag egyszerű volt megcsinálni, bár az első küldetés első próbálkozásánál pont lekéstem a dropshipet, mert leesetem a tetőről, és kóvályogtam össze-vissza. :DDD

(#7368) #48613632


#48613632
törölt tag

Na megcsináltam a chapter 1-et, tényleg nem egy nagy szám. Nem akarom elspoilerezni, bár nagyon nincs is mit. Egyszerű volt, bár lesznek további chapterek. A chapter 2 nyílik 1.5 óra múlva.

(#7369) markknight válasza #48613632 (#7368) üzenetére


markknight
veterán

Nyílt volna, ha nem Olympus lett volna még tömény másfél órán keresztül.. lol

(#7370) #48613632 válasza markknight (#7369) üzenetére


#48613632
törölt tag

:DDD

(#7371) ADAM1337 válasza markknight (#7369) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nagyon kigondolták ezt a storyt... elindul de még 2 órát más map volt az elsőnél is... :DDD

(#7372) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

most random hol folytatódik a 2-es bh küldi? Vagy lehet még az elsőt is elkezdeni?

(#7373) ADAM1337 válasza PunkZoli (#7372) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem simán tudod az elsőt is nézd meg a story-ba mit mutat, csak a prologue lesz kipipálva neked szerintem.

(#7374) #48613632


#48613632
törölt tag

Én inkább abban látom a problémát, hogy ha random sqadban van egy BH, akkor le fog szakadni a sqadtól, és önállóan megcsinálja.
Ezt csináltam én is, mivel nem én voltam a jumpmester, és mégis hogyan vegyem rá őket, hogy hagyják fragmentet, inkább rohanjanak át velem a fél pályán, nyílt terepen, mert az jobb buli?

(#7375) #48613632


#48613632
törölt tag

Na jó, kezdek én is markknight pártjára állni. Ennek így tényleg semmi értelme. :(
A 2. küldetés dettó ugyanaz, mint az első. Mész, egyszer csak eltűnnek a nyomok, ott a varjú, azt jónapot.
Itt már nem sz*pattam a többieket, egyedül ugrottam. Valószínű tényleg ugyanazt az útvonalat kapják a BH-k egységesen, mivel előttem ment egy másik BH, annak a nyomait is ugyanúgy követhettem volna.
Ennél a párhuzamként említett Lobás küldetés csilliószor jobb volt. Abban volt történet, mindig más volt a feladat, noha voltaképp ott is csak lőni kellett.
De ez így gyakorlatilag nulla.

edit: Meg ha jól látom, a chapter3 és a finale egyszerre fog nyílni. Ami nem is baj, mert legalább egybe letudom. Tényleg elég tartalmatlanra sikerült sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#7376) ADAM1337 válasza #48613632 (#7375) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én este megcsináltam, a pont végén epicenterbe bevártam az érkezőket, 8 bh-t kaptam le duo-ba. :DDD
Emlékeztet a horizonos gravity liftes challange-re, amit végül az arena badge felülírt így értelmetlen volt megcsinálni.... De poén volt akkor causticcal fragmentbe ugrani mert mindenki az idióta liftekre ugrott. :DDD

(#7377) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én újabban azzal szopok, h nem számolja el a küldiket a rendszer. Pl megcsináltam ezt a rettentő kreatív bhs hollós dolgot meg a sebezz 150et snipeal és mint ha mi sem történt volna. Láttam vmi cikket ahol a playerek arra kérik a fejlesztőket ne szarjanak a játékra mert meg fog dögleni szerverek meg az ősrégi hangbug miatt. Majd ez biztos meghatja azt a 10 fejlesztőt aki épp nem skineket szinez át. :((

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#7378) #48613632 válasza ADAM1337 (#7376) üzenetére


#48613632
törölt tag

"8 bh-t kaptam le duo-ba."
:DDD Az komoly. Nem kicsit szétcseszték ezzel az egész játékot.

Azt a gravity liftes challenget meg kellett néznem YT-on, hogy mi is az. Nekem fullon kimaradt. Mondjuk nem igazán követem a BP challengeket, pl a mostani is ki lett maxolva vagy egy hete, de adta magától, illetve az elején talán pár 10 pontosat mintha megcsináltam volna.
Esetleg ha a season legelején volt, mert kis késéssel szálltam be, ha jól emlékszem. S06 előtte teljesen kimaradt, meg S05 second split.

(#7379) PunkZoli válasza #48613632 (#7374) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

kezdésnek mondjuk duo-ban mész és egyedül, nem feltöltve, hogy más játékát elbaszd :D

(#7380) ADAM1337 válasza #48613632 (#7378) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én s1 óta játszok és minden challanget maxolok. :DDD
De azt kell hogy mondjam nem sokat vesztettél, hogy s6-ban kezdted, revenant előtt volt jó a game még a loba amikor bejött élvezhető volt, utána szét nerfelték a wraithet és a bh-t is, azóta egy katyvasz az egész game.

[ Szerkesztve ]

(#7381) #48613632 válasza PunkZoli (#7379) üzenetére


#48613632
törölt tag

Kezdésnek trioba mentem, és BH-val pingeltem, hová ugorjunk. Evidens lett volna a Respawn részéről, hogy ha már event van, és csak WE-n, meg csak BH-val lehet megcsinálni, akkor alapból BH legyen a JM, nemde?
Ugyanez evidens a csapattársaim részéről, hogy WE-n vagyunk, és BH van a csapatban, akkor ugorjunk már oda, ahová kéri.
Egyedül ugrani ezen a szinten meg komplett marhaság. Sosem tettem ilyet, max a matchmaking miatt, most miért tennék?

Elsőre nyilván én is megpróbáltam csapatban, hátha működik. Nem működött, s mivel nem vagyok BH main, nem volt kedvem kismilliószor próbálgatni.
Másodszorra már egyedül ugrottam, ami szintén fasság, mert ha találkozok egy sqaddal, akkor az insta box. Szóval ez inkább kényszer, mintsem döntés kérdése.

Mindezek tudatában, mégis mit basznék el, egy eleve elbaszott event kapcsán? Fentebb írta Adam, hogy 8 BH-t vadászott le, te meg komolyan azt mondod, hogy ezt így kell?

[ Szerkesztve ]

(#7382) #48613632 válasza ADAM1337 (#7380) üzenetére


#48613632
törölt tag

Bocsi, előbb nem láttam, hogy írtál.
S6-ban csak újrakezdtem, először S3 végén játszottam, pár nap volt hátra a szezonból. Szóval pár napra pont még elkaptam a WE-n a régi várost.
No meg KC-n a Skulltownt. :DDD

(#7383) kispal87


kispal87
aktív tag

Én is magam ugrottam be nem csapatban, rögtön a madárra és "full pucéran" végigszaladtam a nyomokon. Mondjuk nem rögötön az első nap amikor mindenki ezt hajszolja, tegnap simán összejött elsőre.
Ha randomokkal játszol teljesen felesleges csapattal menni, úgysem arra fognak menni.

[ Szerkesztve ]

(#7384) fabro


fabro
csendes tag

Sziasztok kis segítség kelene. Én edig PC n toltam. Most váltottam. Xbox ra. A PC accuntom. Át tudom e valaha hozni konzolra. Előre is köszönöm

(#7385) eLit-MiLan válasza fabro (#7384) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Nem, még nincs cross-progress

[ Szerkesztve ]

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#7386) fabro


fabro
csendes tag

És lesz valaha

(#7387) ADAM1337 válasza fabro (#7386) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Rebesgették, de már season10-be vagyunk ha eddig nem volt gyanítom, hogy nem lesz.

(#7388) markknight


markknight
veterán

Egynek elment ez az event és ahogy nézem ezzel váltották ki a szezonban a második eventet, kétlem, hogy jön bármi s11-ig.

(#7389) ADAM1337 válasza markknight (#7388) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Érdekes volt de legalább volt story benne igaz kicsi, a semminél több, kicsit valamit belevihettek volna még, valami platform cuccot esetleg a havas részhez.

(#7390) markknight válasza ADAM1337 (#7389) üzenetére


markknight
veterán

Engem csak az bánt, hogy kibekkelték vele a szezon második eventjét. Lehet vettem volna skint vagy bármi mást, ki tudja.

(#7391) #48613632 válasza markknight (#7390) üzenetére


#48613632
törölt tag

Az már biztos akkor, hogy nem lesz second split event? Mert akkor ez így tényleg elég karcsú volt.

(#7392) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Október 26. - án még jön a Halloween event is :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#7393) markknight


markknight
veterán

Mégis lesz új event! [link]

(#7394) ridiculous válasza markknight (#7393) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Akkor ezek szerint 12. - én jön, nekem google tegnap még 26. - át dobott. :U

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#7395) #48613632 válasza markknight (#7393) üzenetére


#48613632
törölt tag

soo goood .. kiváncsi leszek az eventes skinekre, remélem ezúttal jó cuccokat kapunk.

(#7396) markknight


markknight
veterán

Elég érdekesek lesznek a shoppos változtatások, nézzétek meg, spórolás on! [link]

(#7397) shotika válasza markknight (#7396) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem még mindig drága. :U

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#7398) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Meccs előtti töltőképernyőfagyással azért kezdhetnének valamit.. én supportnak írtam, erre azt a választ kaptam hogy biztos a netkapcsolatommal van gond.. aha hogyne, a streamereknek is a nettel van baj akiket nézek :DDD
én emiatt nem is költök rá egy forintot sem, pedig a Rev skin elég baszó meg a BH is tetszik :D szóval szervert illene nekik rendbe rakni..

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#7399) PunkZoli válasza markknight (#7396) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Monsters Within items can always be crafted with crafting metals. After two seasons, crafting metal costs of Monsters Within Items may be reduced.

ez azt jelenti hogy a bloodhound os 2150es pakkból a töklámpás fejű is kraftolható lesz, nem kell költeni rá?

(#7400) gyuribácsi88

Komolyan mondom, én soha egy rossz szót nem szólok többet erre a játékra. Az elmúlt 1-2 hétben kipróbáltam az új COD-ot, most az új BF-et, ezeknek a fényében mondom, mindenféle szarkazmus és irónia nélkül, az APEX egy hibátlan és 100%-ig tökéletes játék. Úgyhogy becsüljük meg, mert nem tudom mi történik a videójáték iparban, de valami botrány.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.